Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Öğretmenler Günü Hediyesi

(366 Ürün)
Kategoriler
Öğretmenler Günü Hediyesi
366 Ürün
Filtrele

Öğretmenlik şüphesiz ki günümüzde en önemli ve kıymetli mesleklerden biridir. Tabii ki de bu mesleğin hakkı ödenmez. Hem anne hem baba olmaları okula başladığımız ilk andan itibaren hissedilebilir bir şeydir. Ancak bu noktada bilinmesi gereken bir gün vardır. O da; 24 Kasım Öğretmenler Günü. Evet bu anlamlı günde öğretmeninize en güzel hediyeyi vermeniz için birçok fikrimiz var. Peki bu özel günde öğretmenine en anlamlı hediyeyi vermeye ne dersin? Sizler için bu kategorimizde öğretmenler günü hediyesi ne alınır gibi sorularınıza cevap verdik. Her bütçeye hitap eden ve kişiye özel hediyeler bu sayfamızda sizlerle.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

24 Kasım yaklaşıyor ve her yıl olduğu gibi bu yıl da hediyeler arasından seçim yapmak gerekiyor. Bir o kadar heyecanlı bir o kadar da gurur verici bir meslek olan öğretmenlik gerçekten kutsal bir meslek. Sizler de “Öğretmene bu günde ne alabilirim?” diye soruyorsanız birçok seçenek sitemizde sizlere sunuluyor.

Öğretmene hediye almak aileye veya arkadaşa hediye almaktan daha zor olabilir. Çünkü genel olarak hediye alımında da “acaba bunu beğenir mi” gibi düşünceler var olabilir. Ancak eğitim-öğretim yolunda size yoldaş olan ve geleceğinizi aydınlatan öğretmenler için durum farklıdır. Önemli olan sizin öğretmeninizi düşünüp bir şey yapmanızdır veya almanızdır. Yılda bir kere de olsa Öğretmenler Günü için hediye seçimi yapmak mutlu edici olacaktır. Bununla birlikte bu durum asla maliyete bağlı değildir. Öğretmen için önemli olan evlatlarının onu düşünüp sevgi ve saygısını yansıtmasıdır. E tabii ki bu yansımanın en güzel somut örneği de hediyelerdir. Hediye Sepeti olarak öğretmeninizin çok mutlu olacağı hediyeleri birçok seçenekle sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelin bu hediyeleri hep birlikte genel ve kategori olarak daha yakından inceleyelim.

Öğretmenler Günü Hediyesi Nelerdir?

Öğretmen günü hediyeleri seçimi kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Kimi müzik öğretmeni kimi de resim öğretmeni için hediye alır. Öğretmenler; anaokulundan ilkokula liseden üniversiteye kadar gelecek yolculuğumuzda bizlere eşlik ederler. Ayrıca tüm bilgi ve birikimini bizlere aktaran öğretmenlerimiz için hediye almak çok gurur ve onur vericidir. Onlar bizlerdeki bir gülümsemeyle bu denli mutlu olabilen nadir kişilerdir. Bu nedenle öğretmenlerimiz için en özel ve güzel hediye fikirleri sizler için düşündük. Sitemiz aracılığıyla istediğiniz kategoriden bu hediyeleri inceleyebilir, en kaliteli hediyelere ulaşabilirsiniz. Üstelik bütçeniz ne olursa olsun bütçe dostu fiyatlarımız da sizlere ayrı bir mutluluk verecektir.

Öğretmene hediye dendiğinde akla gelen ilk isim olan Hediye Sepetinde birçok seçenek görmeniz mümkün. Seçeneklerimiz; cinsiyet, bütçe, hediye tipi ve mesleğe göre ayrı bir şekilde özenle hazırlanmıştır. Burada önemli olan sizin karar vermenizdir. Şimdi öğretmeninizin müzik öğretmeni bir bayan olduğunu varsayalım. Ve siz kişiye özel bir hediye olsun istiyorsunuz. Bu durumda bu gibi hediyeler tam sizlik! Unutulmaz bir hediye olan Tohumlu Naturacube öğretmeninizi çok mutlu edecek. Bu ilginç hediye tam nokta atışı yapmanızı sağlayacak. Naturacube; masif ağacından yapılan müzik temalı odağına yaklaşarak tasarlanmış bir hediye. Kısacası öğretmenler günü için hediyelerde bu hediye tam müzik öğretmeninize göre! Bu durumda ise sizlere gönül rahatlığıyla bu hediyeyi teslim etmek kalıyor.

Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

 1. Öğretmenler Günü Hediyesi Kişiye Özel Hediye Kutusu
 2. Öğretmenler Günü Hediyesi Mesajlı Masif Çerçeve
 3. İsme Özel Mat Siyah Roller Kalem
 4. Erkek Öğretmene Kişiye Özel Hediye Kutusu
 5. En Değerli Öğretmene Kalem Seti
 6. Öğretmenler Günü Baskılı Puzzle Çikolata
 7. İsme Özel Kitap Tasarımlı Led Lamba
 8. Öğretmenler Gününe Özel Ahşap Foto
 9. Kişiye Özel Kristal Taşlı Kalem
 10. İsim Anlamlı Hediye Kitap Ayracı
 11. Öğretmene Hediye Ahşap Mühür Seti
 12. İsim Yazılı Mat Metalik Tükenmez Kalem

 

Öğretmenler Günü hediye fikirleri birçok kişinin zevkine ve tercihine göre belirlenir. İster anaokulu öğretmeni olsun ister akademisyen olsun bu gün özel bir gündür. Tüm eğitimcilerin vefalı ve cefakâr davranışları geleceğin aydınlanmasını sağlayan noktalardır. Bizler de 24 Kasım günü şüphesiz ki öğretmenlerimize en güzel hediyeleri vermek isteriz. Eğer “Öğretmen Günü hediyesi ne alabilirim?” diye soruyorsanız sizlere harika fikirlerimiz var.

Öncelikle çiçek almak güzel ve ince bir jest olarak karşımıza çıkar. Ancak bilindiği üzere çiçek alımı normal günlerde de sık sık yapılan bir harekettir. Bu nedenle bu özel günde daha özel ve kişisel hediyelerin tercih edilmesi farklılık yaratır. Örneğin; kişiye özel kalem seti, kupa ve plaket gibi hediyeler oldukça sıra dışıdır.

Hediye Sepeti sizler için muhteşem bir öğretmenler günü hediye listesi oluşturdu. Öğretmeninizi çok seviyorsanız ve farklı bir hediye sunmak istiyorsanız bu liste tam size göre! Okulda ve evde kullanılabilecek kalem setinden ofis setine tüm hediyeler burada. Bununla birlikte kupa bardaklar, kişisel eşyalar, cüzdan ve mousepad gibi hediyeler de sizlerin karşısında. Üstelik sitemizde filtreleme seçeneğini kullanarak nokta atışlar yapmanız mümkün. Bütçe dostu, farklı, mutlu edici ve özel tüm hediyeleri sizler için derledik. Unutmayın ki bir öğretmen için en mutlu edici şey; öğrencisinin onu düşünmesidir!

En Anlamlı Öğretmen Günü Hediyeleri Nelerdir?

Öğretmenler günü için hediyeler şüphesiz ki en anlamlı hediyelerdir. Hangi tür hediye olursa olsun verdiğimiz kişiler öğretmenlerdir. Bu nedenle hediyelerin anlamı paha biçilemez. Biliyoruz ki öğretmene hediyeler kategorimizdeki hediyeleri çok sevecek ve beğeneceksiniz. Dikkat çeken, orijinal, kaliteli ve özenle seçilmiş hediyeler öğretmenlere ulaştırılmak için bekliyor. Üstelik kişiye özel seçenekler ve diğer birçok filtre, hediye seçimi yapmanızı kolaylaştırıyor. O hâlde şimdi sizler de harekete geçin ve en anlamlı öğretmenler günü hediyelerini inceleyin.

