Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları, 50 Seni çok Seviyorum Mesajı

Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajları, 50 Seni çok Seviyorum Mesajı

Dikkatinizi Çekebilir: Sevgiliye Seni Seviyorum Hediyeleri

Herkes sevgisini farklı bir şekilde göstermek ister. Sevgilisine ne kadar değer verdiğini ve onu ne kadar çok sevdiğini göstermenin en duygusal yollarından biri de seni seviyorum mesajları olduğu için romantik mesajlar büyük ilgi görmektedir. Birbirinden romantik sözlerle ilanı aşk etmek ya da sevgilinizi şaşırtmak istediğinizde bu duygusal mesajları tercih edebilirsiniz:

 • Sevgi hakkında binlerce sözcük varken ben seni yaşayarak sevmenin derdine düştüm. Benim için güzel sözlerden çok daha ötesi olduğunu her zaman bilmeni isterim. Ben sevmenin ve sevilmenin ne demek olduğunu bir tek sende öğrendim sevgilim.
 • Öyle bir anda karşıma çıktın ki senin o güzel gözlerine bakıp cennetin kapılarını aralamak kaçınılmazdı. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.
 • Bazen bu kadar sevginin neden kaynaklandığını bulmaya çalışıyorum. Sonra o tatlı sesin ve güzel gözlerin aklıma düşüyor, bir başka oluyorum. Şimdi bir kez daha anladım ki ben seni çok ama çok seviyorum.
seni seviyorum mesajları
 • Her anımda ve gittiğim her yerde seni görmeye devam ediyorum. Geceyi parlatan bu yıldız, ağaçta seni şakıyan bir serçe. Hepsinde sen varsın benim tek gerçek aşkım. Seni çok seviyorum.
 • Hayatıma giren en güzel ve en hayırlı şey sensin aşkım. Seni bir ömür boyu sevmek ve her zaman mutlu etmek istiyorum. İyi ki çıkıp geldin ve kesişti yollarımız. Ben sensiz bir hayat düşünemez oldum hayatımın anlamı.

Bu şekilde birbirinden romantik ve güzel sevgi mesajları ile aşkınızı bir kez daha gözler önüne getirebilirsiniz. Sevdiklerinize hala hayattayken onları ne kadar çok sevdiğinizi göstermenin önemli bir yolu da her anında bu tür küçük sürprizler yaparak seni seviyorum mesajları göndermektir. Birbirinden güzel sevgi mesajları bu yazımızda yer almaktadır.

En Güzel Seni Seviyorum Mesajları

Sevgilinize özel günlerde ya da sıradan bir günün herhangi bir saatinde çok sevdiğinizi anlatan mesajlar göndererek onu mutlu edebilirsiniz. Sevginizi dile getirmekten çekinmeden en duygusal ve romantik mesajlarla onu etkilemeniz son derece kolaydır. Birbirinden güzel seni seviyorum mesajları arasından seçim yapmanız ve mesaj olarak göndermeniz yeterlidir:

 • Sevmenin ne anlama geldiğini yaşamayan bilmez. Gerçek sevgi ise herkese nasip olmaz. İşte kalbimin en orta yerinde, büyük bir yangın var alevler içinde. Seni çok seviyorum hayatım.
 • Hayat sevenlere bazen dost bazen de düşman olurmuş. Ben seni sevdiğim ilk günden beri hayatın her darbesine karşı göğüs germeye hazırım. Sen benim yıllar geçse bile sevdiğim tek kişi olarak kalacaksın.
 • Hayata bir daha gelsen yine sever misin diye sordular, neden olmasın dedim. Ben bu hayatı seninle sevdim, seninle yaşarım benim bir tanecik hayatım.
seni seviyorum mesajları
 • İyi ki karşılaşmışız o gün iyi ki benimle bu yolu yürümeye hazırmışsın sevgilim. Aradan geçen onca zamandan sonra sana olan sevgim kat be kat arttı. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.
 • Her gün Allah’a şükrediyorum senin gibi hayırlı ve güzel bir sevgili çıkarmış karşıma. Dualarımda hep sen gönlümde bir tek sen vardın güzel sevgilim.
 • Seven insanların hayatında her zaman bir dönüm noktası olurmuş. Benim dönüm noktam da seni sevdiğim o ilk gün oldu aşkım. Seni tanıdığım ve gözlerinde mahpus olduğum o günden beri aşkına ve sana tutsağım sevgilim.
seni seviyorum mesajları
 • Seninle anladım ki gerçek aşkı anlayabilmek için görmek yetmez, kalpten hissetmek gerekir. Sen bu zamana kadar benim başıma gelen en güzel ve en anlamlı şeysin sevgilim. Seni çok seviyorum.
 • Gün ışığımsın, kana kana içtiğim su, dualarımda noktasın. Sensiz bir hayat düşünemem sevgilim, hep benimle kalacağına söz ver. Ben seninle yaşamayı dünyalara değişmem.
En anlamlı sevgi mesajları ile sevgilinizi şaşırtıp mutlu edebilirsiniz. Romantik bir yapınız varsa bu yazımızdaki sevgiliye seni seviyorum mesajı gibi örneklerden farklı cümleler çıkarabilir, sevgilinize özel bir mesaj haline getirebilirsiniz. Sadece sizin sevginizi yansıtan bir mesajla sevgilinizin gönlünde kalıcı yer edinmeniz içten bile değildir.

