Eğlenceli Yılbaşı Süsleri Yapımı - Evde Yılbaşı Süsü Yapımı

Eğlenceli Yılbaşı Süsleri Yapımı – Evde Yılbaşı Süsü Yapımı

Kutlama yapmaktan büyük keyif alan kişilerin iple çektiği yılbaşı gecesine sayılı günler kalmışken sizlerde bir parti düzenlemek istiyorsanız ve süslemeleri kendi emeğinizle hazırlayacaksanız fazlasıyla işinize yarayacak önemli birkaç öneriyle sizlere yardımcı olabiliriz. Hem çok daha uygun fiyatlara denk gelecek hem de elinizdeki malzemeleri kullanacak olduğunuz bu yılbaşı süsleri yapımı anında da fazlasıyla eğleneceğinize eminiz.

Öncelikle yeni yılın olmazsa olmazlarından biri kabul edilen yılbaşı ağacı ve süsleri ile başlayacak olursak; bildiğiniz üzere rengarenk, parlak toplar ile süslenen yeni yıl ağaçları için kendi emeğinizle süs toplar hazırlamak fazlasıyla kolay. Bu toplar için ister cam boyası isterseniz de kadınların fazlasıyla kullandığı saç simlerini tercih edebilirsiniz. Evinizde patlayan ampullerinizi sıvı tutkal veya yapıştırıcı ile kaplayıp renkli sim dökebilirsiniz veya renkli cam boyaları boyayıp kuruduktan sonra ağacınıza asabilirsiniz. Bunun dışında renkli süsleme ipleri ile farklı bir hava katabileceğiniz ağacınıza led ışıklar ile de süslemeler yapabilirsiniz. Eğer yılbaşı masa süsleri için farklı fikirler arıyorsanız masalarınızı renkli peçeteler ve simli mumlar ile renklendirmeniz mümkün. Aynı zamanda yılbaşı süsleri kendin yap ürünlerinin dışında yer alan Noel baba, çam ağacı veya hediyelik şeklindeki şamdan, mumluk gibi masa dekorları da tercih edilebilir.

Yılbaşı Süsleri ve 2019 Yılbaşı Hediyeleri ► ►

Sevdiklerinizle geçireceğiniz eğlenceli yılbaşı geceleri için en güzel yılbaşı süslerinin yapımını sizler için toparladık. Bu özel günün daha renkli bir hale gelmesi için güzel bir ambiyans oluşturabilecek en güzel süsleme örnekleri burada! Sizlere evde yılbaşı süsleri nasıl yapılır, kağıttan yılbaşı süsleri nasıl yapılır, yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını aktaracağız.

Evde Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır?

Yılbaşında kutlama için davet ettiğiniz sevdiklerinize eğlenceli ve renkli bir ortam sunmak istiyorsanız evde yılbaşı süsü yapımı çok kolay. Çok az zaman ve maliyeti düşük ürünlerle hazırlayabileceğiniz el yapımı yılbaşı süsleri hoş bir ortam hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

Mesela simli ışıklı ampuller yılbaşı kapı süsü yapımı olarak da düşünebileceğiniz muazzam bir fikir. Aldığınız küçük renkli ampulleri ampule zarar vermeyecek bir yapıştırıcı yardımıyla simlere bulayarak ortaya çok hoş görüntüler çıkarabilirsiniz. Işıltıyı ve parlaklığı seviyorsanız simli ampullerin ortama kattığı sıcak havadan çok etkileneceksiniz demektir. Yandığında ortama daha da hoş bir hava katacak simli ampuller yılbaşında olmazsa olmaz süslemelerden…

yilbasi susleri

Yılbaşında evin girişindeki merdiveni ya da dubleks bir evdeki merdivenin korkuluk kısmını da komple yeşilliklerle ve ışıklı süslemelerle kapatarak evinizde hoş bir görüntü yaratabilirsiniz.

