8 Yaşındaki Çocuğa Hediye Ne Alınır? 8 Yaş Çocuk Hediyeleri

8 Yaşındaki Çocuğa Hediye Ne Alınır? 8 Yaş Çocuk Hediyeleri

8 yaşındaki çocuğa hediye almak çoğu zaman yetişkinleri zorlar. Doğum günleri ya da karne hediyelerinde en çok zorlandığımız konu, miniğe hediye almaktır. Şimdi bunun için de sizlere yardımcı olmaya hazırız. Sizin için en güzel 8 yaşında çocuk hediyelerini derledik.

Klasik Araba Modelli 3 Boyutlu Led Lamba

8 yaşındaki çocuğa hediye

8 yaşındaki erkek çocuğa hediye seçenekleri arasında arabalar şüphesiz vazgeçilmezdir. Çocuk için hem değerli, hem de işe yarar bir hediye almak istiyorsanız en güzel seçenekler arasında araba modelli led lamba bulunmaktadır. Akrilik levha, kırılmaz şeffaf malzemenin lazer ile şekillendirilmesi ile oluşur. Verilen elektrik, şeffaf levha üzerindeki çizgileri takip ederek led ışık etkisi yaratır. Arabanın oturtulduğu alt kısım masif ağaçtan üretilmiştir. Bu kısım, 14 cm x 3 cm ölçülerindedir. Akrilik levha 4 mm kalınlığındadır. Bu kısım kırılmaz malzemeden üretildiğinden, ürün çocuk için tehlike arz etmez. Alt kaide dahil toplam 11 cm x 14 cm boyutlarındadır. Güçlü lamba, sarı ışık vermektedir. Ofislerde de dekoratif amaçlı kullanılabilmekte olan bu ürünün açma kapama düğmesi ile çalışmaktadır. Usb girişi ile masaüstü bilgisayar, laptop veya powerbank ile çalışan ürün, çocuklar ve çocuk ruhuna sahip olanlar için vazgeçilmez bir hediye olmaya adaydır.

Çocuğa Hediye Uzay Tasarımlı Boy Ölçme Cetveli

8 yaşındaki kız çocuğa hediye

8 yaşındaki bir çocuğa ne hediye alınır, sorusunun en güzel cevaplarından boy ölçme cetveli, ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas malzemeden üretimiştir. 190 cm’e kadar ölçüm yapabilen ürün, 170 cm x 20 cm boyutlara sahip olan ürün, özel paketinde size gönderilmektedir. Ürün, üzerinde şirin uzay figürü barındırdığından daha çok uzaya merak sarmış miniklere hitap etmektedir.

Sevimli Köpek 3 Boyutlu Led Lamba

8 yaşındaki erkek çocuğa hediye

Çocukların sevimli kahramanları köpekler, şimdi onları uyurken de yalnız bırakmıyor! Akrilik levhadan oluşan üst kısım, led ile döşenmiş olup şeffaf kırılmaz malzemeden üretilmiştir. Lazer kesim ile işlenerek ışık almaya hazır hale getirilen ürünün alt kısmı masif ahşaptan oluşmaktadır. Masif alt kısım 14 cm x 3 cm boyutlarındadır. Üst akrilik kısım 4 cm kalınlığındadır. Sarı renkte led lamba ile yanan ürün, evde çocuk odasında bulundurulabilir. Usb şeklindeki fiş girişi sayesinde bilgisayar ve powerbank aracılığıyla çalışabilmektedir. Açma kapama düğmesi sayesinde fişte takılı olduğu süre boyunca çalışmayan ürün, özel hediye paketi ile gönderilmekte, özenle korunmaktadır.

15 cm Peluş Panda

8 yaşındaki erkek çocuğa hediye

8 yaşındaki çocuğa hediye oyuncak seçenekleri arasında şüphesiz panda ve ayıcık büyük yer tutar. Ayıcıkla klasikleşmek istemeyenler için güzel bir seçenek olan panda, 15 cm uzunluğa sahiptir. 7,8 cm genişliğe sahip olan panda, sevimli görüntüsü ile çocukların en sevimli arkadaşları olacak. Mavi gözlere sahip sevimli panda, mor pati içlerine sahiptir. Çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olan ürün, kurutucuya atılmamalıdır. Size özel panda oyuncak hediyesi, özel paketinde gönderilmektedir.

Küçük Aşçılara Kişiye Özel Çocuk Mutfak Önlüğü

8 yaşındaki çocuğa ne hediye alınır

8 yaşındaki bir çocuğa ne hediye alınır, sorusunun en sevimli cevaplarından aşçı önlüğü, mutfakta olmayı seven miniğiniz için değerli hediyeler arasında yer alacaktır. 8 yaş için 2 numarası uygun olan ürün, 2 adet beden seçeneğine sahiptir. 3-7 yaş için 52 cm, 7-12 yaş için 62 cm uzunluğa sahip mutfak önlüğü ile çocuğunuz ile keyifli kekler yapmanın tadını çıkarırken, su bazlı pigment boyadan yapılmış baskısı ile gönül rahatlığıyla çocuğunuza önlüğü giydirebileceksiniz. Miniğinizin boyuna göre ayarlanabilen askıları ile sevimli aşçınız, mutfaktaki en değerli yardımcınız olacak. Kırmızı ve siyah renk seçeneklerine sahip olan önlük, 40 derecede yıkanmaya uygundur. Önlük, kişiye özel notlar ve isim seçenekleri ile size gönderilmektedir. Önlüğün ön kısmına ‘Annesinin Yardımcısı’, ‘Babasının Prensesi’ gibi notlar yazılabilmektedir. İstediğiniz şekilde özelleştirebileceğiniz hediye, özel paketinde gönderilmektedir.

