Kişiye Özel Kol Düğmesi

(22 Ürün)
Kategoriler
Kişiye Özel Kol Düğmesi
22 Ürün
Filtrele

 

Kol Düğmeleri ile ilgili Editör Açıklamaları

Manşetli gömlekleri tamamlamak amacı ile gömleğin tasarımında bulunan iliklere takılan kol düğmesi, yeni bir gömlek almak istemeyen, bu alışverişe durumu el vermeyen ya da sıklık ile tercih ettiği bir giyim tarzı olmadığı için dolabın böyle bir gömleğe ihtiyaç duymayan kişilerin, bir terzi ya da bu işi bilen bir kişi aracılığı ile manşetsiz gömleklerine açtırdığı ilikler sayesinde o gömleklerde de kullanılabilecek hale dönüşen bir çift aksesuardır. Bu aksesuar, bir takım elbisede tıpkı kravat ya da mendil gibi tamamlayıcı ögelerdir.

Klasik giyimi seven ve bu giyim tarzını hayatı ile bütünleştirmiş olan, iş hayatı sebebi ile klasik giyinmek durumunda kalan ya da sadece davetten davete klasik giyinen kişilerin severek ya da sırf yakıştığı için taktığı kol düğmeleri, kişilerin kombinlerini tamamlamak aması ile yaptıkları son ancak en önemli dokunuştur. Bu dokunuş sayesinde takım elbisesi kombini tamamlanmış olur ve kişi girdiği her ortamda herkesin beğenisini kazanmış olur.

Günümüzde maskülen tarzın kadınlar tarafından da oldukça beğenilmesi ve sıklık ile kullanılması ile yalnızca erkekler değil kadınlar da takım elbise giymeye başladılar. Daha önceleri de var olan kadın takım elbiseleri, günümüzde nerede ise tamamen erkek takım elbisesi modelleri baz alınarak tasarlanmış ve erkek takım elbisesinin sahip olduğu aksesuarlar ile üretilmiştir. Kravattan, mendile, kravat iğrenesine kadar takım elbisesi denince akla gelen her aksesuarı tasarımında barındıran kadın takım elbiseleri, kol düğmesine de ihtiyaç duyan bir tasarıma sahip oldular. Böylelikle kol düğmesi sadece erkeklere alınan bir hediye olmaktan çıkarak, kadınların da kullanabileceği bir çift aksesuara dönüştü.

Şıklığın ve giydiği takıma verdiği önemin bir göstergesi olarak kol düğmeleri, seçimi göründüğü kadar kolay olmayan bir aksesuardır. Bu aksesuarın seçiminde dikkat edilmesi gereken oldukça önemli püf nokta vardır. Bu püf noktalara dikkat edilmemesi durumunda kombini tamamlayan bir parça olan kol düğmesi, kombinin kötü gözükmesine sebep olan bir aksesuara dönüşebilir.

HediyeSepeti ekibi olarak, iş yerinde giydiğiniz, bir davette giymeyi planladığınız ya da diğer planlarınız için giymek istediğiniz bütün takım elbisesi modellerine yakışacak olan kol düğmesi çeşitleri ile karşınızdayız! Sitemiz üzerinden tarzınıza en uygun olan, istediğiniz renkte, istediğiniz şekle sahip, hatta sizler için kişiselleştirilmiş olan kol düğmesi modelini tercih edebilirsiniz!

Erkekler için Özel Olarak Tasarlanmış Hediye Seçenekleri

Sevgiliye, babaya, amcaya, patrona ya da herhangi bir sıfata sahip erkek bir bireye hediye seçmek, kadınların en çok zorlandığı konular arasında yer alır. Kadınlara alınacak hediye seçeneği çoktur ama erkeklere alınabilecek hediyeler sınırlı sayıdadır.

Gündelik ihtiyaçlarının dışında, bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye kol düğmesidir. Kol düğmesi bir erkeğin şık olduğunu kanıtlayan ve takım elbisesi kombinini tamamlayan en önemli aksesuarlardan biridir.

Sizlerde yakınlarınızın girdikleri ortamlarda ya da diğer resmi davetlerde şıklıkları ile adlarından söz ettirmelerini istiyor iseniz, isimli kol düğmesi ya da diğer kol düğmesi modellerini sipariş edebilirsiniz. Böylelikle yakınlarınız şıklıkları ile parlarken, bu parıltıda sizin de katkınızın olduğunu bilecek ve bu durum sizi mutlu etmeye yetecek!

Kol Düğmesi Modeline Nasıl Karar Verilir?

Bir takım elbiseyi tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer alan kol düğmeleri, doğru seçilmediği sürece belki de haftalar öncesinden planlanmış olan bir kombinin hiç beğeni almamasına sebep olabilir. Daha da önemlisi uzun süredir hazırlandığınız davete mutsuz gitmenize ve gece boyu asık bir surat ile oturmanıza sebep olabilir. Bu yüzden bu gibi durumlara karşı önlem almak amacı ile kol düğmesinin seçimi oldukça önemlidir ve kesinlikle son dakikaya bırakılmamalıdır.