Ya da yılbaşında ortama loş bir hava katmak istiyor fazla ışıltıdan uzak durmak istiyorsanız cam kavanozlarınızı simlerle kaplayarak ve kurdele ile süsleyerek harika mumluklar ortaya çıkarabilirsiniz. İçerisinde mumla bu hoş kavanozlar masanızda veya evin belirli köşelerinde sıcak bir hava yakalanmasını sağlayacaktır. Birkaç kavanozu birleştirerek de ışıklı bir süs ortaya çıkarabilirsiniz.

yilbasi susu yapimi

Şarap şişelerini de kalın simlerle kaplayarak içerisinde gümüş renkli simlere bulanmış yapraklar doldurarak muazzam süslemeler yaratabilirsiniz. Herkes için sıcak bir havanın temsili olan şarap, süslü şişelerle de ortamda adından söz ettirecek ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz bu özel günü renklendirecektir. Romantik akşam yemekleriniz için masa süsü olarak da kullanabileceğiniz şarap şişesinden yapılabilecek süsler sevgilinizin çok hoşuna gidecektir.

Yılbaşı kapı süsü yapımı için farklı bir önerimiz var! Bir tekerlek –bu bisiklet tekerleği olabilir- bularak etrafını yeşilliğe benzeyen süslerle donatabilirsiniz. Sonrasında kalın büyük kırmızı bir kurdele ile harika bir kapı süsü yaratabilirsiniz. İsterseniz simlerden veya minik renkli lambalardan da yararlanabilirsiniz.

yilbasi kapi susleri

Yılbaşı geldiğinde gözlerimiz karlı bir hava arıyor. Yılbaşı sanki bizim için kışın en güzel halini gözler önüne seriyor. Hal böyle olunca yılbaşı süsleri el yapımı ile hazırlanırken kar temalı süslemeler de iyi bir fikir oluyor. Sadece dondurma çubukları ve sağlam bir yapıştırıcı ile harika kar tanelerini simgeleyen muhteşem yılbaşı süsleri hazırlayabilirsiniz. Yılbaşı kapı süsü yapımı için de yararlanabileceğiniz bu parçalar evinizin duvarlarında da harika görünecektir. Dondurma çubuklarını kar tanesine benzeyecek şekilde birbirine yapıştırıcı yardımıyla tutturabilir, dilerseniz renkli bir hale getirebilirsiniz. Daha parlak ve ışıltılı bir görünüm için simlerden yararlanabileceğiniz el yapımı yılbaşı süsleri ortamı renklendirecek ve farklı bir hava katacaktır. İşte evde yılbaşı süsü yapımı dondurma çubuğu ve yapıştırıcı gibi küçük malzemelerle bile bu kadar kolay!

yilbasi susleri yapimi

Yılbaşında ortamı renklendirip süslerken yılbaşı sofranızı da unutmamak gerek. Birbirinden lezzetli yemeklerle donatılacak yeni yıla giriş yemeğini davetlilerinize sunacağınız yılbaşı sofranızda da el yapımı yılbaşı süsleri ile farklı bir hava oluşturabilirsiniz. Örgü örme yeteneğiniz varsa kırmızı iplerden çorap görünümünde parçalar örerek bunları yılbaşı sofranızda çatal bıçak takımı yuvası olarak kullanabilirsiniz.

yilbasi masa sunumu

Yılbaşı Ağacı Süsleri Yapımı

Yeni yıl gelince olmazsa olmazlardan biri de yılbaşı ağaçları… Her mevsim yeşilliğini koruyan çam ağacı yeniliğin, tazeliğin ve güzelliğin sembolü olarak her yıl başında evlerde ve mekanlarda süslü bir şekilde yerini alır. Yılbaşı ağacı en güzel şekilde süslenerek renklendirilir.

