Arkadaşlarınızla Yapacağınız Yılbaşı Çekilişi İçin Hediye Önerileri

Dikkatinizi Çekebilir ► Yılbaşı Çekiliş Hediyeleri

Arkadaşlarınızla ya da şirket için yapacağınız yılbaşı çekilişi için hediye önerileri arıyorsanız sizlere birbirinden güzel hediye seçeneklerini bu yazımızda göstereceğiz. Bununla birlikte Yılbaşında hediye ne alınır gibi soruları da cevaplandırıp sizler için en uygun seçenekleri listeleyeceğiz.

Yılbaşı geceleri için özel kutlama yapmayan yok denecek kadar az iken birde bu şahane gün üçün özel kutlamaları seviyorsanız ister özel yaşam isterseniz de iş hayatının vazgeçilmezlerinden olan yılbaşı çekilişi için hediyeler aramaya başladığınıza eminiz. Bu konuda bir türlü karar veremiyor veya ilk defa bu tarz bir çekilişe katılarak; “yılbaşı çekilişinde ne hediye alınır?” diyorsanız birkaç basit öneriyle işinizi kolaylaştırabiliriz.

Yılbaşında iş yerinizde yaptığınız çekiliş için iş arkadaşlarınıza nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız, yapmanız gereken sitemizi takip etmek! Yılbaşı çekilişi için hediyeler iş arkadaşınızla aranızdaki samimiyete göre şekillenmelidir. Buna göre en güzel hediyeleri sizler için derledik!

Giyilebilir Kollu Kırmızı Polar Battaniye

yılbaşı çekiliş hediyesi

Her iş yerinde fazla üşüyen bir arkadaşınız vardır. Bu arkadaş çekilişte size çıkmışsa yapmanız gereken, bu polar battaniyeyi almak! Yılbaşı çekilişi hediyelerinin genel havasına uygun olarak battaniye, polardan üretilmiş olup koldan geçirilmesi sayesinde sıcak tutar. Kırmızı rengi ile hoş bir görüntüye sahiptir. Standart boyutlarda olup her bedene uyan ürün, kadın ya da erkek fark etmeden tüm üşüyen arkadaşlara hediye edilebilir. Ürün, kendi paketinde sizlere ulaştırılır.

Kişiye Özel Nakış İşlemeli Atkı

yılbaşı çekiliş hediyesi

Yeni yılın soğuk havasında iş arkadaşınız için hem kullanışlı, hem hoş bir hediye olan bu atkı, isim işlemesi ile özelleştirilmektedir. Çamaşır makinesinde yıkmaya uygun olan atkı, bordo ve siyah renklere sahiptir. Atkının uçlarına isim işlemesi yapılarak atkının özelleştirilmesi sağlanır. Yılbaşı çekilişi hediye önerileri arasında yer alan ürün, kışın ruhunu en net yansıtan unisex ürünlerden biridir.

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Renkli Sihirli Kupa Bardak

yılbaşı çekiliş hediyesi

Çekilişte size çıkan iş arkadaşınız bir kadınsa, kesinlikle bu hediyeye bayılacak! Süblimasyon bakı ile arkadaşınızın bir fotoğrafı karakalem şeklinde bardak üzerine basılmaktadır. Bu şekilde sihirli bardak olarak gönderilecek kupa, çok da samimi olmadığınız arkadaşlarınız için de alabileceğiniz hediyeler arasında yer almaktadır. Yılbaşı çekilişinde ne hediye alınır, diye düşünenler için en güzel hediyeler arasında kupa yer almaktadır.

Bayana Yılbaşı Çekilişi Hediyesi Özel Set

yılbaşı çekilişi

Bayan arkadaşınız için güzel bir yılbaşı hediyesi seçeneği olan bu ürünün içerisinde bir adet kolye, isim yazılabilir cep aynası ve makyaj fırçası bulunmaktadır. İş arkadaşınız için ya da sosyal ortamdaki bayan arkadaşınız için hiç düşünmeden alabileceğiniz bu özel hediye seti karşısında arkadaşınız son derece mutlu olacaktır. Yeni yıla girerken karşınızdaki için alınabilecek en doğru hediyelerden birisi olan ve bayanların asla hayır diyemeyeceği bir hediye olan bu hediye seti karşınızdakiyle aranızdaki samimiyeti bir kat daha artıracaktır.

Arkadaşa Özel Yeni Yıl Hediyesi Ahşap Foto

yılbaşı çekilişi hediye

Yılbaşı çekilişi için hediye önerileri arasından duygusal bir hediye seçeneği olan bu ahşap foto ile karşınızdakiyle olan samimiyetinizi güçlendireceksiniz. Birlikte çekildiğiniz güzel bir selfi fotoğrafınızı bu ahşap fotoya baskılatarak hediyenizi oluşturabilir ve ahşap fotonun üzerine dilediğinizi yazdırabilirsiniz. Yeni yıl için alınabilecek samimi bir hediye seçeneği olan bu ahşap foto ile en yakın arkadaşınızı şaşırtabilir ve sevindirebilirsiniz.

