Bebek Görmeye Giderken Alınacak Hediyeler - 15 Hediye Fikri

Bebek Görmeye Giderken Alınacak Hediyeler - 15 Hediye Fikri

Dünyaya yeni gelen bir bebek hem anne babası hem de anne babanın yakın çevresinde yer alan diğer kişiler tarafından oldukça heyecan içinde karşılanan bir durumdur. Henüz savunmasız olan ve etrafında olup bitenlerden bihaber olan bebeğe alınan ilk hediyeler de “bebeğimin ilkleri” kutusuna ilk sıradan giriş yapan ürünlerdir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bebek Hediyeleri

Yeni dünyaya gelen bir bebek için alınacak birçok hediyelik ürün mevcuttur. Ancak bu hediyelerin seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Bebekler dünyaya yeni geldiklerinde, bağışıklık kuvvetleri henüz gelişmemiş olduğu için çevrede yer alan tüm mikroplara açıktırlar. Bu neden ile bebek görmeye giderken alınacak hediyeler konusunda oldukça hassas yönetilmesi gereken bir araştırma süreci olmalıdır. Bu noktada bizler HediyeSepeti olarak, “bebek görmeye giderken ne alınır?” sorunuza bebeklerin hassas cildine ve bebeklerin bulunması gereken hijyenik ortama uygun olarak tasarlamış olduğumuz bebek ürünleri ile en kaliteli cevapları veriyoruz.

Aylık Fotoğraf Çekim Battaniyesi

bebek görme hediyesi

Bebek görmeye gidince ne alınır?” sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan biri, bebeğin hassas cildine uygun bir şekilde üretilmiş olan battaniye ve yastıktır. İnternet sitemiz aracılığı ile ulaşım sağlayabileceğiniz aylık fotoğraf çekim battaniyesi aracılığı ile yeni bebeği olmuş olan bir yakınınızın, bebeğinin aylık gelişimini somut hale dönüştürebilmesini ve çektiği aylık fotoğraflar ile bebeğinin anı kutusuna yeni görseller eklemesini sağlayabilirsiniz.

Hem kız hem de erkek bebeklere özgü geliştirmiş olduğumuz bebek battaniyelerimiz aracılığı ile yalnızca fotoğraf çekimlerinin gerçekleştirilmesini değil, arzu edildiği takdirde bebeğin üstünün örtülmesini ya da harika tasarımı ve üzerinde ki isim yazısı ile bebek odasının dekorasyonunun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Sıcak tutma özelliğine sahip olan iç yüzeyi polar kaplı bebek battaniyesi ürünümüzü sipariş verdiğiniz takdirde, iki adet bebek yastığına da sahip olursunuz. Böylelikle, en uygun fiyat ile üç ürünü birden yakınlarınıza hediye etmiş olursunuz.

Yeni Doğan Bebeğe Esprili Yastık

bebek görme hediyeleri

“Bebek görmeye giderken ne alınır?” sorusuna tebessüm ettiren bir yanıt vermek isteyen siz değerli müşterilerimizin yakınları için tasarlamış olduğumuz bebek yastığı ürünümüz ile hem bebeklerin başlarını sağlıkla yaslayabileceği hem de bebek odası dekorasyonuna katkıda bulunabilecek bir ürün alışverişi gerçekleştirebilirsiniz. Yüzde yüz sağlıklı olan maddeler aracılığı ile üretilmiş bebek yastığı ürünümüz, kolaylık ile çamaşır makinesinde yıkanabilir. Bu özelliği sayesinde uzun bir süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bebek yastığı ürünümüz, üzerinde yer alan görseller sayesinde bebeğin algısının gelişmesine de yardımcı olur.

