En Güzel Sevgililer Günü Mesajları, Romantik 14 Şubat Mesajları

En Güzel Sevgililer Günü Mesajları, Romantik 14 Şubat Mesajları

Her yıl 14 Şubat’ta kutlanana sevgililer gününde hediyelerin yanı sıra özel mesajlarda çokça araştırılıyor. Özellikle sevgilisi için en özel hediyeyi seçmenin yanı sıra etkileyici ve anlamlı sevgililer günü mesajı/notuyla sevginizi en özel kelimelerle ifade edebilirsiniz. Sevgililer günü mesajı yazarken kendinizden bir şeyler katmanız da bu mesajları çok daha değerli kılacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgililer Günü Hediyeleri

Eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız, sözlünüz veya flörtünüz için sevgililer gününde özenle hediyelerinizi seçmenizin ardından bu hediyelere en özel sevgililer günü mesajlarını da ekleyerek anlamlı bir sevgililer günü hediyesi hazırlamanız mümkündür.

Çoğu insan gönlünden geçenleri yazıyla çok daha iyi ifade etmektedir. Sözcüklerin gücünden yararlanarak sevdiği kadını veya erkeği sevgililer gününde özel hissettirmek isteyenler sevgililer günü mesajlarını tercih ederek bu hedeflerine ulaşabilir. Mesajları yazarken kendinizden ve birlikte geçirdiğiniz güzel günlerden parçalar da ekleyerek bu mesajları genel geçer olmaktan da çıkarabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü En Güzel Mesaj Önerileri

14 Şubat sevgililer gününde romantik olduğu kadar duygusal olması da sevgililer gününün daha anlamlı olmasını sağlayacaktır. Hediyenizi seçtikten sonra içine ufak bir not ekleyerek sevgilinizin hayatının en özel sevgililer günü hediyesini almasını sağlayabilirsiniz.

14 Şubat sevgililer gününde sevdiğine en güzel armağanı verirken en özel mesajları da göndermek isteyenler ilişkilerinden eklemeler de yaparak en güzel mesajları hazırlayabilirler. Sevgiliye gönderilecek en güzel mesajlar:

 • Seninle her gün Sevgililer Günü gibi. Seninle geçen her an, hayatıma kattığın her renk için teşekkür ederim. Sen benim sonsuz aşkımsın.
 • Birlikte geçirdiğimiz her an benim için bir hazine. Seninle olmak, dünyadaki en güzel duygu. Sevgililer Günün kutlu olsun, canım sevgilim.
 • Aşkımızın büyüsü altında, her gün daha da güzelleşiyorsun. Seninle geçen her gün, hayatımın en değerli anlarından biri. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
 • Sen benim hayatımın en güzel rüyasısın. Seninle her sabah uyandığımda, bu rüyanın hiç bitmemesini diliyorum. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.
 • Seni tanıdığım günden beri her günüm Sevgililer Günü gibi. Seninle geçirdiğim her an için minnettarım. İyi ki varsın, iyi ki benimsin. Sevgililer Günün kutlu olsun sevdiğim.
 • Birlikte geçirdiğimiz her anı, her gülüşünü, her dokunuşunu kalbimde saklıyorum. Sen benim en değerli hazinemsin. Sevgililer Günün kutlu olsun, aşkım.
 • Seninle her gün daha çok aşık oluyorum. Sen benim hayatımdaki en özel insan, en büyük aşkımsın. Sevgililer Günün kutlu olsun, canım.
 • Güzel olan her şeyi adınla tarif etmek mümkün. Aşkı seninle tanıdım. Hayatı bana sevdiren en güzel adam/kadın. Sevgililer günün kutlu olsun.

sevgililer günü mesajları

 • Karanlıkta kaldığım her an gün ışığımsın. Hayatımın her anına anlam katan canım sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

sevgililer günü mesajları

 • Yollarımızın kesiştiği ilk günkü kadar güzel ve umut dolusun. Bu sevgililer gününde de elimi sımsıkı tuttuğun ve bana umudu ve güzelliği getirdiğin için teşekkür ederim. İyi varsın.

sevgililer günü mesajları

 • Sen benim en güzel rüyamsım. Sonsuza kadar gönlümle ve ruhumla seni seveceğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

sevgililer günü mesajları

Anlamlı Sevgililer Gününe Özel Mesaj

Sevgililer günü her yıl aşkını somut bir şekilde ifade etmek isteyenler için iyi bir fırsat sunmaktadır. Her sevgililer gününde olduğu gibi bu sevgililer gününde de anlamlı bir hediye veya sadece anlamlı özel bir mesajla bile sevdiğiniz kişinin kalbinde taht kurabilirsiniz.