Yukarıda da söylediğimiz gibi en anlamlı hediyeler şüphesiz ki maneviyatı yansıtan hediyelerdir. Ancak sizin öğretmeninize bir hediye sunmanız ve onu düşünmeniz en anlamlı şeydir. Bu nedenle hediye ne olursa olsun düşünerek hareket etmeniz en büyük hediyedir. Şunu da söylemekte fayda var. Bu bilince ulaşmanıza katkı sağlayan öğretmeniniz aslında size en büyük hediyeyi vermiştir. Hediye Sepeti olarak bizlerde en güzel ve anlamlı birçok hediyeyi sizler için hazırladık.

Zarif detaylarla işlenmiş ve özel olarak hazırlanmış birçok hediye seçeneği sizlerle. Özel parçalar ve renkler hiç bu kadar kibar ve şık görünmemişti. Öğretmenlerimiz için en uygun fiyat avantajına sahip hediyeler Hediye Sepetinde! Siz de bu özel günde geleceğimizi aydınlatan öğretmenlerimize en anlamlı hediyeleri sitemizde göreceksiniz.

Bayan Öğretmene Hediye Fikirleri Nelerdir?

Öğretmene hediye fikirleri dendiğinde içimizi ısıtan ve heyecanlandıran bir durum vardır. O da öğretmenimize ne hediye alabiliriz gibi sorulardan oluşan düşüncelerimizdir. Bu noktada bu özel günde hediye seçimi birçok kişi tarafından yapılır. Yani hediye siparişi zamanlamanızı doğru yapmalı, yoğun bir döneme bırakmamalısınız. Dikkate almanız gereken bu birkaç püf noktayı ilettikten sonra bayan öğretmene alınacak hediyeleri inceleyelim.

Kişiye özel kupa ile öğretmeniniz sıcak bir şey içtiğinde içi daha da ısınacak! Bu hediyeler eminiz ki hem fiyatı hem de kişiye özel olmasıyla gözde hediyelerdendir. Olağanüstü tasarımlara sahip kalem setleri ve ajandalar ise bu kategoride bulunan seçeneklerden bazılarıdır.

Bir diğer öğretmene hediye seçeneklerine geldiğimizde isme özel kolyeler sizlerle. Bu hediyeler muhakkak dikkatinizi çekecek ve içinize sinecektir. Sevgili öğretmeninizin boynuna çok yakışacak kolye seçenekleri kibar ve şık bir hediyedir. Bununla birlikte kişisel bakımı ön plana çıkaran makyaj çanta çeşitleri de sizlerle. Plaket ve çerçeve gibi değerli hediyelere de dilerseniz bakalım. Öğretmeninize bu çerçeveyle en anlamlı mesajı iletebilirsiniz. Ayrıca öğretmeninize özel plaket vererek dünyanın en güzel öğretmeni olduğunu söyleyebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden fiyatı minimum tutarak sizlere bu hediye seçeneklerini sunuyoruz. 24 Kasım Öğretmenler Gününü ne olursa olsun unutmayalım ve sevgili öğretmenlerimizin yüzünü güldürelim.

Erkek Öğretmene Hediye Fikirleri Nelerdir?

24 Kasım cinsiyet fark etmeksizin tüm öğretmenlerimize özel bir gün olarak belirlenmiştir. Öğretmenimize onu unutmadığımızı göstermek ve güzel duygularımızı yansıtmak çok anlamlı bir harekettir. Cinsi, fiyatı ve türü ne olursa olsun sizin öğretmeninizi düşünerek hareket etmeniz en büyük eylemlerden biridir. Gönlünüze sinen bir hediyeyi şimdi seçin ve bu özel günde ona sunun! Yaptığınız bu hareket, emeğiniz sonucu mutlu edici bir tebessümle sonuçlanacaktır.