En Çok Beğenilen Seni Seviyorum Mesajı

Sevdiğiniz kişiyi hem mutlu etmek hem de romantik mesajlarınız ile onu etkilemek istiyorsanız aradığınız seni seviyorum mesajları bu yazımızda! En çok beğenilen ve başka hiçbir yerde bulunmayan seni seviyorum mesajları ile siz de hayallerinizin ötesinde bir duygu yaratabilirsiniz. Sevdiğinizi şaşırtmak ve şımartmak için şu mesajları gönderebilirsiniz:
 • İnsan hem sevmek hem de sevilmek isteyen bir canlıdır. Ben seni tanıdıktan sonra hem sevdim hem de çok sevildim. Bunun ötesinde isteyeceğim ne kadı ki hayattan? Aşkımız her daim sürsün benim biricik sevgilim.
 • Seni severken kendimi kaybettiğimi söylüyorlar. Aslında haklılar, ben seni tanıdığım ilk günden beri kendimi kaybettim ama sende buldum.
 • Her anımda seni seviyorum, her attığım adımda seninle yürüyorum. Bu dünyanın en şanslı kişisi olmalıyım ki sana olan bu denli büyük sevgime karşılık alıyorum. Seni çok ama çok seviyorum.
seni seviyorum mesajları
 • Seni sevmekten başka yegane duygu nedir bilmiyorum. Seni sevip her anımı seninle yaşamak, zaman zaman seninle düşmek dizimizi kanatmak. İşte tüm hayatın yükünü seninle çekmeye hazırım sevgilim.
 • Bana gerçek sevginin ne olduğunu bizzat yaşatarak öğrettiğin için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Sen olmasan sevmenin ve sevilmenin anlamını bilemezdim. İyi ki varsın sevgilim.
 • Seni sevmeye başladığım o ilk günden beri sana olan aşkım katlanarak arttı. Bir çocuk gibi büyüttüm aşkımı içimde. Şimdi o aklı başında bir aşık olarak sana bir ömür boyu mutluluklar sunmaya hazır. Seni çok seviyorum sevgilim.
seni seviyorum mesajları
 • Sana olan sevgim çığ gibi büyürken her zaman senin yanında kalacağıma söz veriyorum sevgilim. Seni çok seviyorum, hayatımın anlamı.

Bu tür aşk ve sevgi mesajları özellikle hiç beklenmeyen anlarda atıldığında çok etkileyici olmaktadır. Duygusal ve romantik kişilerin aşklarını her zaman canlı tutmak için etkili bir silah gibi kullandıkları bu mesajlar sizin de aşkınızı bir ömür boyu canlandıracaktır. En güzel sevgi mesajlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı

Sevgiliyi doğum günüde ya da sevgililer gününde anlamlı seni seviyorum mesajlarına boğmak istediğinizde pek çok farklı mesaj yazabilirsiniz. Bir ömür boyu yanında olmak istediğiniz kişi için birbirinden özel sevgili mesajları göndermeniz mümkündür. Erkek sevgiliye seni seviyorum mesajı yazarken şu örneklerden de kendinize özel bir mesaj çıkarabilirsiniz:

 • Sevmenin bir bedeli varsa bile fark etmez. Sen benim sevgime karşılık verdikten sonra dünyadaki en ağır cezayı çekmeye hazırım. Seni sevmekten asla vazgeçmem.
 • Ben senin sevginle var oldum aşkım, beni sevdiğin gün tamamlandım. Her zaman seninle olduğumu unutma.
 • Seni gördüğüm ilk andan beri çok seviyorum. Bunun senin için ne kadar önemi var bilmesem de bir kez daha söylemek istedim. Hep benimle kal.
sevgiliye seni seviyorum mesajları
 • Seni sen olduğun için seviyorum. Bana hep böyle güzel baktığın ve böyle tatlı konuştuğun için gönlümü kazandım. Seninle artık daha korkusuz bakabiliyorum hayata. Seni çok seviyorum hayatımın anlamı.
 • Sen bilmesen de ben her sabah seni hayal ederek uyanıyorum. Hayallerimde sen, günümde sen, gönlümde sen. Hayatım boyunca seni seveceğim.
 • Dünyanın en büyük suçunu işlesem de seni sevmekten asla vazgeçmem. Ben hep bir bahane bulur ve yine severim seni.
sevgiliye seni seviyorum mesajları
 • Sevgime karşılık verdiğin o ilk günden beri hayat bana daha güzel, günlerim daha özel. Sen her zaman kalbinim en orta yerindesin bir tanem.

