Yeni Doğan Bebek Mesajları - 50+ Bebek Tebrik Mesajları

Yeni Doğan Bebek Mesajları - 50+ Bebek Tebrik Mesajları

Dikkatinizi Çekebilir: Yenidoğan Bebek Hediyeleri

Merakla beklenen doğum gerçekleştikten sonra yeni doğan bebek için tebrik mesajları büyük önem taşıyor. Başta yeni anne ve baba olmuş olanlar için bebeğin tüm yakınları tarafından çok önemli olan yeni doğan bebek mesajları bebeğin dünyaya gelişini özel ve mutluluk ile kutlamaya özel bir imkân sunuyorlar. Bebek tebrik mesajı sayesinde uzun bir süredir beklenen bebeğin dünyaya gelişini kutlayabilir, sevdiklerinizin mutluluğunun artmasına yardımcı olabilirsiniz. Bebek tebrik mesajı aynı zamanda duymuş olduğunuz sevincin yansıması olduğu için de önemlidir.

Yeni bir hayatın başlangıcını kutlamak, her zaman büyük bir sevinç ve mutluluk kaynağıdır. Yeni doğan bir bebek, ailesi için umut, mutluluk ve yeni başlangıçların sembolüdür. Bu özel zamanı, yeni anne ve babayı tebrik ederek ve onların sevincini paylaşarak kutlamak isteyebilirsiniz. İşte, bu mutlu anları kutlamak için kalpten gelen ve samimi yeni doğan bebek tebrik mesajları:

 • Minik eller, minik ayaklar, büyük mutluluklar... Yeni aile üyenizle birlikte geçireceğiniz her günün, sevgi ve mutlulukla dolu olmasını dilerim. Hoş geldin küçük melek!
 • Yeni doğan bebeğiniz, hayatınıza getirdiği mutlulukla her gününüzü aydınlatsın. Bu yeni yolculuğunuzda sizlere sağlık, huzur ve sonsuz mutluluklar dilerim.
 • Bir bebek, yeni bir hayatın, umudun ve aşkın başlangıcıdır. Minik yüreğinizin attığı her dakika, sizlere yeni sevinçler getirsin. Tebrikler, yeni anne ve baba!
 • Bu küçük yavru, hayatınızın en güzel yolculuğuna çıkarmanız için sizlere verilen bir hediye. Her adımında yanınızda olacak bir melek. Mutluluklarınız daim olsun!
 • Ailenize katılan yeni üye ile birlikte, yaşamınızın her anı sevgiyle, neşeyle dolsun. Bebeğinizin her gülüşü, sizlere dünyanın en büyük mutluluğunu versin.
 • Yeni doğan bebeğinizle birlikte, bir ömür boyu sürecek olan mutlu ve sağlıklı bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Yürekten tebrikler, yeni dünyalı anne ve baba!
 • Küçük ayak seslerin, hayatımızın en güzel müziği oldu. Yeni bir hayat, yeni bir sevinç, yeni bir başlangıç... Hoşgeldin dünyamıza, minik prens/prenses!
 • Yeni doğan bebeğiniz, hayatınıza güneş gibi parlasın. Her yeni gün, onun sevgisiyle daha aydınlık, daha sıcak olsun. Hoşgeldin minik güneş, ışığınla aydınlat dünyamızı
 • Huzurun ve mutluluğun her zaman daim olacağı bir yaşam sürmen dileğiyle ...... Bebek.  Tüm mutluluklar senin olsun, çok büyük mutlu ettin bizi.

yeni doğan bebek mesajları

 • Ailemizin en yeni üyesine hoş geldin diyorum. Her zaman bizim yüzümüzü böyle güldürmen dileğiyle, tüm mutluluklar seninle birlikte olsun.

yeni doğan bebek mesajları

 • Yaşamın bir kez daha özel bir mucize olduğunu bize gösterdiğin için sana teşekkür ediyorum. İyi ki doğdun, iyi ki aramıza katıldın!

yeni doğan bebek mesajları

 • Seni uzun bir zamandır bekliyorduk hatta gelmeyeceksin diye korkmaya başlamıştık. Hoş geldin!

yeni doğan bebek mesajları

 • Başta yeni doğan bebek olmak üzere anne ve babasını kutluyor, her zaman sağlıklı, mutlu bir şekilde yaşam sürmelerini diliyoruz.

