Bu Evde Mottolu Ev Dekorasyonu Kişiye Özel 30x40 Kanvas Tablo

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
%15 indirim
499.90 TL
424.92 TL
Ürün Kodu: 15868

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ölçüleri: 30x40 cm'dir
  • Özel kanvas kağıdı üzerine yüksek kalitede dijital boya kullanılarak üretilmektedir.
  • Malzeme: Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına baskı
  • Doğal ahşap çerçeve üzerine gerilerek birleştirilmektedir.
  • Uzun yıllar renklerini korumaktadır.
  • Duvar kullanımı için uygundur. Konsol, vitrin üzerinde duvardan destek alarak konumlandırılabilir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili ya da evli olmak her zaman en büyük mutlulukların bir arada olması anlamı taşımaktadır. Ancak yaşam sürekli değişen bir yapıda olduğu için ilişkilerin de zamana karşı koyabilmesi için birbirlerine olan sevgi ve saygılarını yitirmemeleri gerekmektedir. Sevgililik ya da evlilik anlarında bu sözler adeta çiftler arasında gizliden gizliye birbirlerine verilir ve birbirlerini üzecek davranışlardan kaçınmaları beklenir.

Bu türden anlaşmaları her zaman göz önünde tutmak ve hiçbir zaman, ne olursa olsun unutmamak için özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız Bu Evde Mottolu Ev Dekorasyonu Kişiye Özel 30x40 Kanvas Tablo sayesinde sevgilinizi ya da eşinizi çok mutlu edebilirsiniz.

Bu özel hediyelik ev dekorasyon alanında da şık ve anlamlı bir tercih olacağı gibi her şeyden önce sevgiliniz ya da eşiniz ile birlikte yaşama karşı bakışınızı ve beklentilerinizi ifade etmesi açısından önem taşımaktadır. Birlikte olmanızın ne anlama geldiğini, birlikte yapmak istediklerinizi ve aranızdaki ilişkiyi oluşturan değerleri hiçbir aman unutmamayı sağlayacak olan bu özel baskı pano, evinizin en güzel köşesinde kendisine ayrıcalıklı bir yer bulacaktır. Aynı zamanda isme özel hazırlanacağı için de tamamen size özel olacaktır.