Yeni Doğan Bebeğe Alınabilecek Hediye Listesi - Yeni Doğan Hediyesi

Yeni Doğan Bebeğe Alınabilecek Hediye Listesi - Yeni Doğan Hediyesi

Ailenin yeni üyesi bebekler için çok sayıda hediyelik eşya seçeneği bulunmaktadır. Sevdiklerinizin bebek sahibi olmalarını kutlamak ve bebeklerini sağlıklı, mutlu büyütürken sizin de hatıralar arasında yer almanızı istiyorsanız, yeni doğan bebek hediye sepeti içinden çok özel hediyeleri seçebilirsiniz. Bebeğin ilk yaşlarındaki hatıralarında yer edinebileceğiniz kullanışlı, ilgi çekici ve eğlenceli hediyelere firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, kurulduğu ve faaliyetlerine başladığı günden bu yana internet üzerinden en kaliteli, kullanışlı, sağlıklı ve kişiye özel olarak hazırlanmış yeni doğan bebek ile anne hediyelerini satışa sunmaktadır. Siz de hem bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hem de ilginizi çeken hatıralık hediye tasarımlarıyla sevdiklerinize yeni doğan hediyesi vermek istiyorsanız, firmamızın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmamızda yeni doğan hediye kategorisinde son dönemde en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden bazıları şu kullanışlı ve ilgi çekici hediyelik eşyalardan oluşmaktadır…

Aylık Fotoğraf Çekim Battaniyesi

Yeni doğan bebeğin hatıralarında ve hafızalarda yer edinebilmek için hem kullanışlı hem de ilgi çekici tasarıma sahip fotoğraf çekim battaniyesini hediye edebilirsiniz. Doğum hediyesi olarak doğum yapan anneye verebileceğiniz en özel hediyeler arasında yer alan aylık fotoğraf çekim battaniyesi ve yastıklar son derecede yumuşak polardan özel olara imal edilmiştir. Set içinde bebeğin kaç aylık olduğunu işaretleyebileceğiniz özel ipten yapılmış işaretçi de yer almaktadır. Bebek battaniyesi elde yıkamaya uygun olup, aşırı yıpratılmadığında bir ömür boyunca hatıralık olarak da saklanabilmektedir.

yeni doğan bebeğe hediye

Siz de yeni doğan bebekler için özel ve ilgi çekici bir hediye vermek istiyorsanız, doğum hediyesi aylık fotoğraf çekim battaniyesi hediye seçeneğini gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz. Özellikle internet üzerinden yeni doğan bebek için hediye arayışında olanların yoğun ilgi gösterdiği bu ürünler, kaliteli polar kumaştan üretildiği için bebeğin günlük kullanımına da uygundur. Bu sayede işlevsel ve hatıralık değeri yüksek bir doğum hediyesi vermek isteyenler için en ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Bebek Hediyesi Aile Kombini

Yeni doğan bebeklerin doğumunu kutlamak için anne ve babaya beraber kullanabilecekleri bir doğum hediyesi vermek isteyenler için öne çıkan seçeneklerden biri de eğlenceli isim yazılı aile tişört bebek body kombinleridir. Anne ve babanın giyeceği tişört renkleri siyah veya beyaz renk seçeneklerine sahipken, bebeklerin bodyleri beyaz renkli kumaştan üretilmektedir. Kesinlikle su bazlı pigment boya kullanılarak insan sağlığına zarar vermeyen baskılama yöntemiyle imal edilen bu ürünlerle ailenin en güzel hatıralarında sizin de küçük bir katkınız olmasını sağlayabilirsiniz.

yeni doğan bebek hediyesi

Sevdiğiniz kişilerin yeni doğan bebekleri kutlamak için tercih edebileceğiniz bu eğlenceli ve ilgi çekici hediyelere, firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hem anne ve babanın da içinde dahil olacağı bir yeni doğan bebek hediyesi arayışındaysanız, bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğe ne hediye alınır diye düşünenler için en güvenilir seçenek olan özel isim yazılı 3lü aile tişört bebek body kombin ürünlerini firmamızdan en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Little Star Tasarımlı İsme Özel Bebek Body

