En Güzel Sevgililer Günü Mesajları - Romantik 14 Şubat Mesajları

Sevgiliniz için hediye seçerken bir yandan 14 Şubatta ona aşkınızı ifade edecek Sevgililer Günü mesajları da bulmak gerekli. Onu etkileyebilmek ve bu güzel günü doyasıya yaşamak, hem de karşınızdakine yaşatmak için iyi düşünülmüş bir mesaja ihtiyacınız var. Bizim ipuçlarımızdan faydalanıp en güzel Sevgililer Günü mesajları ile sevdiğinizi mutlu edeceğinize şüpheniz olmasın. İhtiyacınız olan tüm fikirleri şimdi burada bulabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü mesajı eşiniz için de olsa sevgiliniz için de olsa sizden ve ondan bir şeyler içerdiği derecede güzelleşiyor. İçinizden gelenleri söylemek için mükemmel bir fırsat yaratıyor. Karşınıza çıkan bu avantajı onun kalbini bir kez daha kazanmak için kullanabilirsiniz. Size gereken romantik Sevgililer Günü mesajları kısa ya da uzun, şiir veya resimli olabilir. Kısaca her şeyden bir parça koyabilir ya da ilham alabilirsiniz. Hediyenizin ya da hazırladığınız sürprizin kıymetini artıracak bir etken olmanın yanında, bu etkileyici sözler iletişime de katkıda bulunabilir. 14 Şubat Sevgililer Günü mesajları sizi korkutmasın, aksine şimdi onun kalbini yeniden çalmanın tam zamanı diye düşünün!

 • Varlığıyla yaşamımı aydınlatan sevgilim, bizim için tüm emeklerine minnettarım. Yaşamda karşılaşacağımız her sürprize beraber adım atmak için, nice 14 Şubat Sevgililer Günümüz olsun…
sevgililer günü mesajları
 • Yaşamın akıp gittiği tek düze bir dünyada kısılıp kalmışken şimdi olağan üstü renklere sebep olan sensin. Ve ben seninle birlikte olduğum için çok şanslıyım. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
sevgililer günü mesajları
 • Biliyorum ki yollar karanlıktan geçtiğinde yanımda sen varsın. Ellerin ellerime dokunduğu sürece varlığım tamamlanmış olacak. Sevgilim, canım sevgilim iyi ki benimlesin.
sevgililer günü mesajları
 • Seni sevdiğim kadar yeşil ormanlar, sevinde mavi deniz ve rüzgar bizim nefesimiz. Dünyamı değiştirdiğin için ne mutlu bana . Bu manzaranın adı aşk olmalı. Sevgililer Günün kutlu olsun biriciğim!
sevgililer günü mesajları
 • Senden önce hayatı düşünmeden yaşamış gibiyim. Sonra sayende yıldızları fark ettim ve gökyüzüne bakmayı öğrendim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
sevgililer günü mesajları
 • Sevgilin, seninle tanıştığımız günü düşünüyorum. Şimdiki halimizi hayal bile edemezdim. Bu büyük mutluluğu hayatıma getirişin bizim hikayemiz. Sen kalbinim sahibi, hep böyle kal. Seni çok seviyorum. Nice muhteşem 14 Şubatlarımız olsun.
sevgililer günü mesajları
 • Gözlerin gözlerime baktığında tüm dünyam adeta sana çekiliyor. Yıldız tozundan yapılmış kalpler taşıyoruz ve ışıltın bağımızı güçlendiriyor. Benim masal kahramanım, güzelliğini gördüğüm andan bu yana adeta bir saniyede olup bitti her şey. Benim bütün hayallerimde ve bütün dileklerimde aşkı taşıyan prenses sensin. Sevgililer Günün kutlu olsun.
sevgililer günü mesajları
 • Sevgililer Günü ne denli önemli olabilir? Ne kadar mühim senin için? Her günüm, her nefesim sana olan özlemimle parıldıyor. Sanırım aşık oluyorum. Karşılaştığımızda yüreğim çırpınıyor. Nefesim… İyi ki varsın.
sevgililer günü mesajları
 • Hastalanmış gibiydim ilk günlerimizde, çılgınca bir özlemekteydim her an varlığını. Bana ne olduğunu bilmiyordum. Şimdi acılarım biraz dindi ve aşkınla beni huzurlu, mutlu bir hale getirdin. Sana tutuldum. Beni bir hayalciye dönüştürdüğün için teşekkürler meleğim. Seninle sihirli 14 Şubatlar bitmesin.
sevgililer günü mesajları
 • Bana artık özlemeden, sevmeden, durağan akan bir yaşam ıstıraptır. Sakın unutma sevgilim, sevmek seni daima yanımda hissetmem hem de yokluğunda kıvranmam. Çelişkiyle dolu bir istek, biraz hüzün ve aşk… Bu kalp senin için çarpıyor. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
sevgililer günü mesajları