Yılbaşı ağacı süslemesi başlı başına keyifli bir uğraşken işe sevdiklerimiz de dahil olunca ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor. Peki yılbaşı ağacı süsleri nasıl yapılır? Yılbaşında sıradanlıktan uzak ve el yapımı yılbaşı süsleri ile bir yılbaşı ağacı nasıl hazırlanabilir?

Mesela bir kavanoz kapağı edinerek hoş bir süs ortaya çıkarabilirsiniz. Kavanozların kullanılmayan kapaklarını toplayarak iç kısmını dilediğiniz gibi süsleyerek ortaya renkli bir görüntü çıkarabilirsiniz. Son olarak kapağı bir yapıştırıcı yardımıyla renkli veya desenli bir kurdele tutturarak yılbaşı ağacına asılacak hale getirebilirsiniz.

yilbasi susu el yapimi

Kek kalıplarından yılbaşı ağacı süsü yapımı olabileceğini düşünmüş müydünüz? İşte size son derece farklı ve şirin bir yılbaşı ağacı süsü…

Kağıttan kek kalıplarını katlayarak art arda eklemeniz minik ve tatlı mı tatlı yılbaşı ağacı görünümünde yılbaşı ağacı süsleri ortaya çıkarabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey desenli kek kalıplarını önce tabandan katlamak sonra da bir kez daha katlayarak üçgen görünüm elde etmek. Katlayarak elde ettiğiniz görünüm aynı zamanda minik yılbaşı ağacı süslerinize üç boyutlu bir görünüm kazandıracaktır. Kek kalıbından kolay yılbaşı süsleri yapımı hem keyifli hem de güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz bu minik yılbaşı ağacı süslerinin tepelerini de pullarla süsleyerek ışıltı katabilirsiniz.

christmas

Keçeden Yılbaşı Süsleri Yapımı

Keçe el yapımı süslemelerde en fazla yararlanılan malzemelerden biri ve her defasında ortaya muhteşem işler çıkarmamızı sağlıyor. Yılbaşında da keçeden yılbaşı süsleri yapımı ile farklı görüntülere tanıklık edebilirsiniz. Çok fazla çeşitte keçe ile yapılabilecek süsleme var.

Mesela keçeden yılbaşı süsleri yapımı için kese şeklinde süslemeler düşünebilirsiniz. Kese şeklinde kestiğiniz iki parça kırmızı keçeyi birbirine kalın bir iplikle dikebilirsiniz. Üzerini düğmelerle, pullarla, dilediğiniz gibi süsleyerek hayal gücünüzü konuşturabileceğiniz bu el yapımı yılbaşı süsleri dilerseniz evin köşelerine dilerseniz yılbaşı ağacına takabileceğiniz harika ürünler olarak ortaya çıkacak. Hatta sevdiklerinize vereceğiniz küçük ve anlamlı yılbaşı hediyeleri için kılıf olarak da kullanabilirsiniz.

kece yilbasi susleri

Veya keçeden kalp veya yıldız şeklinde parçalar keserek etrafından dikmeye başlayabilirsiniz. Dikme işlemini sonlandırmadan önce içerisini pamukla doldurarak yastığa benzer yılbaşı süsleri elde edebilirsiniz. Kalp, yıldız veya farklı geometrik şekillerde oluşturabileceğiniz bu yılbaşı süsleri el yapımı süslemeler arasında oldukça kolay ve hoş bir fikir. Keçeden yılbaşı süsleri yapımı tamamlanınca üst kısmına da asmaya yarayacak bir ip dikebilirsiniz. Bu süsleri ister evinizin duvarlarına isterseniz yılbaşı ağacınıza asabilirsiniz.