yeni doğan bebek mesajları

 • Anne ve babayı böylesi sevimli bir bebeği dünyaya getirdikleri için tebrik ediyor, bebeğin her zaman sağlıklı ve mutlu olmasını diliyoruz.

yeni doğan bebek mesajları

 • Senin bizi mutlu ettiğin gibi başkaları da her zaman seni mutlu etmesi dileğiyle aramıza hoş geldin diyoruz.

yeni doğan bebek mesajları

Bebek Tebrik Mesajları

Yeni doğan bebek tebrik mesajları aranıza yeni katılan dünyalar güzeli bebeğin dünyaya gelişini kutlamak için son derece özel bir olanak sunuyorlar. Merakla beklenen bebeğin dünyaya gelişi sonrasında bebek tebrikleri hem bu mutluluğa ortak olmak hem de anne ve babanın heyecanını yaşamak için en güzel sözlerden oluşuyorlar. Her bebek çok güzel ve özel olduğundan bebek tebrikleri de bir o kadar güzel anlamlara sahip içerikleri taşıyorlar.

Sadece yeni dünyaya gelen bebek sahibi olan anne ve babalar için değil aynı zamanda büyük bir merakla bebeklerinin dünyaya gelişini bekleyenler için de yeni bebek bekleyenlere söylenecek tebrik mesajı seçenekleri sevdiklerinizin yanında olduğunuzu göstermeniz ve onları her zaman mutlu edebilmek için doğru bir seçenek oluşturuyorlar. Bunun yanında yeni doğan bebek tebrikleri hem yakından hem de uzakta olan bebeğin yakınları için bu özel sözler ile daha anlamlı bir hale geliyor.

 1. Uzum zaman beklediniz, biraz daha bekleyen dünyanın en güzel şeyine sahip olabileceksiniz. Kendinizi o kadar mutlu hissedeceksiniz ki beklediğinize değecek!
 2. Haberi alır almaz hemen yanınıza gelmek istedim ama benden önce sözlerim ulaştı. Yeni bebeğin aramıza gelmesini kutluyor, her zaman bizlere böylesi büyük heyecanlar yaratmasını diliyorum.
 3. Annelik ve babalık duygusunu bu güzel bebek ile tadan sizi tebrik ediyor ve her zaman her şeyin gönlünüzce olmasını istiyorum.
 4. Anne ve babanın beklediklerine değen bu sevimli bebeğin dünyaya gelişini kutluyor ve ona kocaman bir merhaba diyorum!
 5. Her şeyden önemli olan her zaman sağlık. Bebeğinizin bu denli sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için sevinmeniz gerekir. Sevincinizi ve mutluluğunuzu paylaşıyorum.
 6. Gözlerini yeni dünyaya açan bu dünyalar tatlısı bebeğin umarım her zaman istedikleri gönlünce olur.
 7. Neredeyse gelmeyeceğini düşünmeye başlamıştık ama sen bizi çok şaşırttın. Bu yeni üyemize kocaman bir sevgi gönderiyoruz. Hoş geldin!
 8. Ne kadar sevinçli olduğumu ancak sizler anlayabilirsiniz. Bu güzeller güzeli bebeğin dünyaya gelişinde duygularınızı paylaşıyor ve sizleri çok tebrik ediyorum.
 9. Zamanın durması gereken anları bize gösteren bu güzel bebek temenni ederim her zaman güzelliğini koruyarak bizlere hep zamanın ötesinde duygular yaşatmaya devam eder.
 10. Çocuk sahibi olmanın en güzel mutluluğunu yaşayan anne ve babayı tebrik ediyor, bu mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini diliyorum.
 11. Bu güzel bebeği şimdi yakından görmeyi çok isterdik ama bir türlü gelemedik. Fakat en kısa sürede gelip bu bebeği yanaklarından kocaman ısırık alabileceğiz. Tebrikler!
 12. Siz benim en değerli arkadaşlarımsınız ve şimdi yaşamış olduğunuz bu özel mutluluğu en içten duygularım ile ben de sizin gibi yaşıyorum. Çok iyi bir anne ve baba olacağınızdan emin olarak size mutluluklar diliyorum.
 13. Hiçbir zaman bu sevimliliği ve güzelliği kaybetmemesi dileğiyle, her zaman gönlünden geçenlerin gerçekleşmesini isteyerek bu özel bebeğe kocaman bir mutluluk ve ömür diliyorum.
 14. Tüm güzellikler kendisi gibi yaşamı boyunca yanından hiç eksik olmasın, her zaman yaşamındakilerini şimdi yaptığı gibi mutlu edebilsin ve hiçbir zaman sevdiklerinden uzak düşmesin. Bebek aramıza hoş geldin!
 15. Bu minicik ellerin hayatınıza en güzel renkleri katması dileğiyle, bebeğe kocaman bir hoş geldin diyorum.
 16. Her zaman sıcak gülüşü içimizi ısıtsın ve her zaman yaşamımızdaki en değerlimiz olsun. İyi ki dünyaya geldin bebek. Senin kadar kimse yüzümüzü böylesine güldüremezdi.
İlginizi çekebilir; Erkek Bebek İsimleri
 • Bu tatlı ve dünyalar güzeli bebeğin dünyaya gelişini kutlar, dünyanın bir güzellik kazandığı için anne ve babaya teşekkür ederiz.

