Yılbaşında Alınabilecek Sürpriz 20 Hediye - Yılbaşı Hediyeleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Yılbaşı Hediyeleri

Aralık ayına yaklaştığımız şu günlerde sizi de yeni yıl heyecanı sarmış olabilir. Ülkenin pek çok noktasında çılgınca kutlanan 31 Aralık gecesi kutlamasını diğerlerinden ayıran en önemli detay; eski yılı iyisi ve kötüsüyle geride bırakıp, yeni yılın size hazırladığı sürprizlere karşı doğan merak diyebiliriz. Bu gelecek iyi veya kötü sürprizleri kutlama ile karşılayanların en çok dikkate aldığı konulardan biri olan yılbaşı için alınabilecek hediyeler hakkında tereddüt yaşıyorsanız; işinizi kolaylaştıracak birkaç öneriden bahsedelim.

Okulda arkadaşlarımız  ile yaptığımız yılbaşı çekilişlerini zamane gençleri pek bilmez. Ama unutmayanlar da yok değil elbet... Yılbaşı herkesin birbirine hediyeler aldığı dönemler olduğundan en doğru hediyeye karar verebilmek biraz daha zorlaşır. Kalabalık bir yılbaşı partisinde herkesin aldığı popüler yılbaşı hediyelerinden birini almak partideki diğer misafirlerle pişti olmanıza neden olabilir. Bu yüzden biraz özgün hediye arayışlarına girmenizde fayda var. Bu yüzden sizin için hazırladığımız yılbaşı hediyesi önerilerine bir göz atmalısınız.

Herkesin geçmişte takılı kalma gibi bir alışkanlığı vardır. O zamanlardaki arkadaşlıklar diye düşünüp durur insanlık geçmişten bugüne.. Ancak her zaman da şuanı yaşamayı bilmiştir. İşte bu yüzden en güzel dostlukları ve duyguları her yeni bir yıla girerken tekrar tadarız. Siz de sevdikleriniz için bu yılbaşında hediye ne alabilirim sorusunu kendinize bir sorun. Böylece sevdiklerinizle aranızdaki bağı daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Sevdikleriniz için çok daha mutlu ve özel bir yılbaşı hazırlamak için yılbaşında alınabilecek hediyeler büyük önem taşıyor. Sunulan birbirinden güzel hediyeler ile birlikte onlara özel sürprizler hazırlayabilir ve yılbaşı mutluluğu yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

İsim Özel French Pressli Çelik Termos

yılbaşında alınabilecek hediyeler

Alışılmış hediyelerin dışında bir hediye tercihinde bulunarak sevdiklerinizin yeni yılını kutlamak istiyorsanız bu özel termos kesinlikle doğru karar olacak. Yılbaşı hediyesi almanın en önemli noktası sevdiklerinizi alışılmışın dışında hediyeler ile tanıştırmaktır. Özenle tasarlanan bu termos, günlük yaşamlarında kendilerine büyük bir kolaylık vereceği gibi her zaman severek kullanacakları bir hediye anlamı taşıyacaktır. Sıcak ve soğuk içecekleri ideal ısılarında tutmalarına yardımcı olan termos en çok soğuk havalarda sıcak içecekleri her yerde içilebilir kılması ile öne çıkıyor. Bunun yanında french press özelliği sayesinde de çay ve kahvelerini sevdiklerinizin kendilerinin yapmasına olanak tanıyan bu özel termos, isme özel olarak tasarlandığı için de sevdiklerinize ayrıcalıklı bir mutluluk yaşatacak.

