Edebiyat Öğretmenine Sürpriz 30 Hediye - Edebiyat Öğretmenine Hediye

Dikkatinizi Çekebilir ► Edebiyat Öğretmenine Hediye

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaştıkça öğretmene ne hediye alınır sorusu pek çok veli ve öğrencinin kafasını karıştırıyor. Zira artık öğrenciler kendilerine bu kadar emek veren bu güzel insanlara yalnızca bir çiçek almaktan ziyade farklı hediyeler de vermek istiyorlar. Tabi kişiye özel tasarımlı bir hediye alacaksanız, seçenekleriniz öğretmeninizin branşına göre de değişebiliyor. Sonuçta edebiyat öğretmeninize matematikle alakalı bir hediye veremezsiniz değil mi?

Bize edebiyatı sevdiren, kitap okuma alışkanlığı kazanmamıza yardımcı olan emektar edebiyat öğretmenine hediye almak için çok sayıda seçeneğiniz var. Mesela isme özel tasarım bir ajanda ya da defter hangi edebiyat öğretmenini mutlu etmez ki? Edebiyat öğretmenine ne hediye alınır sorusuyla boğuşmak yerine tek yapmanız gereken aşağıdaki seçeneklere bir göz atmak. Hem sizi içinize sinen hem de kadın erkek fark etmeksizin edebiyat öğretmeninizin yüzünü güldüren bir hediye bulmanız çok kolay! Bir tık ötenizdeki birbirinden farklı hediye seçeneklerimizle sizi saatlerce hediye aramak gibi bir dertten kurtarıyoruz.

Edebiyat Öğretmenine Hediye Ajanda

edebiyat öğretmenine hediye

Üzerinde isminin yazdığı deri bir ajanda, öğretmeninize kendini özel hissettirecektir. Kırmızı, lacivert ve kahverengi seçenekleriyle asil bir tarzı olan deri ajandalar, özel dokulu dış kaplamasıyla dikkat çekiyor. 24 x 18 cm boyutundaki defterin mıknatıslı kopçası ve kalem tutacağı bulunuyor.

Türk Dili ve Edebiyatı Kanvas Defter

türkçe öğretmenine hediye

Bir edebiyat öğretmenine ona özel kaliteli bir defter hediye etmekten daha anlamlı ne olabilir ki? 20 x 14 cm ölçülerindeki kanvas defter, 200 sayfadan oluşuyor ve çizgisiz shamuo sarı kağıttan üretiliyor. Edebiyat öğretmeniniz şiirlerini ya da öykülerini not edebileceği, edebiyat alanına özel tasarımlı ve üzerinde isminin yazdığı bu defteri çok sevecek.

Edebiyat Öğretmenine Özel Saatli Çerçeve

edebiyat öğretmenine öğretmenler günü hediyesi

Edebiyat öğretmenine ne hediye alınır, sorusunun en güzel yanıtlarından olan bu saat, üzerine yazılan not ve isimle  özelleştirilmektedir. Sahip olduğu edebiyat temasını, üzerindeki divit ve kalem deseniyle yansıtan ürün, değiştirilebilir pil özelliğine sahiptir. Ürün, bu sayede uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Ahşap ayakları ile masa üzerinde kullanıma uygun olan ürün, sıcak baskı sayesinde solma ya da çıkma yapmaz. Ürün, özel kutusu ile sizlere gönderilir.

Türkçe Öğretmenlerine Hediye Kupa Sunum Seti

türkçe öğretmenine öğretmenler günü hediyesi

Porselen kupa ve ahşap tepsiden oluşan kupa sunum seti muhteşem bir öğretmenler günü hediyesi olacaktır. Öğretmeniniz kadın ya da erkek olsun, üzerine dilediğiniz mesajı yazabildiğiniz bu branşa özel tasarımlı kupalar, çay ve kahve molalarını daha keyifli hale getiriyor. Üstelik içten bir mesajla ona verdiğiniz değeri de göstermeniz kolaylaşıyor.

