İsimli Kolye

(82 Ürün)
Kategoriler
İsimli Kolye
82 Ürün
Filtrele

İsimli Kolye İle İlgili Editör Açıklamaları

Şıklığın ve zarafetin ön plana çıktığı göz alıcı kolyeler her kıyafetle kombinlenebilen ve boynunuzdan hiç çıkarmayacağınız aksesuarlar olarak biliniyor. Bir de bu şıklığa kişiye özel parçalar eklenince eksikler birer birer tamamlanmış oluyor. Ürünlerden en değerlisi ve en çok rağbet göreni şüphesiz ki isimli kolye diyebiliriz. Çünkü kendisine özel olarak tasarlanan bu ürünler sevdiklerinizi mutlu edeceği gibi sizden bir parça olarak da dikkatlerden kaçmıyor ve her daim yanında taşıyacağı bir parça haline geliyor. Ürünün üzerindeki isim detayı dikkatlerden kaçmayacağı gibi aynı zamanda her baktığında da sizi hatırlatacak bir detay olarak öne çıkıyor. Özellikle gümüş isimli kolye ürünler arasında en çok tercih edilen parçalardan biri oluyor diyebiliriz. Özel gün işlemelerinden tutun da isim ve tarih detayına kadar birçok detayı içerisinde barındıran bu ürünler hayatınızda önemli yeri olan herkese alınabilecek düzeyde bir hediye demek yanlış olmaz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı

İsimli kolye modelleri kalitesi ve şıklığı ile size ürünü uzun yıllar kullanım fırsatı sunarken aynı zamanda içerisinde kullanılan malzemelerin de son derece kaliteli bir işçilik ile tasarlandığını söylemek yanlış olmaz. Böylece zincirinden tutun da üzerine işlenen kişiye özel detaylara kadar kolyenin üzerinde görüp görebileceğiniz her şey kaliteli malzemelerden üretilmiş olup; kopmalara ve solmalara karşı son derece dayanıklıdır. Özellikle iki isimli kolye oldukça tercih edilen bir model olmasıyla bilinir. Alıcılar tarafından, kolye üzerine işlenen isimlerin solması hep bir soru işareti olarak düşünülür ancak bu konu endişe etmenize gerek yok çünkü ürün üzerindeki hiçbir işlem geçici değildir. Aynı zamanda hediyeyi aldığınız kişinin de ürünü sizden bir hatıra olarak boynunda rahatça taşıyabileceğinin garantisini verebiliriz.

Gümüş Zarafeti Kombinlerle Buluşuyor!

İsimli gümüş kolye doğum günleri, yıldönümleri, sevgililer günü hatta yılbaşı hediyesi olarak sıkça tercih edilen ve gümüş zarafetiyle kişileri oldukça memnun eden bir ürün olarak biliniyor. Hediyeyi alır almaz boynuna takacak ve bir daha da hiç çıkarmayacak olan eşiniz için aile fertlerinizi de bir arada topladığınız bir kolye ile mutlu edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit; ev içindeki nüfusa göre 4 isimli kolye tercih edilebilir. Kendi adının yanı sıra eşinin ve çocuklarının adını hediyesinin içerisinde görmek eminiz ki kendisini çok mutlu edecek ve size hep minnettar kalacak. Gümüş zarafetiyle birleşen şıklığı çoklu isim bulunan kolyeler ile sağlayabilirsiniz. Bunlardan bir diğeri de 3 isimli kolye olarak karşımıza çıkıyor. 3 kişilik bir arkadaş grubundaysanız ve en yakın arkadaşınızı aldığınız hediye ile şaşırtmak istiyorsanız 3 isim yazdırma hakkınızın bulunduğu ürüne belirteceğiniz isimler ile doğum günü kızını şaşırtarak yeni yaşına mutlu bir şekilde girmesini sağlayabilirsiniz.

İdeal Bir Hediye Seçimi

Sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmenin yolları onların zevkine hitap eden ürünleri tercih etmekten geçiyor. Bu bağlamda sevgilinize, arkadaşınıza, eşinize ya da kardeşinize kime olursa olsun isimli kolye gümüş şıklığı ile buluşarak harika manzaralar ortaya çıkarmaya devam ediyor. Böylece kendilerini düşünerek aldığınız bu hediyeler ile onları mutlu etmenin yanı sıra sevdiklerinize unutamayacakları bir ürün de vermiş olacaksınız. Bu tip kişiye özel parçaların kişilerce oldukça sevildiği ve ilgi gördüğü bilindiğinden dilediğiniz gibi hareket edebilir istediğiniz parçayı seçerek dilediğiniz detayı ürüne ekleyebilirsiniz. Gümüş kolye isimli olmasıyla dikkat çekerken ürünün üzerindeki bu detay sevgilinizin oldukça hoşuna gidebilir ve sizden aldığı bu hediye ile sizi daima yanında hissedebilir. Bu bağlamda isimli kolyelerin ideal bir özel gün hediyesi olduğunu belirtebilir; hediye alacağınız kişinin zevkine ve tarzına hangi ürün uyuyorsa sepete atarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Motivasyon ve Sonsuzluk