Kişiye Özel Nakış İşlemeli Atkı

yılbaşında alınacak hediyeler

Yılbaşı demek aynı zamanda soğuk demektir ancak bu soğukluğu sevdikleriniz için alacağınız yeni yıl hediyeleri ile ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece manevi anlamda değil fiziksel olarak da soğuğa karşı sevdiklerinizin korunmasını sağlayacak bu özel atkı, yeni yılda yakınlarınıza vereceğiniz en özel ve ayrıcalıklı hediyelerden birisini oluşturacak. Sıcak tutan yapısı ile birlikte soğuğa karşı etkili bir koruma sağlayan bu özel ürün, aynı zamanda hediye vereceğiniz yakınlarınızın ismine özel olarak tasarlandığı için de onları daha ayrıcalıklı hissettirecektir. Yeni yılın her zaman büyük mutluluklar getirmesine farklı bir katkı sunacak olan bu atkı sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek.

Kişiye Özel Sihirli Kupa

yılbaşında hediye ne alabilirim

Yeni yılda sevdiklerinize özel bir yeni yıl sihri göstermek için tercih edeceğiniz bu kupa onların hem şaşırmasına hem de mutlu olmalarına olanak tanıyacak. Kullanılmadığı durumlarda normal bir kupa gibi gözüken ürün, içine sıcak içecek koyulduğunda asıl sihrini göstermeye başlar ve böylece tasarımı için seçtiğiniz fotoğrafın açığa çıkmasına neden olur. Bu sayede sevdikleriniz aldıkları hediyeye çok şaşıracakları gibi aynı zamanda da büyük bir mutluluk duyacaklardır. Yeni yılın mutluluk ile geçmesinin yanında aynı zamanda dışarısının soğuğunu da ortadan kaldıracak olan bu kupa ayrıcalıklı bir yılbaşı hediyesi.

İsme Özel Viski Kadeh Seti

erkeğe yılbaşında alınacak hediyeler

Viski içmek her zaman özeldir ama viski sadece tadı ile değil aynı zamanda kullanılan araçlar ile de özel olmaktadır. Bu bakımdan viski sever yakınlarınıza viski içim anlarını daha da keyifli hale getirecek bir hediye seçiminde bulunmak için bu özel seti tercih edebilirsiniz. Şıklığı ve kullanışlı yapısı ile harika bir yeni yıl hediyesi olacak bu set içindeki kadehler hediye vereceğiniz yakınınızın ismine özel olarak üretilmektedir. Aynı zamanda özel tasarımları viskinin tadını ve notalarını da en iyi şekilde açığa çıkaracak şekildedir. Tüm bu özellikleri ile birlikte yeni yılın büyük bir mutluluk ile geçmesine yardım etmektedir.

12 Fotoğraf Baskılı Mandallı Anı Çerçevesi

sürpriz yılbaşı hediyesi

Yeni yıl bir yılın daha geride kaldığı anlamına gelmektedir. Geçen yıllar ise yakınlarınız ile birlikte her zaman mutluluk dolu olduğundan o mutluluk anlarının hep göz önünde tutulmasını istiyorsanız bu özel anı çerçevesi büyük bir yarar sağlayacak. Başta sevgiliniz ve eşiniz olmak üzere sevdikleriniz ile geçirdiğiniz anların ne kadar değerli ve kıymetli olduğunu gösterecek olan bu çerçeve, özel yapısı ile yılbaşının daha da anlamlı geçmesine neden olacak. Sevimli tasarımı ile hediye ettiğiniz yakınlarınızın çok hoşuna gidecek olan çerçeve, bu görünümü ile evlerinin ya da işyerlerinin en özel köşesinde kendisine özel bir yer bulacak.

Kişiye Özel Minyatür Bahçe

yılbaşında alınacak hediye

Yılbaşında hem yakınınızdaki hem de uzaktaki sevdikleriniz için büyük bir mutluluk verecek bir hediye tercihinde bulunmak için bu özel minyatür bahçe incelikli bir tercih olacaktır. Doğadan bir köşeyi ölümsüz hale getiren bahçe, sevdiklerinizin yüzünde hoş bir gülümse oluşmasını sağlayacak ve yılbaşını daha mutlu geçirmelerine olanak tanıyacaktır. Aynı zamanda içinde bulundurduğu canlı sukulent sayesinde severek bakılacak olan bahçe başta sevgiliniz ve eşiniz olmak üzere tüm yakınlarınızın yılbaşını kutlamak için zarif ve iç açıcı bir hediye anlamı taşıyor.

