İltifat Sözleri - Sevgiliye En Romantik İltifat Mesajları

İltifat Sözleri - Sevgiliye En Romantik İltifat Mesajları

Dikkatinizi Çekebilir ► İltifat Hediyeleri

Sevdiklerimizi mutlu etmenin, onların günün daha güzel geçmesini sağlamanın sayısız yolu var. Bir güzel söz bir tatlı bakış bazen günün tüm güzelliklerini bir çırpıda sunuveriyor. Sabah uyandığınızda eşinizin uyku sersemiyle size bakan gözlerinin güzelliğini ona söylemek onun bütün gün bu güzel iltifatı düşünerek mutlu olmasını sağlayabilir. İnce düşünceler beraberinde tüm güzellikleri de böylece getiriyor. Kalplere dokunmanın, kalplerde yer almanın yolu aslında çok kolay. Yürekten gelen duyguların dillere dökülmesi kadar mükemmel bir şey yok hayatta. Sizde sevdiklerinize geç olmadan kalbinizden gelen tüm sözleri söyleyebilirsiniz. Onların dudaklarının kenarına yayılan tatlı tebessümler bir ömür mutlu olmanızı sağlayabilir. İltifat etmenin gücü işte bu sözlerin altında yatıyor. Bugün ne kadar güzelsin dediğiniz bir iş arkadaşınız o gün işini daha bir aşkla yapıyor.

İnsanların hayatlarına kelimelerle dokunanlar iyi bilir ki bundan daha değerli bir şey yok. Nasıl ki her hediyenin bir gücü var kelimelerin de kendine göre güçleri var. Sevdiğiniz kişinin, ailenizin ya da dostunuzun sizde olan değerini hiçbir sözle açıklamak mümkün değil elbette. Hayatınızda olan, gününüzü güzelleştiren herkesi yeri ayrı, söylenen her sözün tadı bambaşka. Her dilde mutluluk veren iltifat sözleri soğuk kış günlerinde içinizi ısıtmayı, güneşin yüzünü sakladığı günlerde gününüzü aydınlatmayı sağlıyor. Koca bir iş yoğunluğunun içerisinde sevdiklerinizin verdiği bir mola olmak ister misiniz? O zaman sarılın telefonlarınıza onların tebessüm etmesini sağlayacak iltifat dolu sözlerinizi sıralayın. Yalnızca söylemek için değil, içinizden geldiği için yapın bunu. İçinizden gelen her duygunun sevdiklerinizde bambaşka bir yansımasını görmeniz mümkün.

 • Güzel gözlerinin benden başka bir şey görmeyeceği nice zamanlarımız olsun. Bu güzel gözlerinin bana her bakışında içimin en derinlerine dokunduğunu bilmeni isterim sevgilim.
iltifat sözleri
 • Bugün de o kadar güzelsin ki senin yanından bir an olsun ayrılmak istemiyorum. Neşe dolu gözlerin ve melekleri kıskandıracak kadar güzel yüzün hep aklımda sevgilim.
 • Ömrümde yaşadığım en güzel mevsimin sahibi sensin. Seninle kışlar bahar, gecelerse sabah oluyor.
iltifat sözleri
 • Gül yüzlüm, güneşim, güzel gözlüm. Seninle başlayan bir günün kötü geçme ihtimali var mı?
iltifat sözleri
 • Hayat meydan okuyan deli ama bir o kadar da çocuksu bakışlarının altındaki imayı yalnızca ben bilirim. Seni sevmenin ne kadar zarif bir eylem olduğunu en iyi ben bilir, güzelliğinin kıymetini yıllarca kalbimin en derinliklerinde saklayabilirim.
iltifat sözleri
 • Gülerken kendini görsen inan kendi ömrüne ömür katardın.
iltifat sözleri
 • Kalbe nasıl dokunulur ben seninle öğrendim. Güzel yüreğin, neşeli hallerin ve beni benden alan sözlerin hiç bitmesin.
iltifat sözleri
 • Yüzü o kadar güzel, gözlerin o kadar masum ve güzelliğin o kadar derin ki. Manzaraların seni seyretmemesi için hiçbir neden yok.
iltifat sözleri
 • Koca bir gün yalnızca seni karşıma alıp yaşanan tüm kötülüklere meydan okuyabilirim. Karşımda sen varken ne İstanbul Boğazı ve Everestlerin zirvesi aklımı çelebilir.
iltifat sözleri
 • Papatyaları kıskandıran güzelliğin, tüm doğaya meydan okuyan cesaretinle birleşince senden gitmesi hiç de kolay olmuyor.
iltifat sözleri

