Yeni Evlilere Hediye Fikirleri - Yeni Evli Çift İçin Düşünülmüş 15 Hediye

Yeni Evlilere Hediye Fikirleri - Yeni Evli Çift İçin Düşünülmüş 15 Hediye

Yeni bir yola adım atmanın heyecanı, iki hayatın birleştiği bu özel an, her birey için unutulmaz bir deneyimdir. Bu deneyimde onlara nasıl destek olabileceğinizi merak ediyor musunuz? Yeni evlenen çiftlerin yaşadığı bu tatlı heyecan, birlikte atılan adımların güzelliklerini keşfetme süreci, hayatlarının en değerli anılarından biri olacaktır. Ve elbette, bu özel zamanı kutlamak için seçilen hediyeler, bu güzellikleri taçlandırmanın en güzel yollarından biridir.

Hediye seçimi, yeni evlenen çiftin kalbine dokunma sanatıdır. Onların bu heyecanını paylaşmak, onlara olan sevginizi ve ilginizi göstermek için bir fırsattır. Ancak doğru hediye seçimi, birçok kişi için karmaşık bir süreç olabilir. Bu rehber, bu süreçte sizi yönlendirmek için hazırlandı.

İsme Özel İmza Stilli Şampanya Kadeh Seti

yeni evlilere hediye

İnternetten yeni evlilere hediye arayanlar için en ideal hediye seçenekleri arasında şampanya kadeh seti geliyor. Herhangi bir standart kadeh setine benzemeyen bu ürünler isme özel hale getirilebilir. Böylelikle yeni evlenmiş arkadaşlarınıza veya akranlarınıza bir ömür boyu keyifle kullanabilecekleri bir armağan sunabilirsiniz. Şampanya kadeh setinde 2 adet kişiselleştirilmiş şampanya kadehi gönderilir.

Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen kadehlerin boyu 20 cm’dir. Özelleştirme işlemi lazer kazıma yöntemi ile kadehlerin üzerine işlenir. Bu sayede uzun yıllar kullanılsa bile isim yazıları asla silinmez. Yeni evlilerin baş başa romantik kutlamalarında kullanabilecekleri bu kadeh seti aynı zamanda hatıralık bir üründür. İsme özel imza stilli şampanya kadeh seti özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir.

Düğün Fotoğrafları Akrilik Anı Kutusu

yeni evli çifte hediye

Yeni evli çiftelere hediye vermek isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında 105 fotoğraflı akrilik anı kutusu öne çıkıyor. Kumbara çerçeve bölümü ahşap malzemeden üretilen bu kutu son derece şık ve estetik tasarıma sahiptir. Kumbara ön yüzeyi birinci sınıf kalitedeki akrilik malzemeden üretildiği için deforme olmaz. Dekoratif görünüm avantajının yanı sıra kumbara özelliği ile son derece kullanışlıdır.

Düğün fotoğrafları tasarımı sayesinde yeni evli çiftler için hemen kullanılabilir yapıdadır. Ürünü duvara asarak veya masa, sehpa üzerinde kullanmak mümkündür. Kaliteli tasarımıyla en çok tercih edilen hediyelik eşyalar arasındadır. Kumbaranın arka kısmında fotoğrafları atma bölmesi vardır ve buradan anı biriktirmek çok kolaydır. Kumbaranın tasarımında arka kısmında biriken fotoğrafları kolaylıkla alma yeri mevcuttur. Ürün ebatları ideal ölçüde olduğundan dekoratif olarak her yerde kullanılabilir.

Kişiye Özel Mantar Tıpa Anı Kumbarası

yeni evli çiftlere hediye

Düğün sonrası evli çiftlere özel hediye seçenekleri arayanlara birinci sınıf kalitedeki ahşaptan üretilen anı kumbarası tavsiye ediliyor. Çerçeve bölümü ahşap malzemeden üretilen bu anı kumbarası isim ve mesaj özelleştirmeli olduğu için öne çıkıyor. Ön yüzeyi akrilik malzemeden üretilen anı kumbarası yeni evli çifte hediye arayanların bir numaralı tercihidir. Bu ürün duvara asarak veya masa üzerinde kullanılabilir. Koleksiyon kutusunun arka kısmında birikimleri kolaylıkla alma bölümü vardır. Anı kumbarası özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.

Kişiye Özel Mesaj Yazılı Ahşap Çerçeve

yeni evlilere hediye fikirleri

Yeni evlenenlere isme özel hediye seçenekleri arayanlar için uygun fiyatlı ürünler öne çıkıyor. Bunlardan biri olan fotoğraflı ahşap hediye kutusu son dönemde en çok satanlar arasında yer alıyor. Ahşap çerçeve hem açık hem de kapalı konumda kullanım özelliğine sahiptir. Birinci sınıf kalitedeki masif ahşaptan üretilen çerçeve masa üstünde dekoratif olarak kullanılabilir. Fotoğraf veya küçük objeleri saklamak için ideal bir kutu fonksiyonu taşır. Kişiye özel hale getirildiği için uzun yıllar boyunca hatıra amaçlı kullanılabilir.