Romantizm, tutku, çılgınca duygular, hasret ve heyecan… Sevgililer Günü mesajları uzun olduğunda eski bir mektubun romantizmini taşıyor. Bütün bu duygularla yoğurulmuş en özel mesajlar sizin de notunuzu ve mesajınızı süslesin. Kelimelerin gücüne inanamayacaksınız.  Diğer yandan Sevgililer Günü mesajı uzun olmamalı diye düşünüyor ve daha modern seçenekleri içinize sindiriyorsanız bu da gayet olağan. Hediyenize veya o gün için tasarladığınız sürpriz konseptine de bağlı olarak Sevgililer Günü mesajları kısa da tercih edilebilir. Kısa mesajlarla yalın, sade, direkt ve şık bir hava yakalayabilirsiniz.

 • Paylaşıyoruz sevgimizi, hassas bir bitki gibi yetiştiriyoruz. Birbirimizin ellerini hiç bırakmayalım dediğimiz o utangaç ilk günler hatıralarımızda sevgilim. Seninle güzelleşmeyen, ışıldamayan bir 14 Şubat düşünemiyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
sevgililer günü mesajı
 • Yaşamın bana getirdiği en büyük enerji, ateş, bir eksen kayması gibi kendini dünyamda belli ettin. Her şey bambaşkaydı artık, tüm kalbimle senindim. Şimdi birbirimizi keşfederken aldığım keyfi hiçbir şeye değişmem. Günün kutlu olsun sevgilim.
sevgililer günü mesajı
 • Sevgililer Günü benim için tüm gündelik detaylardan taşıyor gibi şimdi. Sesini işitmek yaşamak kadar mühim, su kadar hakiki gözlerinin içine bakabilmek… Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim, senin için bir soran olursa o geceleri sabaha bağlayan ışık diyeceğim.
sevgililer günü mesajı
 • Her sabah gözlerimi açtığımda seni yanımda arıyorum. Bir kutlamanın ışıkları, mutlu insanlar ya da çöken akşam karanlığı sana dair karşı koyulmaz bir hisle kaplıyor tüm ruhumu. Seni çok seviyorum, her an özlüyorum. İyi ki varsın.
sevgililer günü mesajı
 • Sevgililer Günü bir tutam gökkuşağı gibi etrafı süslüyor. Senden uzakta olmak düşüncesiyle nefesimi elimden alıyor. Öylesine özlüyorum ki yanında değilken çıldıracağım. Benim her şeyim, kıymetli sevgilimsin. Sevgililer Günü kutlu olsun.
sevgililer günü mesajı
 • Aşkla örülmüş bir yolun iki ucunda birbirimize doğru yürüyoruz. Sabırsızım, ortada seninle buluşmak için can atıyorum. Yüreğim hızla çarpıyor. Ne yapsam senin için gibi görüyorum. Sevgililer Gününü aşkla kutlarım.
sevgililer günü mesajı
 • Güneşin doğuşunu izlemek, ayla ışıldayan bir gecede sahilde vakit geçirmek… Ne olur ki tüm gerçekleri seninle yaşasam, her şeyden çok seviyorum. Manzaraların anlam kazanması için benimle gel. İyi ki varsın.
sevgililer günü mesajı
 • Mevsimler geçip giderken heyecanlı ve çocuksu bir halde, paketlenmiş bir armağan gibi yaşamı bağrımıza basıyoruz. Elele tutuşmuş görüntümüz her şeyden daha değerli. Günümüz kutlu olsun sevgilim.
sevgililer günü mesajı
 • Ellerimiz birbirine dokununca tutuşmuştu kalplerimiz. Gözlerimin önünden gitmiyordun. Giysilerin, bakışların ve sesin… O anda kaldım bir süre. Gökyüzü dönüyordu ve bugüne uyandım adeta. Sevgililer Günü kutlu olsun aşkım, iyi ki varsın.
sevgililer günü mesajı
 • Yalnızlığımın bir yerinden yakalamıştın beni, neşeli hallerinle renkleri getirdin düşlerime. Gecemin kapısını çalan sendin. Müthiş hayaller kurmama sebep oldun sevgilim ve en huzurlu anlara beraber yelken açtık. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.
sevgililer günü mesajı