Erkek sevgiliye gönderebileceğiniz bu tür sevgi dolu mesajlarla onun gönlünü kazanabilir ve mutlu edebilirsiniz. Sevginin bir ömür daim olması için sevgililer arasında bu tür aşk mesajlarının gönderilmesi çok önemlidir. Sevginizi doya doya yaşamak ve hiçbir şeyden korkmamak için siz de bu mesajlar ile sevgilinize olan aşkınızı haykırabilirsiniz.

Sevgiliye Seni Seviyorum Mesajı Uzun

Sevgiliye uzun ve romantik aşk mesajları göndermek istediğinizde birbirinden güzel mesajları seçebilirsiniz. Hayatınızın en önemli kişilerinden biri haline gelen sevgilinizi mutlu etmek için romantik sözler tercih edebilirsiniz. Aşk mesajları ile sevginizi ona göstermek istediğinizde sevgiliye seni seviyorum mesajı uzun sözlerle onun gönlünü ve kalbini çelebilirsiniz:

 • Seni sevmek acı verse de bile bile bu acıyı çekmeye hazırım. Seni sevmek dünyanın en özel ve güzel hissi. Bir ömür boyunca seni seveceğim.
 • Gözlerinin içine bakarak seni seviyorum derken asla yalan söylemedi. Günün birinde sana yalan söyleyecek olsam bile aşkımı ortaya atmam. Seni öylesine güzel seviyorum ki!
 • Günün bu saatinde sadece seni düşünüyorum. Gözlerini, bakışını, sesini ve tenini. Ben seni sevdiğimi en çok sana baktığımda anladım, bütün güzelliğini aklıma kazıdım.
sevgiliye seni seviyorum mesajları
 • Seni bu kadar özlemenin en büyük imtihan olduğunu bilmezdim. Aramıza mesafe girse de sensiz yapamayacağımı iyi anladım. Seni çok seviyorum hayatım.
 • Gözlerinle gözlerimiz buluştuğunda aşkımızın bir nehir gibi aktığını hissediyorum. Senin bir tek kirpiğin bile kalbimin küt küt atmasına yetiyor. Seni çok ama çok seviyorum hayatımın anlamı.
 • Seni ufacık yapıp kalbimin ta orta yerine alasım, orada bir ömür boyu saklayasım geliyor. Seni her zaman çok seveceğimi asla unutma bir tanem.
sevgiliye seni seviyorum mesajları
 • Sana olan sevgimi yakın dostlarıma ve yoldaşlarıma anlattım. Hepsi bu aşkıma o kadar çok şaşırdı ki daha önce böyle bir sevgi ne görüldü ne duyuldu. İşte o aşk bir tek sana nasip oldu.

Anlamlı ve romantik aşk mesajları ile sevginizi dile getirerek aşkınızın bir ömür boyu sürmesini sağlayabilirsiniz. Sevginizi normalde çok sık dile getirmiyor ve sevgilinize romantik sözler söylemiyorsanız, mesaj göndermek sizin için iyi bir seçenek olabilir. Hayallerinizdeki mutluluğu gerçeğe dönüştürmek için ona aşk mesajları gönderebilirsiniz.

Seni Çok Seviyorum Mesajları

Sevgilinize en özel günlerde seni seviyorum mesajları göndermek istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız duygusallıkta ve özgün aşk mesajları ile hayatınızın aşkını bir kez daha ilan edebilirsiniz. İşte son dönemde en çok beğenilen seni çok seviyorum mesajları:

 • Hayatım boyunca başıma gelebilecek en güzel şey sensin. Karanlığıma gün gibi doğduğun o günden beri hiçbir korkum yok. Seni çok seviyorum bir tanem.
 • Seni kimse sevmese bile en çok ben severim. Biliyorsun sana sırılsıklam aşık oldum, kalbime dokunduğundan ve gözlerime baktığın o ilk andan beri.
 • Seni düşünürken beni ne kadar üzdüğün umurumda olmuyor. Beni o kadar büyüledin ki aşkınla, sensiz bir günüm güzel geçmiyor. Hayatım, seni çok seviyorum.
seni çok seviyorum mesajları
 • Sevginin en gerçek, en saf, en temiz halini ben senle yaşadım. Seni ve bana yaptıklarını bir ömür boyu nasıl unutabilirim ki? Her zaman aklımda ve gönlümde yer alacaksın hayatımın anlamı.
 • Hayatım boyunca sen yanımda olduğun sürece kalbimde akan pınarları, çağlayanları ve gürleyen gökleri tarif edemem. Sen benim yanımda nefes aldıkça dünyanın en şanslı insanı bizzat benim.
 • Seni sevmeye neden bulmak yerine hesapsız ve kitapsız bir şekilde sevgiye kapılıp gitmek istiyorum. Sevginin en gerçek halini seninle yaşamaya bayılıyorum. Çünkü ben seni çok seviyorum.
seni çok seviyorum mesajları
 • Dışarıdan görüldüğün gibi değil, seni her halinle seviyorum. Kalbinin benim yanımda attığını bilmek bana öyle mutluluk veriyor ki anlatmaya kelimeler yetmez. İyi ki seni sevmişim diyorum.