Unutulmaz Anlarımız 12 Fotoğraf Baskılı Çerçeve

yeni evli çifte ne hediye alınır

Yeni evlenecek çiftler için internet üzerinden hediye arayanlar “Yeni evli çifte ne diye alınır?” sorusuna yanıt arıyor. Anı biriktirmeyi seven evli çiftler için hem anlamlı hem de dekoratif ürünler öne çıkıyor. Kendinden yapışkanlı çerçeveyi istediğiniz yere yapıştırıp rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dikdörtgen çerçevenin arkasındaki koruyucu bandı çıkarıp duvara kolaylıkla yapıştırabilirsiniz. Böylelikle iz bırakmadan çivi çakmadan kullanım avantajına sahiptir.

Baskılı siyah renk tasarımı sayesinde son derece şık görünür. Birinci sınıf kalitedeki malzemeden üretilen yapışkan çerçevenin ebatları idealdir. Kullanışlı ve şık bir dekoratif eşya hediyesi arayanlar bu ürünü indirimli fiyat seçenekleriyle satın alabilir. 12 foto baskılı yapışkan çerçeve özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir.

Fotoğraf Baskılı Bilet Koleksiyon Kutusu

yeni evliye hediye

Evlilik hediyesi çeşitleri arasında foto baskılı bilet koleksiyon kutusu öne çıkıyor. Hem uygun maliyetli hem de kullanışlı olan bu hediye sayesinde anıları biriktirebilirsiniz. Çerçeve bölümü birinci sınıf kalitedeki masif ahşaptan üretildiği için son derece dayanıklıdır. Kolay kolay deforme olmayan ürünün ön yüzeyi akrilik malzemeden imal edilmiştir. Duvara asarak veya masa üstü kullanım özelliklerine sahiptir. Koleksiyon kutusunun arka kısmında biriken biletleri toplamak ve çıkarmak için bölüm vardır. Şık tasarımıyla öne çıkan bu ürünü en uygun maliyetlerle sadece tek tıkla satın alıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

8 Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

yeni evli birine ne hediye alınır

İnternet üzerinden yeni evlilere hediye fikirleri arayanlar dekoratif ürünleri tercih ediyor. Evde kullanılacak kanvas tablo ile son derece şık bir hediye sunabilirsiniz. Özel kanvas kağıdı üzerine yüksek kalitede dijital boya kullanılarak üretilen bir üründür. Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıda baskı malzemesine sahiptir. Son derece şık görüntüsünün yanı sıra uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir.

Doğal ahşap çerçeve üzerine gerilerek birleştirildiği için kanvas yapısında zamanla bollaşma olmaz. 8 fotoğraf koyma kapasitesi ile son derece şık ve idealdir. Sevdiklerine düğün hediyesi vermek isteyenler için uygun maliyetli ve yaratıcı bir hediyelik eşyadır. Duvarda kullanım için uygun olduğu gibi vitrin üzerinde duvardan destek alınarak konumlandırılabilir. Uzun yıllar boyunca renklerini koruduğu için fotoğraflar ilk günkü kalitesinde gözükür.

Kişiye Özel Bambu Tabaklı 6lı Fincan Seti

yeni evli çiftlere hediye önerileri

Yen evlenmiş arkadaşları ve tanıdıkları için kullanışlı hediye arayanlar için ideal seçenekler arasında özel bambu tabaklı 6lı fincan seti yer alıyor. Hem kullanışlı hem de hatıra değeri yüksek bir hediyelik eşya arayanlar bu seti tercih edebilir. Bambu altlık çapı 9.2 cm iken Türk kahvesi fincan ölçüleri ise 5.5 cm ile idealdir. Fincanlar birinci sınıf kalitedeki porselenden imal edildiği için hem şık hem de kalite hissiyatı yüksektir.

Siparişler 6 adet fincan ve 6 adet bambu altlık şeklinde özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir. Sevdiklerine düğün sonrası kullanışlı bir hediye almak isteyenler için ideal seçeneklerden biridir. Kahve fincan setinin tabaklarında isme özel yazı bulunduğu için hatıra değeri yüksektir. Ayrıca yeni gelinlerin sunum telaşı sırasında en çok tercih ettiği bambu malzemeler ile sosyal medyada dikkat çekip beğeni toplayabilirsiniz.

Çiftlere İçin İsim Yazılı Dekoratif Led Lamba

yeni evlilere hediye

Sevdiklerinin en mutlu gününde onlara özel hediyeler vermek isteyenler internet üzerinden “Yeni evli birine ne hediye alınır?” sorusunun yanıtını arıyor. Akrilik levha ve kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesim ile işlenmesiyle hazırlanan dekoratif led lamba son derece idealdir. Hem kullanışlı hem de hatıra değeri yüksek bir hediyelik eşya arayanlar çiftlere özel bu lambayı seçebilir. Gece lambası olarak da kullanılabilecek tasarımdaki bu hediyelik lamba ihtiyaca bağlı olarak ofis dekorasyonunda tercih edilebilir.