Özellikle yeni evlenmiş çiftlerin ilk bebek heyecanına ortak olmak ve sevdiklerinizin yeni doğan bebeklerini kutlamak için onlara verebileceğiniz çok özel hediye seçenekleri bulunmaktadır. İnternet üzerinden yeni doğan bebeğe hediye ne alınır sorusunun yanıtını arayanlar için öne çıkan tavsiyelerden biri de isme özel bebek body ürünleridir. Little star tasarımlı isme özel bebek body ürünleri birinci sınıf kalitedeki pamuklu kumaştan özel olarak hazırlandığı için oldukça kullanışlı ve bir o kadar da dikkat çekicidir. Siz de yeni doğan bebeğin ilk aylarında hafızalarda yer etmek istiyorsanız, onun kullanabileceği özel hediyeleri gönül rahatlığı ile yeni bebek sahibi olmuş anne ve babalara takdim edebilirsiniz.

yeni doğan bebeğe ne hediye alınır

Yeni doğan bebek ile 12 aylığa kadar olan bebeklerin body ölçülerine göre hazırlanan bu ürünler sağlıklı kumaştan imal edilmektedir. Body üzerindeki tasarımlar bebeğe özel hazırlanmaktadır. Su bazlı boyalar kullanıldığı için baskı kalitesi hem kuvvetli hem de sağlık açısından problem yaratmayan tarzdadır. Rahat ve kullanışlı bir tasarıma sahip olduğu için sadece hatıralık değil aynı zamanda işlevsel bir üründür. Little star tasarımlı isme özel bebek body ürünlerini hediye etmek için firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Bebeğe Hediye Espirili Bezim Doluyor Body

Özellikle yeni doğan yeğenime hediye şeklinde internet araştırmaları yapıyor ve bir türlü aradığınız kullanışlı ve dikkat çekici yeni doğan bebek hediyesine ulaşamıyorsanız, esprili bezim doluyor body ürünleri tam da size uygun seçeneklerden biridir. Yeğeninizin günlük bakımında kullanılacak bir ürün olan bu bodyler rahat bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda üzerinde bezim doluyor şeklinde esprili yazı baskısı bulunduğu için de hem eğlenceli hem de dikkat çekicidir. Tamamen %100 pamuktan imal edilen yeni doğan bebek bodysi, sağlıklı ve gönül rahatlığıyla kullanılabilecek dokuya sahiptir.

yeni doğan yeğenime hediye

Bebek bodysi üzerinde kişiselleştirilebilecek özel alan bulunmaktadır. Bu alana nefes alma özelliği bulunan baskı teknolojisi ile kişiselleştirilecek yazı basımı yapılabilmektedir. Boyun kısmında 2, alt kısmında 3 çıtçıt bulunduğu için rahatlıkla giydirilip çıkartılabilme özelliği bulunan yeni doğan bebeğe hediye esprili bezim doluyor body ürünleri, uygun fiyat seçenekleriyle firmamızın internet sitesi üzerinden satışa sunulmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlarla bu esprili ve eğlenceli ürünleri yeni doğan bebek hediyesi olarak sunmak için firmamızın internet sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Hoş Geldin Bebek Hediye Sepeti

Yeni dünyaya gelen bebekler için en özel hediye seçeneklerinin yer aldığı firmamızın web sitesinde hoş geldin bebek hediye bez pastası seti de yoğun ilgi görmektedir. Sevdiklerinizin bebek heyecanına ve mutluluğuna ortak olmak, bebeğin hatıralarında önemli bir yer edinmek için siz de en özel ve kullanışlı hediyeleri, yeni doğan hediye sepeti sunan firmamızda bulabilirsiniz. Bu hediyelik eşyanın içinde 15 adet 2 numara bebek bezi, bebek beresi, eldiven, yemek önlüğü ve lavanta kesesi bulunmaktadır. Görüldüğü üzere yeni doğan bebek bakımında kullanışlı yönüyle de dikkat çeken bu ürünler aynı zamanda kişiye özel hazırlanabildiği için yoğun ilgi görmektedir.

yeni doğan bebek hediye sepeti

Yeni doğan bebeğin cinsiyetine göre mavi veya pembe tül ile özel olarak sarılıp hazırlanan bu bez pastası seti oldukça kullanışlıdır. Tüm bebek ürünleri, %100 pamuklu kumaştan imal edildiği için sağlıklı olduğundan gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Set içinde hoş geldin bebeğim yazısı da yer almaktadır. Bu setle bebeğinizin ilk aylarında hem ihtiyacınız olan eşyalara sahip olabilir hem de hatıralık değeri yüksek ürünlerle çeşitli şekillerde fotoğraf çekimleri yapabilirsiniz.