Yeni Doğan Bebek Battaniyesi

bebek görmeye giderken alınacak hediyeler

Bebeklerin kullanımına sunulabilecek en güzel ürünlerden biri battaniyelerdir. Her yaş aralığında rahatlık ile kullanılabilen battaniyeler hem sıcak tutma özellikleri hem de cilde zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olmaları sebebi ile “bebek görmeye giderken ne hediye alınır?” sorusuna verilecek en net yanıt olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler HediyeSepeti ekibi olarak, en çok tercih edilen bebek ürünlerinden biri olan bebek battaniyeleri için kendi farkımızı ortaya koyuyor ve üretmiş olduğumuz bu ürün ile bebeklerin hem kullanabilecekleri hem de yaşları büyüdükten sonra battaniyenin özel tasarımı sayesinde anı oalrak saklayabilecekleri bir ürün ile karşınıza çıkıyoruz.

Yüzde yüz pamuktan üretilmiş olan isim yazılı bebek battaniyesi ürünümüz, bebek cildine uygun malzemelerden üretilmiş olup, içerisinde sağlığı tehdit edecek herhangi bir madde bulunmamaktadır. 30 derecede, çamaşır makinesinde rahatlık ile yıkanabilen bu ürün uzun süreli kullanımı garanti etmektedir. Sizler de yeni doğum yapmış bir yakınınızı ziyarete giderken bu ürünümüzü hediye edebilir, bebeğin hayatında yıllar geçse bile kalıcı bir iz bırakabilirsiniz.

Kişiye Özel Bebek Gece Lambası

bebek görmeye ne alınır

Bebek görmeye giderken alacak olduğunuz hediyenin ya da hediyelerin özel bir tasarıma sahip olması, yeni doğum yapmış olan bir anneyi sevindirecek olan en önemli detaylar arasında yer alır. Bebeğini kucağına yeni almış olan bir anne, hayatının merkezine bebeğini yerleştirir. Bu neden ile o, dünyasını bebeğinin etrafında döndürürken eve gelecek olan hediyelerin de yalnızca kendi bebeği düşünülerek seçilmiş olması oldukça özel bir detaydır.

HediyeSepeti ekibi olarak tasarlamış olduğumuz kişiye özel ahşap gece lambası ürünü ile yakınlarınızın bebekleri için hem çok özel hem de uzun süreli kullanımlarını sağlayacak olan bir hediye verebilirsiniz. Ürünümüz içerisinde kullandığımız doğal maddeler sayesinde bebeğin bulunduğu ortam, sağlıklı bir şekilde aydınlanır. Ayrıca ürünün her yaşa uygun olan tasarımı sayesinde bebek büyüdükten sonra da rahatlık ile oda dekorasyonu içerisinde kullanılabilir.

3’lü Aile Tişört Bebek Body Kombini

bebek görme tebrik hediyesi

İlk bebeklerini kucaklarına almış olan anne baba, tüm kötülüklere karşı üç kişilik güçlü bir takım olduklarını hissederler. Bu noktada onların takım olduğunu sizlerin de hissettiğinizi somut bir şekilde onlara göstermeniz oldukça özenli bir harekettir. HediyeSepeti olarak yakınlarınızın güçlerine güç katmanız için geliştirmiş olduğumuz 3’lü aile tişörtü kombini ürünümüz ile “bebek görmeye ne alınır?” sorunuza verilebilecek en sıra dışı yanıtı veriyoruz.

Ürünlerimiz yüzde yüz pamuktan üretilmiştir. Üretimlerinde kullanılan malzemelerin hiçbiri sağlığa zararlı değildir. Ayrıca terletmeyen özelliğe sahip olan kumaşları sayesinde yalnızca yaz aylarında değil, kış aylarında da gömlek içlerine ya da kazak altlarına giyilerek değerlendirilebilirler.