Aşkınızı en güzel sözcüklerle tarif edebileceğiniz anlamlı sevgililer günü mesajlarıyla sevgilinize alacağınız hediyeyi çok daha anlamlı bir hale getirmeniz mümkündür. En anlamlı sevgililer günü mesajları:

 • İlk gördüğüm andan itibaren o kişinin sen olduğunu biliyordum. Seni seviyorum.

sevgililer günü mesajı

 • Sadece sevgililer gününde değil, yılın her günü, her saati, her dakikası ve her saniyesinde seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun canım sevgilim.

sevgililer günü mesajı

 • Bana sevmeyi öğreten ve aşkı tattıran canım sevgilim. İyi ki hayatımdasın iyi ki benimlesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

sevgililer günü mesajı

 • Bu hayatta ihtiyacım olan her şey sensin. Sevgililer günün kutlu olsun.
sevgililer günü mesajı

Erkeğe Uzun Sevgililer Günü Mesajı

Kadınların ve erkeklerin aşka bakış açıları çoğu zaman farklıdır. İnsana özgü bir duygu olan aşk, hayatta anlam arayışının bir tezahürü olarak önemli bir yere sahiptir. Bakış açıları farklı olsa da bu nedenle her insan sevgililer gününde ufak bir hediye, bir mesaj veya basit bir iltifat alsa bile kendini hiç olmadığı kadar iyi hissedecektir.

Erkek sevgiliye sevgililer gününde en güzel ve anlamlı mesajları göndererek sevdiği adamı mutlu etmek isteyenler verecekleri hediyelerinin içine güzel sözler de sıkıştırarak duydukları aşkı somut bir şekilde ifade edebilirler.

 • En kötü günlerde bana güneşi getiren sevgilim. Yüreğimdeki tek arzu bir ömür boyu bu dünyada, sonsuza dek tüm ruhumla yanında olmaktır. Hayatıma anlam kattığın ve beni ben yaptığın için seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

sevgililer günü mesajı uzun erkeğe

 • Hayattaki tüm şansımı seni bulmak için kullandım. Artık benim hayattaki tüm şansım sensin. Bana dünyanın tüm güzelliklerini getirdiğin ve şanslı hissettirdiğin için teşekkür ederim. İyi ki benim şansım olmuşsun.

erkeğe sevgililer günü mesajları

 • Seni sevdiğim kadar ömrüm olsaydı eğer ölümsüz olurdum. Hayatıma dokunduğun ve bana ölümsüzlüğü yaşattığın için seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

erkeğe uzun sevgililer günü mesajları

Eşe Sevgililer Günü Sözleri

Hayatınıza anlam katan en değerli insan eşiniz ve ailenizdir. Bir ömür boyu birlikte olmayı kabul ettiğiniz sevgilinize, eşinize en kıymetli sevgililer günü hediyesini vererek yıllandıkça değerlenen aşkınızı somut bir şekilde bu sevgililer gününde ifade edebilirsiniz.

Sevgililer günü mesajları ve hediyeleri ile hayat arkadaşınızı sevmekten asla vazgeçemediğinizi ona en nazik şekilde ifade edebilirsiniz. Eşe gönderilebilecek en güzel sevgililer günü mesajları:

 • Eskidikçe değerlenen aşkımızın mimarı canım karım/kocam, her sevgililer günü aşkımızın değerlendiği bir yıl demek. Bu sevgililer gününde de elimi ilk günden beri sıkı sıkı tutup hiç bırakmadığın için teşekkürler. İyi ki hayatımdasın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
 • Seni ilk gördüğümde nasıl seviyorsam şimdi daha çok seviyorum. Şimdi sana güzel bir söz söylemek için milyonlarca kitap okumuş olmayı dilerdim. Seni seviyorum ve iyi ki varsın.
 • Bu sevgililer gününde de en büyük mutluluğum sensin. Daha nice sevgililer gününde de seni yalnız bırakmayacağım. Sevgililer günün kutlu olsun.