yeni doğan bebek mesajları

 • Seni bekliyorduk ama bu kadar mutluluk vereceğini hiç tahmin etmiyorduk. Her zaman en güzel ve büyük mutluluklar seninle olsun!

yeni doğan bebek mesajları

 • Aramıza yeni katılan bu küçük bebeğin böylesi büyük mutluluklar yaratacağını kim tahmin edebilirdi! İyi ki doğdun!

yeni doğan bebek mesajları

 • Tatlı ve sevimli gülüşlerin yaşamın boyunca yanaklarından hiç eksik olmasın. Her zaman yanında şimdi olduğu gibi sevdiklerin olsun.

bebek tebrik mesajı

 • Başarılı, sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmen dileğiyle aramıza hoş geldin diyor ve yanaklarından kocaman öpüyorum.

bebek tebrik mesajı

 • Bu dünyalar güzeli bebeği henüz göremesem de onun ne kadar güzel olduğunu tahmin edebiliyorum. Onun minik gözlerinden kocaman öpüyorum.

bebek tebrik mesajı

 • Beklenen minik sonunda dünyaya geldi demek. Haberini alır almaz çok büyük mutluluklar yaşadık. Her zaman bizlere bu mutlulukları yaşatması dileğiyle.

bebek tebrik mesajı

 • Aramıza katıldığın için o kadar çok büyük mutluluk yaşıyoruz ki, keşke çok daha önceleri aramıza katılıp bize bu mutluluğu yaşatsaydın.

bebek tebrik mesajı

 • Dünyaya merhaba diyen bu bebeğe ben de merhaba diyor ve anne ve babasını en içten şekilde kutluyorum.

bebek tebrik mesajları

 • İlk günden son güne kadar merakla beklenmiş olan bu tatlı ve sevimli bebeğin sevincini paylaşıyor, her zaman yaşamının güzellikler ile dolu olmasını temenni ediyorum.

bebek tebrik mesajları

 • Dünyadaki en güzel varlığın kim olduğu artık belli oldu. İyi ki doğdun bebek!

bebek tebrik mesajları

 • Şimdi küçücük olan bu bebek yarın büyük olduğunda da hiçbir zaman güzelliğini kaybetmeyecek. Her zaman bizlere mutluluk vermeye devam edecek.

bebek tebrik mesajları

 • Dünyaya gelişin ile bizi çok mutlu ettin. Her zaman bizleri mutlu etmeni dileyerek seni çok sevdiğimizi söylüyoruz.

bebek tebrik mesajları

 • Bu özel bebeğin ilk adımlarını, ilk konuşmalarını ve ilk koşmalarını da beraber görmek dileğiyle anne ve babayı tebrik ediyorum.

yeni doğan bebek tebrik mesajı

 • Dünyalar güzeli olan minik bebeğin yanaklarından ve gözlerinden öper, onun bu tatlılığını her zaman koruyacağını bilerek sağlıklı bir yaşam dilerim.

yeni doğan bebek tebrik mesajları

 • Sevincinizin çok büyük olduğunu biliyoruz ve bu sevinci biz de aynı sizin gibi yaşıyoruz. Dünyaya gelen bu sevimli bebek için nasıl sevinç duyulmaz! Her zaman bize böylesi sevinçler yaratsın!

yeni doğan bebek tebrik mesajları

 • Güzel bebeğinizi şimdi sizin gibi yakından görmeyi çok isterdik ama en kısa sürede bu sevimli bebeği yakından göreceğimizi umarak mutluluğunuzu paylaşmanın sevincini yaşıyoruz.

