Yeni Ev Hediyesi Kanvas Tablo

Ürün Kodu : S-3448
34,90 TL

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

İşte yeni evli dostlarınıza evlerinin her köşesinde gururla sergileyebilecekleri bir kanvas tablo hediye önerisi…

Yeni evlenen arkadaşlara hediye avı büyük bir çiledir çoğu zaman. Kim ne almış? Acaba evlerinde neleri eksik? Aman aldığım hediyelerden başkası da almış olmasın türünden yüzlerce soru kafamızı kurcalar durur. Yeni ev hediyesi kanvas tabloyla artık yeni evlenen arkadaşlarınıza kapı kapı hediye aramanıza gerek kalmayacak.

Gelin, bu kaosu çok farklı bir düğün hediyesi olabilecek olan özel baskı kanvas tablolarıyla bozun. Bu ürün için arkadaşlarınızın mutluluk fotoğraflarının üzerinde yer aldığı bir fotoğrafı Hediye Sepeti sayfalarına göndermeniz yeterli olacaktır. Bir de düğün tarihlerini eklediğiniz de kanvas tablonun üzerinde onlar için en değerli tarih yer almış olacak.

Çiftlere özel 25x25cm kare formlu kanvas tabloya arkadaşlarınızın en mutlu günleri aktarıldığında, bu görüntüyü gören dostlarınız sevinçlerinden resmi evlerinin neresinde asarak sergileyeceklerini şaşıracaklar doğrusu. Ama asma aparatının yanı sıra arkadaşlarınız dilerlerse tablonun ayaklı aparatını kullanarak da ürünü masalarının, başuçlarının, etejerlerinin ya da dresuarlarının üzerinde sergileyebilirler. Bu güzel ürün inanın ki diğer klişe hediyelerden çok daha farklı çizgisiyle onların gözüne de çok eşsiz bir hediye olarak görünecektir. Hadi hemen en güzel resimleri ve özel gün tarihlerini bizlere gönderin ki sizler ve arkadaşlarınız için en güzel kanvas tablolarını bir an önce oluşturalım. Hediyelik ev eşyası nın en farklı tadımındaki bu hediyelik tablo yeni evlenen tanıdıklarınıza unutamayacakları bir düğün hediyesi olacaktır.

 

Yeni evlenen arkadaşlarınızı ziyarete gittiğiniz ilk gün onlara yaşadıkları o eşsiz güne ait özel bir anı hediye edebilirsiniz. Her ikisininde mutluluklarının gözünden okunduğu fotoğraflarını kanvas tabloya işleterek sararıp solan fotoğraflardan daha özel bir hediye vermiş olabilirsiniz.Tüm hediyeler elbette çok önemlidir, ancak kişiye özel hazırlananlar hediye sahibini özel hissettirir ve sizin için ne kadar önemli olduğunu vurgular.

 

Yeni Ev Hediyesi Kanvas Tablo'yu satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 25x25cm ölçüsündedir
  • Masa ayağı ve duvara asma aparatı ile birlikte gönderilir.(Masa ayağı stok durumuna göre değişiklik gösterebilir)

Yorum Yaz

Emine ö.
Bayıldım
İlk kez sipariş verdim ve ürüne bayıldım ellerinize sağlık çok teşekkür ederim...
06.07.2017
Ilayda .
Harika
Çok güzel bir ürün çok beğendim Bundan sonra hediyelerim için tek firma hediye sepeti kullanacam
09.05.2017
serpil .
ablama evlilik yıldönümü hediye olarak sectım ve suan kargoda ablama ulaşmasına az kaldı merakla beklıyorummmm bugune kadar bırcok sipariş verdım ve hiçbirinde bir pürüz cıkmadı ve siparişlerimin devamı gelecek ilk defa ınternette bu kadar güzel iş çıkaran sitee hedıye sepeti HARİKASINIZ
10.06.2016
.
Hem ürün hem elime çabuk ulaşması hemde gösterilen hassasiyet mükemmelin ötesinde ...
10.12.2014