Fotoğraf Baskılı Hediyeler - Fotoğrafınıza Özel En İyi 20 Hediye

Fotoğraf Baskılı Hediyeler - Fotoğrafınıza Özel En İyi 20 Hediye

Dikkatinizi Çekebilir ► Fotoğraf Baskılı Hediyeler

Doğum günlerinin, yıldönümlerinin, özel günlerin en çok tercih edilen hediye önerileri arasında fotoğraf baskılı hediyeler yer almaktadır. Bu hediyelerle sevdiğinize her an yanınızda olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Ona özel olduğunu anlatırken kullanacağınız en güzel hediyeler, üzerinde birlikte fotoğrafınızın olduğu hediyelerdir. Bu hediyelerin en güzellerini sizler için derledik.

Anı Fotoğraf Albümü

fotoğraf baskılı hediyeler

Anı fotoğraf albümü ile fotoğraflarınızdan oluşan bir geçit törenini sevdiğine sunabilirsiniz. Anı albümü, 20,5 x10,5 ölçülerine sahiptir.20 sayfalık albümün her sayfasına, belirlediğiniz formatta, 20 adet fotoğraf işlenir. Kağıdın ölçüleri 10 x10,5 ölçülerindeki kağıda basılır. Dilerseniz albümünüzü daha eğlenceli bir hale getirebilmeniz için size 80 adet birbirinden eğlenceli bant gönderilmektedir bu bantlarla fotoğraflarınızı karikatür haline getirebilirsiniz. Bantların ölçüleri 3,5 x1 cm ölçülerindedir. Ayrıca albüm, içine notlar yazabilmeniz için 1 adet beyaz ahşap kalemle birlikte gönderilir. Albüm, özel hediye paketinde size gönderilir.

Fotoğraf Baskılı Sihirli Yastık

fotoğraf baskılı yastık

Pul payet işlemesi ile evinize özel bir hava katacak fotoğraf baskılı yastık, size en uygun fiyat seçeneği ve özel hediye paketinde gönderilmektedir. %100 sağlıklı baskısı, kalp ve kare olmak üzere iki çeşit çevreleme seçeneği ile yastık, istediğiniz şekilde sipariş edebileceğiniz hediyeler arasında yer almaktadır. Kırmızı ve altın sarısı olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Pullarla bütünleşmiş baskısı sayesinde herhangi bir şekilde resim yıpranması gerçekleşmez. Canlı ve çıkmayan süblime baskı ile kaliteli bir hediye almanın keyfini yaşayacaksınız. Kare yastık, 40 x40 cm ölçülere sahiptir. İçi dolu şekilde gönderilen yastık, kullanıma hazır halde size ulaştırılır. Sihirli pul payetlere sahip yastık, çift taraflı olarak kullanılabilen payetlere sahiptir. Payetlerin yönü değiştiğinde resim kaybolabilmektedir.

Fotoğraf Baskılı Mesajlı Kupa

fotoğraf baskılı kupa

Sevdiğinize hem kullanışlı hem fotoğraf baskılı bir hediye vermek istiyorsanız fotoğraf baskılı kupa tam size göre! Üstelik şimdi üzerine not yazdırma seçeneği ile size gönderilen hediye, özel paketinde sizlere ulaşmaktadır. Kupa yüksekliği 9,5 cm, çapı 8,5 cm’dir. Kupanın malzeme kalınlığı 4 cm olup ürün porselenden yapılmıştır. Klasik beyaz renkteki kupa için bize bir fotoğraf göndermeniz gerekmektedir. Bunun yanında kupanın üzerine dilerseniz tarih, dilerseniz isim, dilerseniz ‘Mutlu Yıllar’ benzeri bir mesaj yazdırabilirsiniz. Bu muhteşem hediye, sizlere özel kutusunda gönderilmektedir.

Aşk Zamanı Duvar Saati

fotoğraf baskılı duvar saati

Fotoğraf baskılı duvar saati, üzerinde sevgilinizle olan bir fotoğrafınızı taşımaktadır. Romantik hediyeler arasında yer alan duvar saati, üzerinde kalp ve farklı dillerde aşk kelimesinin işlenmesi ile odanızda aşk rüzgarlarının esmesini sağlayacak. 6 mm ahşap plaka üzerine renkli ve canlı baskı ile yapılan duvar kağıdı, 27 cm çapındadır. Bir oda için ideal duvar saati boyutlarına sahip saat, 1 adet AA pil ile çalışmaktadır. Saat mekanizması ses çıkarmaz. Bunun için bize çözünürlüğü yüksek bir fotoğrafınızı göndermeniz gerekecektir. Saat, size özel kutusunda gönderilmektedir.

Fotoğraf Baskılı Puzzle Çikolatalar

fotoğraf baskılı çikolata

Tatlı hediyeler arasında yer alan fotoğraf baskılı çikolata, 16 adet kare çikolatanın gönderdiğiniz fotoğrafı tamamlaması ile oluşur. Fotoğrafınız 16 adet Melodi sütlü çikolatanın üzerine basılır ve puzzle gibi bir araya geldiklerinde fotoğrafınızı oluşturur. 290 gr’lık çikolatalardan oluşan bu hediye, sevdiğinize yapacağınız en tatlı sürpriz olabilir! Hediye, size özel paketinde gönderilir. Hızlı gönderim hizmeti sayesinde erimeden ya da zarar görmeden elinize ulaşır.

