Yeni Ev Hediyesi

(2466 Ürün)
Kategoriler
Yeni Ev Hediyesi
2466 Ürün
Filtrele

Yeni Ev Hediyesi ile ilgili Editör Açıklamaları

Evini yeniden düzenlemiş ya da yeni bir ev almış, tek başına yeni bir eve çıkmış ya da yeni evlenmiş kişilerin evlerine ziyarete giderken ev hediyesi götürmek, kökeni çok eskiye dayalı olan bir gelenektir.

Ev Hediyesi Ne Alınır? Ev Hediyesi Fikirleri

 1. Ev Hediyesi Duvar Anahtarlığı
 2. Karakalem Tasarımlı Minimal Ahşap Tablo
 3. Okata Tasarım Serisi Mini Bonsai
 4. Dekoratif Standlı Gece Masa Lambası
 5. Ahşap Kaideli Manyetik Kum Saati
 6. İsme Özel Mesajlı Metalik Çerçeve
 7. Line Art Face Tasarımlı Dekoratif Yastık
 8. Kişiye Özel İmza Tasarımlı Metal Anahtarlık
 9. Baharın Çiçekleri Tasarımlı Dekoratif Yastık
 10. İsme Özel Kahve Fincanı Seti
 11. Siyah Şık Tasarımlı Organik Kokulu Mum
 12. Onsra Tasarım Serisi Chamadora

 

Kimse, hayatına yeni bir ev ile bambaşka bir yön vermek niyetinde olan arkadaşlarının, akrabalarının ya da komşularının yeni yuvasına ziyarete giderken eli boş gitmek istemez. Ancak insanlar belki de sayısız kez karşı karşıya kaldığı bir durum olmasına rağmen “yeni ev hediyesi ne alınır?” sorusunun cevabını bulmak konusunda her defasında bir çıkmaza girerler. Seçilecek olan hediyenin ev sahibinin ev dekorasyon zevkine uyup uymayacağı, daha önce biri tarafından aynı hediyenin hediye edilip edilmediği düşünceleri insanların kafalarında soru işaretleri olarak döner durur. Bizler HediyeSepeti olarak yeni evlerine ziyarete gideceğiniz arkadaşlarınıza, dostlarınıza, akrabalarınıza ya da diğer yakınlarınıza hediye etmek amacı ile kimse ile pişti olamayacağınız kişisellikte bir tasarıma sahip olan ürünleri sizler için derledik. Yapmanız gereken tek şey hediye listesinde bulunan ürünleri incelemek ve hem sizin içinize sinecek hem de yakınınızın zevkine hitap edecek onlarca hediye arasından seçim yapmak!

Yeni Eve Alınacak Hediye Fikirleri

Yeni evli çiftler evlerinin ihtiyaçlarının çoğunluk ile evlenirken getirdikleri çeyizler ya da evleri için yaptıkları alışverişler ile tamamlandığını düşünürler. Ancak bilmedikleri bir konu vardır ki, üzerinden ne kadar geçer ise geçsin bir evin ihtiyaçları asla bitmez!

Ev ziyaretine gideceğiniz yakınlarınızın zevkini bilmek, evleri için hediye seçerken harcayacağınız zamanı en aza indirmeniz anlamına gelir. Ancak burada önemli olan zevkini bilmiyor olmanıza rağmen şık ve kaliteli tasarımlara sahip olan ürünler ile karşılaşabilmek! HediyeSepeti olarak evlerini ziyaret edeceğiniz kişilerin zevki ne olur ise olsun, sınırsız hediye listemiz ile kaliteden ödün vermeden yakınlarınıza hediye edebilmeniz amacı ile ev hediyesi ürünlerini derledik. Bu ürünler ile hangi evi ziyaret eder iseniz edin, hediyenizin o ortamda parlayacağına emin olabilirsiniz!

Yeni Evli Çiftlere Kişiye Özel Ev Hediyeleri

Her yeni evli çift içerisine “yuva” diyeceği evi organize ederken kendilerinden, birbirlerine olan aşklarından izler taşıyacak olan dokunuşlar yapmak ister. Evlerinin temel ihtiyaçları başta kendilerinin olmak üzere, ailelerinin ve diğer yakınlarının da aklına gelmiş ve daha ev için çıkılan ilk alışverişte satın alınmıştır.

Bir ev için zaruri olan ihtiyaçlar dışında, evlerini ziyarete gelen kişilerin, kendilerinin de sahip olduğu “ince dokunuş” düşüncesine sahip olarak yeni ev hediyesi getirmeleri çiftleri hem çok özel hem de mutlu hissettirir. HediyeSepeti olarak yeni evli çiftlerimize ev hediyesi olarak neler götürebileceğinizi, onların hassasiyetinde düşünerek derledik ve sizlerin beğenisine sunduk. Her biri son derece yüksek kaliteye sahip olan ürünlerimiz ile yeni evli arkadaşlarınızın, akrabalarınızın ya da diğer yakınlarınızın yüzünü güldürmenizi sağlayacağımıza emin olabilirsiniz! Sizler adına oluşturduğumuz yeni ev hediyesi fikirleri arasında: kişiye özel olarak tasarlanmış resimli ve isimli duvar saatleri, özel bir tasarıma sahip olan duvar anahtarlıkları, ev sahibi çiftin beraber çekildiği fotoğrafları koyabilmeleri amacı ile şık fotoğraf çerçeveleri, ev ortamında yetişebilen çiçekler, yeni evin duvarlarını süsleyecek el emeği tablolar, battaniyeler, yastıklar, LED’li lambalar ve daha birçok özel tasarımlı hediyeler yer alıyor.