Erkek edebiyat öğretmenine alınacak hediyeler, bayan öğretmene hediye almaktan daha kolay bulunabiliyor. Zira erkeklerin ne istediği ya da isteyebileceği hemen hemen belliyken, hediye konusunda da yine dünya tarihinin cevaplaması zor sorularından biri olan “kadınlar ne ister” sorusuna cevap bulmak marifet istiyor. Bayan öğretmenler hediye konusunda biraz daha hassas olduğundan onlara hediye seçmek çoğu zaman daha zor olabiliyor. Özellik bayan edebiyat öğretmenleri edebi kişiliklerinden dolayı romantik tarzda hediyelerden daha çok hoşlanabiliyorlar. Peki bayan öğretmene alınacak hediyeler nelerdir? Yukarıda saydığımız hediyelerin tümü hem bayan hem de erkek öğretmene hediye edilebilir. Ama eğer edebiyat öğretmeniniz bayansa, üzerinde isminin yazdığı bir yastığa da bayılacaktır.

Edebiyat Öğretmenlerine Özel Hediye Yastık

edebiyat öğretmenine hediye

Mesleğe özel baskısı, kişiye özel tasarımıyla edebiyat öğretmenlerine özel yastıklar, muhteşem bir 24 Kasım Öğretmenler Günü hediye seçeneği olabilir. İçten ve anlamlı bir hediye olabilecek isme özel yumuş yumuş bir yastığa öretmeniniz bayılacak.

Edebiyat Öğretmenlerine Özel Kenar Boyalı Not Defteri

edebiyat öğretmenine ne alınır

Bir bayan edebiyat öğretmeniniz varsa bu not defterine bayılacak. Pembe başta olmak üzere bordo, gri ve yeşil renk seçenekleriyle dikkat çeken 200 sayfalık bu not defteri 21 x 15 cm ölçülerinde. İsme özel not defterinin üzerinde kalem koymak için lastik aparat bulunuyor.

Edebiyat Öğretmenine Hediye Tohumlu Naturacube

edebiyat öğretmeni için hediye

Edebiyat öğretmenine öğretmenler günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan naturacube ile öğretmeninize anlamlı ve yaşatılabilir bir hediye verebilirsiniz. Ürün, özel tohumu, saksısı ve sulama spreyi ile gönderilmektedir. Öğretmeninizin uzun vadeli bir hediyeye sahip olması ve hediyesini okulda da kullanabilmesi için bu seçeneği tercih edebilirsiniz.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenine Hediye Ajanda

bayan edebiyat öğretmenine hediye

Edebiyat öğretmenine alınacak hediyeler arasında yazı ve kalem ile ilgili ürünler özel bir yer tutar. Bu ürünleri hediye etmeniz, edebiyat öğretmeniniz için de hoş bir sürpriz olacaktır. bu ajanda da bahsettiğimiz hediyeler arasında yer alır. ürün, üzerine yazılan isim ve not sayesinde özelleştirilir. Deri kapaklı ajanda, özel paketinde ve hediye kutusunda gönderilir.

En Değerli Öğretmene Kalem Seti

erkek edebiyat öğretmenine hediye

Edebiyat öğretmenlerinin en çok sevdiği hediyeler arasında yer alan kalem seti, öğretmeniniz için hatırası kalacak hediyeler arasında yer alır. Ürün, kalem ve kalem kutusundan oluşmaktadır. Üzerine yazılacak isimle özelleştirilen kalem kutusu, ahşap malzemeden üretilmiştir. Hediye, özel hediye kutusu ile sizlere gönderilir.

Öğretmene Hediye Yılın En İyi Öğretmeni Sertifikası

edebiyat öğretmenine hediye fikirleri

Bu sertifika ile esprili öğretmenlerin kalbini fethedeceksiniz! Unutulmaz ve hatıra değeri yüksek bir hediye olan ürün, duvara askı aparatı ile birlikte gönderilmektedir. A4 boyutlarındaki ürünün üzerine öğretmeninizin fotoğrafı ve ismi  basılmaktadır. Ürün, çerçeveli olarak size gönderilmektedir.