Güçlü led lambası sarı renk ışık yayar. USB girişi sayesinde laptop veya powerbank ile rahatlıkla çalışabilir. Birinci sınıf masif ahşaptan imal edilen alt kaidesi çok sağlamdır ve tasarımı çok şıktır. Hem kullanışlı hem de hatıra değeri yüksek bir evlilik hediyesi arayanlar için en ideal hediye seçeneklerinden biridir. Bu ürün uygun fiyatlı satıştan sonra özenle hediye paketi yapılıp adrese teslim gönderilir.

5'li Dekoratif Paspartulu Beyaz Fotoğraf Çerçevesi

yeni evliler için hediye

Özellikle son dönemde iç mekan dekorasyonunda büyük ilgi gören paspartulu beyaz fotoğraf çerçevelerini yeni evlenen çiftlere hediye olarak verebilirsiniz. İndirimli fiyat seçeneği ile satışa sunulan bu set içinde 1 adet 30 x 40 cm çerçeve, 2 adet 20 x 30 cm çerçeve ve 2 adet 13 x 13 cm çerçeve bulunur. Farklı boyutlarda kombin yapıldığı için toplam 5 çerçevenin dekoratif olarak kullanımı mümkündür. Kendinden yapışkan özelliğe sahip beyaz foto çerçevelerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dikdörtgen çerçevenin yapışkan kısmında koruyucu bant bulunur. Bunu dikkatli bir şekilde sıyırdıktan sonra çerçeveyi rahatça yapıştırıp iz bırakmadan çıkarabilirsiniz. Çiviye gerek duymadan monte edilen foto çerçeveleri kaçırılmayacak indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Beyaz dekoratif yapışan çerçeve kombini hediyesi adrese teslim hediye paketiyle gönderiliyor. Kaliteli malzemeden üretilen bu ürünler uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılabilir.

Yeni Evli Çiftlere Özel Ahşap Fotoğraf Albümü Kutu

yeni evlilere ne hediye alınır

İnternet üzerinden yeni evlenen çiftlere özel hediye seçenekleri arayanlar düğün fotoğraf kutusunu tercih ediyor. Birinci sınıf kalitedeki ahşaptan üretilen bu kutunun imalatında el işçiliği kullanılır. Kutu ölçüleri ideal ebatta olup yaklaşık 200 adet foto kapasitesine sahiptir. Fotoları uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde muhafaza etmek için en ideal ürünlerin başında gelir.

Çok hafif yapıda olan isme özel foto albümü aynı zamanda kullanışlı tasarıma sahiptir. Ergonomik boyutu sayesinde tüm çekmecelerde veya konsol üstünde rahatça muhafaza edilebilir. Standart albümlerde yaşanan foto yerleştirme sıkıntıları özel düğün foto kutusunda görülmez. Ürün ile birlikte fotoğraf gönderilmez ancak kendiniz 200’e yakın fotoyu kutu içinde muhafaza edebilirsiniz. Özenle hediye paketi yaparak teslim edilir.

Yeni Evli Çifte Kişiye Özel Ev Hediyesi Akrilik Tepsi

yeni evli kız arkadaşa hediye

Hem kullanışlı hem de kişiye özel hediye arayanlar için akrilik tepsi hediyesi öne çıkıyor. Kişiye özel tepsinin üzerinde evli çiftin adı ve evlilik tarihleri yazar. Tepsi üzerindeki tasarım UV baskı yöntemi ile uygulandığı için sıvı temasına dayanıklıdır. Uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılacak hediye arayanlar için son derece idealdir. 3 mm akrilik malzeme kullanılarak imal edilen tepsi şık görünüme sahiptir.

Tepsi arka yüzeyine kaymaması ve çizilmemesi için dört adet silikon ayakla birlikte gönderilir. Bulaşık makinesinde yüksek ısı derecesinde yıkamaya uygun olmadığı için elde yıkanması tavsiye edilir. Yeni evlenen çiftlerin çay kahve servisinde tercih edecekleri akrilik tepsi kolay kolay kırılmaz. Yere düşmelerde ve darbelerde dayanıklı yapısı sayesinde ev içinde günlük hayatta tercih edilebilir. Yeni evli çiftlere özel hem kullanışlı hem de şık tasarımlı hediye arayanlar için ideal bir üründür.

Düğün Hatırası Fotoğraf-Konum-Harita Tasarımlı Tablo

yeni evlilere hediye

İnternetten yeni evlenen arkadaşa hediye arayanların ilk tercihi konum harita tasarımlı kanvas tablo oluyor. Evlilik anılarını bir ömür boyunca dekoratif olarak taşımak isteyenlere özel bir hediye türüdür. Düğün hatırasını her zaman hatırlamak ve evde ona özel bir yer hazırlamak isteyenler bu kanvas tabloyu rahatlıkla kullanabilir. Düğün hatırası fotoğrafların sergilendiği kanvas tablonun malzeme kalitesi çok yüksek olduğu için zamanla deforme olmaz. Baskı kalitesi yüksek olduğu için de zamanla solma yapmaz. Birinci sınıf kalitedeki ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıda baskı özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir. İlişkili Makaleler