Zıbın Seti Hediyeli Bebek Hediye Sepeti

yeni doğan hediye sepeti

Yeni doğan hediye seti çeşitleri arasında yer alan zıbın seti hediyeli bebek bez pastası en çok tercih edilen hediyelik eşyalardandır. Anne ve babanın yeni bebek sahibi olmalarını kutlamak ve onların sevincine ortak olmak isteyen kişiler bu hediyeyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. İçinde 18 adet 2 numaralı bebek bezi, bebek body, eldiven, yemek önlüğü ve 2 adet lavanta kesesi barındıran bu set ile bebeğin bakımında da kolaylık sağlanmış olmaktadır. Siz de sevdikleriniz için hem gönül rahatlığıyla bebeğin bakımında kullanabilecekleri hem de hatıralık değeri bulunan yeni doğan bebek hediyesi vermek istiyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz. Zıbın seti hediyeli bebek bez pastası, başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız en uygun fiyat seçenekleriyle sadece internet üzerinden hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Tek tıkla zıbın seti hediyeli bebek bez pastasına sahip olabilirsiniz.

Anne Tişört Bebek Body Kombini

yeni doğan bebeğe ne alınır hediye

Yeni doğan bebekler için hediye almak isteyenler tarafından en çok ilgi gören hediyelik eşyalardan biri de pizza tasarımlı anne tişört çocuk body kombini ürünleridir. Anne tişört renkleri, isteğe göre siyah veya beyaz renk seçeneklerine sahiptir. Bebek body kumaşı birinci sınıf kalitede olup sağlığa zarar vermeyen beyaz renkli kumaştan üretilmiştir. Su bazlı pigment boya ile sağlık açısından problem yaratmayacak baskılama tekniği kullanılarak imal edilmektedir. Siz de anne ve bebek kombinlerini çok seviyor ve hem eğlenceli hem de kullanışlı bir yeni doğan bebek hediyesi sunmak istiyorsanız, bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Pizza tasarımlı anne tişört çocuk body kombini ürününü başka bir yerde bulamayacağınız en uygun fiyat seçenekleriyle satın almak için firmamızın internet sitesini kullanmanız yeterli olacaktır.

Yeni Doğan Hediyesi Kız Çocuğa Esprili Yastık

Yeni bebek sahibi olan çiftlerin mutluluğunu paylaşmak için çok sayıda yeni doğan hediyelerinden birini tercih edebilirsiniz. Yeni doğan bebeklere hastane çıkışı hediye vermek isteyen kişiler için en özel hediyelerden biri de kız çocuğa özel esprili yastık ürünleridir. Çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliğe sahip olan bu hediyelik eşyalar, %100 sağlıklı baskıyla üretilmektedir. Pamuklu kumaşla bütünleşen ve çıkmayan süblime baskı tekniğiyle üretilen kız çocuğa esprili yastık ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak için firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firmamızda yeni doğan bebeklere özel olarak hazırlanan onlarca farklı hediye seçeneği arasında esprili ve kullanışlı bir ürün arıyorsanız, kız çocuğa özel olarak hazırlanan esprili yastık tasarımını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

yeni doğan bebek hediyeleri

Özel dokulu kaliteli kumaştan üretilen bu yastıkları, içi dolu olarak geldiği için de hemen kullanıma hazırdır. Yeni doğan bebeklerin rahat ve konforlu bir şekilde kullanabilmesi için özel ebatlarda üretilmiştir. Siz de yeni bebek sahibi olan ailelere hem kullanışlı hem de eğlenceli bir yeni doğan hediyesi vermek istiyorsanız bu seçimi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz. Kız çocukları için özel renklerde ve objelerle hazırlandığı için oldukça ilgi çekicidir.

Bebek Doğum Hediyesi Yıldız Haritası Kanvas Tablo

yeni doğan bebek için hediye ne alınır

Yeni doğan bebekler için hediye olarak anne ve babalarına verilebilecek çok sayıda hediye seçeneği bulunmaktadır. Bu yüzden internet üzerinden yeni doğan bebeğe ne alınır hediye arayışında olan kişiler için en özel ve kullanışlı ürünler firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bebek doğum hediyesi fotoğraflı yıldız haritası kanvas tablo da hem ilgi çekici hem de ev içinde sergilenebilecek bir aksesuar olarak öne çıkmaktadır. Özel fotoğraf baskısı ile hatıralık değeri yüksek olan bu ürünü sevdiklerinize yeni doğan bebek hediyesi olarak hediye edebilmek için firmamızın kurumsal internet üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz. Özelleştirme alanında, vermiş olduğunuz konum, saat ve tarih üzerinden bu özel günün yıldız haritası çıkartılıp, kanvas tablo üzerine bebeğin fotoğrafı basılmaktadır. Bu sayede hem ilgi çekici hem de anı değeri yüksek bir ev aksesuarına sahip olunabilmektedir.

