Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻

Masa Üstü İsimlik

(68 Ürün)
Kategoriler
Masa Üstü İsimlik
68 Ürün
Filtrele

Masaüstü İsimlik Modelleri Editör Açıklamaları

Bir iş yeri için olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen masa üstü isimlik işyerlerinde kimin hangi görevi yaptığını bilmek için kullanılmakta ve bu sayede işyerine ya da kuruma gelen kimselerin daha rahat şekilde bulunmasını sağlamaktadır. Her ne kadar tasarım olarak basit gibi görünen bir obje olsa da kullanılmadığı durumlarda kişilerin kiminle muhatap olunduğunu bilinmemesine yol açmasından ötürü önemli bir eşya olarak öne çıkmaktadır. Eğer isminin gözükmesi gereken bir işe sahip olan tanıdıklarınız için hediye almak istiyorsanız özel olarak sunulan masa isimlik seti modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Hediye seçimi çoğu zaman zordur çünkü bu noktada iki konu öne çıkmaktadır. İlk konu seçilecek hediyenin estetik olarak güzel olmasıdır. Diğer bir önemli nokta ise hediyenin her an göz önünde olabilecek, işlevsel özelliklerinin olmasıdır. İki durumu çoğu hediye ile bağdaştırmak zordur ancak özel olarak sunduğumuz isimlik masaüstü modelleri ile hem güzel hem de kullanışlı bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz.

Sevgiliniz ya da eşiniz, ismini ve mevkisini göstermesi gereken bir işte çalışıyorsa onun için yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde özel bir hediye seçiminde bulunmanız gerekir. Çünkü bu günleri özel kılan sizin sevgilinize karşı verdiğiniz değeri gösteriş biçiminizdir. Temelde bu tür günler o kişinin yaşamda oluşunun ne anlama geldiğini ifade etme günleri olduklarından, onlar için özel hediyeler seçmek gerekmektedir. Alışılmış hediyelerin dışına çıkmak ve aynı zamanda da kullanışlı bir hediye arıyorsanız isimlik modellerimiz güzel ve yerinde bir hediye olacaklardır. Sizin hediye vermenizden ötürü sevgiliniz ya da eşiniz bu özel isimliği masasında tutacak, hem iş yaşamında kendisine kolaylık sağlayacak, hem de hediyenizi sürekli görerek onu ne kadar sevdiğinizi anlayacaktır.

Masa üzeri isimlik seti sadece sevgililer ya da eşler için değil arkadaşlarınız için de güzel ve şaşırtıcı bir hediye olacaktır. Arkadaşlıklar tüm zor zamanlarda yanınızda olan kimseleri ifade eden, mutluluk ve üzüntü anlarında yan yana bulunduğunuz kimselerden oluşurlar. Onların her fırsatta sizin yanınızda oluşunu, size değer ve kulak verişlerini onların iş yaşamlarında göstermek isterseniz masa üstüne isimlik tercih edebilirsiniz. Arkadaşınız uzun zamandır bir pozisyon bekliyorsa, uzun zamandır istediği mevki için çalışma gösteriyorsa, bu süreler sonunda istediği başarıyı yakalamışsa son derece güzel ve anlamlı bir sürprizi masa üstü isimlikler modelleri ile yapabilirsiniz. Arkadaşınız hediyesini aldığında yapmış olduğunuz bu ince davranış nedeniyle mutlu olacak, kendisini özel hissedecek ve sizin gibi bir arkadaşı olmasından ötürü gurur duyacaktır.

Aynı şekilde hediyelik masa üstü isimlik modelleri özellikle anne ve babalar için de sık olarak tercih edilmektedir. Çocukların anne ve babaları için doğru hediye seçiminde bulunmaları genelde zordur. Çünkü bir noktadan sonra alışılmış hediyeler gündeme gelmekte, bunun sonucunda da anne ve babalar için herkesin tercih ettiği hediyeler onlara sunulmaktadır. Ancak masaüstü isimliği böyle bir işte çalışan anne ve babanız için oldukça güzel bir hediye olacaktır. Anne ve babalar çocuklarından her ne kadar herhangi bir hediye beklemiyor olsalar da onlara hediye verdiğinizde son derece mutlu olurlar. İş ortamında sizin verdiğiniz bir hediyeyi kullanmaları ise hem sizi daha mutlu edecek, hem de onların verdiğiniz değeri anımsamaları yüzünden mutlu olmalarını sağlayacaktır. Güzel bir Anneler Günü ya da Babalar Günü hediyesi olacak masaüstü isimlik modelleri geniş bir ürün çeşitliliği içerisinde sunulmaktadır.