Bizler Hediye Sepeti olarak insanların yüzündeki tebessüme ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Bu özel günde sevgili öğretmenlerimizin mutlu olması bizi daha çok mutlu eder. Ancak siz “Erkek öğretmene hediye fikirleri nelerdir?” diye soruyorsanız bu soruya da cevabımız var! İşte erkek öğretmene hediye kategorimizde birçok seçenek karşınızda.

Erkek öğretmene alınabilecek hediyeler tüm farklı seçenek ve özelliklerle gelir. Orijinal ve ilginç hediyeler Hediye Sepeti ayrıcalığıyla sizlere sunulur. Kalem, cüzdan ve termos gibi en prestijli hediyeler ile Öğretmenler Günü hediyesiz geçmeyecek! İsme özel kalemden kemer ve cüzdan setine uzanan bu yolculuğu keşfedin. Sunulan tüm bu hediye seçenekleri ile öğretmeninizi her anlamda mutlu edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kategorimizi incelemeniz ve ardından bir hediye seçmenizdir.

Öğretmenler Günü Ne Zaman?

Öğretmenler Günü dünya genelinde UNESCO tarafından belirlenen 5 Ekim’de kutlanan bir gün. Ancak ülkemizde bu özel gün 24 Kasım tarihinde kutlanır.

Kasım ayının en özel ve güzel günlerinden biri olan bu gün öğretmenler için oldukça önem taşır. Evet, öğretmenler her insan gibi her gün önemlidir. Ancak bu özel gün onların daha değerli hissetmesini ve onlara ait bir gün olmasını sağlar. Öğrencilerini evlatları gibi gören öğretmenlere bu günde teşekkür edilir ve minnet duyulur. Bununla birlikte öğrenciler ve sevdikleri insanlar da onlara hediye alırlar. Bu durum; öğretmenlerin yüzünde tebessüm, kalbinde sıcacık bir izlenim oluşturur.

Öğretmenler Günü ne zaman kutlanır derseniz birçok ülkede farklı tarihlerde kutlanabilir. Hatta bazı ülkeler bu günü resmi tatil eder. Ancak ülkemizde bu durum geçerli değildir. Tatil kapsamında olmayan bu anlamlı gün birçok yerde tören ve kutlamalarla geçer. Öğretmenler ve öğrenciler bu günde mutlu edici detaylarla karşılaşır.

Öğretmenler Günü Niçin Kutlanır?

Öğretmenlik mesleğinin tanımı çok geniş kapsamıyla ele alınan bir meslek olarak karşımıza çıkar. Bu meslek sadece bilinenlerin öğrencilere aktarılması değildir. Her yıl okullarda “Eğitim ve Öğretim Yılı” belirlenir ve öğretmenler bu içeriğin temel sebebidir. Çünkü her yıl güncel olarak belirlenen konuların derinlemesine öğrenilmesi gerekir. Öğretmenler bu konuları yakından takip eder ve incelerler. Bu nedenle hem eğitim hem de öğretim mesleğinin gerektirdiği niteliklerin önemli noktalarıdır.

Öğretmenlik; öğrencilere hem anne ve baba olmayı hem de onlara yoldaş olmayı gerektirir. Bu meslek tabii ki de herkesin yapabileceği türden bir meslek değildir. Çünkü meslekteki en önemli noktalardan biri de içtenlik ve şefkat duygusunun gelişmiş olmasıdır. Bu duygular onların doğasında vardır. Doğal olarak bizler de hayatımızın rehberi öğretmenlerimizi mutlu etmemiz gerekir.

Sadece 24 Kasım Öğretmenler Gününde değil her gün değer ve kıymet bilmek gerekir. Işık olan bu insanlara ne kadar değer verdiğimizi göstermemiz gerekir. Bu noktada şüphesiz ki en güzel göstergelerden biri hediyelerdir. Bu hediyeleri Öğretmenler Gününde vererek onları mutlu edebilir, sevgimizi dile getirebiliriz. Bir gün de olsa kendimizi öğretmenlerimize adadığımız 24 Kasım unutulmaz bir gündür. Bu nedenle şimdi sizler de sitemizden istediğiniz hediyeyi seçin, bir tebessüme ortak olun!