Yeni Doğan Erkek Çocuk Hediyesi Kanvas Tablo

Sevdiklerinizin bebek sahibi olma heyecanına ve mutluluğuna ortak olmak istiyorsanız, onlara evlerinde gönül rahatlığı ile sergileyip kullanabilecekleri çok özel aksesuarlardan satın alıp hediye edebilirsiniz. Yeni doğan erkek çocuk hediye kanvas tablo ürünleri de özellikle internet üzerinden yeni doğan erkek bebeğe ne hediye alınır sorusunun yanıtını arayanlar için dikkat çekici alternatifler arasında yer almaktadır. Ev içinde rahatlıkla konumlandırılabilecek boyutlara sahip olan bu ürün, birinci sınıf kalitedeki ahşap çıtalardan özel olarak üretilmiştir.

yeni doğan erkek bebek hediyesi

Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıdına kaliteli baskıyla üretilen yeni doğan erkek çocuk hediyesi kanvas tablo, uzun yıllar boyunca hatıralık olarak saklanabilecek kaliteli ve kullanışlı bir üründür. Yeni doğan bebeğin fotoğrafının kaliteli baskı yöntemleriyle kanvas kumaş üzerine işlendiği bu hediyelik eşya, kişiye özel olarak hediye paketi yapılıp gönderilmektedir. Bütçe dostu fiyat seçeneklerinden hemen yararlanmak için hediyeli eşya satışı yapan firmamızın web sitesine göz atabilirsiniz.

Anne & Bebek Body Kombini

Doğum kutlaması için anne ve babalara verilen hediyeler arasında en çok yeni doğan bebek hediye seti ürünleri dikkat çekmektedir. Eğlenceli olduğu kadar kullanışlı ve hatıra değeri de yüksek bir hediye seçimi olduğu için yoğun ilgi gören bu ürünler arasında yeni annelere hediye tişört çocuk body kombini yer almaktadır. Su bazlı pigment boya kullanılarak insan sağlığına zarar vermeyen baskılama tekniği ile hazırlanan bu hediyeler gönül rahatlığı ile kullanılabildiği gibi, hatıralık olarak da bir ömür boyunca muhafaza edilebilmektedir.

yeni doğan anne bebek hediyesi

Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyat seçeneklerinden yararlanarak yeni annelere hediye şeklinde hazırlanan baskılı anne – çocuk boy kombini hediyesine sahip olmak için firmamızın internet sitesinden alışveriş yapmanız yeterlidir. Anne tişörtünün rengi tercihe göre siyah veya beyaz olarak seçilebilmektedir. Bebek body ise sadece beyaz renkli olarak hazırlanmaktadır. Her vücut ölçüsüne göre hazırlanabilen bu ürünler, birinci sınıf kalitedeki %100 pamuklu kumaştan üretildiği için elde ve makinede yıkanabilir özelliktedir. Uzun yıllar boyunca hatıralık olarak da kullanılabilecek bu yeni doğan bebek seti kombininde bebek bodysinin ay aralığı 1. aydan başlayıp 12. aya kadar uzanmaktadır.

Dünyaya Hoş Geldin Fotoğraf Baskılı Akrilik Çerçeve

İlk kez bebek sahibi olan yakınlarınıza doğum hediyesi olarak sunabileceğiniz hediyelik eşyalardan biri de bebeklere dünyaya hoş geldin hediyesi olan fotoğraf baskılı akrilik çerçeve ürünleridir. Çok sevdiğiniz kişilerin anne ve baba olma heyecanına ortak olmak ve onları gönülden kutlamak için kişiye özel hazırlanmış hediyeleri tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Yeni doğan bebeğe özel olarak hazırlatabileceğiniz fotoğraf baskılı akrilik çerçeve sayesinde, siz de yeni anne ve baba olma mutluluğu yaşayan kişilere ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Seçilen fotoğrafın kalitesinin yüksek olmasına özen göstererek çok özel bir hatıralık değeri olan hediyeyi sevdiklerinize sunabilirsiniz.

yeni doğan bebek hediye fikirleri

Başka bir yerde bulamayacağınız en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanarak yeni doğan bebeği kutlama amacıyla hediye vermek istiyorsanız, firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Ofis, çalışma masasında veya salonun dekoratif raflarında kullanılabilen bu ürünleri, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızın geniş ürün yelpazesi içinden tek tıkla satın alabilirsiniz. Güncel fiyatlar ve avantajlı kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmak için hemen web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.