Kurban Bayramı Mesajları - Resimli 100 Bayram Kutlama Mesajı

Kurban Bayramı Mesajları - Resimli 100 Bayram Kutlama Mesajı

Kurban Bayramı yaklaştığında sevdiklerinizin bayramını en içten şekilde kutlamak için Kurban Bayramı mesajları kullanabilirsiniz. Kurban bayram mesajları sayesinde gerek yakınınızda gerekse uzakta kalmış tanıdıklarınızın bayramlarını en içten şekilde kutlayarak, bayramın daha anlamlı bir şekilde geçmesine neden olabilirsiniz. Bayramın amacı paylaşmak ve sevenlerin bir araya gelmesi olduğu için böylesi günlerde sevdiklerinizi hatırlamak, yaş farkı olmaksızın onların bayramlarını kutlamak son derece önemli olmaktadır.

Dilerseniz kurban bayramı mesajı resimli olarak seçebilir ve doğrudan sevdiklerinize resim olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz mesaj ile yazı olarak da Kurban Bayramı kutlaması yapabilirsiniz. Özellikle mesajlar, çok fazla tanıdığı olanlar için harika bir kolaylık sunmaktadır çünkü hiç kimseyi unutmak istemeyenlere yönelik özel bir kutlama imkânı yaratan Kurban Bayramı mesajları 2020 yılında da sevdiklerinize hem kendinizi hatırlatıyor hem de onların bayramının daha güzel geçmesini sağlıyor. Kurban Bayramı resimli mesajlar yaş fark etmeksizin tüm sevdikleriniz için kullanabilirsiniz.

 • Bayram her zaman sevinçtir ve bu bayramda sizinle birlikte olamadığım için biraz üzülüyor ama bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum, nice bayramlara.

kurban bayramı mesajları

 • Başucunda her zaman melekler olsun, böylesi özel bir günde tüm iyilikler seninle dolsun, bayramın kutlu olsun.

kurban bayramı mesajları

 • Bayram en büyük berekettir, bugünde tüm dualarınızın kabul olması ve sevdiklerinizin yanınızda olması dileğiyle, nice bayramlara.

kurban bayramı mesajları

 • Bayramlar dargınlıkların ve kalp kırmaların bırakıldığı özel günlerdir. Küs olanlar barışır ve kucaklaşırlar. Kurban bayramınız mübarek olsun.

kurban bayramı mesajları

 • Bu güzel bayramın size ve sevdiklerinize mutluluk getirmesi temennisiyle, sevinç ve huzur dolu bir bayram dilerim.

kurban bayramı mesajları

 • Dostluğun, sevginin ve geleceği paylaşmanın günü olan bayramlar, yemeğimizi, soframızı ve birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz günlerdir. Kardeşlik ve dostluğunuzun en iyi şekilde hissedilecek bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

kurban bayramı mesajları

 • Kurban Bayramınızı kutlar, sevdikleriniz ile birlikte sağlıklı ve huzur dolu bir bayram geçirmenizi dilerim. Sevgi dolu nice bayramlar geçirme dileğiyle.

kurban bayramı mesajları

 • Sevenlerin bir araya geldiği, küslerin barıştığı, rahmetin herkese dağıtıldığı günlerin en değerlisi olan Kurban Bayramınızı kutlarım.

kurban bayramı mesajları

 • Kurban Bayramınız tıpkı kendiniz gibi sevgi ve bereket dolu olsun. Sevdikleriniz ile nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

kurban bayramı mesajları

 • Tüm dargın olanların barıştığı ve bir araya geldiği Kurban Bayramınızı kutlar, nice bayramlar dilerim.

kurban bayramı mesajları

 • Bugün bayram ve herkesin rahmetten yararlanma günü. Tüm bayram boyunca mutluluk, sevgi ve huzur dolu günler geçirmenizi niyaz ederim.

kurban bayramı mesajları

 • Dualarınızın kabul olacağı, sevdiklerinizin bir arada olacağı bir bayram geçirmeniz dileğiyle, eviniz ve kalbiniz nur dolsun.

kurban bayramı mesajları

 • Bu bayramda tüm yüreklerin sevinç içinde olmasını ve umutların gerçekleşmesi dileğiyle, her zaman birlik ve beraberlik içinde yeni bayramlar yaşayalım.