Sevgi dolu mesajlarınızla hayatınıza anlam katan kişileri mutlu etmeniz oldukça kolaydır. Yaşamın bir gün hatta bir an olduğunu unutmadan hemen şimdi sevdiğiniz kişiye aşk mesajları göndermek için bu romantik ve duygusal mesajlar arasından seçim yapabilirsiniz. Sevginizi en iyi anlatan mesajı ona göndererek hem onun gününü mutlu edebilir hem de aşkınızı bir kez daha dile getirmiş olursunuz.

Romantik Seni Seviyorum Mesajları

Birbirinden romantik seni seviyorum mesajları için özel bir hazırlık yapmanıza gerek yok. Hemen aşkınızı ilan etmek ve ona kucak dolusu sevgilerinizi göndermek için seni seviyorum mesajları arasından seçim yapabilirsiniz. Sevginizi en iyi anlatan ve en romantik mesajlar bu yazımızda yer almaktadır. İşte sevginize aşkınızı dile getirmek için gönderebileceğiniz romantik seni seviyorum mesajları:

 • Bir cümle dünyayı değiştirirmiş derler, o yüzden bağıra bağıra söylüyorum: Seni çok seviyorum canımın içi!
 • Süslü cümleler kurmak benim için her zaman zordur bilirsin. Hele seni düşününce iki kelimeyi bir araya getirmek bile zor gelir bana. Ama şu an dünyada isteyeceğin en büyük ve en özel sevgiyi sadece ben sana verebilirim bunu sakın unutma.
 • Benle bir oldun, benimle bütünleştin. Seninle en çok sevdiğim huyun beni tamamlaman oldu. Bir ömür boyu yanımda olmanı istiyorum hayatımın anlamı.
seni çok seviyorum mesajları
 • Seni severken aklım duruyor, dünya duruyor, zaman duruyor. Keşke sadece seni sevebileceğim bir dünyada yaşasaydım. Başka hiçbir şey yapmadan bir tek seni sevmek dünyanın en güzel şeyi olsa gerek.
 • Bunca yıldır yaşadığım pişmanlıklar ve keşkelerden sonra iyi ki dediğim en güzel şeysin. Ne güzel oldu da hayatıma ansızın giriverdin. Seni çok seviyorum hayatım.
 • Sen gittiğin günden beri yarımım, eksik kaldım tıpkı çölde su arayan bir zavallı gibi. Seni çok seviyorum hayatım, ben bir kez daha anladım ki sensiz yaşayamam.
 • Yağan yağmurun her damlası, yağan karın her tanesi, açan güneşin her bir ışık zerreciği kadar seviyorum seni. Kalbimin en orta yerinde tahtın hazır hayatım.
erkek sevgiliye seni seviyorum mesajları
 • En güzel mevsim seni sevmek, en güzel zaman senin gözlerinde eriyip gitmek. Sen ve bu güzelliğin beni benden aldı. Seni çok ama çok seviyorum.
 • Bu dünyada böylesine bir güzellik olabileceğini bilseydim, o muhteşemliğin kendimde olmasını isterdim. Seni hep deli gibi kıskanıyor hem de çok seviyorum, iyi ki benimsin aşkım.
 • Sevgilim, sana olan sevgimi anlatmam mümkün değil. Gözlerime baktığında derinlerde bir yerde bir parıltı görüyorsan bil ki sana olan aşkımın en güzel tabiridir onlar. Seni çok seviyorum.

Bu tür aşk mesajlarını sevgilinize göndererek ona hiç unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz. Aşkınızı doyasıya yaşamak için sevgilinize bu tür romantik ve duygusal mesajlar göndermeye özen göstermeniz gerekir. Böylelikle sevgilinizle aşkınızı her zaman canlı tutabilir, çevreden çok kıskanılan romantik bir ilişki yürütebilirsiniz. En çok beğenilen seviliye seni seviyorum mesajlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

İlişkili Bağlantılar:

» Aşk Sözleri » Aşk Şiirleri » Sevgiliye Güzel Sözler » Sevgiliye Mektup