Çok sayıda göz alıcı çeşitliliğe sahip olan kolye koleksiyonumuz ile siz de sevdiklerinizi hem motive edebilir hem de onlara romantik mesajlar verebilirsiniz. Örneğin; sonsuzluk isimli kolye ile sevgilinizle aranızda romantik rüzgârlar estirebilir ona unutamayacağı bir doğum günü hediyesi verebilirsiniz. Motivasyon kolyesi ile yoğun iş veya ders temposunu bir kenara bırakmasını sağlayabileceğiniz gibi aynı zamanda sizden uzakta dahi olsa yanında olduğunuzu kendisine hissettirerek ona özel ve değerli olduğunun da mesajını ince bir şekilde verebilirsiniz. Eşiniz ile yaklaşan evlilik yıldönümünüzü kutlamak için seçeceğiniz hediye aile isimli kolye serisinden bir parça olarak karşınıza çıkabilir ve sizin tek yapmanız gereken özelleştir seçeneğindeki size ayrılan alanları doldurmak olabilir. Böylece hem ürünü eşinize alacak hem de içerisine ailenizden detaylar ekleyerek evinizin meleğini memnun edeceksiniz. İsimli kolye fiyatları her keseye uygun fiyatlarıyla dilediğiniz gibi bir ürün alma imkânı sunarken içinize sinen bir ürün alarak sevdiklerinizi mutlu etmenize de olanak sağlıyor.

Rose ve Altın Uyumu

Hediye alacağınız kişinin renk zevkli gümüş değil de altın ya da rose takımlarından yanaysa o zaman sizin için derlediğiniz çok sayıda ürün mevcut diyebiliriz. Yine aynı şekilde kişiye özel birçok detayın bulunduğu bu ürün serisinde ister isim yazdırma isterseniz tarih attırma özelliği bulunduğu gibi minik ayakkabıların kolye ile buluştuğu şirin çekirdek ailelere verilebilecek keyifli ürünler de yer alıyor. Yeni doğum yapan arkadaşınıza verebileceğiniz bebek temalı altın kolyeler de bu ürün serisine verilebilecek örneklerden yalnızca bir tanesi diyebiliriz. Özellikle anneler günü için tercih edilen melek kanadı formatlı ürünler de yine altın ve rose serisinin zarif taşlarla süslenerek ortaya çıkardığı ışıltılar arasında yer alıyor. İsimli kolye ucuz ya da pahalı sizin bütçenize uyacak şekilde her çeşidinin içerisinde barındırdığından sevdiklerinizi mutlu etmeniz oldukça kolay. Gümüş isimli kolye fiyatları seçtiğiniz ürünün boyutu, kişiye özel detayların yoğunluğu ve derecesine göre değişim gösterse de yukarıda da belirttiğimiz gibi düşük fiyattan yüksek fiyata doğru değişim gösteren bir grafiğe sahiptir. Sevdiklerinizi mutlu etmek işte bu kadar kolay.

Zengin Ürün İçeriği

İsimli gümüş kolye fiyatları ürünün üzerindeki kişiye özel detaylar ile değişim gösterebileceği gibi renginin de önemli bir faktör olduğunu söyleyebiliriz. Belli bir grupta olmasa da bazı ürünlerin diğerlerine göre daha uygun fiyatlar da satışa sunulduğu görülüyor. Aynı zamanda zengin ürün içeriğine sahip parçaların yer aldığı sitemizde dilediğiniz her parçayı kolayca bulabilir ister doğum günü ister yıldönümü isterseniz de sevgililer günü için hediye edeceğiniz kolyeyi gönül rahatlığıyla seçip partnerinize gönderebilirsiniz. Askere gidecek olan sevgilinizin yaklaşan doğum günü için kendisine hatıra asker künyesi yaptırabilir ona sizden bir parça bırakarak her zamanında yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Çubuk kolyelerin de şıklığı ve zarafeti çağrıştırdığı bilindiğinden hediye olarak tercih edilebilecek olan bir diğer ürün de bu ürün olarak gösteriliyor. Son derece değerli parçalardan oluşan kolye serisinde her tarza ve her modaya uyum sağlayacak olan isim yazılı kişiye özel kolyeler ile siz de sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu ederek onlara verdiğiniz değeri dile getirmeden kendisine hissettirebilirsiniz. Ürünler size gelmeden önce hediye paketi yapılarak gönderildiğinden sizin yapmanıza gereken tek şey hediyesini vererek mutluluğuna şahitlik etmek olacak.