kurban bayramı mesajları

 • Mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerim ile kutluyor ve bu bayramın tam bir bayram tadında geçmesini diliyorum.

kurban bayramı mesajları

 • Kurban Bayramı sabahlarında en güzel sofralar bir araya gelmek ile kurulur. Bayram şekerleri hazırlanır, her tarafta bir telaş hakim olur. Kolonyalar ve ikramlar da hazır beklenir. Çünkü bayram paylaşmaktır ve her bayramın tadı paylaştıkça çıkar. Bugünler, sadece sevdiklerinize ayıracağınız günler olsun, mutlu bayramlar.

kurban bayramı mesajları

 • Kestiğiniz kurbanın kabul olması, evininize de bayram bereketi gelmesi dileğiyle nice bayramlara.

kurban bayramı mesajı resimli

 • Bayramlar dargınlıkların geride kaldığı ve insanların kucaklaştığı günlerdir. Eğer dargın olduğunuz birileri varsa, onlarla barışmak için en iyi zamandır. Sevgi dolu ve huzurlu dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

kurban bayramı mesajı resimli

 • En güzel bayramlar bir arada yaşanır. Her ne kadar şimdi uzakta olsak da kalplerimiz bu bayramda da aynı anda atıyor. Nice bayramlara.

kurban bayramı mesajı resimli

 • Kurban Bayramınızı kutlar ve bu özel günlerin yaşamımızı gözden geçirmek için bir fırsat olmasını temenni ederim.

kurban bayramı mesajı resimli

 • Bayramlar umut, bereket ve özlemi bir arada taşırlar. Her bayram ayrı bir telaşı içinde taşır. Kurbanlarınız kabul, sevdiklerinizin de hep yanınızda olsun. Bayramınız kutlu olsun.

kurban bayramı mesajı resimli

 • Gökten yağan bereket nurları sizin de evinizi ihmal etmesin, bin mutluluk ile dolsun yüreğiniz. Bütün hayalleriniz gerçek olsun, dualarınız kabul olsun bu bayramda.

kurban bayramı mesajları 2020

 • İnsanlar arasındaki sevgiyi ve ilişkiyi sağlayan bayramlar, herkesin birbirine daha çok sevgi duydukları günlerdir.

kurban bayramı mesajları 2020

 • Tüm ırmakların rahmet ile dolduğu ve gönüllere aktığı bu özel günü en içten dileklerim ile kutlar, rahmetin hiçbir zaman üzerinizden eksik olmamasını temenni ederim, nice bayramlara.

kurban bayramı mesajları 2020

 • Sofranız huzur, eviniz bereket, dualarınız kabul ile dolsun, bayramınız kutlu olsun. Yeryüzünün rahmet ile dolduğu bayram gününde tüm sevdiklerinizin ve yakınlarınızın bayramını en içten şekilde kutlarım.

kurban bayramı mesajları 2020

 • En güzel anları hep birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak ve hatırlamak dileğiyle.

kurban bayramı mesajları 2020

 • Bu bayramda da yüzünüzde her zamanki bir gülümseme, kalbinizde de huzur eksik olmasın. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

kurban bayramı resimli mesajlar

 • Huzur dolu bir bayram geçirmenizi diler, her şeyin istediğiniz gibi olmanızı ailecek temenni ederiz, iyi bayramlar.

kurban bayramı resimli mesajlar

 • Her gerçek güzellik ancak yaşandıkça anlaşılır ve bayramlar da her güzelliği yaşamak için en güzel günlerdir. Dostluğun, sevginin, birlik ve beraberliğin en güzel, doyasıya yaşandığı bu özel günde tüm sevdiklerinizi mutlu edin ve her şeyin gönlünüzce olmasını dileyin.

kurban bayramı resimli mesajlar

 • Kurban Bayramının anlamı bir ve birlik olmak anlamına gelir. Sevdiklerinizin ile birlikte hep beraber nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

kurban bayramı resimli mesajlar

 • Bugünün şerefine açılan eller ve kalpler hep rahmet ve sevgi beklerler. Sizden de beklenen sevgiyi kimseden ihmal etmeyin. Kurban Bayramınızı kutlarım.

