İngilizce Öğretmenine Alınabilecek En Güzel 30 Hediye Fikri

Dikkatinizi Çekebilir ► İngilizce Öğretmenine Hediye

24 Kasım Öğretmenler Günü, çok sevdiğiniz öğretmeninizi mutlu edebilmek için eşsiz bir fırsat niteliği taşıyor. Öğretmene özel hediyeler o kadar çok sayıda ki; bunlar arasında seçim yapmak gerçekten zor.  Hele bir de söz konusu İngilizce öğretmeninizse, İngilizce öğretmenine ne hediye alınır sorusu ile karşı karşıya olabilirsiniz. Bu branşın öğretmenleri her zaman şık olmalarıyla dikkat çekiyorlar. Hediyenizin de buna göre bir kalite ve şıklıkta olmasını isteyebilirsiniz.  İngilizce öğretmenine hediye seçerken fark yaratabileceğiniz tüm alternatifleri sizin için bu başlıkta bir araya getirdik.

İsim Yazılı Hediye Yastık

ingilizce öğretmenine hediye

Hem onu dünyanın en iyi İngilizce öğretmeni ilan edin, hem de ev dekorasyonunda severek kullanabileceği şirin bir yastık hediye edin! 40x40 cm ölçülerindeki bu kare yastık, öğretmeninize ne kadar değer verdiğinizin en önemli göstergesi olabilir. Öğretmeniniz hem ince düşüncenizden hem de özel dokulu yüksek kaliteli bu yastıktan çok etkilenecek. Üstelik bu hediye sadece ev için değil, öğretmenler odasında da rahatça kullanılabilir.

Kişiye Özel Kanvas Defter

ingilizce öğretmenine öğretmenler günü hediyesi

Kişiye özel hediyelerin herkes için apayrı bir anlamı var. Sarı çizgisiz kağıttan oluşan 100 yapraklı bu defter de isim baskılı özel kanvas kapağı ile benzerlerinden ayrılıyor. Defter tasarımı o kadar eğlenceli ki, öğretmeniniz bu defteri kolay kolay yanından ayırmayacak. Size de hediyenizi her gördüğünüzde mutlulukla gülümsemek kalacak tabii!

Öğretmenler günü hediyesi ne olabilir diye sorduğunuzda herkesten farklı  bir yanıt alırsınız. Oysa bu sorunun belirli bir yanıtı yok, öğretmeninizin zevkine hitap eden her şey hediye paketi içinde sunulabilir. İngilizce öğretmenine öğretmenler günü hediyesi alırken sadece alışılagelmiş hediyelerden kaçınmaya ve farklı bir hediye sunmaya gayret edebilirsiniz.

Özel Hediye Renkli Kupa

ingilizce öğretmenine ne hediye alınır

Öğretmenler ile kahve arasında sarsılmaz bir bağ var. Bu bağı bilenler, hediye tercihinde de kupadan şaşmıyor! Öğretmeniniz her kahve içmek istediğinde, özel baskılı ve renkli bu kupayı tercih edecek. Dışı beyaz, içi renkli bu porselen bardak çok da ince. Sarı, kırmızı, turuncu, mürdüm, mavi ve pembe gibi renkleri içerisinde bulunduran kupa, adeta kahvenin enerjisini ikiye katlıyor.

Kişiye Özel Kupa Sunum Seti

ingilizce öğretmenine öğretmenler günü hediyeleri

Kahve keyfinden bahsetmişken, hediye fikrinizi genişletmenin bir yolu daha var. O da porselen kupa ile masif ahşap tepsiyi bir araya getirmek! Bu sayede öğretmeniniz kahvesinin yanına tatlısını ya da kurabiyesini alıp dinlenmeye çekilebilir. Hem kupanın iki tarafına hem de ahşap tepsiye baskı yaptırmayı deneyebilirsiniz.

Erkek öğretmene ne hediye alınır sorusundan çoğu kişi korkar. Siz de İngilizce öğretmeni için hediye ararken zorlanıyorsanız, hem kadınların hem de erkeklerin rahatça kullanabileceği duvar saati gibi alternatiflerden şaşmayın.

Mesaj Yazılı Saatli Çerçeve

ingilizce öğretmenine hediye fikirleri

Ahşap baskılı bu saatli çerçeve, isme özel tasarlanıyor. Ahşap ayaklığı sayesinde masada kolayca durma özelliğine sahip. Son derece makul bir fiyata etkileyici bir hediye bulma arayışındaysanız bu hediye alternatifini iyice incelemelisiniz. Sıcak baskı sayesinde hediyeniz uzun yıllar solmadan öğretmeninizin masasını süsleyebilir.

Mesajlı Masif Çerçeve

ingilizce öğretmeni için hediye

Sosyal medyayı yakından takip eden öğretmenler için, Instagram tasarımına sahip orijinal bir hediye fikri var sırada. Metal plakaya basılan fotoğrafınız ahşapla buluşabilir, üstelik seçtiğiniz bir mesaj eşliğinde... Lazer kazıma tekniği ile yazılan mesajınız öğretmeniniz için her daim kalıcı olacak.

İngilizce öğretmenine alınacak hediyeler bu kadar güzel olunca, aralarından seçim yapmak da iyice zorlaşıyor. Ancak öğretmeninizin karakterine en çok uyan hediyeyi seçmek de sadece sizin elinizde. Hediye alışverişi için yaptığınız detaylı araştırmayı şık bir hediye kutusuna dönüştürdüğünüzde kendinizle de gurur duyacaksınız. Yıllar boyu kendini hatırlatan bir hediye, öğretmenlerinizin emeğinin de en güzel karşılığı olabilir.

İngilizce Öğretmenine Hediye Ajanda

ingilizce öğretmenine hediye önerileri

Gün boyu başını kaşıyacak vakti bile olmayan bir İngilizce öğretmeni için alınabilecek en güzel hediye bir ajanda olabilir. Ajanda üzerindeki özel dokulu dünya haritası deseni, isim ve tasarım ile birleştiğinde ayrı bir güzellik kazanıyor. Bayan öğretmenlere kırmızı, erkek öğretmenlere ise lacivert, gri ya da kahverengi ajanda tercih edebilirsiniz.