Uzaktaki Sevgiliye Sevgililer Günü Mesajları

Bu sevgililer gününü birbirinden uzakta geçirmek zorunda kalan tüm sevgililer birbirini uzakta bile olsa mutlu etmek için bir hediye ve bir mesajla büyük etkiler yaratabilirler. Sevgililer günü mesajı uzun erkeğe ve kadına umut verecektir. Uzun veya kısa tüm sevgililer günü mesajları ve hediyesi sizden ayrı geçirdiği sevgililer gününde sevdiğinizin yüzünde tatlı bir tebessüm bırakacaktır.

Uzaktaki sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel mesajlar ve hediyeler sayesinde hayatınıza anlam katan kişinin hasretini bir nebze olsun dindirebilirsiniz. Uzaktaki sevgiliye gönderilebilecek en güzel sevgililer günü mesajları:

 • ‘’Gözlerimizi uzaklıklar değil göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.’’ Bana hiç acı yaşatmadığın ve uzakta olsan bile ruhunla ruhuma dokunduğun için iyi ki varsın. Bu sevgililer gününde ayrı olsak da biz hep beraberiz.
 • Senden uzak geçen her an acı verse de bir gün buluşacağımızı ve hiç ayrılmayacağımızı biliyorum. Uzakta olsan bile sen hep benim yanımda ve gönlümdesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Kısa Sevgililer Günü Mesajları

Birbirini çok seven iki insan hiç konuşmadan da anlaşabilir. Bazen konuşmak ya da uzun cümleler kurmak bile gerekmez. Tatlı bir tebessüm bile sevgililerin birçok duyguyu ifade etmelerini sağlar. Sevgililer gününde sevdiği kişiye kısa ve anlamlı sözlerle onu ne kadar çok sevdiğini ifade etmek isteyenler kelimelerin gücünden yararlanabilir.

14 Şubat sevgililer günü mesajı ile sevdiğini erkeği veya kadını mutlu etmek isteyenler için en anlamlı ve kısa sevgililer günü mesajları:

 • Hayatıma anlam katan güzel yüreğinden öperim. Sevgililer günün kutlu olsun.

sevgililer günü mesajları kısa

 • Seni ve sana olan aşkımı ifade etmek için kelimeler yetmez. En güzel sözcükler seninle olsun. Sevgililer günün kutlu olsun.

sevgililer günü mesajları kısa

 • Sadece sevgililer gününü değil, hayatın her anını özel kılan yalnız senin aşkındır. Sevgililer günün kutlu olsun canım sevgilim.

kısa sevgililer günü mesajları

Kadına Sevgililer Günü Mesajları

Kadınların aşk hayatından beklentileri çoğu zaman erkeklerden farklıdır. Detaylara her zaman önem veren ve en ufak bir sözcüğe bile anlam yükleyen kadınlar, sevgililer gününde de hatırlanmak ister. Sadece kadınlar değil, erkekler de sevgi görmek ve özel günlerde güzel bir hediye veya mesaj almak isterler.

Hayatınızın aşkı olan kadına 14 Şubat’ta en güzel armağanı verirken güzel bir not veya güzel bir mesajla sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. 14 Şubat sevgililer günü mesajları ile sevdiğiniz kadını mutlu ederek bu sevgililer gününü de unutulmaz kılabilirsiniz.

 • Sadece 14 Şubat’ta değil, takvimde yer alan her gün senin kadar güzel bir kadına aşık olduğum için şükrediyorum. İyi ki benimlesin ve iyi ki benimlesin.
 • Aşkı ve güzelliği tarif eden tüm kelimeler bir araya gelse de seni tarif etmeye yetmez. Sevgililer günün kutlu olsun. İyi ki varsın.
 • Gerçek aşkın ne demek olduğunu bana öğreten canım sevgilim. Hayatıma değer kattığın için iyi ki varsın.