kurban bayramı resimli mesajlar

 • Kardeşliğin ve barışın tesis edilmesi için en özel günler olan Kurban Bayramı için tüm sevdikleriniz ile geçirmenizi temenni eder, hep birlikte nice bayramlara erişmeyi en içten şekilde dilerim. Sevenlerin bir arada olduğu bir bayram dilerim.

en güzel kurban mesajları

 • Kardeşliğin yeryüzüne doğduğu ve sevgilerin bir araya geldiği, herkesin farklılığını unuttuğu bu özel bayram günüde, yine mutlu, sevgi ve anlayış dolu bir gün geçirmenizi temenni ederim. Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öperim.

en güzel kurban mesajları

 • Kurban Bayramının size ve ailenize mutluluk, huzur ve refah getirmesini temenni ederek, bayramınızın mübarek olmasını dilerim.

en güzel kurban mesajları

 • Kurban Bayramının bereketini ve güzelliğini tüm sevdikleriniz ile birlikte yaşayabilmeniz için nice bayramlar dilerim.

en güzel kurban mesajları

 • Bugünde ruhunuz aşk ve muhabbet ile dolu olsun, kalbiniz davanız ile sevdalı, sineniniz de bayram sevinci ile dolup taşsın. Kurban bayramınız hayırlı olsun.

en güzel kurban mesajları

Sayfada sunulan en güzel kurban bayramı mesajları sayesinde sevdiklerinize bayram gününde mutluluk yaşatabileceğiniz gibi aynı zamanda onların bayramlarını da içten bir şekilde kutlama imkânı elde edebilirsiniz. Her bayram günü büyükler küçüklerden kendilerini hatırlamalarını, küçük olanlar ise büyüklerin onların mutluluğuna ortak olmalarını beklerler. Resimli Kurban Bayramı mesajları ile birlikte hem büyük hem de küçük sevdiklerinize en güzel bayram tebrikleri gönderebileceğiniz gibi aynı zamanda da bayramın daha anlamlı bir şekilde geçmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle Kurban Bayramı tüm ayrımların ortadan kalktığı, insanların dayanışma içinde olduğu, zor durumların geride bırakılmaya çalışıldığı ve herkesin tek bir vücut haline gelerek kutladıkları bir gündür. Bayramın anlamı tam da bu noktada kendisini gösterir çünkü bayramlar her şeyden önce insanların bir araya gelerek, hem görüşmeleri hem de birbirlerine dayanışma göstermeleridir. Kurban bayramı mesajları kısa ya da uzun olsun bu dayanışma ve sevgi ruhunu taşımanızı ve sevdiklerinize gösterebilmenize olanak tanıyacaklardır. Çok yakın olmadığınız ve belki günlük yaşamda sık karşılaşmadığınız bir tanıdığınıza bile kurban bayramı kutlama mesajları göndererek sevginizi gösterebilir, aynı zamanda onu da mutlu edebilirsiniz.