Bırakın hayat aksın, bırakın zaman geçsin. Önemli olan hayatın akması, zamanın uçup gitmesi değil. Önemli olan sevdiklerinizin yanında, kalplerin ve ellerinde bu zaman dilimlerini geçirmek. En anlamsız olan şey birden biri büyük anlamlar içerir o eller sayesinde. En uzak yollar yakın olur, en derin hisler bir çırpı da söyleniverir. Size tüm bu duyguları yaşatan sevdiklerinize bunları söylemek için geç kalmamanız gerek. Hayatın aslında çok uzun ancak bir o kadar da kısa bir süreç olduğunu aklınızdan çıkarmadan her anını dolu dolu yaşamalısınız. Bu yolda size eşlik eden güzelliklere her sabah bir teşekkür sunarak, ağaçları ve kuşları selamlayıp yolunuza devam edebilirsiniz. Siz sevdikçe her şeyin daha güzel olacağından şüpheniz olmasın.

Çok kötü geçen bir günün ardından soluğu annenizin, babanızın, eşinizin ya da dostlarınızın yanında almanızdan doğal bir şey yok. Çünkü hayatta tüm kötülükleri unutturan birileri mutlaka var. Başınızı omzuna koyduğunuzda, kokusunu içinize çektiğinizde, onunla bir nefes aldığınızda dünyayı unuttuğunuz kişilerin değerini vakit varken bilin. Onlara güzel sözler söyleyin, sizin için ne kadar değerli olduklarını hissettirin. İnanın bu onları için oldukça önemli. Gurur yapmaya, geri adım atmaya zaman yok. Sevdiğiniz insana bağıra bağıra seni seviyorum demek için geç kalmayın. Ne kadar güzel göründüğünü, kalbinizdeki yerinin ne kadar eşsiz olduğunu küçük ama etkili cümlelerle onlara anlatabilirsiniz.

Belki hayat uzun bir yol, belki hayat koşuşturmacalı bir yol belki de hayat içerisinde tüm olumsuzlukları barındıran bir yol. Bu konuya yapılacak bir şey yok. Hayatın getirdiği olumsuzlukları sevginin gücü ile aşabilirsiniz ancak. Aştığınız bu yolda yanınızda olan eşinize ne kadar güzel, ne kadar yakışıklı olduğunu söyleyin ve sonrasında yüzünde yayılan tebessümün tadını çıkarın. Herkes beğenilmek, herkes sevilmek ister. Evet belki hayatımızda olan kişiyi çok seviyor, çok beğeniyoruz ancak yaşam mücadelesi içerisinde bunları diye getirmeyi unutuyoruz. Bugün farklı bir şey yapın ve yaşam mücadelenize kısa bir ara verip sevdiklerinizi mutlu edin. Ama tatlı bir iltifatla ama kocaman bir sarılmayla. Seçim sizin.