Gidilecek olan davetin konseptine uygun olarak seçilen takım elbiseye, takım elbise ile kombinlenecek olan kravata ve mendile karar verildikten sonra kol düğmesi seçimine geçmek gerekir. İlk olarak kol düğmesinin seçilmesi yukarıda bahsetmiş olduğumuz, sonu hüsran ile biten gecelere sebep olabilir. Öncelikle seçilecek olan kol düğmesi mutlaka kravat ile aynı renkte olmalıdır. Eğer takım elbise kombininde kravat tercih edilmeyecek ise kol düğmesi gömleğin rengi baz alınarak seçilmelidir. Gömlek renkli ise daha sade renkli bir kol düğmesi, gömlek sade ve düz renkli ise daha hareketli bir kol düğmesi tercih edilebilir. Ayrıca kol düğmesi harfli işlenmiş bir şekilde tercih edilmiş olursa, çok daha farklı bir hava yaratılmasını sağlayabilir!

Hediyelik Kol Düğmesi Seçenekleri

Değer verdiğiniz yakınlarınıza hem şıklıklarını tamamlamak hem de her taktıklarında kendinizi hatırlatmak amacı ile verebileceğiniz hediyelerin başında kol düğmeleri gelir. Kol düğmelerine, onları hediye edeceğiniz kişinin baş harfini işleterek kişilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. HediyeSepeti olarak bizler, harfli kol düğmesi dışında en kaliteli malzemelerden farklı tasarımlarda üretilmiş olan kol düğmelerini sizler adına listeleyerek beğenilerinize sunmuş bulunuyoruz. Her tarza uygun olan kol düğmesi seçenekleri sayesinde kol düğmesini hediye ettiğiniz kişi onları her taktığında sizi yanında hissedecek!

Özel Anlara Eşlik Edecek Kol Düğmeleri

Nikah ya da düğünlerde giyilen takım elbiseleri, gündelik hayatta ya da diğer davetlerde giyilen takım elbiselerine göre çok daha özenli seçilen takım elbiseleridir. Hatta öyle ki onlara takım elbisesi ya smokin değil, “damatlık” ya da “damat smokini” deniyor. En özel anlarınıza daha özel bir anlamda eşlik eden damatlıklarınız, gömleklerinize takacağınız kişiye özel kol düğmesi sayesinde çok daha şık bir görünüme kavuşabilir.

HediyeSepeti damat kol düğmesi koleksiyonumuzda yer alan, ister damat adına özel olarak tasarlanmış olan isterseniz de diğer kol düğmesi modellerimiz ile damadın en özel gününüzün her anlamda sizin imzanız ile gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz!

Kişiye Özel Kol Düğmesi Modelleri

Kişilerin kombin tercihleri çoğu zaman kendilerinin karar verdikleri konulardır. Özen ile hazırladıkları kombinlerin dışarıdan kişiler tarafından düşünülerek tamamlanması adına bir adım atılması oldukça ince bir davranıştır. Sizler de karşınızdaki kişinin şıklığına şıklık katmak ve bu şıklığı oluştururken kendinizi de hatırlatmak istiyor iseniz, HediyeSepeti olarak hazırladığımız kişiye özel tasarımda olan ve istediğiniz içerikler üzerine işlenmesini sağlayabileceğiniz kol düğmeleri ile yakınlarınızın hayatına dokunmanız için sizlere fırsat sunuyoruz. İsme özel kol düğmesi ve daha birçok kol düğmesi modelini incelemeye hemen başlayabilirsiniz!

Özel Günler için Hediye Edilebilecek Kol Düğmeleri

Doğum günü, yıldönümü, babalar günü, sevgililer günü gibi özel bir anlama sahip olan birçok günde ne hediye alınacağı kişiler tarafından oldukça sık düşünülen bir konudur. Sıradanlıktan uzaklaşmak adına sitemizde bulunan ve hem her stile hem de her düşünceye uyum sağlayabilecek, klasik giyimi seven ya da arada bir de olsa klasik giyinmek zorunda kalan yakınlarınızın kullanması amacı ile tasarladığımız birbirinden güzel erkek kol düğmesi modellerini sizler için listeledik!

Gümüş Kol Düğmesi Seçenekleri

Gümüş takı, modası hiç geçmeyen bir aksesuar çeşididir. Hem kadınların hem de erkeklerin kol düğmesi kullandığı günümüzde gümüş kol düğmesi oldukça iyi bir aksesuar seçeneğidir. Bu aksesuarları hem kendiniz için tercih edebilir hem de istediğiniz yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.