Gümüş Kalp Kolye

Ürün Kodu : S-7967
99,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • 100 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ağırlık: 2.7 gr
  • Ürün hediye kutusunda gönderilecektir.
  • Ürünlerimizin tamamı el emeği ile üretilmiştir.
  • Gümüş Kalp Kolye özel kutunda ve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorumlar

ALİ A.
01.11.2018
normal
fotoğrafta görüldüğü gibi büyük değil fiyatına göre ürün.
Ramazan t.
02.06.2018
Çok kaliteli alış veriş
Süper olmuş

AÇIKLAMA

Gümüş kalp kolye, sevgiliye sevginizi anlatmanın en kolay yolu!

Onu bir değil bin kez sevdiğinizi kalpten anlatabileceğiniz niteliklerde sözcünüz olabilecek olan bu kolyeyle sevgilinize olan aşkınızı dile getirebilirsiniz. Seni çok seviyorum kelimesinin yetmediği durumlarda devreye girebilecek hediyeler hem nitelikli, hem anlamlı, hem de görsel tasarımı kuvvetli olmalıdır. Kolyelerse bu konuda en güzel aracılardandır. Zira bayanlar taşlarla kaplı kendinden ışıltılı bu tarz takılara bayılır. Sevgiliye özel hediye arıyorsanız seçeceğiniz hediye gümüş kalp kolye olabilir.

 

Gümüş kalp kolyeyse sevgilinize sizden doğru uçuşan kalpleri öbek öbek gönderecek. Büyük kalp sizin kocaman sevgiyle dolu kalbinizi simgelerken, yanında duran 3 adet kalpçik de bitip tükenmez sevginizi simgeleyecektir. Biri zirkonlarla kaplı ve diğerleri sade formla detaylandırılmış olan bu kolye, ışıltısıyla verdiğiniz kişiyi yoğun bir sevince boğacaktır.

Karşıdan bakıldığında bir sevgi bulutunu anımsatacak olan bu güzel kolye; sevgililer gününden tutunda, yaş günü ya da yıldönümlerinizde sevdiğiniz kadına verebileceğiniz 1. sınıf hediyelerden olacaktır. Rose silver tonlarında tasarlanmış tatlı renkli bu kolyeyi gördüğünde sevgilinin gözü kamaşacak. Hediye rengi dendiğinde tüm kadınları etkileyebilecek olan rose tonlarıyla detaylandırılmış gümüş takılar akla gelir hemen. Son dönemlerde de  oldukça  trend olan rose silver renginden tasarlanmış olan  bu toz pembe kolyeyi özel gününüzde çekinmeden sevgilinize armağan edebilirsiniz. Kız arkadaşına alınabilecek hediyeler arasında başı çekebilecek güçteki bu kolye, sevdiğiniz bayanın favori takısı olacak.

 

Sevdiğiniz kadının boynundaki boşluğu bu güzel tasarımlı kolyeyle doldurarak onu bu hoş tasarımlı kolyenin güzelliğiyle taçlandırabilirsiniz.  Bu güzel kalpli kolyeyi hiçbir bayanın beğenmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. Zira zarif, kibar ve ışıltılı bu kolye her bayanı kendine aşık edebilir. En güzel kolyeler her zaman Hediye Sepetinde…

 

Dört yapraklı yonca ritüellerimize göre bulduğumuzda bize şans getirir. Hayatınızın aşkını mucizeniz olduğunu ve ona sahip olduğunuz için sizi şanslı hissettirdiğinizi söyleyebileceğiniz 4 adet kalpten oluşan kolye de sevgilinize dört yapraklı yoncayı hatırlatacak ve onun kalbini bir kez daha kazanmanızı sağlayacaktır. Sevdiğinizin boynunda anlam kazanacak, özel günlerinizi daha anlamlı kılacak kalp kolye ile onun boynuna aşktan dokunuşlar yapın.

Gümüş kalp kolye zarif ve şık görünümü ile sevgililer günü hediyesi, kadınlar günü hediyesi ve doğum günlerinizde hediye seçimi yapmak artık daha kolay olacaktır.