8 Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

yılbaşında alınabilecek hediye

Yeni yılda geçen zamanı en iyi şekilde anımsamak için tercih edeceğiniz bu özel tablo sevgiliniz ya da eşiniz için her zaman hatırlanması gereken anları göz önünde tutarak harika bir yeni yıl hediyesi olacaktır. Bu özel tablo sayesinde, geçen yılı ve zamanları anımsamak her zaman mümkün olacak ve yeni yılda da yeni mutlulukların oluşması temenni edilecektir. Yüksek baskı kalitesi ile birlikte seçeceğiniz fotoğraflardan kolaj yapılacak olan tablo, böylece sevgiliniz ya da eşinize ne kadar değer verdiğinizi ve onunla birlikte geçen yılların ne kadar değerli olduğunu da ifade etmenizin özel bir karşılığı olacaktır.

Winter And Love Müzik ve Işıklı Kar Küresi

yılbaşında ne hediye alınır

Yılbaşı için en çok sevilen hediyelerin başında kar küresi gelir. Çünkü kar küreleri sevimli tasarımları ile birlikte yılbaşının ruhuna yakışan en güzel hediyelerden birisidir. Özellikle sevgililer için kar küresi tercih etmek, bu dönemde verilecek hoş hediyelerden birisi olduğundan kar küresi tercih etmeniz yakınlarınızı sevindirecektir. Sevimli tasarıma sahip olan kar küresi 7 farklı melodi çalmakta ve böylece kullanım sırasında hoş ezgileri ile birlikte sevgilinizi daha da mutlu etmektedir. Hoş bir anının ölümsüz hale getirilmiş olduğu küre aynı zamanda sevgilinizin mutluluğunuzu her fırsatta anımsaması için de harika bir fırsat sunacaktır.

Fotoğraf Baskılı Hediye Sukulent

yılbaşında alınacak hediye

Yeni yıl hediyeleri özellikle kişiye özel olduğunda çok daha anlamlı ve mutluluk verici olmaktadırlar. Bu bakımdan sevdikleriniz için ayrıcalıklı ve çok hoşa gidecek bir yeni yıl hediyesinde bulunmak için tercih edeceğiniz bu özel hediye, onların yeni yılını çok daha mutlu şekilde geçirmelerine neden olacaktır. Sukulent bakımının kolay olması ve aynı zamanda hoş görünümü ile bulunduğu ortama farklı bir görünüm katan bir bitkidir. Bunun yanında özel ahşap saksısı üzerine hediye vereceğiniz sevdiklerinizin fotoğraflarının özel yöntemler ile basılması ve aynı zamanda isim ve soyadlarının da üzerinde yer alması hediyeyi çok anlamlı ve şık bir hale de getiriyor.

3d Poo Kaka Porselen Kupa

komik yılbaşı hediyesi

Komik bir yılbaşı hediyesi alarak sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız bu özel kupa onların yeni yıla yüzlerinde kocaman bir gülümseme ile girmelerine neden olacaktır. Kupa hediye etmek her zaman verilecek hediyelerin başında gelmektedir ama bu özel ve esprili tasarıma sahip bir kupa tercihinde bulunmak sevdiklerinizin çok daha mutlu olmasına neden olacak. Esprili tasarımı ile birlikte her kullanımda sevdiklerinizin gülümsemesine olanak tanıyacak olan bu kupa sağlık koşulları için uygun olan malzemeden verilmiştir. Bu sayede sevdiklerinizi yılbaşında hem eğlendirebilir hem de her zaman kullanacakları ve kullandıkça yüzlerinde gülümsenin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde de istenilen içeceklerin rahatlıkla içilmesine olanak tanımaktadır.

