Nişanlıya Hediye Ne Alınır ? Nişanlılara Özel Sürpriz 20 Hediye

Nişanlıya Hediye Ne Alınır ? Nişanlılara Özel Sürpriz 20 Hediye

Nişanlıya hediye alınırken, sevgili olmanın bir adım ötesindeki bu durum göz önüne alınmaktadır. Sevgili iken genellikle ayıcık, kalpli yastık gibi romantik hediyelere yönelirken, nişanlılık döneminde genellikle pahada ağır ürünler hediye olarak seçilmektedir. Nişanlıların alacakları hediyeler genellikle takı türünde olmaktadır. kadınlar için kolye ve küpe gibi takıların yanında kullanılabilir eşyalar, erkekler için cüzdan gibi aksesuarlar hediye kategorisinde yer alabilir. Ayrıca kişilerin nişanlıları hakkında bildikleri daha fazla olacağından, alınacak hediyeler için çıta yükselmektedir. Nişanlının zevkleri, sevdiği renkler ve hobileri bu konuda etkili olmaktadır. Ayrıca nişanlınız için alacağınız hediye konusunda artık kendi zevklerinize değil, onun zevklerine göre hareket etmenin vakti gelmiştir.

Dikkatinizi Çekebilir ► Nişanlıya Hediye Önerileri

Her ne kadar hediyenin her türlüsü makbuldür desek de, nişanlılık döneminde durum böyle olmayabilir. Nişanlılıkta taraflar birbirini daha iyi tanıyacağından, yapılan hatalar görmezden gelinmeyebilir. Bu nedenle kişilerin nişanlılık döneminde alacakları hediyeler, daha büyük önem taşımaktadır. Ayrıca nişanlınıza değil, nişanlı başka bir çifte de hediye alma durumu söz konusu olabilir. Bu durum için de nişan hediyeleri kapsamında dikkatli bir değerlendirme yapılmalı, nişanlı çiftlere hediye fikirleri göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer nişanlanan çiftten biri arkadaşınızsa,  yine bir hediye almanız gerekecektir. Alacağınız hediye bir ev hediyesi olabileceği gibi, ikisinin de ayrı kullanabileceği parçalı bir hediye olabilir. Bu sayede nişan hediyesi alırken, arkadaşlarınızın mutluluğuna ortak olmuş olursunuz.

Fotoğraf Bakılı İsimli Çakmak

nişanlıya hediye

Nişanlıya hediye erkek kategorisinde yer alan ürün, üzerine bastıracağınız fotoğrafınızla size özel hale getirilmektedir. Ürün, çift taraflı baskısı ile nişanlınız için hem kullanılabilir bir hediye, hem de bir hatıra görevi görür. Gaz doldurulabilme özelliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayan ürün, 5,5 cm boyundadır. Çakmak üzerine yapılan renkli baskı sayesinde kaliteli bir görünüme sahiptir. Bunun yanında fotoğrafın alt kısmında isim yazdırma bölümü de bulunmaktadır. İsimler, zarif bir fontla yazılmakta, fotoğrafın en alt kısmında görülmektedir. Ürün, özel paketi ile hediye kutusu içerisinde gönderilir.

Fotoğraf ve Mesaj İşlemeli Ahşap Albüm

nişanlı çiftlere hediye

Erkek nişanlıya hediye seçenekleri arasında da yer alan ürün, 15 yaprak albümden oluşmaktadır. Toplam 60 fotoğraf kapasitesine sahip ürün, sayfaların uçlarında bulunan kesiklerden fotoğraf yerleştirilecek şekilde ayarlanmıştır. Resim işleme, fotoğrafınıza göre dikey ya da yatay olarak yapılabilmektedir. Ahşaba yakma yöntemi ile işlenen resim sayesinde sevdiğinize kalıcı bir hediye vermiş olmanın mutluluğunu yaşarsınız. Ürün, özel kutusunda sizlere ulaştırılacaktır.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba

nişanlıya hediye fikirleri

Nişanlıya alınacak hediyeler arasında yer alan led lamba, ayrı yataklarda uyuduğunuz son gecelerde sevdiğinize eşlik edecektir. Ürün, yüzük tasarımlı olduğundan nişanlı çiftlere daha uygundur. Yüzük tasarımın içinde bulunan boşluğa, led lazer kesim ile fotoğraflarınız kazınır. Bu sayede lambayı açtığınızda karşınıza aydınlatma aracı olarak nişanlınızla fotoğrafınız çıkar. Ayrıca ürün, isim ve tarih kazıma şeklinde de özelleştirilmektedir. Ürün özelleştirmesinin yanı sıra akrilik levha, kırılmaz şeffaf malzemenin lazer kesimi ile oluşturulmaktadır. Bu nedenle narin ürünler arasında yerini alır. sarı renk ışık veren led lamba, korunaklı özel paketinde sizlere ulaştırılır.

