Kanvas Tablo

(146 Ürün)
Kategoriler
Kanvas Tablo
146 Ürün
Filtrele

Özel günler için en çok tercih edilen hediyelik eşyalar arasında kanvas tablo çeşitleri öne çıkıyor. Kişiye özel bir şekilde tasarlanan bu tablolar hem sanatsal hem de estetik bir görünüm ortaya koyar. İç mekanda istediğiniz yerde sergileyebileceğiniz kanvas tablolar ile dekorasyon yapmak çok kolaydır. Evinizin havasını değiştirecek kapasitedeki bu tablolarla iç mekana sanatsal bir dokunuş yapabilirsiniz. Hediyelik olarak verebileceğiniz kişiye özel kanvas tablolar kalitesi ve uygun fiyatıyla öne çıkan bir seçenektir.

Büyük Kanvas Tablo

Özellikle karakalem tasarımlı kanvas tablo modelleriyle sevdiklerinize asla unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Büyük ebatlarda hazırlanan ve son derece estetik bir görünüm sunan tablolara firmamızdan ulaşabilirsiniz. Hediye Sepeti firmamızda istediğiniz kriterlerde ve boyutlarda kanvas tablolar satışa sunulmaktadır. Resimli tablo iç mekanda estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda sanatsal bir dokunuş yapar. Ev dekorasyonunda kişiye özel hediyelik eşyaları kullanmayı seviyorsanız bu tablolar tam da size göredir.

Kişiye özel karakalem illüstrasyonlu tablolar, birinci sınıf kalitedeki kanvas tablo üzerine yapılır. Özel günlerde gönül rahatlığıyla hediye olarak verebileceğiniz bu ürünler hem evde hem de ofiste sergilenebilir. Estetik bir görünüm sunan kanvas tablolarla iç mekan dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz. Ofisinizin veya evinizin duvarında yerleştirebileceğiniz boşluğa göre farklı büyüklükteki kanvas tabloları seçebilirsiniz. Kanvas tablolar, kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca sağlam kalır.

Resimli Kanvas Tablo Nasıl Yapılır?

Tıpkı bir fotoğraf tablosu gibi hazırlanan resimli kanvas tablolar kişiye özel üretilir. Karakalem ile çizilmiş gibi bir görünüm sunduğu için son derece estetiktir. İç mekanda fark yaratan bu tablolar ile bambaşka bir dekoratif etki elde edebilirsiniz. Evinizi veya ofisinizi dekore ederken sanatsal çalışmalara önem veriyorsanız kanvas tablolar en doğru seçimdir. Resimli kanvas tablonun öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer alır:

 • Genellikle karakalem illüstrasyonu kullanılır.
 • En kaliteli kanvas tablo üzerine kişiye özel tasarım uygulanır.
 • Tablolar evinizde sergileyebileceğiniz alana göre farklı boyutlarda hazırlanır.
 • Yıldız haritası veya portre gibi farklı tasarım seçeneklerine sahiptir.
 • Kendi fotoğrafınızı veya sevdiklerinizin fotoğrafını karakalem çizim gibi tasarlar.
 • Her tabloda kanvas baskı yaparken son teknoloji baskı makineleri kullanılır.
 • Modern çizgileri sayesinde minimal tasarımlı iç mekanlarla uyum sağlar.

Kişiye özel tablo seçenekleri arasında en çok tercih edilen modeller genellikle karakalem tasarımlı tablolardır. Karakalemle çizilmiş gibi görünen bu tablolar, en kaliteli malzemeden üretilen kanvas üzerine işlenir. İç mekanda estetik ve son derece şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız, aradığınız kanvas tablo modelleri firmamızda sizi bekliyor. Siz de kendi zevkinize veya sevdiklerinizin beğeneceği detaylara göre kanvas tablo seçimi yapabilirsiniz.

En Sevilen Kanvas Tablo Modelleri

Özel günlerde sevdiklerinize göz alıcı bir hediyelik eşya sunmak istiyorsanız kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. Bu tablolar, kaliteli ve şık görüntüsünün yanı sıra kişiye özel olarak hazırlandığı için oldukça popülerdir. Son yıllarda en çok satan hediyelik eşyalardan biri olan kişiye özel kanvas tablo her bütçeye uygun fiyatlıdır. Siz de iç mekanda fark yaratacak ve sevdiklerinizin anısını taşıyacak bir kanvas tablo yaptırabilirsiniz. Hem evde hem de ofiste gönül rahatlığıyla sergileyebileceğiniz bu tablolar sanıldığı kadar maliyetli değildir. Pratik bir şekilde hazırlanan kanvas tabloları ister evinizde ister ofisinizde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

Kişiye özel tasarımlarla dikkat çeken bu tablolarda genellikle karakalem illüstrasyonu kullanılır. Bu tablolar, tıpkı tecrübeli bir sanatçının kaleminden çıkmış bir eser gibi estetik görünüm sunar. Son dönemin en sevilen dekoratif eşyaları arasında yer alan kanvas tablolarda istediğiniz tasarımı elde edebilirsiniz. Kanvas tablolarda kullanılan malzeme kalitesi yüksek olduğundan çabucak deforme olmaz. Uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan sergileyebileceğiniz kanvas tablolar evinize estetik bir dokunuş yapar. Hediye Sepeti firmamızda kanvas tablo hediye çeşitleri arasında herkesin zevkine hitap eden modeller bulunur.

