Doktor Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Muayene Işık Kalemi

25 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
39.90 TL
Ürün Kodu : 16732

Satın almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Doktorlar için ışıklı yaka kalemi 12,5 cm x 1,5 cm boyutundadır.
  • 3 adet saat pili ile çalışır. Piller dahildir.
  • Doktor ışık kalemi, kalem tokası yuvaya temas edince çalışır bu sebeple açık unutma imkanınız yoktur.
  • Kalem üzerine özelleştirme UV baskı teknolojisi ile yapılmaktadır son derece dayanıklıdır.
  • Kişiye Özel Doktor Muayene Işık Kalemi özenle hazırlanıp hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Doktor hediyeleri arasında öne çıkan Doktor Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Muayene Işık Kalemi doktor yakınlarınızın çok hoşuna gidecek. Şimdiye kadar aldıkları en anlamlı hediyelerden birisi olacak bu özel kalem, sadece doktor yakınlarınız için değil, hastalığınızı tedavi eden doktorunuza özel bir teşekkür etmek için de tercih edebileceğiniz bir hediye anlamı taşıyor.

Özel yapısı ile öne çıkan kalem, ışıklı olması sayesinde muayene esnasında rahatlıkla kontrol yapılmasına yardımcı olur. Bunun yanında üzerine yüksek baskı teknolojisi ile hediye olarak vereceğiniz doktor yakınınızın isim ve soyadı bilgilerine de yer verilir. Yapılan baskı kullanıma ya da zamana bağlı olarak herhangi bir eskime, solma, silinme göstermez. Bu sayede ilk günkü görünümünü her zaman koruyarak mutluluk vermeye devam eder.

Pil ile kolayca çalışması sayesinde de çok pratik şekilde kullanıma hazır hale gelen bu özel hediye ile doktor yakınlarınızı çok mutlu edebileceksiniz. Doktorların yoğun mesaileri ve özel iş tanımları yüzünden yaptıkları işin ne kadar değerli olduğunu onlara bir kez daha anımsatmak ve büyük bir mutluluk vermek için tercih edeceğiniz kalem şimdiye kadar almış oldukları en ayrıcalıklı, kullanışlı ve özel hediyelerden birisi olacaktır.