Glasgow 2'li Viski Kadeh Seti

nişanlıya hediye erkek

Nişanlı çiftlere hediye alacaksanız, yakında evlenecekleri için evlerine hediye almanız daha mantıklı olacaktır. 2’li karton kutu viski seti de bu tür ürünler arasında yerini almaktadır. setin içerisinde 2 adet özel vintage viski bardağı, 12’li viski taşı gönderilmektedir.viski taşları özel kutusunda, kesesi ile birlikte elinize ulaşacaktır. Ürün, özel hediye paketinde sizlere gönderilmektedir.

Renkli Taş İşlemeli Melek Gümüş Kolye

nişanlıya doğum günü hediyesi

Nişanlı kıza ne hediye alınır, diye uzun uzun düşünenlerin imdadına koşacak bu ürün, ince yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Ürünün üzerinde zirkon taşları bulunmaktadır. Taşlar, renklerine göre dizilerek melek kanatlarını oluşturur. Ürün, 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. genel anlamda rose renkte olan ürüne zirkon taşlarla renk katılmaktadır. Zirkon taşlar, pırlanta işçiliği ile kolye üzerine sabitlenmektedir. Zincir boyu yaklaşık olarak 45 cm olan kolye, zarif yapısıyla hediye edilmeye gayet uygun bir üründür. Ürün, kendi kutusunda hediye paketi içerisinde gönderilir.

Özel Günlere Yıldız Haritası Tasarımlı Metal Foto

nişanlı kıza ne hediye alınır

Nişanlıya doğum günü hediyesi seçenekleri arasında yer alan bu ürün, ince düşünülmüş hoş hediyeleri seven kişileri cezp edecektir. Hem erkeğe hem kadına uygun olan ürün, üzerine nişanlınızın doğum gününde meydana gelen yıldız haritasını basılarak gönderilmektedir. Metal foto, duvara asılabilecek şekilde askısı ile birlikte gönderilmektedir. Yıldız haritası daire şeklinde basılmış olup, alt kısmı boş kalmaktadır. Altta bulunan boşluğa isimleriniz yazılarak ürün özelleştirilir. Ayrıca dilediğiniz notu da yıldız haritasının alt kısmına yazabilirsiniz.

VIP Zippo Hediye Seti

Erkek nişanlıya hediye

Nişanlıya ne hediye alınır diye uzunca düşünmeye neden olan durum, genellikle nişanlının erkek olmasıdır. Eğer kız tarafıysanız, erkeğe özel günlerde hem kaliteli, hem kullanışlı ve beğeneceği türden bir hediye almaktan sorumlu olursunuz. Bu nedenlerle VIP Zippo çakmak seti tam size göre! Sevgilinizin ya da nişanlınızın doğum günüyse, ona klas bir hediye vermek istiyorsanız, özel zevkleri olan bir nişanlınız varsa, bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Ürün, orijinal Zippo olup tüm parçalar ömür boyu garantiye tabidir. Set, bir Zippo çakmak, bir benzin ve bir yedek çakmak taşından oluşmaktadır. Çakmak, gaz ile değil benzin ile çalışır ve taşı değiştirilebilir. Özel olarak her bir parçanın içine yerleştirileceği kutusu ile gönderilecek ürün, hediye paketi içerisinde elinize ulaşmaktadır. Bu sayede tekrar paketlemeye çalışmakla vakit kaybetmemiş olursunuz.

VIP Zippo Hediye Seti

nişanlı kıza ne hediye alınır

Nişanlıya hediye fikirleri arasında yer alan bu ürün, içindeki taş sayesinde oldukça özel bir hediye halini almaktadır. kalp şeklinde gümüş çerçevenin içinde bulunan taş, ışığa tutulduğunda içinde 100 dilde seni seviyorum yazdığı görülmektedir. Ortasındaki taş zirkon olup, rose renkte bulunan ürün, 50 cm zincir boyuna sahiptir. Kolye üzerinde bulunan taş, mercek görevi görmektedir. Bu mercek ışığa tutulduğunda 100 dilde seni seviyorum yazdığı görülür. Özel hediye paketinde, kadife kutuda gönderilecek ürün, elinize çiziksiz ulaştırılır.

Kişiye Özel Mutluluk Tapusu

nişanlıya hediye

Esprili hediyeleri sevenler için tasarlanan ürün, nişanlınıza eğlenceli bir evlilik yaşamı vaat ediyor olmanızın işaretlerini taşımaktadır. Gerçek bir tapu gibi bölümleri bulunan ve fotoğraf basılarak özelleştirilen ürün, aynı zamanda isimlerle de kişisel hale getirilmektedir. Çerçevelenmiş, duvara asılmaya hazır hale getirilmiş şekilde size ulaşacak ürün, özel hediye paketi ile size ulaşacaktır.

Kişiye Özel Kutulu 500 Parça Puzzle

nişanlıya hediye

Nişanlınıza, nişan fotoğrafınız ile ilgili bir hediye almak istiyorsanız, puzzle türü hediyeleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz hediyelerle sevdiğiniz insana mutluluk yaşatabilirsiniz. Ürün, özel kutusunda size teslim edilecektir. Toz yapıştırıcı ile gönderilecek ürün, çerçeveletilebilmektedir.