yeni doğan bebek tebrik mesajları

 • Kalbinden kendisi gibi güzelliklerin geçeceği bir ömür sürmesi dileğiyle, aramıza hoş gelen bu bebeğin gözlerinden öperim.

yeni doğan bebek tebrik mesajları

 • Bebeğiniz kendisi gibi en büyük güzellikler ile bir yaşam sürsün. Her zaman istedikleri gerçekleşsin ve her zaman mutlu olmayı başarsın. İyi ki doğdu!
 • Yeryüzündeki en iyi anne ve baba olacağınızdan hiçbir zaman şüphe duymuyorum. Bebeğiniz çok mutlu bir şekilde büyüyecek, tebrik ediyorum.
 • Hayatınıza en büyük mutluluğu katmış olan bu güzel bebeğin her zaman en büyük mutlulukları yaşatacağını biliyorum ve anne ve babasını içten duygularım ile kutluyorum.
 • Bebeğinizin doğumunu gördükten sonra hiçbir şey sizi bu kadar mutlu etmeyecek. Ancak onun ilk adımları, ilk sözleri ve ilk koşmaları bu heyecanı tekrardan yaşatabilecek. Tebrik ederim.
 • Nasıl güzel bir bebek olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. Yeni doğan bebeğinize her zaman en güzel mutluluklar eşlik etmesini diliyorum.
 • Yeni dünyaya gelen bu özel ve sevimli varlığa selam vermek için sabırsızlanıyorum! Şimdilik onu benim için sadece siz öpün.
 • İki kişilik olarak başlayan yolculuğunuz şimdi üç kişi olarak devam edecek ama inanın bana çok daha keyifli ve çok daha mutlu bir şekilde geçecek. Bebeğiniz her zaman huzur ve mutluluk ile olsun.
 • Bu bebeğin dünyanın en güzel varlığı olduğundan hiçbir şüphem yok. Onu bir an önce görmek için sabırsızlanıyor. Anne ve babasını tebrik ediyorum.
 • Yeni doğan bu güzeller güzeli bebeğin her zaman bizlere mutluluk vermesini dileyerek, yeni yaşlarını da aynı heyecan ile görmeyi temenni eder, anne ve babayı da ayrıca kutlarım.
 • Bebeğiniz ile tüm mutluluklar, huzur ve güzellikler her zaman sizinle olsun. Aile olmak asıl şimdi ayrı bir değer taşıyor ve bu özel hediyeye her zaman sahip çıkın.
 • Doğum sevincinizi tıpkı sizin gibi ben de en içten bir şekilde paylaşıyorum ve bu özel bebeğin bizleri ne kadar heyecanlandırdığını şaşkınlıkla karşılıyorum. İyi ki doğdun güzel bebek!
 • Mutlu bir yuvanın asıl anlamını oluşturacak olan bu özel bebek evinize şimdi çok daha ayrı bir güzellik ve değer katarak birlikteliğinizi daha da anlamlı bir hale getirecek. Mutluluklar!
 • Uzun zamandır beklenen sonunda aramıza katıldı demek. Bizi böylesine beklettiği için hiç kızmıyorum ona çünkü güzel olan her şey için beklemek gerekir. Tebrikler!
 • Her zaman sağlıkla, mutlulukla, en güzel duygular ile kalmanı temenni ederek hayatımıza dokunan en anlamlı şey olmanı istiyoruz. Seninle birlikte bizim de mutluluğumuz doğdu, iyi ki geldin.
 • Bu güzel bebeğin dünyaya gelmesi için kelimeler çok yetersiz kalıyor. Anne ve babasını tebrik ediyor her zaman böylesi bir bebeğe sahip oldukları için çok şanslı olduklarını bilmelerini istiyorum.
İlginizi Çekebilir; Bebek Görmeye Giderken Alınabilecek Hediyeler

Bebek Tebrikleri

Yeni doğan bebek tebrik mesajı bebeğin dünyaya gelişini en güzel şekilde kutlamanızı sağlarken aynı zamanda anne ve babanın heyecanını da yaşamanızı sağlıyorlar. Yeni bebek tebrik mesajı doğrudan gönderileceği gibi aynı zamanda daha etkili bir hale gelmesi için tercih edeceğiniz hediyelerle de daha anlamlı bir hale gelecektir. Yeni bebek tebriği yer alan hediyeler bu özel ve mutlu günde mutluluğun ne kadar özel ve ayrıcalıklı olduğunu ifade etmek için fırsat yaratırlarken bebek için ilk hediyenizi vermenizi de mümkün kılıyorlar. Tüm bunların yanında ister hediye olsun ister olmasın yeni doğan bebek için tebrik mesajları bu özel günü daha anlamlı hale getiriyorlar ve unutulmaz anına katkı sunuyorlar. Birbirinden güzel yeni doğan bebek tebrik sözleri seçerek bebeğin bu özel ve mutluluk anının daha da artmasına neden olabileceksiniz.