İsteğe Özel Kanvas Tablo Yaptırma

Sevdiklerinize ev veya ofis hediyesi olarak sıra dışı bir aksesuar arıyorsanız kanvas tablolar doğru seçim olabilir. Kişisel isteklerinize göre hazırlatabileceğiniz kanvas tablolarda farklı tasarımlar öne çıkar. Örneğin kolaj kanvas tablo modelleri birden fazla görseli içerdiği için oldukça popülerdir. Evde ve ofiste gönül rahatlığıyla sergileyebileceğiniz kanvas tablolarda kalite ve estetik bir aradadır. Genel olarak bir yakınınıza kanvas tablo hediye etmek istiyorsanız şu avantajları kullanabilirsiniz:

 • Kanvas tablolar kişiye özel tasarımlarla hazırlanır.
 • İstediğiniz boyutta kanvas tablo yaptırarak sevdiklerinize hediye verebilirsiniz.
 • Dekoratif olmasının yanı sıra hatıra değeri olan hediyelik ürünlerdir.
 • Sevgilinizi şaşırtmak için karakalem tasarımlı romantik bir kanvas tablo yaptırabilirsiniz.
 • Birden fazla görsel kullanarak kolaj şeklinde kanvas tablo tasarlatabilirsiniz.
 • Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan kanvas tablolar çabucak deforme olmadan uzun yıllar boyunca sergilenebilir.

İlk görüşte kişinin hayranlık duymasını sağlayacak şekilde tasarlanan bu tablolar, evin en güzel yerinde sergilenebilir. İnternet üzerinden kanvas tablo yaptırma konusunda arama yapıyorsanız en hızlı çözümler firmamızda mevcuttur. Her biri özenle hazırlanan bu kanvas tabloları kendi tarzınıza göre dizayn edebilirsiniz. Genellikle karakalem illüstrasyonu ile tasarlanan tablolar iç mekana estetik bir görünüm katar.

Kişiye Özel Tablo Fiyatları

Evinizin en güzel yerinde sergileyebileceğiniz resimli kanvas tablo modellerinde fiyatları belirleyen bazı kriterler vardır. Son yılların en çok tercih edilen ev ve ofis aksesuarlarının başında kişiye özel tasarımlı tablolar geliyor. En iyi kalitedeki kanvas malzemeden üretilen bu tablolar hem şık hem de dayanıklıdır. İç mekanda görsel olarak etkileyici bir görünüm sunan kanvas tablo fiyatlarını belirleyen kriterler şunlardır:

 • Kanvas tablonun boyutları
 • Tabloda kullanılan kanvas malzeme kalitesi
 • Tablonun üzerindeki illüstrasyon detayları
 • Kişiye özel tasarım olması
 • Karakalem tasarım olması

Hediye Sepeti firmamızda bütçenizi yormadan tam da istediğiniz gibi tasarlanmış kanvas tablo modellerini bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizdeki tüm kanvas tablolar, en kaliteli malzemeler kullanarak tasarlanır. Bu sayede iç mekanda sergilenirken uzun yıllar boyunca deforme olmadan ilk günkü görselliğini korur. Büyük kanvas tablo fiyatları, küçük boyutlu olanlara göre daha farklıdır. Bu nedenle kanvas tablo seçiminde hediyelik ürünün boyutlarını ve bütçenizi göz önünde bulundurmanız önerilir.

Kanvas Tablo Hediye Çeşitleri

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen kanvas tablolar, son dönemde en çok tercih edilen hediyelik eşyalardandır. Hem kişiye özel olması hem de estetik tasarımı sayesinde iç mekan dekorasyonunda oldukça popülerdir. Kanvas baskı, son teknoloji makineler kullanılarak yapıldığından görsellerde herhangi bir kusur oluşmaz. Sevdiklerinizle birlikte ölümsüzleştirdiğiniz anlarınızı karakalem illüstrasyonlu bir kanvas tabloya dönüştürebilirsiniz. Kanvas tablolar, kişiye özel tasarımları ve farklı boyutlarıyla herkesin hoşuna gideceği türden hediyelik ürünlerdir.

İç mekanda görsel anlamda fark yaratmak isteyenler duvarlarda kanvas tablo sergilemeyi düşünebilir. Eğer evinize veya ofisinize yepyeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız boş duvarlarınızda kanvas tablo kullanabilirsiniz. Karakalem illüstrasyon dışında kişiye özel tasarımlar içeren bu tablolar son derece özenle hazırlanır. Evinizin mobilyaları ile uyumlu bir tarz yarattığı için gönül rahatlığıyla sergileyebileceğiniz ürünlerdir. Kanvas malzemeden üretilen yenilikçi tablo modelleri iç mekanda modern ve estetik bir görünüm sunar.