Kırmızı Gül Tasarımlı Aşkın Sonsuzluğu Sevgiliye Hediye Gümüş Kolye

Bugün sipariş verirseniz en geç 24 Nisan Cumartesi günü kargoya verilecektir.
169.90 TL
Ürün Kodu : 16626

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kolye Ucu Ölçüleri:
    • En: 2.2 cm
    • Boy: 2 cm
  • Maden: 925 ayar Gümüş
  • Renk: Rose
  • Zincir boyu ortalama 45 cm'dir.
  • Kırmızı Gül Tasarımlı Aşkın Sonsuzluğu Sevgiliye Hediye Gümüş Kolye özenle hediye paketi yapılarak şık kutusunda gönderilmektedir.

En romantik hediye seçenekleri arasında öne çıkan Kırmızı Gül Tasarımlı Aşkın Sonsuzluğu Sevgiliye Hediye Gümüş Kolye tasarımı ile birlikte sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebilmeniz için harika bir seçenek oluşturuyor. Bu özel kolye, aşkın özel bir yansıması olarak sevgilinizin boynunda parıldayacak ve her şeyden öte mutluluk anlarının da artmasına neden olacaktır.

Zarif çizgilerden oluşan kolye, yapısı itibariyle harika bir kullanım imkânı sunacaktır. Gümüş olduğu için uzun süre parlaklığını koruyacak olan kolye, ayrıca gül tasarımıyla da aşkın özenli bir ifadesi anlamını taşıyor. Sevgilinizi çok mutlu edecek olan kolye, sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü gibi çok özel günlerde harika bir tercih olurken, normal günlerde de yine aşkınızın özel bir ifadesi olarak öne çıkıyor.

Sevgililer için birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini ifade edebilmek oldukça önemlidir. Bazı durumlarda aşk sözcüklere sığmadığı için bu aşkı hediyeler üzerinden göstermek gerekir. Ancak bu durumu doğru şekilde karşılamak için de tercih edilen hediyelerin doğru seçilmesi önem taşımaktadır. Tasarımı, işlevsel yapısı ve özel anlamı ile bu kolye, aşkın en güzel yansımasını içererek, sevgilinizi çok mutlu etmeye yardımcı olarak aşkınızı da farklı bir boyuta taşıyor.