 1. Yeni bir aile tam anlamıyla şimdi oluşmuş oldu. Bebeğinizin sevimli yanaklarından ve minik ellerinden öper, her zaman en güzel duyguların kendisi ile birlikte olmasını isterim.
 2. Bu güzel bebeğin kendisi gibi bir yaşamı olmasını diliyor ve tüm mutlulukları yaşamasını diliyorum. Doğum sevincini paylaşıyor ve anne ve babayı ayrıca kutluyorum.
 3. Hayatınızda aldığınız en güzel hediye artık kucağınızda. Bebeğiniz ile birlikte hep beraber en güzel mutlulukları yaşamanız dileğiyle, bu özel anı tebrik ediyorum.
 4. Her ne kadar dokuz aydır beklesek de bizim için çok daha uzun bir süredir uzakta olan bu tatlı bebeğin dünyaya gelişini tebrik eder, en güzel duygular ile bir ömür geçirmesini dilerim.
 5. Seni ve eşini çok tebrik eder, bu küçük dünyalar tatlısının her zaman yanınızda olmasını temenni ederim.
 6. En güzel duyguları yaşatan bebeğin bize vermiş olduğu duyguları hep yaşatması dileğiyle, Allah’tan iyi ve sağlıklı bir ömür diliyorum.
 7. Yaşamınızın en değerlisi hemen olmayı başarmış olan bu özel bebeğin her zaman büyük mutluluklar yaşatması dileğiyle, sizleri çok ama çok tebrik ediyorum.
 8. Canım, bu özel günde yanınızda olamadığımız için bizi mahzur görmenizi diler, en yakın zamanda miniği ziyaret edeceğimizi bilmenizi isteriz.
 9. Tatlı bebeğinizi şimdi yakından görüp onun yanaklarından bir ısırık almak çok güzel olacaktı ama bunu sonraya erteleyip şimdi mutluluğunuzu en iyi şekilde paylaşıyoruz.
 10. Sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmesini Allah’tan dileyerek her zaman bebeğinizin sizin yüzünüzü şimdiki gibi güldürmesini içten duygularımız ile istiyoruz.
 11. Kıymetli arkadaşım, uzun bir zamandır bebeğini bekliyordun ve şimdi onu kucağına almanın mutluluğunu yaşıyorsun. Ne kadar mutlu olduğunu anlıyor ve senin mutluluğundan ben de büyük sevinç duyuyorum. Bebeğin her zaman bizleri böylesine büyük sevinçler yaşatsın.
 12. Dünyaya gelen bu meleği öpüyor, yüzünden şimdiki gibi gülücüklerin hiçbir zaman eksik olmamasını diliyorum.
 13. Anne ve baba olmanın vermiş olduğu heyecanı tadan canım arkadaşlarım, her zaman böylesi güzel duygular yaşayın, bebeğinizi de benim yerime kocaman öpün.
 14. Mutluluk her zaman paylaştıkça büyüyen bir şey olduğundan bu güzel bebek bizlere mutlulukların en güzelini yaşatmayı başardı. Bebeğinizin her zaman bu duyguları yaşatması dileğiyle.
 15. Canım arkadaşım kendini ne kadar çok yormuştun şu geçen sürede. Bak çabucak dokuz ay gelip geçti ve şimdi sen kollarınca dünyanın en güzel varlığını tutuyorsun. Her zaman yüzün böylesi büyük mutluluklar ile dolsun, küçüğe benim yerime de selam söyleyin.
 16. Yaşamınızın başka bir yola girdiği bugün sizleri kutluyor ve girmiş olduğunuz yolun eskisine kıyasla çok daha büyük mutluluklar içerdiğini bilmenizi istiyorum. Bu özel duygular her zaman sizinle birlikte olacaklar.
 17. Merhaba küçük bebek! Şimdi etrafına şaşkın bakıyorsun ama bu insanların seni en çok seven insanlar olacağını hiçbir zaman aklından çıkarma, aramıza hoş geldin!

İlginizi Çekebilir; Kız Bebek İsimleri