el yapimi yilbasi susu

Ev kapısı için yılbaşı süsleri nasıl yapılır merak ediyorsanız birkaç metre uzunluğundaki halat iplerini kullanarak sadece 15 – 20 dakika içerisinde şık bir kapı süsü elde edebilirsiniz. Tutkal yardımı ile istenilen büyüklükte yapılabilecek bir halkanın etrafına ister canlı çiçekler isterseniz yapay çiçekleri ile farklı tasarımlar yapabilirsiniz. Yine evin farklı noktalarını yılbaşı gecesine uygun süsleme yapabilmek için eski kavanozlarınızı boyayarak içlerine mumlar yerleştirebilirsiniz. Eski kıyafetleriniz ile minik dekor bebekleri yapıp ağacınızın dallarına tutturabilirsiniz. Ayrıca partinize katılacak arkadaşlarınıza da birer adet yılbaşı şapkası yapmaya ne dersiniz? Renkli kartonlar ve peluş süsleme ipleri ile yapılabilen bu şapkaları birbirinden farklı renkler ile yapıp hem uç kısmına hem de başlık kısmına peluş süs yapıştırmanız mümkün. Bu şapkaya takım olması amacı ile bir adet de parti maskesi yaparsanız yeni yıla hoş bir maskeli parti ile girilebilir.

Kartondan Yılbaşı Ağacı Yapımı

Yılbaşı geldiğinde olmazsa olmaz yılbaşı ağaçları aslında yeni yılın gelişini tam anlamıyla idrak etmemizi sağlıyor. Gördüğümüzde içimizi neşeyle dolduran yılbaşı ağaçlarını süslemek, onlarla uğraşmak bile başlı başına keyifli bir uğraş.

Bir de el yapımı yılbaşı ağaçları ortaya çıkarınca süslemeye bambaşka bir hava katarak ortamı renklendirebilirsiniz. Evde yılbaşı ağacı yapımı için keçe, karton veya kumaşlardan yararlanabilirsiniz. Kartondan yılbaşı ağacı yapımı sırasında dikkat etmeniz en önemli konu ağacın ayakta durabilecek sağlam bir temelle hazırlanmasıdır. Bunun için kalın kartonlar kullanabilir veya ahşap parçalardan yararlanabilirsiniz.

yilbasi agaci yapimi

yilbasi agaci yapimi

Öncelikle hayal gücünüze kalmış bir şekilde yeşil karton veya mukavva gibi bir malzemeden yılbaşı ağacı çizerek kesin. Bu parçadan iki adet olursa ikiye katlayarak dört yüzü olan bir yılbaşı ağacı görüntüsü yakalayabilirsiniz. Tahta veya plastik bir zemini olan uzun bir çubuk üzerine yapıştırabilirsiniz. Daha sonra dilediğiniz gibi el işi kağıtları, ışıklı süslemeler, simlerle hazırladığınız ufak süsleri kartondan yılbaşı ağacı yapımı sırasında süsleme için kullanabilirsiniz.

Yılbaşı yaklaşırken sokaklar, caddeler, iş yerleri de yavaş yavaş ışıklandırılmaya ve süslenmeye başladı. Peki, siz evinizi süslemeye ve renklendirmeye hala başlamadınız mı? Eğer hala evinizi süslemeye başlamadıysanız bir an önce hazırlıklara başlasanız fena olmaz. Yılbaşı süsleri hazırlamaya karar verdiyseniz aslında bu süreci daha eğlenceli hale getirebilir ve el yapımı yılbaşı süsleri hazırlayabilirsiniz. El yapımı yılbaşı süsleri nasıl yapılır bilmiyorsanız makalemizde sizin için yapımı kolay birçok el yapımı yılbaşı süsü bulacaksınız. Bunlardan sizin için en uygunlarını seçerek evinizin süslemelerine başlayabilirsiniz. Yılbaşı süslerini yapmaya başladıktan sonra göreceksiniz ki artık bu size çok kolay gelecek ve hayal gücünüzü kullanarak da birçok yılbaşı süsü yaratabileceksiniz.