Duygusal Sevgililer Günü Mesajı

Aşkların çoğu zaman zaman dalgalı ilerlemektedir. Acısıyla tatlısıyla bir ömür süren aşklar nice badireler atlatır. Aşkını en yoğun şekilde yaşayan ve tüm zorluklara göğüs geren sevgililer için duygusal aşk mesajları da sevgililer gününde her zaman öne çıkıyor.

Aşkını en güzel ve duygusal şekilde ifade etmek isteyenler için sevgililer günü mesajı kısa veya uzun olmasına gerek yok. İçinizden geldiği gibi hissettiklerinizi kelimelere dökerek en özel duygularınızı ifade edebilirsiniz. En duygusal sevgililer günü mesajları:

 • Düştüğümde beni kaldıran ve beni koşulsuz seven tek insan, karanlıkta kaldığın her an güneşi sana getirmeye söz veriyorum. Her kötü günümde yanımda olduğun için sana teşekkür ederim. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Acılarla yoğrulan aşkımız geçen zamanla daha da güçleniyor. Tüm ruhumla ve kalbimle seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgililer Günü Kartına Ne Yazılır?

Sevgililer günü başta olmak üzere geçmişte çok daha yaygın kullanılan kartpostallar ve tebrik kartları, günümüzde efemera olarak birçok koleksiyoncunun en kıymetlileri arasında yer alıyor. Nostalji aşıkların sevgililer günü kartıyla beraber en özel sevgililer günü hediyesini de seçerek bu özel günü çok daha değerli kılabilir. Sevgililer günü kartına kısa ve anlamlı mesajlar yazarak sevgilinizin bu sevgililer gününde unutulmaz ve farklı bir hediye almasını sağlayabilirsiniz.

Sevgililer gününde sevgilisine güzel bir hediye ve güzle kelimelerle bezeli mesaj göndermek isteyenler içinden geldiği gibi yazarak hediyenin çok daha kıymetli hale gelmesini sağlayabilir. Sevgililer günü kartına sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ve yaşadığınız güzel olayları hatırlatan sözcüklerle en anlamlı sözleri yazabilirsiniz. Sevgililer günü mesajı erkeğe ya da kadına her zaman umut verecektir.

Sevgililer Hediye Verirken Yazılacak Notlar

Sevgililer gününde hediye almak ve bu hediyeyi güzel bir not ile göndermek sevgilinizin mutlu olmasını sağlayacaktır. Her insan ister özel günlerde ister normal zamanda hediye aldığında kendini çok daha özel hisseder. Özellikle sevgililerin birbirine verecekleri her hediye unutulmaz anlamlar taşımaktadır.

Sevgililer gününde en güzel hediyeyi seçtikten sonra içine güzel bir notla birlikte sevginizi tanımlayan en özel sözcüklere yer verebilirsiniz. Sevgiliye sevgililer günü mesajı ile hediyesini teslim etmek isteyenler için en güzel sevgililer günü mesajları:

 • Evrenin en değerli hediyesini de versem senin yanında değersizdir. Sevgililer günün kutlu olsun bitanem.

sevgililer günü hediye mesajları

 • Bana yaşamayı, sevmeyi ve umudu öğreten en kıymetlime sevgililer günü hediyesi. İyi ki varsın…

sevgililer günü hediye notu mesajları

 • Benimle olduğun için her gün bana bir lütuftur. Yüzünde tatlı tebessümler hiç eksik olmasın sevgilim. Seni seviyorum.

sevgililer günü hediye notu mesajları

Sevgiliye Kısa Hediye Notu

Sevgilinize hediye verirken içine koyacağınız ufak bir not hediyenizin çok daha anlamlı bir hale gelmesini sağlayacaktır. Hayatınıza anlam katan en güzel insan en özel hediyeleri vermeden önce kısa bir not hazırlayarak sevgilinizin yüzünde tebessüme neden olacaktır. Sevgiliye hediye verirken hazırlayacağınız notta bazı detaylara dikkat etmeniz bu hediyelerin çok daha anlamlı olmasını sağlayacaktır.

