Sevgili Tişörtleri

 • YENİ
  El Ele Tutuşan Aşıklar İsme Özel Sevgili Tişört Kombini
  El Ele Tutuşan Aşıklar İsme Özel Sevgili Tişört Kombini
  109,90 TL
 • Sevgiliye Hediye Minimal Harf Tasarımlı Sevgili Tişört Kombini
  Sevgiliye Hediye Minimal Harf Tasarımlı Sevgili Tişört Kombini
  2 kişiden ortalama 5 puan (2)
  109,90 TL
 • Çiftlere Özel Tarih Yazılı Sevgili Kombini Tişört
  Çiftlere Özel Tarih Yazılı Sevgili Kombini Tişört
  3 kişiden ortalama 5 puan (3)
  109,90 TL
 • Puzzle Kalpli Sevgiliye Özel Çift Tişörtü
  Puzzle Kalpli Sevgiliye Özel Çift Tişörtü
  3 kişiden ortalama 5 puan (3)
  109,90 TL
 • YENİ
  Sevgililer Günü Hediyesi Romantik Sevgili Tişört Kombini
  Sevgililer Günü Hediyesi Romantik Sevgili Tişört Kombini
  109,90 TL
 • YENİ
  Sevgiliye Hediye Çifte Bela Esprili Tişört Kombini
  Sevgiliye Hediye Çifte Bela Esprili Tişört Kombini
  109,90 TL
 • YENİ
  Çiftlere Özel Tasarım Sevgili Tişört Kombini
  Çiftlere Özel Tasarım Sevgili Tişört Kombini
  109,90 TL
 • YENİ
  Puzzle Kalpli Sevgiliye Özel İkili Tişört Kombini
  Puzzle Kalpli Sevgiliye Özel İkili Tişört Kombini
  109,90 TL
 • Sarı Kırmızı Renkli Aşkınıza Özel Sevgili Tişörtü
  Sarı Kırmızı Renkli Aşkınıza Özel Sevgili Tişörtü
  1 kişiden ortalama 4 puan (1)
  109,90 104,40 TL
 • Minimal Tasarımlı İsme Özel İkili Sevgili Tişört Kombini
  Minimal Tasarımlı İsme Özel İkili Sevgili Tişört Kombini
  2 kişiden ortalama 4.5 puan (2)
  109,90 TL
 • Nişanlılara Özel İsimli Çift Tişörtü
  Nişanlılara Özel İsimli Çift Tişörtü
  109,90 TL
 • Bordo Mavi Renkli İsimli Sevgili Tişört Kombini
  Bordo Mavi Renkli İsimli Sevgili Tişört Kombini
  1 kişiden ortalama 5 puan (1)
  109,90 94,51 TL
 • Siyah Beyaz Fotoğraf Baskılı İsme Özel Tişört Kombini
  Siyah Beyaz Fotoğraf Baskılı İsme Özel Tişört Kombini
  13 kişiden ortalama 4.77 puan (13)
  109,90 TL
 • Aşk Ağacı Tasarımlı İsimli Sevgili Tişörtü
  Aşk Ağacı Tasarımlı İsimli Sevgili Tişörtü
  3 kişiden ortalama 5 puan (3)
  109,90 TL
 • Bay ve Bayan Çift Tişörtü
  Bay ve Bayan Çift Tişörtü
  2 kişiden ortalama 5 puan (2)
  109,90 98,91 TL
 • Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü
  Düğün Günü Hediyesi Gelin Damat Tişörtü
  109,90 TL
 • Sarı Lacivert Renkli Taraftar Sevgili Tişörtü
  Sarı Lacivert Renkli Taraftar Sevgili Tişörtü
  5 kişiden ortalama 4.8 puan (5)
  109,90 TL
 • İsme Özel Bulmaca Tasarımlı İkili Sevgili Tişörtü
  İsme Özel Bulmaca Tasarımlı İkili Sevgili Tişörtü
  109,90 93,41 TL
 • Yeni Evlilere Özel Çift Tişörtü
  Yeni Evlilere Özel Çift Tişörtü
  2 kişiden ortalama 4.5 puan (2)
  109,90 TL
 • Sevimli Astronot Mesajlı İkili Sevgili Tişört Kombini
  Sevimli Astronot Mesajlı İkili Sevgili Tişört Kombini
  2 kişiden ortalama 4 puan (2)
  109,90 TL
 • Siyah Beyaz Renkli İsimli Ve Tarihli Sevgili Tişört Kombini
  Siyah Beyaz Renkli İsimli Ve Tarihli Sevgili Tişört Kombini
  2 kişiden ortalama 4.5 puan (2)
  109,90 TL
 • İsim Yazılı Kalp Tasarımlı Çift Tişörtü
  İsim Yazılı Kalp Tasarımlı Çift Tişörtü
  109,90 TL
 • Sevgiliye Hediye Aşık Çift Tişörtü
  Sevgiliye Hediye Aşık Çift Tişörtü
  5 kişiden ortalama 5 puan (5)
  109,90 TL
 • Evli Çiftlere Özel Esprili Tişört Kombini
  Evli Çiftlere Özel Esprili Tişört Kombini
  109,90 93,41 TL