Yılbaşı süsleri nasıl yapılır konusundaki soru işaretlerinizden kurtulmak için kolları sıvadınız mı? Hazırlıklarınızı yaparken birbirinden renkli kâğıtlar, kalemler, süsler, pullar, balonlar, keçeler, yapıştırıcılar ve benzeri kırtasiye malzemeleri alışverişinizi tam olarak yapmalısınız. Eğer ne yapacağınızı önceden bilirseniz tüm hazırlık süreci sizin için çok daha eğlenceli ve kolay geçecektir. Elinizden geldiğince malzemelerinizi renkli ve kullanışlı almaya özen göstermelisiniz. Bunun için de öncelikle bir malzeme listesi yaparak işe başlamalısınız. Eğer malzeme listenizi doğru ve eksiksiz yaparsanız yılbaşı süslerinizin hazırlığı da çok daha hızlı ve keyifli bitecektir.

El yapımı yılbaşı süsleri yapımına başlarken, özellikle de ilk defa yapıyorsanız, öncelikle en kolay modellerden başlamanızda fayda var. Böylece kolay modellerle başladığınızda çok çabuk sıkılmaz ve yapamadığınız için pes etmezsiniz. Üstelik kolay modelleri yaparak biraz daha karmaşık olan modellere de hazırlık yapmış olursunuz. Birbirinden güzel el yapımı yılbaşı süsleri ortaya çıkardıkça çok daha fazlasını yapmayı isteyeceksiniz ve kendi modellerinizi oluşturmaya başlayacaksınız. Evinizi en güzel yılbaşı süsleri ile doldurmak için artık hazırsınız…

Yılbaşı İçin Hediye Önerileri

Yeni bir yıl tüm güzellikleriyle kapımızı çalarken bu özel günü eksiksiz ve üzüntüsüz geçirmek adına her şeyin mükemmel olmasını ve bu özel günde tüm olayların sorunsuz şekilde ilerlemesini istiyoruz. Sevdiklerimizle birlikte geçirdiğimizde çok daha özel bir hale gelecek bu günü en güzel şekilde anmak ve sevdiklerimizi güzel sözlerimizle, güzel hediyelerimizle mutlu etmek istiyoruz.

Aileniz, dostlarınız, yakın arkadaşlarınız veya sevgiliniz için hazırladığınız sıcak ve eğlenceli yılbaşı ortamından onlara güzel bir hatıra bırakmak ister misiniz? Sevdiklerinize hitap edebilecek küçük ama anlamlı hediyeler seçerek bunu başarmak çok kolay! Onlara ne kadar özel ve değerli olduklarını hissettirebilecek etkileyici hediyeler sunarak bu özel günü daha renkli kılabilirsiniz… Her zaman sizi hatırlatacak ve veren kişiyi asla unutturmayacak derecede farklı hediye seçeneklerini sizler için toparladık, yeni yıl gelirken sevdiklerinize sunabileceğiniz en ilginç hediyelikler burada!

 

Yeni Yıl Hediyesi Haftanın Günleri Kupası

Yeni Yıl Hediyesi Haftanın Günleri Kupası
Yeni Yıl Hediyesi Haftanın Günleri Kupası

Yeni Yıl Hediyesi Haftanın Günleri Kupası

Yeni yıl her ne kadar hepimiz için yepyeni bir başlangıç olarak görünse de bazı şeylerin asla değişmeyeceğini biliyoruz… Mesela, haftanın gününe göre değişen ruh halimiz, modumuz ne olursa olsun farklılık göstermez. İş yaşamında da okul yaşamında da pazartesi sendromu diye bir şey söz konusuyken hafta sonları her iki koşulda da eğlenceyi simgeler. İşte bunu çok güzel emojilerle anlatan harika bir kupa, son derece sempatik bir yılbaşı hediyesi fikri ile karşınızdayız! Haftanın günlerine göre modları emojilerle anlatan, iç kısmı ve kulpu renkli kupa yılbaşında arkadaşlarınıza sunabileceğiniz hoş bir hediye olacak, sık sık sizi anımsatacaktır.