Sevgilinizin ne kadar değerli olduğunu ve onu ne kadar sevdiğinizi vurgulamayan sözler her zaman sevilir. Sevgililer günü temasına sahip birçok söz ile bu hediyeleri anlamlı kılacak kısa veya uzun notları tercih edebilirsiniz. Her sevgililer günü hayatınızda yer alan en özel kişiye sevginizi somut olarak gösterebileceğiniz fırsatlar sunmaktadır.

Eşe sevgililer günü mesajı gönderirken veya not yazarken kendinizden cümleler katarak bu mesajların daha değerli olmasını sağlayabilirsiniz. Birlikte geçirdiğiniz özel günlere atıfta bulunarak kıymetli hediyelerinizle beraber sevgilinizin bu sevgililer gününde de daha mutlu ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

En Etkileyici Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer gününde özellikle ilişkisini bir adım öteye taşımak ve flörtüne açılmak isteyenler için etkiletici sevgililer günü mesajları yardımcı olacaktır. Hayatınıza anlam katan kişilere en etkileyici sevgililer günü mesajları ile daha mutlu ve değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Sevgililer gününde flörtüne açılmak veya sevgilisinin gönlünü yeniden kazanmak isteyenler etkiletici mesajlar ve hediyeler ile bu arzularını yerine getirebilirler. Etkileyici sevgililer günü mesajları:

 • Seninle olduğum her an tüm renkler canlanıyor. Bana hayatın tüm renklerini gösterdiğin için teşekkürler. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • En kötü anlarımda bile bana umut olan canım sevgilim. Hayatımın her anında olman dileğiyle. Seni seviyorum.
 • Hayattaki en büyük şansımsın. Seni tanıdığım ilk günden itibaren bahar hiç eksik olmadı. İyi ki seni tanımışım. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Seni ne kadar sevdiğimi ifade edecek kelimeler henüz yaratılmadı. Güzelliği tarif eden tüm kelimeler seninle olsun. Hayatıma anlam katan kadın iyi ki varsın.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı

Her 14 Şubat sevgililer gününde olduğu gibi bu 14 Şubat sevgililer gününde de hediye almak ve bu hediyeyi güzel bir mesajla süslemek isteyenler için birçok seçenek bulunuyor. Sevgilinizi bu özel günde mutlu etmek ve onu özel hissettirmek için güzel bir hediye ve güzel bir mesaj hatta bazen basit bir iltifat bile aşkınızı tazelemenize yeter de artar bile.

Hayatınızda en kıymet verdiğiniz insana sevgililer günü mesajı anlamlı hediyeler ile çok daha kıymetli hale gelecektir. Sevgililer gününde en kıymetli mesaj ise onu ne kadar sevdiğinizi ve değer verdiğinizi ifade etmeniz olacaktır. Bazen lafı dolandırmadan doğrudan seni seviyorum demek bile en güzel sevgililer günü mesajı olacaktır.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları

Romantizm sürekli olduğunda bazen can sıkıcı olabilir. Ancak sevgililer günü gibi özel günlerde yapılacak romantiklik her zaman aşkınızın daha da güçlenmesini ve birbirinize sıkı sıkı bağlanmanıza neden olacaktır. Romantik hediyelerin yanı sıra bu sevgililer gününde sevgilinize romantik mesajlar da atarak en güzel zamanları birlikte geçirebilirsiniz.

Sevgilinize gönderebileceğiniz en romantik sevgililer günü mesajları:

 • Efsunlu güzelliğin beni hayata bağlayan yegane şey. Hayatımda olduğun için şanslıyım. İyi ki benimlesin sevgilim.
 • Her aşk şarkısının en güzel nakaratı sensin sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.
 • Gönlümde daha önce kimsenin erişmediği yer senindir. Hayatın tüm güzelliklerini bana sunan sevgilim, seni seviyorum.