Sevgili Tişörtleri ile ilgili Editör Açıklamaları

İnsan içinde güzel duygular filizlenip yeşermeye başlayınca, tam anlamıyla bir aşk başlayınca duyguları ifade etmenin birçok yolu oluyor. Bir bakışla, bir gülüşle ya da anlamlı bir sözle sevgiliye aktarılan güzel duygular onun gönlüne hitap ediyor, hüznünü dindiriyor, ruhunu okşuyor. Hediye Sepeti olarak sizlere, sevgilinize duygularınızı ifade edebileceğiniz bambaşka bir yol; etkileyici hediye seçenekleri sunuyor ve bununla her zaman gurur duyuyoruz!

Sevmenin ve sevilmenin önemine vurgu yapan hediye seçenekleri ile Hediye Sepeti, sevgilinize romantik ambiyanslar oluşturmak veya ona farklı duygular tattırmak için bir tık uzağınızda bekliyor. Sevgilinize bağlılığınızı gösterebileceğiniz sevgili tişörtleri de bu hediye seçenekleri arasından ilginçliği ve orijinalliğiyle göz kırpıyor. Her zaman varlığıyla size huzur veren, sıcak bir davranışıyla mutlu olmanızı sağlayan, hayallerinizin baş kahramanı sevgilinize farklı anlamlar içeren aşk tişörtleri ile unutamayacağı anlar yaşatabilir, onun güzel gülüşünü seyre koyulabilirsiniz. Örneğin sevgilinizin doğum gününde ona hem eğlenceli hem de romantik bir hediye ile sürpriz yapmak istiyorsanız Hediye Sepeti olarak sunduğumuz çiftlere özel tişörtler değerlendirmeniz gereken bir seçenek demektir. Birçok çeşidi bulunan sevgili tişörtleri içerisinde öpülmeyi bekleyen kurbağa ve sevimli bir prensesi taşıyan isimlerinize özel tişörtleri tercih ederek sevgilinizi doğum gününde mutlu ederken aynı zamanda tatlı bir öpücüğü de koparabilirsiniz.

Sizi sevilmenin güzelliği, aşkın akıl almaz büyüsü ile tanıştıran biricik sevgilinize özel günlerinizde verebileceğiniz en güzel hediye romantik bir mesaj taşıyan, ona karşı beslediğiniz duyguları en güzel şekilde ifade edebileceğiniz hediyelerden biri  olacaktır. Söz konusu duygular olduğunda, sevilen birinin vereceği her hediye, söyleyeceği her söz anlam bulur. Sevgilinize manevi açıdan güçlü hediyeler verirken aynı zamanda bağlılığınızı gösterecek, ikinizde de bulunacak bir ürünle sürpriz yapmak istiyorsanız içinizden geldiği herhangi bir anda seçeceğiniz sevgili t shirtleri ile onu şaşırtabilirsiniz. Sevimli figürlerle oluşturulan veya isimlerinize özel bir şekilde daha da özel hale getirilen tişörtler, sevgili sweatleri ile sevgilinize renkli anlar yaşatabilirsiniz.

Hediye Sepeti olarak sunduğumuz çift tişörtleri her çiftin hoşuna gidecek ürünler olduğundan özel günler için sevgilisine anlamlı ve eşsiz bir hediye arayışında olanların da değerlendireceği bir cevap olacaktır. Sizler için her zaman duygularınızı ifade etmenin en eğlenceli, en farklı, en orijinal ve en anlamlı hallerine bürünen hediyeler sunan, sizi sevdiklerinizi şaşırtırken gülümsetebileceğiniz hediyelerle buluşturan Hediye Sepeti kişiye özel tişörtler ile de sevgilinizi mutlu etmenizi sağlıyor. Örneğin Sevgililer Günü için isimlerinize özel bir şekilde hazırlatacağınız aşkınıza özel tişörtlerden birini giyerek sevgilinizi sevince boğduktan sonra tişörtün eşini de hediye olarak sunabilirsiniz. Hediye Sepeti’nin 14 Şubat Sevgililer Günü hediye önerileri arasında ilginç bir seçenek olarak göze çarpan  sevgililere özel tişörtler, kıymetli sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Aşkınıza özel ürünlerden hoşlanan ve bunları özenle saklayan sevgiliniz, bir eşi sizde olan tişörtünü severek giyecek ve yan yana olamadığınızda bile varlığınızı ve sevginizi hissedecektir.

Sevgilinizle aranızda tarif edemeyeceğiniz kadar güçlü bir bağ var ve özel günlerinizde sevginizi duymayan kalmasın istiyorsunuz. İşte sizin için harika bir fırsat! Sevgili tişörtleri ile hem 14 Şubat Sevgililer Günü’nü özel kılabilir hem de sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Sadece sevgililere özel hazırlanmış bu tişörtlerde dilerseniz duygusal dilerseniz de esprili bir mesaj verebilirsiniz, tercih tamamen sizin… Sevgililer Günü hediyeleri arasında en çok rağbet görenlerden biri olan sevgili tişörtleri ucuz ve de anlamlı; böylelikle siz de hem bütçenizi aşmamış hem de harika bir “kişiye özel” hediyelik ürüne imzanızı atmış oluyorsunuz. Puzzle kalpli sevgiliye özel çift tişörtü alarak sevgiliniz hediye edebilir ve hafızalarda yer edecek bir fotoğraf çekinebilirsiniz.