Led Çam Ağaçlı Yeni Yıl Hediye Kutusu

yılbaşı hediyesi ne alabilirim

Şık gümüş renkli kutusu ile yeni yılın yıldızı sizin hediyeniz olacak! Yılbaşında hediye ne alabilirim, diye düşünüp karar veremeyenlere, birden fazla hediyeyi bir arada görmek isteyenlere uygun olan bu hediye, içerisinde bir led çam ağacı gece lambası, 3 adet baskılı bardak seti, cam bardakta organik mum ve motto kartları bulundurmaktadır. Bu hediye, özel paketi ile hediye kutusunda sizlere ulaştırılır. Özel olarak paketlenecek ürünle sevdiklerinize aynı anda birden fazla hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yeni Yıl Motivasyon Mesajlı Hediye Harfli Çikolata

yılbaşında alınacak hediyeler

Yeni yılda sevdiklerinize tatlı bir hediye vermek isterseniz, bu harfli çikolataları tercih edebilirsiniz. Yakınlarınızın kutuyu açtığında karşılaşacağı ilk şey çikolataların üzerinde yazan yeni yıl dileği olmaktadır. kapakta 1 adet fotoğraf bulundurma imkanı sağlanmaktadır. 88 harf çikolatadan oluşan ürün, yılbaşında arkadaşlara alınabilecek hediyeler arasında bulunmaktadır.

Yılbaşı Hediyesi Özel Mesajlı Ajanda

yılbaşında alınabilecek hediyeler

Meşgul arkadaşlarınıza ya da ajandaya ihtiyacı olan sevdiklerinize en güzel hediye bu ajanda olacak! Yılbaşında alınabilecek hediyeler sınıfında bulunan ajanda, özellikle kullanışlı hediyeler vermeyi seven kişiler için uygundur. Üzerine yazılacak bir isim ve dilek ile özelleştirilen ürün, yılbaşının en sade ve şık hediyeleri arasında adından söz ettirecektir.UV baskı sayesinde ajanda, özelleştirilmiştir ve asla çıkmayan bir yazı ile yazılmıştır.

Siz de sevdikleriniz için yılbaşında ne hediye alınır sorusunu çok sık aklınıza getiriyorsanız sizler için birbirinden güzel hediye önerilerimiz var! Siz de bu yılbaşında sevgilime ne hediye alabilirim sorusuna en güzel yanıtları hediye sepeti sayesinde bulabilir ve sevgilinizin yeni bir yıla başlarken harika hissetmesini sağlayabilirsiniz. Ve artık o büyük gün geldiğinde aklınızda yılbaşında hediye olarak ne alınır sorusu yerine keyif veren bir mutluluk yer alacaktır. Çünkü her yılbaşı yeni bir yıldönümü demektir. Siz de bu yılbaşında, yani bu yıldönümünde seçeceğiniz yıldönümü hediyeleri erkeğe kendisini çok iyi hissettirecektir. Erkek arkadaşınız için seçeceğiniz en güzel hediyeler her zamanki gibi hediye sepeti adresinde sizleri bekliyor olacak.

Alınabilecek hediyeler arasından mesela sevgiliniz için taşınabilir şarj aleti seçebilir ve onunla iletişiminizin yeni yılda bile kesilmemesini ondan isteyebilirsiniz. Oldukça romantik bir hediye seçeneği olabilecek bu hediye tercihinin yanında ona söyleyeceğiniz bir güzel cümle sevgilinizi yılbaşında derinden etkileyecektir. Ya da en sevdiğiniz arkadaşınıza alacağınız bir kupa onun bütün bir yıl boyunca sizi düşünmesini sağlayacak ve arkadaşınızla olan yakınlığınızı yeni bir yılda dahi korumuş olacaksınız.