Fotoğraflı Bebek Odası Kapı Süsü

bebek görmeye giderken alınacak hediyeler

Yeni doğum yapmış yakınınız için tercih edebileceğiniz en sevimli hediyelik ürünlerden biri olan kapı süslerimiz hem kız bebekler hem de erkek bebeklerin kullanımına açıktır. Bebeklerin fotoğrafları ve diğer doğum özellikleri ile ilgili bilgiler aracılığı ile tasarlanmış olan kapı süsü ürünümüz, tamamen ahşap malzemen üretilmiştir. Bu sayede sağlık üzerinde herhangi bir olumsuz etki yaratmayan bu ürünümüzü, gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

Yeni Anneye Ahşap Fotoğraf Kutusu

bebek görmeye giderken alınacak hediyeler

Bebek görmesine giderken ne alınır?” sorusuna verilebilecek yanıtlar kadar, yeni doğum yapmış bir anneye ne alınır sorusunun cevapları da oldukça önemlidir. Özellikle ilk kez doğum yapmış olan bir anne, oldukça duygusaldır. Her an bebeğinin üzerine titrer ve dünyasının merkezinde yalnızca bebeği vardır. Bu noktada ona verilebilecek en güzel hediye, yine bebeği ile ilgilidir.

Her anne babanın hayatı, kucaklarına bebeklerini aldıkları ilk andan sonra değişir. O dakikadan sonra gözlerinde yalnızca bebekleri, akıllarında ise yalnızca bebekleri için kurdukları güzel planlar vardır. Bu noktada yeni doğum yapmış bir anneye ve aslında direkt olarak yeni baba olmuş birine hediye edilebilecek en güzel ürün, bebeğinin fotoğraflarını biriktirebileceği bir anı kutusudur.

İnternet sitemiz aracılığı ile ulaşım sağlayabileceğiniz ahşap fotoğraf albümü ürünümüz, evlerini yeni bir bebeğin şenlendirmiş olduğu aileye verilebilecek en anlamlı hediyedir. Sağlığa zararı olmayan maddelerden üretilmiş olan bu ürünümüz ile sevdiklerinizi sevindirmeniz mümkündür.

Bebek Hediye Melek Kanadı Tasarımlı Body

bebek görmeye ne alınır

Bebek görmeye giderken hediye olarak alabileceğiniz bu ürünümüz, yüzde yüz pamuklu içeriğe sahiptir. Bebek tenine en uygun olan kumaşın pamuk olduğu, bilimsel veriler ile kanıtlanmıştır. Bu bilgiler ışığında üretmiş olduğumuz özel tasarım bebek kıyafeti ile yeni doğum yapmış olan yakınınızı ziyaret edebilir, bebeği büyüdüğü zaman da anı olarak saklayabileceği bu ürünü onlara hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Bebek Odası Kapı Süsü

bebek görmeye ne alınır

Doğum odası kapılarına asılan süsler, son zamanların en popüler alışkanlıklarından biri haline gelmiştir. Hayatlarının en özel anına şahitlik olacak anne babalara hediye edebilecek en anlamlı hediyelik ürünler kategorisinde yer alan bu ürünümüz ile hastanenin en dikkat çekici doğum kapısının tasarlanmasına aracılık edebilirsiniz.

İsme özel olarak tasarlamış olduğumuz bu ürünümüz, sağlığa zararı olmaya maddelerden üretilmiştir. Ayrıca üzerinde ürünün duvara asılabilmesini sağlayan hasır bir ipte bulunan bu ürünümüzü, yeni doğum yapmış olan bir yakınınıza gönül rahatlığı ile hediye edebilir, hastaneden taburcu olduktan sonra ürünü bebek odası dekorasyonu içerisinde de değerlendirmelerini sağlayabilirsiniz.