Sevdiklerinizin yanı sıra masaüstü isimlik ürünlerini iş ortaklarınız ya da çalışma arkadaşlarınız için de tercih edebilirsiniz. İş ortamında kullanılan bir ürün olması bakımından iş yaşamınızdaki tanıdıklarınıza böyle bir hediye vermek alışılmış hediyelerin dışına çıkacağı için anlamlı ve özel olacaktır. İsim yazılı hediyeler her durumda kişiyi özel hissettirmelerine karşılık, doğrudan ismin odak noktasında olduğu isimlikler ile birlikte iş arkadaşlarınızı ayrıcalıklı hissetmelerine neden olabilirsiniz. Aynı zamanda iş ortamında daha kurumsal bir hava yaratmak için işyeri sahibiyseniz çalışanlarınız için bu isimlikleri kullanabilirsiniz. Kurumsal bir imaj vermek hem rakip firmalar ile rekabet etmek hem de müşterileriniz tarafından daha fazla tercih edilmenizi sağlamaktadır. Kurumsal bir imaj ile birlikte işleriniz yükseleceği gibi aynı zamanda da yeni pazarlarda firmanıza yeni olanaklar yaratabilirsiniz. Tüm bu koşullar göz önünde tutulduğunda kurumsal bir görünüş sağlamak son derece önemli olduğundan, işyerinizde bu havanın tahsis edilmesi için masaüstü kimlikleri çalışanlarınız için kullanabilirsiniz. Bu sayede kurumsal imajınızın artacak ve iş ortaklarınız ya da müşterileriniz için daha güven verici bir görüntü yaratabilirsiniz.

Masaüstü kimlikler her ne kadar iş ortamı için gerekiyor olsa da sevdiklerinize muzip şakalar yapmak ve hoş sürprizler için de kullanım imkânı vermektedir. Bir konuda uzman olduğunu düşündüğünüz yakınlarınız için bu isimlik modellerini kullanabilir ve uzman oldukları alanı isimlik üzerine yazdırarak onlara komik sürprizler yapabilirsiniz. Örneğin sevgiliniz için “mutluluk uzmanı”, ya da arkadaşınız için “dert sorumlusu” gibi başlıklar altında tercih edeceğiniz isimlikler onları gülümsetecek ve tarafınızdan hoş bir hediyenin verilmesine neden olacaktır.

Sevdikleriniz için olduğu kadar kendiniz için de masaüstü isimliği çalışma hayatınız için kullanabilirsiniz. İş yaşamında yaşanan değişimlerin önem kazandığı günümüzde insan gücünün yerini almakta olan makineler yüzünden insanlar daha çok masa başı işlere yönelmektedirler. Masa başı olarak yapılan işlerin yaygınlaşması ile birlikte iş kollarında bir gelişme yaşanmış, kısa süreler içerisinde pek çok yeni iş kolu ortaya çıkmıştır. Bu artışa bağlı olarak kişilerin de hangi kanalı kullanarak işlerini görmesi giderek önem kazanmaktadır. Her mesleğin özel bir çalışma alanın yaratılmasından dolayı bu alanlarda kullanılan ürünlerin de faaliyet gösterilen mesleği anlatması ve uzmanlığını göstermesi açısından önem taşımaktadır. Sektör farkı olmaksızın yapılan işin tanımını ve yapan kişiyi tanımlamak için kullanılan masaüstü isimlikler nitelikli bir iş ortamını sağladığı gibi aynı zamanda müşterilerin gözünde güven verici bir eşya olarak görülmektedir.

Özellikle insanlar ile doğrudan ilişki kurulan meslek grupları için önemli olan masaüstü isimlikler, işlerini büyütmek isteyen kimse ya da firmaların da ilk tercihi olmaktadır. Firmalarının tanıtımlarını yapmak için elverişli bir ürün olan isimlikler, işin kalitesini göstermektedir. Başarılı bir iş hayatı için gerek çalışanlar gerekse firmalar tarafından tercih edilen masaüstü isimlikleri ile yaptığınız işlerin altında kendi isminizin bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Masa üstü isimlikler tarafımızdan her meslek grubunun ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanarak sunulmaktadır. Yüksek baskı tekniği ile yapılan bu isimlikler yapılan işin tanımına göre farklılık göstermektedir. Örneğin mühendisler ve mimarlar için sunduğumuz isimlikler daha renkli ve göz alıcı, daha ciddi ve kurumsal iş yapanlar için ise sade bir tasarım ile sizlerle buluşturulmaktadır. Kalemli, saatli, masa üstü düzenleyici gibi farklı modellerde seçebileceğiniz bu isimlikler sadece ismin görünmesini değil aynı zamanda da derli toplu bir masanın oluşmasına da yardımcı olmaktadırlar. Hediyelik masa üstü isimlikler arasında kalemli olan modellerinde kalemlerin şıklığından ötürü özellikle imza atılması gereken durumlarda daha kurumsal bir hava yakalanmakta, bu durum da yapılan işlere olumlu katkı sağlamaktadır.