Fotoğraf Baskılı İsme özel Baskılı Termos

yılbaşında hediye ne alabilirim

Çok yakınınız termosa ihtiyaç duyuyorsa, kışın çabuk hastalanan biri ise, sıcak bir şeyler içmeyi severse bu hediye tam size göre! İç kısmı paslanmaz çelik olan ürün, yılbaşında alınabilecek ucuz hediyeler sınıfında yer alsa da, üzerine basılacak isim ve fotoğrafla özelleştirildiğinde ideal hediye pozisyonuna girmektedir. Ürün, özel olarak paketlenerek sizlere gönderilir. Bu sayede hediye kutusunda direkt olarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sevdiklerinize Özel Hediye Facebook Kupası

yılbaşında alınabilecek hediye önerileri

Yılbaşını en iyi ifade eden hediyelerden biri olan bu kupa Facebook profili görünümünde dizayn edilmiş. 2017 like; 2016 dislike! Yakın bir arkadaşınıza alacağınız bu eğlenceli hediye özellikle son dönemlerin en trend mesleklerinden biri olan sosyal medya ile uğraşan tanıdıklarınız için çok anlamlı olabilir. Facebook temalı bu kupayla arkadaşlarınız kışın soğuk günlerinde sıcak çikolata içerken sizi hatırlayacak.

Babanız İçin Yılbaşı Özel Ahşap Çerçeve

yılbaşında alınabilecek hediye fikirleri Bu yılbaşına özel ahşap çerçeve de ailece klasik ve sıcak bir yılbaşı planlayanlara gelsin. Çerçevesine yeni yıl dileklerinizi yazdırabilir, içerisine ailece çekilmiş bir fotoğrafınızı yerleştirebilirsiniz. Ya da yılbaşında ailece bir yılbaşı selfie çekebilir, bastırdığınız fotoğrafı çerçeveye koyabilirsiniz. Her şekilde aile bütünlüğünüzü ifade eden bu çerçeve çok ince bir hediye olacak.

Bir insan yeni yıla nasıl girerse bütün yılı öyle devam edermiş. Eski yılda yaşanan üzüntülerden kurtulmak, geleceğe umutla bakmak için benimsenmiş güzel bir inanış bu. Siz de sevgilinizle, eşinizle ya da bütün ailenizle mutlu ve neşeli bir yılbaşı geçirmek için onlara birkaç küçük yılbaşı hediyesi alabilirsiniz. Yeni yıldan şans isteyen, bir ömür boyu mutluluk arzulayan, eğlence isteyen ya da huzur isteyen sevdikleriniz için ilginç yılbaşı hediye önerileri bulabilirsiniz. Yılbaşında alınabilecek hediyeler sizleri bekliyor

Tabi ki herkesin aklında olan yılbaşında hangi hediyeler alınır sorusu her yeni yıl geldiğinde insanların aklına tekrar tekrar gelecektir. Ancak sizler için yılbaşı hediyesi olarak çoğu insanın tercih ettiği ve her biri diğerinden özel olan hediye seçeneklerini bir araya getirdik. Yılbaşında alınabilecek hediyeler ile ilgi yapacağınız detaylı araştırmalardan sonra geleceğiniz en son adres her zamanki gibi yine Hediye Sepeti olacaktır. Kişiye özel hediyeler arasından en çok tercih edilen hediyeleri sizler için bu başlıkta bir araya getirmeye çalıştık.

