Kişiye Özel Mühür

(21 Ürün)
Kategoriler
Kişiye Özel Mühür
21 Ürün
Filtrele

Kişiye Özel Mühür ile ilgili Editör Açıklamaları

Kişiye özel mühür özellikle son yıllarda insanların oldukça fazla tercih ettiği bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde kişiler, imza atmaya gerek bile duymadan imza atılması gereken evraka ya da dosyaya sadece kendi mühürlerini basarak, kendilerinden söz ettirebilirler.

HediyeSepeti ekibi olarak sizler için özen ile hazırladığımız özel mühür modellerini, mühür seti ve daha birçok içeriği incelerek, adınızı ya da sevdiğiniz diğer kişisel özelliklerinizi yansıtan çizimleri bir markaya dönüştürebilirsiniz!

Özel Tasarım Mühürler ile Davetiyelerinize Yeni Bir Soluk Getirin

Günümüzde teknoloji gelişimini ne kadar sürdürüyor olsa da insanlar da geçmişe karşı duyulan bir özlem de mevcut. Bu özlem belki de gitgide tüketim toplumuna dönüşmeye başlayan günümüz toplumlarının, hızla unuttuğu nostaljik ama özel olan birtakım alışkanlıklara olan ihtiyaçlardan dolayı ortaya çıkıyor.

Tarih boyunca en çok kullanılan imza yöntemi mühürlerdir. Fermanlar açılırken, mektuplar gönderilirken, resmi evraklar hazırlanırken daima mühürler kullanılmıştır. Nerede ise tüm geçmişimizde oldukça önemli bir yere sahip olan mühürler, günümüze uyarlanarak tekrar kullanılmaya başlanmıştır. Bilinen kullanım alanlarının dışına yayılan mühürler, son moda kullanım alanı olarak davetiyelerde yerini almıştır.

Sizler de konuklarınızı düğün, nişan, doğum günü, baby shower gibi özel davetlerinize, sizler için özel olarak tasarlanmış olan ve en özel gününüzü içinde barındıran konseptli mühürler aracılığı ile davet edebilirsiniz. Sizler için tasarlamış olduğumuz davetiye mühür modellerimizi, kişiye özel mühürler listemizden inceleyebilirsiniz.

Öğretmenler için Tasarlanmış Özel Mühürler

Mühürler hemen herkesin kendi özel hayatına ya da iş alanına uyarlayabileceği bir imza yöntemidir. Kişilerin ya da kurumların kullandıkları mühürler kendilerine özeldir. Bu sayede o mühür ile mühürlenen evrakların kim tarafından onaylandığı ya da onaylanmadığı herkes tarafından bilinmiş olur.

Kendi meslek grubu içerisine mührü dahil edebilecek olan bir meslek dalı da eğitimdir. Öğretmenler sıklık ile ödev kontrolü yaparlar. Sınıf mevcutları göz önünde bulundurulduğunda bu kontrollerin oldukça uzun sürmesi kaçınılmazdır. Ödevi kontrol edilen her öğrencinin ödevinin üzerine notlar almak hem zaman kaybına sebep olur hem de öğretmenin gereğinden fazla yorulmasını sağlar. Zaman kaybını ortadan kaldırması, el yorgunluğuna sebep olmaması ve en önemlisi de öğretmenin kendi şıklığını yansıtabileceği mühürler, öğretmenlere özel olarak tasarlanmış modelleri ile sitemizde sizleri bekliyor! İster kendiniz için ister ise öğretmen olan bir yakınınıza hediye etmek için tercih edebileceğiniz bu mühür modelleri, okulda yalnızca öğretmenliğinizin değil, mesleğinize verdiğiniz önemin ve mesleğinizi güncel hayata adapte etmenizin pratikliği de çok konuşulacak!

Edebiyatseverler için Tasarlanmış Özel Mühürler

Mühür, şekli itibari ile özellikle nostaljiyi seven herkesin beğenerek kullanacağı bir tasarıma sahiptir. Geçmişin yaşanmışlığını hem okuduğu kitaplarda hem de yüreğinde yaşayan edebiyat sever kimseler, okudukları kitapların kendilerine ait olduğunu belirtmek, kitapların yanlış kişilerin eline ulaşmadan kendilerine dönmesini sağlamak amacı ile sıklıkla kitap mührünü kullanırlar. Bu sayede kitaplarını istemedikleri kişilere vererek kaybolma riskini tamamen ortadan kaldırırlar.

Elbette herkes mühür kullanabilir. Ancak önemli olan kullanılan mührün kişinin kendisini de yansıtabiliyor olmasıdır. Alelade, sırf kullanılmış olmak için kullanılan mühürler amacından saparak sadece birer araç olarak kalırlar. Hediyesepeti olarak, mührünüzün imzanız olduğunun bilincinde hareket ederek sizler için birbirinden özel modellere sahip mühürler tasarladık. İstediğiniz tasarımda sipariş edebileceğiniz bu mühürler ile hem kendinizi hem de mühür hediye etmek istediğiniz yakınlarınızı mutlu etmeniz mümkün!