Sevgiliye Sevgililer Günü mesajı arayanlar için ilham olabilecek pek çok öğe var. Bunlar hatıralardan, iç dünyanızdan ve dileklerden de güç alıyor. Diğer yandan evli çiftler için de bu gün herkes gibi önem taşıyor. Birbirinden güzel özlem dolu, aşk dolu sözler herkesi derinden etkileyecek bu yıl da… Eşe Sevgililer Günü mesajı ararken bütün örneklerden faydalanmanız mümkün. Hediyenize eşlik edecek bir mesaj eşinizin beklemediği bir jest olabilir ve tabii ki bu onu çok mutlu edecektir. Sevgililer Günü için mesajlar ile ilgili kendi konseptinizi oluştururken siz de “onu” düşünün ve hayatınızdaki en özel kişi için doğru kelimeleri bulun.

?
 • Gülüşünü aklıma mıhladığım bu yılların yanında Sevgililer Günü nedir ki, mevsimler nedir… Her an bizim, her başlayan gün bana en güzel hediyen. Biriciğim iyi ki varsın.
sevgililer günü mesajları uzun
 • Sen ve ben birer zerresi koca evrenin, savrulurken birbirimizi bulmuş gibiyiz. Ve tamamlanmak duygusuyla güneşli günlere gülümsüyoruz. Seni çok seviyorum.
sevgililer günü mesajları uzun
 • Birimizin diğerini anlamadığı bir an yokken bu huzura neden şaşırıyoruz ki? Kelimelere gerek kalmayan duygulu bakışların üzerimden eksik olmasın. İyi ki varsın.
sevgililer günü mesajları uzun
 • Bu güne kadar hissettiğim en güçlü duygular sana, sana uzananlar sevgilim. Bir mucizenin yansıması olarak, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
sevgililer günü mesajları uzun
 • Kıymetini anladığımda yanımda bulunman ne büyük mutluluk diye düşünmüştüm. O günden beri her an seni düşünüyorum. Sevgililer Günün kutlu olsun.”
sevgililer günü mesajları uzun
 • Sen benim renklerim, atmosferim ve oksijenim, sebebimsin. Seninle geçen her mevsim benzersiz… Zaman akarken aşkımız kalbimde büyüyor. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım…”
sevgililer günü mesajları uzun
 • Yaşama sebebim, dünyamı döndüren biricik sevgilim… Sevgililer Günün kutlu olsun iyi ki varsın.
sevgililer günü mesajları uzun
 • Ruh eşim, seninle gözlerimiz buluştuğundan beri bir kıvılcımın büyüdüğü tatlı bir enerjiye dönüştüğü doğru kalplerimizde. Sevgililer Günün kutlu olsun.
sevgililer günü mesajları uzun
 • Bir daha asla eskisi gibi olmayacağımı bilmiyordum seninle karşılaştığımda. Dünyam yerinden oynamıştı ve o andan beri hep yanında olmayı istedim. Ne mutlu bana, benimsin.
sevgililer günü mesajları uzun
 • Sevgimizin etrafa ışık saçtığı yıllar boyunca daha nice 14 Şubatlar bizim olsun sevgilim.
 sevgililer günü mesajları uzun