Fotoğraf Baskılı İsimli Çakmak

fotoğraf baskılı çakmak

Kullanışlı hediyeler arasında yer alan fotoğraf baskılı çakmak, çift taraflı baskıya sahiptir. 5,5 cm uzunluğa sahip çakmak, 3 cm genişliğindedir. Gaz doldurulabildiğinden tekrar tekrar kullanılabilir. Baskısı uzun ömürlü olan çakmak, üzerinde sadece resim değil, isim bölümü de bulundurur. Göndereceğiniz resmin hemen alt kısmına, el yazısı fontuyla isimleriniz yazılabilmektedir.

Fotoğraf Kolaj Baskılı İsimli Tişört

fotoğraf baskılı tişört

Hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen fotoğraf baskılı tişört, en güzel seçenekleri ile sizleri bekliyor! Baskısında kullanılan su bazlı boya sayesinde insan sağlığına zarar vermeyen bu tişört, canlı ve çıkmayan baskıya sahiptir. Hava geçirmeyen ve terletmeyen kumaşa sahip tişört, %100 sağlıklı pamuk kumaştan üretilen tişört, siyah ve beyaz renk alternatiflerine sahiptir. İstediğiniz şekilde kolaj yaptığınız, yüksek çözünürlüklü fotoğrafınızı bize yollayın, size özel olarak baskı ile tişörte işleyelim. En güzel hediyeler arasında yer alan ürün, uygun beden seçenekleri ile sizlerle buluşmaktadır. XXL’e kadar beden seçenekleri bulunan ürün, size özel paketinde gönderilmektedir.

Film Şeridi Baskılı Sihirli Sevgili Kupası

Fotoğraf baskılı kupa bardak

Fotoğraf baskılı kupa bardak, şimdi sihirli seçeneğiyle sizlerle buluşuyor. Porselen malzemeden üretilen kupa, turuncu, beyaz ve sarı renk seçeneklerine sahiptir. 8 x10 cm boyutlar sahip kupa, süblimasyon baskı ile üretilmiştir. Baskısı uzun ömürlü ve kalıcıdır. Soğuk ile temas ettiğinde baskı yok olur ve kupa siyaha döner. Sıcak bir malzemenin içine dökülmesi halinde baskı açılarak görünür hale gelir. Bulaşık makinesinde ya da kaynar suda yıkanmaya uygun olmayan ürün, kullanışlı hediyeler arasında yer alırken, özel kutusunda size gönderilmektedir.

Takvimli Ahşap Foto

fotoğraf baskılı takvim

Fotoğraf baskılı takvim seçenekleri arasında yer alan hediye, masif ahşaptan üretilmiştir. Özel paketinde hızlı kargo seçeneğiyle gönderilen ürün, 22 cm x 30 cm büyüklüğündedir. 1,5 cm kalınlığa sahip olan ürün, yakarak işleme tekniği ile üzerinde fotoğrafınızı taşır. gönderdiğiniz fotoğraf, ürün üzerine yakılarak kazınır, bu nedenle kazınılan fotoğrafın çıkma ya da yıpranma şansı yoktur. Ürün, uzun ömürlü olması ve ofiste kullanılabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Özel paketi ile size gönderilen ürün, şık duruşu ile dekorasyonu tamamlamaktadır.

Film Şeridi Fotoğraflı Kitap Ayracı

kişiye özel fotoğraf baskılı kitap ayracı

Metal malzemeden üretilmiş ürün, sevdiğinizin zevklerini bildiğinizi ve dikkat ettiğinizi gösteren detaycı hediyeler arasında yer alır. Tek taraflı baskıya sahip ürün, siyah renktedir. Siyah renk püsküle sahip ürün, 13,5 cm x 4 cm ölçülere sahiptir. Göndereceğiniz 4 fotoğrafın film şeridi şeklinde kolajlanması ile oluşturulan hediye, sevdiği ile birlikte kitap okumayı seven çiftler için uygundur. Kişiye özel fotoğraf baskılı kitap ayracı, özel kutusunda size gönderilmekte, özenle paketlenmektedir.

Fotoğraf Baskılı Kanvas Tablo

Fotoğraf Baskılı Kanvas Tablo

Göndereceğiniz yüksek çözünürlüğe sahip 3 fotoğrafın, dikey şekilde film şeridi şeklinde dizilmesi ile oluşan tablo, şık ve tarz sahibi duruşu ile evlerinize dekorasyon konusunda tamamlayıcı bir etki bırakmaktadır. Tablo, üzerinde isimlerinizin de yazılabileceği bir alan bulundurmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda isminiz yazılabilmekte iken, X Ailesi gibi aile notları da yazılabilmektedir. 40cm x 95 cm ebatlara sahip tablo, ahşap çıtalar üzerine sabitlenmiştir. Doğal dokulu kanvas tablo, kişiye özel olarak üretilmektedir. Özenle hediye paketi yapılarak size gönderilen tablo, hızlı kargo seçeneği ile sizlere ulaşmaktadır.

Kişiye Özel Kutulu 500 Parça Puzzle

Fotoğraf Baskılı puzzle

Fotoğraf baskılı hediyeler arasında büyük yer tutan puzzle, size özel seçenekleri ile sitemizde! 34 cm x 48 cm boyutları ile kutulu ve parçalanmış şekilde size gönderilen puzzle, siz siparişi onayladıktan sonraki 2- 3 iş günü içinde size gönderilecektir. En az 500 KB boyutundaki bir fotoğrafın baskıda kullanılması ile mükemmel sonuç alınan hediye, kutunun üzerine de sizin fotoğrafınızın basılması ile size gönderilir.