Yeni Yıl Hediyesi Powerbank

yılbaşında alınabilecek sürpriz hediyeler

Sürekli telefonuyla iş yapan ve zaman zaman ulaşılmaz olan sevgilinize verilebilecek en imalı ve işlevli yılbaşı hediyelerinden biri olan bu USB şarj, her akıllı telefonla uyumlu. Yeni yılda her an sevdiğinize ulaşmanızı sağlayacak olan bu taşınabilir şarj eğlenceli olduğu kadar tehditkar da! Aynı zamanda aileniz için de alabileceğiniz bu şarj aleti sayesinde sevdiklerinizle olan iletişiminiz hiçbir zaman kesilmeyecektir.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Akrilik Duvar Saati

yılbaşı duvar saati

Arkadaşınızla birlikte geçirdiğiniz zamanın değeri hatırlatan ve geleceğin de sizin için yazıldığını anlatan en ilginç hediyelerden. Bir aile olmanın verdiği o huzur ve mutluluk. Klasik yılbaşı hediye paketlerinin yerine çok çok daha uzun süre kullanabileceğiniz ve her baktığınızda birbirinizi düşüneceğiniz akrilik saat, şık tasarımıyla da evinizin başköşesindeki yerini alır. Arkadaşa, eşe ve aile için alınabilecek doğru hediye tercihlerinden birisi olan bu akrilik duvar saatinin üzerine dilediğinizi yazdırabilirsiniz. Sevdikleriniz için alabileceğiniz güzel bir yılbaşı hediyesi tercihi olan bu akrilik duvar saatini hemen almak için tıklayın!

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ahşap Albüm

yılbaşı hediyeleri

Yılbaşına girerken sevginizi ifade edeceğiniz sade ama şık bir hediye, sevgilinizin bir kez daha size hayran olmasını sağlar. Fotoğraf albümünün kapağında sadece bir kalp ve ikinizin adı. İçinde de geride bıraktığınız yılda birlikte yaşadığınız en mutlu anları ölümsüzleştiren eşsiz kareler. Üzerinden seneler geçse de kapağı her açtığınızda sevginiz daha da büyür, yıllar daha da anlam kazanır.

Öncelikle yepyeni bir sayfa açabilmeniz için önemli bir adım olan yılbaşında arkadaşlara alınabilecek hediyeler konusunda gerçekten bu ayrıntı gerekli midir sorusuyla boşuyorsanız; durumu şu şekilde özetleyelim ki ister yılın son günü olsun isterseniz de sıradan herhangi bir gün olsun birine armağan vermek, onu şaşırtmak sizi o kişiden daha mutlu kılacaktır ki aynı durum sizin için de geçerli. Düşünsenize, değer verdiğiniz adam veya kadın tarafından sizi düşünülerek hazırlanan bir sürpriz hediye ile karşılaşsanız hissedecekleriniz sizi fazlasıyla tatmin etmez mi? Hem yılın son gününü kutluyorsunuz hem de değer verdiğiniz kişileri mutlu edip karşılığında tarifsiz hisler yaşıyorsunuz, şüphesiz ki yeni dönemlerin başlangıcı için böyle sürprizlerle daha kıymetli zamanlar geçirmemişsinizdir dersek yanlış olmaz.

Yeri gelmişken hemen küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var ki yılbaşında alınabilecek hediyeler kişilerin sizle yakınlığı ile alakalı olduğu gibi, sizin o kişi için ayırabileceğiniz şahsi bütçenizle de fazlasıyla ilgili. Yani dememiz o ki, herhangi bir kişiye yılbaşında alınabilecek en güzel hediyeler illaki çok pahalı ürünlerden oluşmaz. Yeri gelir sıradan bir bere, atkı takımı yeri gelir gümüş bir tektaş ile sevdiğiniz kişileri mutlu edebilirsiniz. Yani alacağınız armağanın karşı tarafta bırakacağı etkiyi, ödenen ücret değil; sizin o kişiyi düşünerek ne kadar emek harcadığınız ve ne kadar özel bir sunumla takdim etmiş olduğunuz fazlasıyla önemli. Birbirinden farklı seçenekleri ile herkesin bütçesine uygun bir armağan bulabildiği bu özel gece için bütçenizi sarsmayan yılbaşında alınabilecek ucuz hediyeler dışında kişiye özel olarak üretilen şık tasarımlı ürünleri de tercih etmek sizin elinizde.