Hikayemiz

HediyeSepeti, kurucularımız Ümit Rüstem Zorlu ve İlyas Erişmiş’in 2009 Eylül ayında evin balkonunda başlattığı bir hikâyeye sahiptir. 1 yılı aşan bir balkondan iş yapma modeli ile ilerledikten sonra 2011 yılında ilk ekip arkadaşı ile birlikte 80 metrekarelik ofisimizi tuttuk. Geçen süreçte yüzbinlerce defa kullanıcılarımızı özel hissettiren ürünler hazırladık. 40’tan fazla ülkeye hemen her gün ürün gönderimi yapıyoruz. Bugün 5000 metrekare üretim alanında 70 kişilik bir ekiple tüm kullanıcılarımızı ve sevdiklerini “özel hissettiren” bir marka olarak yola devam ediyoruz.

Sevdiklerini özel hissettirmek isteyen, özel gün ve kutlamalarında karşısındaki kişiye verdiği değeri göstermek isteyenler için tüm alışveriş deneyimini özenle tasarlıyoruz. Sipariş öncesi ve sonrasındaki süreçlerde %100 güven duyacağınız bir bilgilendirme ve destek imkanı sunuyoruz.

Google Müşteri Yorumları platformunda Türkiye’nin en yüksek puanına sahip marka olmaktan gurur duyuyoruz. En az şikayet alan hediye markası olmaktan gurur duyuyoruz. 2019 yılında ECHO Awards ödül gecesinde "Müşterilerine En İyi E-Ticaret Deneyimini Yaşatan Marka”lar arasında seçildik.


‘’İyi ki’’ HediyeSepeti


Kalite

Bu ürün sana gelse özel hisseder miydin? Kendimize her zaman bu soruyu sorarız. Cevabı evet değilse, kalite standartlarımızı karşılamıyor demektir. 10 yılı aşkın süredir milyonlarca ürünle sevdiklerimizi kaliteden ödün vermeden özel hissettiriyoruz.

Güven

Tutamayacağımız hiçbir sözü vermeyip, en şeffaf ve adil şekilde ürünlerimizi sergiliyor, gelen yorumları paylaşıyoruz. Özel hissedebilmek için güven olmazsa olmaz bir unsur bizim için.

Hız

Büyük çoğunluğu kendi imalatımız olan ürünler sayesinde %95in üzerinde bir oranla tüm siparişleri aynı gün kargoya verebiliyoruz. Gece 2'ye kadar süren operasyonumuzla birlikte hız konusunda kişiye özel üretimleri bile raf ürünleri ile aynı sürede kargoya verebiliyoruz.

Değer

HediyeSepeti’nin değer önerisi; 360 derece temas ettiğimiz her unsurun kendini özel hissetmesini sağlamak. Burada yalnızca değerli müşterilerimiz değil, ekibimiz ve birlikte çalıştığımız kargo personellerinden tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza, yemeklerimizi getiren catering firmasına kadar HediyeSepeti’ne temas eden herkesin kendini bu sürecin bir parçası olarak özel hissetmesi.


İyi ki dediğiniz anları çoğaltmak istiyoruz ve iyi ki’lerinizden biri olmak için titizlikle çalışıyoruz.