 • Hep bir arada, huzurlu nice bayramlar geçirmenizi temenni ederek, Kurban Bayramınızı kutlar ve tüm İslam alemine esenlik getirmesini temenni ederim.
 • Hayatın sessizce bittiği yaşamda, sevdikleriniz ile bir bayram geçirmenin daha mutluluğunu yaşadığınız için kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Bayramlarınız ve sevdikleriniz yanınızdan hiç eksik olmasınlar, her zaman nice bayramlar görmeniz dileğiyle.
 • Mutluluk getirmesini temenni ettiğimiz bir günü daha yaşıyor hep birlikte. Bugün mutluluk ve huzur günüdür. Bugün dargınların barıştığı, kimsenin kötülük beslemediği gündür. Bugünün önemine yaraşır bir şekilde yaşayalım, bayramınız kutlu olsun.
 • Gönüllerin bir olacağı ve ellerin hep birlikte semaya kalkacağı bugün de, hayırlara vesile olsun, mutlu gün tüm İslam aleminin üzerine güneş saçsın. Bayramınızı kutlarım canım dostlarım.
 • Sevgiyi, geleceği ve dostluğu tekrar anımsamak ve yaşamımızda olanları görmek adına bayramınızı kutlar, bugünün önemini hiçbir zaman unutmamanızı isterim.
 • Unuttuklarını ve kaybettiklerini hiçbir zaman unutma. Onlar ile birlikte geçireceğin bu bayram gününü hatırla ve şimdi sahip oldukların ile ne kadar güzel bir bayram geçirdiğinizi gözünün önüne getir. Bayramlar ancak birlik olunduğunda güzel olur, bayramını kutlarım.
 • Kapılarını açık tuttuğun müddetçe rahmet tohumları her zaman senin bahçene ekilecektir. Bugünde kapılarımızı her zaman açık tutalım, gelen herkese muhabbet ve ilgi gösterelim, dargınlıkları giderelim, bayramı doyasıya yaşayalım.
 • En büyük sevap kardeşliğin ve barışın getirilmesi için çalışmaktır. Kötülüğün, yalanın, hilekarlığın olmadığı bir dünya elde etmek için her zaman çalışalım, bu bayramda daha fazla gayret gösterelim, işte o zaman göklerin makamı bizim olacaktır. Nice bayramlara.
 • Ne mutlu ki komşusu açken, kendisi tok yatmayana. Bayramlar her zaman paylaşma zamanıdır, sevdiklerimizi hatırladıkça işte o zaman gerçekten bayramları kutlayabiliriz.
 • Çocuklar gibi bir bayram geçirelim çünkü çocuklar her zaman en doğruyu söylemeyi bilirler. Her zaman doğrunun ve hakkın yolundan yürümeye gayret edelim, hiçbir zaman yalanı ve yanlışı kendimize düstur belirlemeyelim. Kurban Bayramınız kutlu olsun.
 • Rahmet tohumlarının saçıldığı bugünlerde rahmetten yararlanmak için her zaman kalbimizi temiz tutalım. Kalbimize kir, yalan, iftira ya da hırsızlık girmedikçe her zaman rahmet tohumları üzerimizde olacaktır. Kendi çıkarımızı değil, başkalarının çıkarını düşündükçe her zaman cennet bizimle olacaktır. Kurban Bayramınızı böyle geçirmeniz dileğiyle.
 • Bugünde yaşlıları ihmal etmeyelim, yaşlıların bekledikleri sadece bir hatırlama ve sevgidir. Onlar tüm yaşanmışlıkları ve gördükleri ile birlikte her zaman bize rehber olurlar. Önce yaşlıların sonra da tüm sevdiklerimizin bayramını en içten şekilde kutlayalım.
 • Bayramların asıl güzelliği sabahları kurulan sofralara birlikte oturmakta, yan yana olmakta ve uzun uzun sohbet, muhabbet etmekten geçer. Ancak bu bayramda yan yana olamasak da kalbim her zaman sizinle. Bayramınızı ben yanınızda gibi kutlamanız ve geçirmeniz dileğiyle.
 • Bayramları bayram yapan iyi niyet, barış, esenlik ve paylaşmadır. Her şeyden çok az olduğunda bile paylaşmak, her zaman bolluk getirir. Bol ve bereketli bir bayram geçirmeniz dileğiyle.
 • Sadece büyüklerin değil, küçüklerin de neşe dolu olduğu bugünde, bayramını mutlulukla kutlarım benim en tatlı küçüğüm.

Birbirinden güzel kurban bayramı tebrik mesajları sayesinde tüm sevdiklerinizin bayramının daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Çünkü tüm sevdikleriniz her zaman sizden haber almayı bekliyor olsalar da özellikle bayramlarda daha fazla hatırlanmayı ve kendinizin de incelik göstererek onlar ile konuşmanızı beklerler. Bayramlar ayrıca pek çok durumun giderilmesi için aracı oldukları için de çok önemli günlerdir. Örneğin uzun zamandır görüşmediğiniz ve görüşmediğiniz için aranızda biraz soğukluk olmuş kimselere en güzel Kurban Bayramı mesajları resimli olarak göndererek hiç beklemedikleri bir anda barışmak ve konuşmak istediğinizi belli edebilirsiniz. Güzel kurban bayramı mesajları her kalbi yumuşatacak, kırgınlıkları ve öfkeleri giderecektir.

Ayrıca bayramda yan yana olamayan kişiler için de bayramı bu şekilde geçirmek son derece zor ve hüzünlü olabilmektedir. Ama 2020 Kurban Bayramı mesajları sayesinde uzakta olduğunuz sevdiklerinizin de bayramını kutlayabilir ve onlar ile yan yana olduğunuzu gösterebilirsiniz. Kurban bayramı ile ilgili mesajlar hem bayram kutlamak hem de uzun zamandır görüşmediğiniz kimselerle görüşmek için vesile olurken, çok yakın sevdikleriniz için de uzun ya da kısa kurban bayramı mesajları yine ayrı bir jest olmaktadır.