Sitemizde yer alan yüzlerce ürün sayesinde yakınlarınıza yeni evleri için ev hediyesi alırken hiç zorlanmayacak, evleri hangi dekorasyon felsefesi ile dekore edilmiş olur ise olsun nokta atışı yapmayı başaracaksınız! Böylelikle hem ev sahiplerinin yüzlerinde oluşan tebessüme şahit olacaksınız hem de siz o evden gönül rahatlığı ile ayrılabileceksiniz!

Yakınlarınızın Mutfakları için Yeni Ev Hediyeleri

Mutfağın işlevsel olarak kullanılabilir bir alanının olması, hemen herkesin oldukça önem verdiği bir konudur. Mutfak gün içerisinde oldukça fazla zaman geçirilen, yemeklerin hazırlanmasının dışında, uzun sofralarda saatlerce keyifli sohbetlerin edildiği bir ortamdır. Bu yüzden oldukça fazla zaman geçirilen bir yerin önce göze hitap edebiliyor olması, daha sonra da içerisinde kullanılabilecek her türlü mutfak gerecini barındırıyor olması yeni ev sahibi olan ve evlerine sayısız misafirin geleceği çiftler için oldukça önemlidir.

Yeni evli arkadaşlarınıza ya da yeni bir eve çıkmış olan yakınlarınıza mutfaklarında kullanabilecekleri hediyeler götürmek oldukça ince düşünülmüş bir davranış olarak yorumlanacaktır. Bu amaç ile sitemiz üzerinden, kişiye özel olarak tasarlanmış mutfak önlüklerine, kahve fincanı setlerine, bardak, bardak seti ya da kupalara ve daha birçok mutfak gerecine ulaşmanız mümkünüdür. Bu hediye seçenekleri sayesinde ev ziyaretine gittiğiniz kişileri, kendileri için özel olarak tasarlanmış olan bu hediyeler aracılığı ile şaşkına çevirmeniz mümkün!

Yeni Evlerin Duvarlarını Süsleyecek Hediye Fikirleri

“Ev hediyesi ne alınır?” sorusunun cevabı hakkında hemen herkesin mutlaka bir ya da birden çok fikri vardır. Bu fikirler arasından sizlere ve evini ziyaret edeceğiniz kişilere en uygun olanını seçmek oldukça önemlidir.

Duvarlar bir evin en büyük tamamlayıcıdır. Evin zeminine değen ürünler ne kadar iyi seçilmiş olur ise olsun, boş duvarları olan bir ev, dizaynı yarım kalmış bir görüntüye sebep olur. Bu yüzden yeni evli çifte ev hediyesi seçeneklerinin başında, duvarlarını süsleyecek birbirinden şık tasarımlı tablolar gelir. Sitemiz üzerinden çeşitli konseptlere sahip olan tablolara ya da kişiye özel olarak tasarlanmış fotoğraf baskılı duvar tablolarına ulaşmanız mümkün.

Dekoratif Ev Hediyeleri

Bir evin yerleştirilmesi kısa sürede halledilebilir ama önemli olan o evin dekorasyonunun tamamı ile bitmiş olmasıdır. Göze hitap etmeyi başarmış bir ev dekorasyonu, o evde yaşayan kişilerin daha huzurlu, daha mutlu olmasını sağlar. Bu düşünce ile yeni eve çıkmış yakınlarınıza ya da yeni evlenmiş çiftlere ev ziyaretine giderken götürebileceğiniz hediyelerin başında dekoratif ev hediyesi seçenekleri gelir. Tablolar, dekoratif biblolar, 3 boyutlu LED lambalar, çiçekler ve daha birçok dekoratif ürüne sizleri düşünerek hazırladığımız hediye listesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Listeden seçtiniz ve yeni geline ev hediyesi olarak götüreceğiniz hediye sayesinde evine yeni yerleşmiş, belki de hiç bilmediği bir şehirde kendilerine duvarları yuva yapmaya çalışan kimseler daha sıcak bir ortam ile daha kısa sürede adapte olmayı başarabileceklerdir.

İşevsel Ev Hediyesi Önerileri

İşlevselliği olmayan ve boş yere alan işgal eden hiçbir eşya ev içerisinde barındırılmak istenmez. Bu yüzden kısıtlı bir alana sahip olan bir ev için önemli olan, içerisinde yer alan öğelerin işlevsel olmasıdır. Ev ziyaretine gidilecek olan kişilere ev hediyesi olarak aktif olarak kullanabilecekleri, çay kahve setleri, battaniye ya da yastıklar, ev dekorlarını tamamlayacak olan hediyelik süsler alınması oldukça yerinde bir seçim olacaktır. Ev hediyesi alma konusunda kapana kısılmış gibi hissediyor iseniz, şık tasarımlı ve kullanışlı ev hediyesi seçeneklerine bu kategori altından yer alan ürünler aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz!

Yeni evlilere hediye seçmek oldukça zor gibi görünen bir konu olsa da HediyeSepeti olarak sizler adına özen ile oluşturduğumuz hediye listesi sayesinde karar vermeniz oldukça kısa sürecek!