 • Geçmişte yaşanan tüm olumsuzluklar bir tebessümle nasıl silinir ben sende öğrendim. En güzel doğrum, en güzel günüm. İyi ki varsın.
 • Okuduğum her kitapta altını çizdiğim her güzel cümlenin altında yalnızca sen ve sana dair şeyler var. Bilmeni isterim.
 • Bırak güzel saçların rüzgarda dalgalansın. Bırak makyajın sonuna kadar aksın. Bırak tüm güzel kıyafetler onların olsun. Sen yalnızca sen olduğun için güzelsin. Sen yalnızca bu kalbe sahip olduğun için özelsin.
iltifat kelimeleri
 • Her nefes alışımda şükür ettiğim en güzel sebepsin.
iltifat kelimeleri
 • Ah be kadın, o kadar güzelsin ki… Sen insanı şar edersin. Ay ışığında oturup sana yazılan şiirleri tatlı tebessüm eşliğinde dinlersin bir de.
iltifat kelimeleri
 • Seni hiçbir zaman aramadım belki. Belki de kaderimde yok dedim vazgeçtim. En güzel vazgeçişimsin sen benim. Bir daha vazgeçmeyeceğim.
iltifat mesajları
 • Aramızda kilometrelerde olsa ben her gece güzel saçlarını okşayarak uyuyor her sabah güzel yüzünü öperek uyanıyorum. Sen benim tüm imkansızlıklarıma rağmen hayattaki en mümkün hayalimsin.
iltifat mesajları
 • Bir çiçek almak, bir şehri gezmek, bir dünya sunmak… Hepsi boş, hepsi anlamsız. Sensiz olan her şeyin içerisi koca bir boşluktan başka bir şey değil.
iltifat mesajları
 • Kalbim koca bir okyanus ve sen bu kalbin içinde yalnızca tek kalmış bir balıksın.
iltifat mesajları
 • Dünyanın 7 harikası ne kadar güzeldir bilmem ama benim bildiğim tek harika var o da sensin. Gülüşün, bakışın, duruşun… Hepsi birbirinden özel, hepsi birbirinden harika.

Yaşamak bir mücadele, yaşamak bir oyun, yaşamak çok uzun bir eylem tıpkı sevmek gibi. Sevmek ve sevilmek bu hayatı anlamlı kılan. Bu hayatı yaşanabilir yapan. Sevginin gücünü bilen, onu en derinden hisseden insanların hayatta gittikleri yol hep çiçekli, hep aydınlık. Size sevmeyi öğreten, sevilmenin güzelliğini hissettiren herkese koca bir teşekkür borçlusunuz aslında. Annenizle başlayan bu serüven hayat boyunca birçok insanın ellerinde şekilleniyor. Sevdikçe güçleniyor sevdikçe büyüyoruz aslında. Sevginin beraberinde getirdiği bir şey daha var ki belki de en güzeli; kelimeler. İçimizde hissettiğimiz güzelliğin şekil almış hali olan kelimeler kimi zaman bir iltifat, kimi zaman bir sevgi sözcüğü olarak dökülüp gidiyor dudaklarımızdan. Sevdiklerimizin gözlerinin içine bakıp onların ne kadar muhteşem olduklarını söylemek çok da zor olmasa gerek.

Bir dostunuzun geçirdiği zor günleri atlatması için size ihtiyacı olduğunda elinizden gelen birkaç şey vardır. Onu dinlemek, omzunuzu açmak ve bir gün her şeyin geçeceğini söylemek. Yalandan değil ama gerçekten de buna inanarak söylemek. Çünkü her acı geçer, hiçbir acı baki değildir. Unutulmaz belki ama hafifler, saklanır, daha az sızlatır. Bu acılarsa en güzel dostlarla, sevilen insanlarla atlatılır. Kalbinin sızladığı anda sevdiğin insanın bir tatlı sözünün dünyalara bedel olduğunu herkes bilir.

Hayat böyle bir yol işte. Kimi zaman altı tepsi içerisinde tüm güzellikleri art arda sıralarken kimi zaman küçük bir lokmayı sizin bin bir türlü mücadeleyle almanız gerekiyor. Neyin ne zaman olacağı, kimin ne zaman ne yapacağı büyük bir muamma. Ancak tüm bu bilinmezliklerin içerisinde sırtınızı dayayacağınız insanlar varsa her şey daha farklı oluyor. Mücadele etmek için isteğiniz daha fazla, yolları aşmak için gücünüz hep daim oluyor. Bu gücü bulmanın yoluysa sevdiklerinizin size söyleyeceği tek bir kelimeden belki destek bir iltifattan geçiyor. Sen güçlüsün, sen yaparsın diyen bir sevgili aslında hayattaki en önemli şeyi gözler önüne seriyor.