Sevgililer Günü mesajları kısa ve öz olduğunda yine eşinizi ve sevgilinizi baş döndüren bir etkiyle sarabiliyor. Eğer ona hitap etme fikrini seviyorsanız kelimelerinizin akışına bırakabilirsiniz, ya da bir iki müsvedde yapıp kısaltmalara gidebilirsiniz. Mesajın içeriği, seslendiği kişiyi yakalaması önemli… Sevgililer Günü uzun mesajlar ile nostaljik bir hava yakalamanıza elverişli bir gün ve romantik çiftler bundan genellikle hoşlanıyor. Aynı şekilde Sevgililer Günü mesajı resimli de olabilir. Kart postallar, romantik tablolar, karikatürler, fotoğraflarınız mesajınızla birlikte çok güzel olabilir. Tüm görsellerin içinde duygularınıza uygun bir eşlikçi seçebilirsiniz.

 • Asla bitmeyecek bir merakla keşfettiğim aşk alevim, ruh ikizim… Biricik duygularını bana belli ettiğin andan bu yana her şey bambaşka. Sevgililer Günümüz kutlu olsun. Daha nicelerine…
sevgililer günü resimli mesajları
 • Bir kez daha güzel gözlerini görebilmek için yanıp tutuşuyordum, sonra benim oldun. İyi ki birlikteyiz, seni seviyorum.
sevgililer günü resimli mesajları
 • Yalnız benim olduğun için değil seninle gurur duyduğum ve senden çok şey öğrendiğim için de şanslıyım. Seni her şeyden çok seviyorum.
sevgililer günü resimli mesajları
 • Bana bambaşka hissettiren sevgilim. Gücün bana güç katıyor ve neşen keyfimi her halükarda yerine getiriyor. İşte bugün en mutlu 14 Şubatı bu yüzden yaşıyorum.
sevgililer günü resimli mesajları
 • Ellerim ellerindeyken, diz dize ve göz gözeyken tüm zorluklara karşı koyabilir tüm güzellikleri yaşayabilirim. Önemli olan yanı başında uyanmak ve akşamları paylaşacağım her şeyle seni karşımda bulmak. Sevgililer Günün kutlu olsun.
sevgililer günü resimli mesajları
 • Seni seviyorum. Nerede olduğumuz, neler hissettiğimiz, neler yiyip içtiğimiz hiç fark etmeksizin benim tek değişmeyenim... İyi ki varsın.
14 şubat sevgililer günü mesajları
 • Huzurlu nice anılarda aşkımızın ışığı parlasın sevgilim. Nice 14 Şubatlarda sana aşkımı fısıldamak dileğimle…
14 şubat sevgililer günü mesajları
 • Yıldızların ışıklarıyla parlayan güzel saçların, ellerimi mıknatıs gibi çeken tenin ve mis kokunla yaşamımın güzelliğisin. İyi ki benimlesin. Sevgililer Günümüz kutlu olsun…
14 şubat sevgililer günü mesajları
 • Hayata açılan pencerem, beni elimden tutup yaşama sarılmaya çağıran da sensin. İyi ki varsın sevgilim, iyi ki seninim.
14 şubat sevgililer günü mesajları
 • Sevgiyle büyüdüğümüz yaşamda daima el ele kalmak dileğimdir. Sevgililer Günün kutlu olsun.
14 şubat sevgililer günü mesajları

Sevgililer Günü resimli mesajları ile birlikte fotoğraflı, kısa veya uzun mesajlar da çok tercih ediliyor. Siz de harika Sevgililer Günü hediyeleri ile aşkınıza küçük bir şımarıklık yaşatırken bir yandan kelimeleri muhteşem kullandığınız bir notla da onun ayaklarını biraz daha yerden kesebilirsiniz. Sevgiliye hediye ararken yapmanızı tavsiye ettiğimiz gibi ne kadar içten ve kişisel o kadar iyi… Erkeğe Sevgililer Günü hediyesi bulmanın kadınlar için 14 Şubat hediyesi bakmaktan çok farkı kalmadı artık. Şimdi çok çeşitle karşılaşıp güzel seçimler yapabilmek hem mesaj hem armağan için, elinizde.