El Ele Tutuşan Aşıklar İsme Özel Sevgili Tişört Kombini

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
109.90 TL
Ürün Kodu : 16590

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir adet kadın bir adet erkek tişörtü şeklinde sevgili kombinidir.
  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • El Ele Tutuşan Aşıklar İsme Özel Sevgili Tişört Kombini özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili olmak her zaman yaşama karşı ortak bir bakış ve duruş geliştirmeyi içerir. Bunu başarabilen sevgililer arasındaki bağlar çok güçlü olduğu gibi her şeye karşı da rahatlıkla durabilirler. Sevgiliniz ile aranızdaki özel uyumu göstermek ve onu çok mutlu etmek için sevgililer için tişörtler arasından öne çıkan El Ele Tutuşan Aşıklar İsme Özel Sevgili Tişört Kombini tercih edebilirsiniz. Bu özel tişört kombini ile birlikte sevgiliniz çok mutlu olacak ve herkese karşı aranızdaki uyumu en güzel şekilde ifade edebileceksiniz.

Sevgili olmanın ne kadar değerli olduğunu ifade etmek için son derece önemli olacak bu tişörtler tamamen pamuktan yapıldığı için sağlık için hiçbir zararı bulunmazlar. Ferah ve hava alan yapısı ile birlikte terleme gibi durumların önüne geçerler ve özellikle çok sıcak havalarda daha rahat bir kullanım imkânı sunarlar.

Kumaşla bütünleşen tasarımları ise tıpkı sevginiz gibi uzun ömürlü olur ve zamana ya da kullanıma bağlı olarak silinme veya solma göstermez. Her zaman sevgiliniz ile birlikte giymekten büyük mutluluk duyacağınız bu tişört birbirinizi tamamlayacak ve aşkınızın sizler için ne kadar değerli olduğunu gözler önüne sererek özel bir kullanım imkânı yaratacaktır.