İsme özel bulmaca tasarımlı ikili sevgili tişörtü alabileceğiniz gibi tercihinizi fanatik sevgilinizi mutlu etmek adına sarı lacivert renkli taraftar sevgili tişörtünden yana da kullanabilirsiniz. Sevgili kombinleri tşört söz konusu olunca ortaya da sayısız alternatif çıkıyor haliyle. Özellikle erkek sevgiliye hediye ne alınır konusunda zorlanırsanız sevgili tişörtleri imdadınıza yetişebilir. Sevgiliniz Beşiktaş takımını tutuyorsa eğer siyah beyaz renkli isimli ve tarihli sevgili tişört kombini satın almayı düşünebilirsiniz. Bir diğer seçenek de 90’ların vazgeçilmez çizgi filmlerinden biri olan Çakmaktaş ailesinin resmedildiği kombin tişörtlerden almak. Sevgili tişörtleri tek beden veya tek tip diye düşünmeyin çünkü sevgili tşörtleri polo yaka olanlarını da pekala bulabilirsiniz. Sevgilinizle evlilik yolunda ilk adımınızı attıysanız nişanlılara özel isimli çift tişörtü ilginizi çekebilir. Buna ek olarak aşk ağacı tasarımlı isimli sevgili tişörtü alarak da espritüel yanınızı en eğlenceli yolla yansıtabilirsiniz. Sevgili tişört kombinleri ile harika ve uyumlu bir çift olduğunuzu cümle aleme gösterebilirsiniz.

İsim yazılı kalp tasarımlı çift tişörtü ve “ok ve yay tasarım çiftlere özel tişörtü” de tercihleriniz arasında olabilir. Çift sevgili tşörtleri arasından seçim yaparken sevgilinizle aranızdaki uyumu, birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeyleri aklınızdan geçirebilirsiniz. Böylelikle daha yerinde bir seçim yapmanız kaçınılmaz olacaktır. Sevgiliye ilginç hediye kategorisinde de ön plana çıkan sevgili tişörtleri arasından seçim yapmakta zorlanırsanız şayet ikinizin de tuttuğu takımla ilgili bir tercih yapmayı düşünebilirsiniz. Bay ve bayan çifti tişörtü alarak sevgilinize güzel ve şaşırtıcı bir şekilde sunabilir, ardından ikiniz de tişörtleri giyerek birbirinden güzel selfieler çekilebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken alacağınız tişört kombininin tarzı ve konseptine karar vermek. Sevgili tişörtleri ucuz olduğu kadar ilginç de aynı zamanda… Bordo Mavi renkli veya Galatasaraylılara özel tişört kombinlerini de tercih edebilirsiniz.

Düğün hediyesi vermek için 14 Şubat Sevgililer Günü harika bir gün derseniz de “Düğün günü hediyesi gelin damat tişörtü” seçerek online bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Sevgili tshirtleri ile sevgilinizi bu özel günde güldürebilir ve onu dünyanın en özel insanıymış gibi hissettirebilirsiniz. Sevgiliye hediye aşık çift tişörtü veya aşık kediler tasarımlı sevgili tişörtü vb. konseptler de tercihleriniz arasında olabilir. Konseptte karar kıldıysanız tişörtün rengi, bedeni vs. detayları da seçebilirsiniz. Alacağınız ürünün özel olarak hediye paketi yapılmasını da talep etmeniz mümkün. Minimal bir yaşantınız varsa “minimal tasarımlı isme özel ikili sevgili tişört kombini” ürünü tam size göre! Ok ve yay tasarımlı çiftlere özel tişörtler de ilginizi çekebilir. Sevgili tşörtleri sade ve daha çok günlük hayatta giyilebilir tarzda olsun derseniz de alacağınız tişörtün bedeni ve üzerinizde nasıl duracağı vb. detaylar daha bir önem taşıyor olmalı.

 

En güzel sevgili tişörtleri nerede satılır diye düşünenlerdenseniz, bu alanda da sıradanlıktan uzaklaşarak sevgilinizin ismine özel bir tişört hazırlatmak için Hediye Sepeti sizlerle! Sevgiliniz için hazırlatacağınız özel tasarım t shirt ile ona bir kez daha verdiğiniz değeri gösterecek, sizden bir hatıra olarak sevilerek kullanılacak ve özenle saklanacak, hiç şüpheniz olmasın! Hediyede ince düşüncenin, maneviyatın, anlamın ve duygunun peşinde olup, derin mesajlar vermek isteyenler için; sevgilinize sunabileceğiniz özel tasarım  sevgili tişörtleri kapıda ödeme avantajıyla her zamanki adreste, Hediye Sepeti’nde!