 • Sen benim en güzel manzaramsın her sabah gözlerimi açtığımda seyrine daldığım. Bakmalara doyamadığım ve hiçbir zaman doyamayacağım. Sen benim en güzel anım, sen benim en güzel hayatım.
iltifat ne demek
 • Denizin maviliği onun gökyüzünün yansımasından gelirmiş ya. Benim gözlerimin güzelleşmesinin nedeni de sana attığım her bakıştan gelir.
iltifat ne demek
 • Günümü güzelleştiren, her zaman yanımda olan, güzelliğiyle beni kendine hayran bırakan sevgilim. Bu kalbin her atışı senin varlığına bir teşekkür yalnızca.
iltifat ne demek
 • Her gün biraz daha artıyorsun içimde. Her gün biraz daha büyüyorum güzelliğinle.
iltifat ne demek
 • Parmak uçlarımdan saç diplerime kadar seninle doluyum. Öylesine güzel, öylesine çoksun ki bende.
iltifat ne demek
 • Kalbimin saati yalnızca seni söyler, yalnızca seni gösterir. Senden ötesi senden başkası yok bende. En güzel saatin en güzel cevabısın bende.
iltifat cümleleri
 • Öylesine güzel bir yüreğin var ki yüzünün her köşesinde işlemiş güzelliği.
iltifat cümleleri
 • Senden öncesine baktığımda koca bir boşluk senden sonrasına baktığımda ise kocaman bir gül bahçesi görüyorum
iltifat cümleleri
 • Şu yalan dünyada her şey sahte, herkes oyuncuyken sen benim tek gerçeğimsin. Nefes aldığım her anı kendi gibi güzel kılan, adım attığım her yolda kendi gibi çiçekler açtıranım.
iltifat cümleleri
 • İçinde sana dair bir şey olmayan hiçbir söz benim kelime defterimde yer almıyor. Bana senden ötesi, bana senden başkası yasak, senin gözlerinden başka bir göz uzak.
iltifat cümleleri

Her ne olursa olsun sevdiklerinizin yanınızda olduğunu bilmek kadar güzel bir duygu yok. İyi günlerde herkes yanınızda olabilir ancak yaşamın beraberinde getirdiği kötü günlerde ar. Bugünlerde yanınızda olan kişiler için gerçek sıfatını kullanabilirsiniz ancak. Zorluklarla mücadele etmeniz gereken bir dönemde tüm olumsuzluklara rağmen elinizden tutan, sizi ayağa kaldırmak için var gücüyle çalışan insanların hayatınızda yeri bir ömür değişmez. Zor günler geçtiğinde, hayatınızın üzerinde güneş açmaya başladığından bu insanların değerlerini çok daha fazla anlayabilirsiniz. İşte tam da bu anlarda onlara teşekkür etmekten geri kalmayın. Kocaman sarılın, güzelliklerine dokunun, iyiliklerini hissettirin.

Fırtınalı günlerden sonra gelen teşekkürün samimiyeti başka hiçbir yerde yok. Gerçekten hayatınızda olan, sizi seven insanları mutlu etmek aslında çok kolay. Sevginin olduğu her yerde küçük bir iltifat koca bir günün tüm yorgunluğunu alıp götürebilir. Bunun farkında olarak gününüzü güzelleştiren insanların gününü güzelleştirebilirsiniz. Bir çift söz kimi zaman dünyaların değişmesini sağlayabilir. İnsanlar aslında kalplerine dokunduğunuz sürece varlar. Bu teması bıraktığınız an etraf karalık, kalpler küçük ve çiçekler solgun oluyor. Sevginin gücü beraberinde tüm güzellikleri de getirerek imkansız olan her şeyi mümkün kılıyor. Bu güç küçük bir iltifatla başlayıp koca bir teşekkürler devam edebiliyor. Sizin yapmanız gerek tek şey yalnızca gözlerinizi açmak.