Yeni Yıl Hediyesi Haftanın Günleri Kupası
 

Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Shot Bardak Seti

Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Shot Bardak Seti
Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Shot Bardak Seti

Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Shot Bardak Seti
Evde yılbaşı ağacı yapımı ve el yapımı yılbaşı süsleri ile emek vererek oluşturduğunuz sıcak ortamı daha da renkli bir hale getirebilecek harika bir hediye! Sevdiklerinizi yılbaşı partinizde eğlendirmek için harika bir fikir! İsme özel shot bardak seti tekila severler için son derece eğlenceli bir hediye olacak ve bu özel günü unutulmaz kılacaktır.

Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Shot Bardak Seti
 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Resimli Kumbara

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Resimli Kumbara
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Resimli Kumbara

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Resimli Kumbara
Sevgilinize yılbaşı hediyesi olarak sıradanlıktan uzak bir hediye vermek isterseniz fotoğraf ve yıldönümü tarihinize özel harika bir porselen kumbara tercih edebilirsiniz. El yapımı yılbaşı süsleri ile hazırladığınız romantik ortamı böylesine etkileyici bir hediye ile renklendirebilir ve sevgilinize mutlu olacağı bir hatıra bırakabilirsiniz. Dekoratif anlamda da bir çerçeve gibi fotoğraflarınızı sergilemenin bir yolu olarak fotoğrafınıza özel olarak hazırlanan porselen kumbara sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Resimli Kumbara
 

Yılbaşı Hediyesi Narin Kelebek Gümüş Kolye

Yılbaşı Hediyesi Narin Kelebek Gümüş Kolye
Yılbaşı Hediyesi Narin Kelebek Gümüş Kolye

Yılbaşı Hediyesi Narin Kelebek Gümüş Kolye
Kadınların şıklığını tamamlamak için kullandığı takılar aynı zamanda harika bir hediye fikri olarak karşınıza çıkıyor. Sevgilinize yeni yıla girerken etkileyici ve zarif bir takı vermek isterseniz narin bir kelebek görüntüsündeki taşlarla süslü gümüş kolye ideal bir tercih olacaktır. Kendisini değerli hissedeceği bu hediye sevgiliniz için güzel bir seçenek ve unutulmaz bir hatıra olacaktır. İlişkilerin sembolü haline gelen değerli takılar, ne kadar zaman geçerse geçsin veren kişiyi unutturmayacak özel eşyalardır. El yapımı yılbaşı süsleri içerisinde gizleyerek sevgilinize yılbaşı eğlencenizde böyle zarif bir hediye sunabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Narin Kelebek Gümüş Kolye
 

Yılbaşı Hediyesi Taksim Tramvay Biblosu

Yılbaşı Hediyesi Taksim Tramvay Biblosu
Yılbaşı Hediyesi Taksim Tramvay Biblosu

Yılbaşı Hediyesi Taksim Tramvay Biblosu
İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan, herkesin hayatında özel bir yeri olan Taksim’in nostaljik tramvayını yansıtan güzel bir bibloyu sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak vermek etkileyici olacaktır. Özellikle kış mevsiminde kartpostal gibi görüntülere şahit olmamızı sağlayan nostaljik tramvay kış mevsiminde yeni yıla girerken verebileceğiniz harika bir hediye olacaktır. Yılbaşı süsleri el yapımı olabileceği gibi bu tarz hoş biblolarla da süslemelere katkıda bulunulabilir. Sevdiklerinize yeni yıl hediyesi olarak verebileceğiniz nostaljik tramvay biblosu evlerde veya iş yerlerinde severek kullanacakları bir eşya olacaktır.