Little Star Tasarımlı İsme Özel Bebek Body

bebek görmeye giderken alınacak hediyeler

Henüz dış dünya ile yeni yeni bir bağ kurmaya hazırlanan bir bebek, anne ve babasının ona giydirmiş olduğu kıyafetler ile etrafa gülücükler saçar. Bebeklerin gülücükleri, daima ışık saçar. Sizler de yeni doğum yapmış bir yakınınıza hediye götürmek istiyor iseniz onlara verebileceğiniz en güzel hediye, bebeklerinin sıcacık gülüşlerine eşlik eden bir üründür. Bu noktada isme özel olarak tasarlamış olduğumuz bu body ile bebeklerin tenlerine en yakışan en hediyeyi tercih ederek yakınlarınızı sevindirebilir, özel tasarım özelliği sayesinde ürünün bebek anı kutusu içerisinde saklanmasını sağlayabilirsiniz.

Aylık Bebek Konsepti Bebek Battaniyesi

bebek görmeye giderken alınacak hediyeler

Bebek görmeye giderken alabileceğiniz en eğlenceli hediyelerden biri olan aylık bebek konsepti bebek battaniyesi ürünümüz, bebeklerin aylık gelişimleri içerisinde hatıra olarak saklanabilecek karelerin oluşturulmasında oldukça aktif rol almaktadır.

HediyeSepeti ekibi olarak tasarlamış olduğumuz bebek battaniyesi ürünümüzün üzerinde bulunan desenler, bebeğin dış dünya ile bağlantı kurması esnasında sahip olması gereken duyusal gelişime olumlu olarak katkı sağlamaktadır. Ürünümüzün isme özel oluşu, yakınlarınızı özel hissettirecek özel bir detaydır. Ayrıca ürünün sağlığa zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olması, bebeklerin sağlıklı ortam içerisinde vakit geçirmesine aracılık etmektedir.

Bebek battaniyesi ürünümüzün, sıcak tutma özelliği oldukça yüksektir. Ürünü, bu özelliği sayesinde bebek halısı olarak değerlendirilmesini sağlamanız da mümkündür. Ayrıca bu ürünün, ergonomik yapısı sayesinde yeni doğmuş bebekler için kundak olarak da kullanılabilmesi mümkündür. Ek olarak, ürünümüzü sepetinize eklediğiniz takdirde iki adet, isme özel bebek yastığına sahip olma ayrıcalığına da erişebilirsiniz. Ürünün tüm bu özellikleri sayesinde bebek ziyaretlerinize eliniz dolu bir şekilde gidebilir, çok yönlü kullanıma sahip olan ürünler ile yakınlarınızın yüzünü güldürebilirsiniz.

Bebeklere Özel Nazar Boncuklu İsimli Künye

bebek görmeye giderken alınacak hediyeler

Bebeklerin en güzel aksesuarları, mis gibi kokuları ve bulundukları ortamın havasının değişmesini sağlayan gülüşleridir. Ancak geçmişten günümüze kadar gelmiş olan somut bir bebek aksesuarı hediyesi vermek de Türk aile yapılarının en önemli geleneklerindendir. Bu geleneği sürdürebilmek için bilinen en klasik yol, bebek künyeleridir.

HediyeSepeti olarak bebekler için özel olarak tasarlamış olduğumuz nazar boncuklu bebek künyesi ürünümüz, bebek görme ziyaretlerinizde yanınızda götürebileceğiniz en anlamlı hediyelerden biridir. Zincirinin ayarlanabilmesi özelliği ile bebeğin fiziksel gelişimine paralel olarak uzatılabilir. Bu sayede bebeğin uzun bir sürede bileğinde kalması sağlanabilir.

Ürünümüz, bebek sağlığı üzerine olumsuz etki edebilecek herhangi bir maddeyi içeriğinde barındırmamaktadır. Ek olarak her cilde uyumludur ve bu sayede bebekleri kaşındırmaz, ciltlerini tahriş etmez. Sizler de yeni doğum yapmış yakınınızı ziyaret etmeye gidecek ancak bebeğe ne hediye alacağınıza tam olarak karar verememişseniz, bu ürün tam size göre. Bu ürün sayesinde bebeğe, doğumundan yaş aldığı zamana kadar daima bileğinde taşıyabileceği bir hediye verebilirsiniz.