İlgi Alanları için Özel Olarak Tasarlanmış Ahşap Mühürler

Mühürler üretim aşamalarında kullanılan hammaddeye göre farklılıklar gösterirler. Hem görünüş olarak hem de işlevsellik açısından ortaya çıkan bu farklar, mühürlerin kullanım alanlarının da değişmesine sebep olur. Damga mühür, ahşap mühürler vb. mühür çeşitlerine örnektir.

Ahşam mühür, diğer mühür çeşitlerine göre daha çok tercih edilen bir mühür çeşididir. Bunun nedeni ahşap hammaddesinin diğer hammaddelere göre çok daha kolay ve hızlı bir şekilde işlenebiliyor olmasıdır. Ek olarak bu mühürler, mührü tutuş şeklinize göre farklı modeller ve farklı başlıklar ile de tasarlanabiliyor. Ahşap mühürlerin ucunu istediğiniz gibi şekillendirmeniz mümkün. Evcil hayvanınızın, en sevdiğiniz çiçeğin, isminizin ya da değer verdiğiniz ve baktığınız yerlerde görmek isteyeceğiniz herhangi bir objenin mührünü yaptırabilirsiniz. Ayrıca farklı renk skalasına da sahip olan ahşap mühürler, kendileri için belirlenmiş olan özel saklama koşulları içerisinde muhafaza edildiklerinde oldukça uzun süre kullanılabilme imkânı sunarlar.

Kişiye Özel Tasarlanmış Kitap Mühürleri

Çocukluğumuzdan bu yana bizler için en önemli olan nesneler kitaplardır. Kimi zaman okuyarak bilgiler edindiğimiz, kimi zaman bambaşka bir fantastik dünyanın içerisine dahil olduğumuz, kimi zaman ise duygularımızı bizim yerimize bir başkası ifade etmişçesine okuduğumuz kitaplar, en özel anlarımızı paylaştığımız en yakın arkadaşlarımızdır. Özellikle altını çizerek okuduğumuz kitaplar bizleri tam olarak yansıtan cümleleri barındırmaları ile adeta ruhumuzun kelimelere dökülmüş birer yansımasıdır. Bu yönü ile kitaplar diğer insanlara yansıtmak istemediğimiz taraflarımızı rahatlık ile ifade edebileceğimiz, bizim yazmamıza gerek kalmadan tuttuğumuz günlüklerdir. Bizim için bu derece önemli bir yere sahip olan kitapları başkalarına vermek istemeyiz. Bu yüzden kitapların bize ait olduğunu göstermek için kitap mührü kullanabiliriz. Kitabın ilk sayfasına ya da ara sayfalara basacağımız, kendi adımıza tasarlanmış olan mühür ile kitabın kaybolmadan bizlere dönmesini sağlayabiliriz.

HediyeSepeti ekibi olarak sizlerin isteklerine ve özeline saygı duyuyor ve gizlilik isteğinizin yerine gelmesi için sizleri için özel olarak kitap mühürleri tasarlıyoruz. Kitaplarınızın için el yazınız ile yazacağınız isim ve soy isimden çok daha fazlasını sizler için yapıyor ve kitaplarınızın yönlerini şaşmadan sizlere dönmesini sağlıyoruz. Sitemiz üzerinden sizler için tasarladığımız özel mühürleri inceleyebilir, size en uygun olanını seçerek kitaplarınıza iz bırakmaya başlayabilirsiniz!

Kişiye Özel Tasarlanmış Logo Mühürler

Logolar hem öze hayatımızda hem de iş hayatımızda sıklık ile kullandığımız tasarımlardır. Özel hayatımızda bir davetiye ya da herhangi bir konu için tasarladığımız logoları, iş hayatımız için yarattığımız markalarda kullanırız. Her iki türlü de logolar, bizleri ya da yaptığımız işi yansıttığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu noktada tasarlanan logoların alışılagelmişin dışında yansıtılması, sektör içerisinde içerisindeki rakiplere karşı çok daha önde olmamızı sağlar. HediyeSepeti tasarlamış olduğunuz logoların bir mührün ucuna işlenmesi mümkün! Mührün ucuna işlenen logolar sayesinde şirket imzanızın ya da şirket adınızın gerektiği yerlerde hiç yorulmadan baskı yapabilirsiniz. Bu tarzınız sizi hem bambaşka bir havaya sokacak hem de işinize verdiğiniz önemin, pratiklik ile birleşince ne kadar şık durduğunun bir göstergesi olacak!

Sitemizde bulunan ve siz değerli ziyaretçilerimiz için özel olarak tasarlanmış olan logo mühürleri hem kendi hayatınızda kullanmak hem de yakınlarınızın hayatlarında kullanmaları için onlara hediye etmek için inceleyebilir, mühür modeline karar verdikten sonra mühre işlenmesini istediğiniz logoyu bizlere ileterek mühür yaptırma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizler için tasarlanmış olan mühürler sayesinde bembeyaz bir kâğıtta sonsuz ışıltıda parlayacaksınız!