Yılbaşı Hediyesi Taksim Tramvay Biblosu
 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Eski Radyo Tasarımlı Çerçeve

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Eski Radyo Tasarımlı Çerçeve
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Eski Radyo Tasarımlı Çerçeve

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Eski Radyo Tasarımlı Çerçeve
Yılbaşı geldiğinde aklımıza eski anılar, geçmiş zamanlar geliyor. Sevdiklerimizle geçmişteki anılarımızı anımsayarak farklı duygular yaşıyoruz. Sevgilimizle geçirdiğimiz güzel zamanları hatırlayıp romantik anlar yaşıyor, birlikte geçirilen yılbaşında en güzel şekilde vakit geçirmeyi amaçlıyoruz. Sevgilinize romantik bir yılbaşı yemeğinde etkileyici bir yeni yıl hediyesi vermek isterseniz eski radyo tasarımlı nostaljik fotoğraf çerçevesi farklı bir tercih olacaktır. İçerisine en güzel zamanlarınızı yansıtan bir fotoğrafınızı siyah beyaz olarak yerleştirebileceğiniz çerçeve uzun yıllar aklınızdan çıkmayacak bir hatıra olacaktır.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Eski Radyo Tasarımlı Çerçeve
 

İş Arkadaşına Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Ajanda

İş Arkadaşına Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Ajanda
İş Arkadaşına Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Ajanda

İş Arkadaşına Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Ajanda
Kişiye özel ajanda dostlarınıza, iş arkadaşlarınıza verebileceğiniz harika bir yılbaşı hediyesi. Mıknatıslı kilidi ile sıradan ajanda seçeneklerinden uzak isme özel hazırlanan ajanda sevdiklerinize verebileceğiniz hoş bir yeni yıl hediyesi olacaktır. Yılbaşı çekilişi yaptığınız iş arkadaşlarınıza veya evinize gelen davetli dostlarınıza yeni yıla girerken severek kullanacakları isme özel ajandayı hediye ederek akılda kalıcı bir hediye verirken aynı zamanda kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

İş Arkadaşına Yeni Yıl Hediyesi İsme Özel Ajanda
 

Kişiye Özel Yeni Yıl Hediyesi Arjantin Bardağı

Kişiye Özel Yeni Yıl Hediyesi Arjantin Bardağı
Kişiye Özel Yeni Yıl Hediyesi Arjantin Bardağı

Kişiye Özel Yeni Yıl Hediyesi Arjantin Bardağı
Birlikte eğlenceli vakit geçirdiğiniz değerli dostlarınıza verebileceğiniz hoş bir hediye seçeneği: İsme özel Arjantin bira bardağı. Sevdiklerinizle yaptığınız hoş muhabbetleri daha eğlenceli hale getirecek isme özel bira bardağı arkadaşlarınızı çok mutlu edecek bir yeni yıl hediyesi olacak ve uzun yıllar akıllardan çıkmayacaktır. Farklı ve sıradanlıktan uzak bir yılbaşı hediyesi seçmek isteyenler için kişiye özel bira bardağı ideal bir tercih olacaktır.

Kişiye Özel Yeni Yıl Hediyesi Arjantin Bardağı
 

Sevdiklerinize İsme Özel Yeni Yıl Takvimi

Sevdiklerinize İsme Özel Yeni Yıl Takvimi
Sevdiklerinize İsme Özel Yeni Yıl Takvimi

Sevdiklerinize İsme Özel Yeni Yıl Takvimi
Sevdiklerinize evde veya ofiste severek kullanabilecekleri harika bir yılbaşı hediyesi! İsme özel yeni yıl takvimi yılbaşında verilebilecek en doğru tercihlerden biri olacaktır. Eşinize, sevgilinize veya anne babanıza; birlikte geçirdiğiniz en güzel anları yansıtan bir fotoğrafla hazırlatabileceğiniz isme özel 2017 takvimi kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir hediye olacak, her baktıklarında sizi anımsatacaktır.

Sevdiklerinize İsme Özel Yeni Yıl Takvimi