Kız Çocuk İçin Fotoğraflı Hediyelik Kumbara

8 yaşında bir çocuğa ne hediye alınır

Üzerinde miniğinizin fotoğrafını bulunduran bir kumbara, tutumlu olmanın heveslendirilerek öğretilmesi için mükemmel bir seçenek olacaktır. Özellikle miniğinizin bir hedefi, sahip olmak istediği bir oyuncak varsa ve bunun için para biriktirmesi gerekiyorsa, hem onu önemsediğinizi göstermek, hem de heveslendirmek için bu kumbara uygun bir hediye olacaktır. Porselen malzemeden üretilen kumbara, çıkmayan süblime baskı ile üretilmektedir. Göndereceğiniz fotoğraf, kenarlarında sevimli kahramanlarla süslenecek ve miniğimizin adı yazılacaktır. Beyaz tek renk seçeneğine sahip kumbara, miniğinizin resmi etrafındaki süslemelerle renklenmektedir. Kişiye özel kutusunda gönderilen ürün, özel hediye paketinde size ulaşacaktır.

Cumhuriyet Tasarımlı Çocuk Tişörtü

8 yaşındaki çocuğa hediye

8 yaş erkek çocuğuna hediye seçenekleri arasında yer alan ürün, kız çocuklarına da uygundur. Cinsiyet önemi olmaksızın kullanılabilen ürün, su bazlı pigment boya ile üretilmektedir. Hava geçiren, terletmeyen malzemeden üretilen ürün, %100 pamuk kumaştan imal edilmiştir. kumaşla bütünleşen canlı baskı sayesinde yıllarca yıkamaya dayanıklı bir ürün elde edilmiştir. bu tişört, özel kutusunda, hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye Özel Basketbol Potası

8 yaşındaki çocuğa hediye

8 yaşındaki erkek çocuğuna hediye seçenekleri arasında en sevilenlerden basket potası, 20,5 cm yüksekliğe sahiptir. Çocuk odasına rahatlıkla monte edilebilen ürün, 29 cm genişliğindedir. Sportmen minikler için en uygun hediyeler arasında yer almasıyla birlikte, erkek çocuk odalarına uygun hediyeler arasında yer alan basket potası, monte edilen düz kısmında çocuğun fotoğrafı ve ismi ile size gönderilmektedir. Göndereceğiniz yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafın işlenmesi ile fotoğrafın üst kısmına çocuğun ismi veya göndermek istediğiniz mesaj kazınır. Bu sayede minik, basketbol oynarken bu hediyenin yalnız kendisi için yapıldığını düşünerek değer duygusunu tadar.

Erkek Çocuklarına Özel İsim Yazılı Tişört

8 yaşındaki erkek çocuğa hediye

8 yaşındaki çocuğa ne hediye alınır, diye düşünenlerin, hem güzel hem kullanışlı hediye arayanların bir numaralı tercihi tişört, üzerindeki sevimli köpek figürü ile gönderilmektedir. Köpeğin alt kısmındaki mavi renkli kısma çocuğun ismi yazılır. Beyaz tek renk seçeneğine sahip ürün, size özel seçeneklerle gönderilmekte, hediye paketi ile elinize ulaşmaktadır.

30 cm Baykuş Tasarımlı Peluş Yastık

8 yaşındaki kiz çocuğuna hediye

Erkek ya da kız fark etmeksizin alınabilecek bu hediye, en sevimli çocuk hediyeleri arasında yer almaktadır. 30 cm x 25 cm boyutlarındaki baykuş, 30 derecede yıkamaya uygundur. Yıkamada deterjan kullanılması yastığın yıpranmasına neden olabilmektedir. Kurutma makinesi ya da ütü kullanımına uygun olmayan malzeme, çocuğunuza uyku arkadaşlığı yapabilecek kadar yumuşak bir malzemeden üretilmektedir. Yastığın kadife malzemeden üretilmiş olması, hafif parlak bir görünüme kavuşmasına neden olmuştur. Yastık, size özel paketinde gönderilmektedir.

Çocuklara Özel Dekoratif Saat

8 yaşındaki kiz çocuğuna hediye

6 mm dekoratif plaka üzerine renkli, canlı bir baskı ile çocuğun adının ve isteğe göre yaşının yazıldığı saat,çocuk odasının vazgeçilmezleri arasında yerini alacak! En özel doğum günleri arasına girebilecek saat, 8 yaşına yeni girmiş miniğe, saatleri tam olarak yeni kavramaya başladığı bu yaşlarda en ihtiyaç duyulan hediyeler arasında yer alacak. Saat, size özel kutusunda ve hediye paketinde gönderilecektir. Özellikle mavi rengi ve desenleri ile 8 yaş erkek çocuğa hediye seçenekleri arasında yer alabilen hediye, en güzel tasarımları ile sitemizde bulunmaktadır