 • Sana gelen her iyilik, senden de başkalarına yayılır. İyilik yapmak için daha fazla bekleme ve böyle özel bir günde hemen iyilik yapmaya başla. İyilik kartopu gibidir, yaptıkça büyür. Kurban bayramını kutlarım.
 • Duaların kabul olması, rahmet ışıklarının her yere saçılması ve tüm İslam aleminin huzurla bir bayram geçirmesi dileğiyle Kurban Bayramınız kutlu ve esenlik olsun.
 • Sofranızda afiyet, gönlünüzden sevgi, yuvanızda sohbetli bir bayram geçirin, bayramınız kutlu olsun.
 • Bayramları kutlamak için büyük şeyler yapmaya gerek yoktur, sadece bir avuç dua ve bir kucak sevgi yetecektir. Her zaman sizi sevdiğimizi unutmamanız dileğiyle.
 • Her bayram gününde mutlu olmak isteyenler önce başkalarını mutlu etmelidir. Bayramları ne kadar mutlu bir hale getirirseniz, sizin bayramınız da o kadar mutlu geçer. Başkalarını, paylaşmayı ve yardımlaşmayı unutmadan bir bayram geçirmek isteğiyle.
 • Bir bayram gülüşü gelsin yüzünüze, hiçbir derdi ve kaygıyı anımsatmayan, tüm mutsuzlukları gideren. Bir bayram huzuru gelsin kalbinize, hiçbir sıkıntıyı yaşatmayan. Bir bayram iyiliği gelsin yuvanıza, herkesi içeri alan ve kimseyi dışlamayan. İyi bayramlar.
 • Güzelliğin, birlik ve beraberliğin hep birlikte olacağı ve tüm İslam aleminin huzur dolu olacağı bugünü kutlar, iyi bir bayram diliyoruz.
 • Damağımızı, kalbimize çevremize tat veren, herkesin mutlu olacağı özel, mutlu, huzurlu bir bayram dileriz.
 • Bugün yapacağınız dualar için ellerinizi her zamankinden daha fazla açın, melekler evinizi daha çok ziyaret etsin, avcunuza güller bıraksın. Yüreğinizin kabardığı ve mutluluğunuzu başkalarına da yansıttığınız bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.
 • Doğru yoldan ve sevdiklerinizden hiçbir zaman ayrılmamanızı dileyerek, nice bayramlara.
 • Gözyaşlarınızın bile tebessüm olacağı bir bayram geçirmenizi diliyor, hastalara sağlık, zor durumda olanlara kurtuluş bulacakları bir bayram olmasını istiyorum. Kurban Bayramınızı kutlarım.
 • Gözlerinizin ve ellerinizin semaya kalkacağı bugünlerde kalbiniz çiçek bahçesine dönüşsün, başkalarına karşı hiçbir zaman kalbiniz kapanmasın. Başkalarına yardım ettikçe birliğiniz ve beraberliğiniz pekişsin, bayramınız kutlu olsun.
 • Bayramlarda en güzel an birlikte yemek sofrasına oturmaktır ama şimdi birlikte yemek sofrasına oturamayacağız. Ayrı olsak da benim yediğim lokmalar o sofrada olmamı sağlayacak. Daha sonraki bayramlarda birlikte olmak dileğiyle, bayramınızı kutlarım.
 • Bayramlarda küçüklerden büyüklere kadar herkesin ayrı bir yeri vardır. Küçüklerin mutlulukları ve neşeleri, büyüklerin bilgelikleri ile birlikte dolu dolu bir bayram keyfi yaşayabilmeniz için bayramınız kutlu olsun.
 • Birliği, paylaşmayı, adil olmayı ve her zaman iyi bir insan olmayı sadece bayramda değil hiçbir zaman aklınızdan ve kalbinizden çıkarmamanız dileğiyle, nice bayramlara.
 • Sadece bir gün değil, her gününüzün bayram gibi neşe, sağlık ve huzur ile birlikte geçmesi temennisi ile bayramınızı kutlarım.