Erkeğe Yılbaşı Çekilişi İçin Hediyelik Kutu

yılbaşı çekilişi hediyesi

Şirketinizde ya da arkadaş çevrenizde yaptığınız yılbaşı çekilişi sonuçlarında size erkek bir arkadaşınız çıktıysa eğer, onun için alabileceğiniz şık bir hediye kutusu olan bu seçenek karşınızdakini çok mutlu edecektir. Son derece kaliteli ve şık bir kravat ve isim yazılabilir deri cüzdan ve gümüş kol düğmelerinden oluşan bu hediye setini alacağınız erkek arkadaşınız yeni yıla aşırı mutlu bir şekilde girecek birkaç kişiden biri olabilir.

Yılbaşı Çekilişi Hediyesi Renkli Çerçeve

yılbaşı çekilişi öğretmene hediye

Okulda sınıfınız arasında bir yılbaşı çekilişi ayarladıysanız ve size de öğretmeniniz çıktıysa ya da iş arkadaşlarınız arasında ayarladığınız yılbaşı çekilişinde size patronunuz çıktıysa eğer onlara bu fotoğraflı renkli çerçeveyi hediye olarak alabilirsiniz. Sizlere gittiği yolları göstererek bir nevi yol göstericiniz olan bu insanlara yeni yıla girerken anlamlı bir hediye almak istiyorsanız hediyelik renkli çerçeve sizleri bekliyor.

Yılbaşı Çekilişine Özel Mouse Pad

yılbaşı çekilişi hediyeleri

İş arkadaşlarınıza yılbaşı çekilişi için hediye önerileri arıyorsanız çok doğru bir tercih yapmak üzeresiniz! Ona Fotoğraf baskılı ve takvimli bu mouse pad’i alarak son derece güzel bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Arkadaşınızla birlikte çekilmiş olduğunuz bir fotoğrafınızı baskılatabilir ve 2021 yılının takvimi üzerine baskılatarak mouse padinizi oluşturabilirsiniz. Yeni yıl planları için çok kolay erişimi olan bu mouse pad, iş arkadaşınızın sıklıkla ve kolaylıkla kullanacağı bir hediye olacaktır.

İş Arkadaşına Yeni Yıl Hediyesi Fincan Bardak

iş yeri çekilişi hediye

Eğer yılbaşı için arkadaşlar arasında bir çekiliş yaptıysanız, iş arkadaşınıza ya da sosyal yaşantınızdaki arkadaşınıza alabileceğiniz en sade ve güzel hediyelerden birisi olan bu fincan bardak oldukça doğru bir seçim olacaktır. Fincan bardağın üzerine hediyeyi aldığınız arkadaşınızın ismini de yazdırarak yılbaşı hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilir ve karşınızdakini özel kılabilirsiniz.

Yeni Yıl Çekilişi İçin Hediye Usb Bellek

yılbaşı çekiliş hediyeleri

İş yerinde en sık kullanılan ürünlerden biri de USB belleklerdir. Peki bunun bir de isme özel ve kristal olduğunu düşünsenize! Çekilişte size hanım bir arkadaşınız çıktıysa bu modern tasarımlı, isme özel, 8 GB hafızalı kristal USB bellek mükemmel bir seçim olabilir. Kristal işlemesiyle son derece şık bir duruşa sahip olan bu usb bellek çalışan bayanlar için vazgeçilmez bir hediye seçeneği olacaktır.

Yeni Yıl İçin İsme Özel Hediye İkili Kalem Seti

yılbaşı çekilişinde ne hediye alınır

Kadın erkek fark etmeksizin her çalışana alabileceğiniz hediyelerden biri de isme özel kalemlerdir. Çok samimi olmadığınız kişilere hediye alırken kurtarıcınız olan bu çok şık kalemler sizi yılbaşı hediyesi ne alsam derdinden kurtaracak. İsme özel bu ikili kalem seti çok yakın olmadığınız iş arkadaşlarınız için doğru bir hediye olacak.

Yılbaşı Çekilişi İçin Arkadaşa Hediye Zippo Çakmak

yılbaşı çekiliş hediyesi fikirleri

Yılbaşı hediye çekilişinde sizin şansınıza patronunuz ya da üstünüz biri çıktıysa alacağınız hediyenin çok şık ve prestijli olmasına özen göstermelisiniz. Bu tanıma uyan en güzel hediyelerden biri ne diye sorarsanız, cevabımız isme özel bir Zippo çakmak olacaktır. Şık olduğu kadar kullanışlı da olan bu Zippo çakmağın isme özel oluşu size artı bir puan kazandıracak!

Yılbaşı Çekilişine Özel Hediye Not Defter

kurumsal yılbaşı çekiliş hediyesi

Şirkette yapılan yılbaşı çekilişinde size çıkan kişiye şirketin logosunu da taşıyan isme özel bir yılbaşı hediyesi vermek samimiyetiniz ne olursa olsun mükemmel bir hediye olacaktır. Hediyeyi vereceğiniz kişi sık sık dışarıda toplantılara katılan biriyse bu hediye şirketinizin prestiji açısından da en doğru seçeneklerden biri olacaktır. Ayrıca hediyeyi verirken patronunuz ordaysa ondan da bir bonus kaptınız demektir!

Yılın son günü ve yeni dönemin başlangıcı olarak kabul edilen o önemli gün için yılbaşı çekilişi hediye önerileri arıyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç önemli detaydan bahsedelim. Öncelikle bu alınacak olan hediye, hangi arkadaş grubu için yapıldı yani hangi grup ile yılbaşı çekiliş hediyeleri araştırmasına giriştiniz, buna dikkat etmek gerekiyor. Eğer özel bir arkadaş çevresi ile yapıldıysa bu çekiliş, alacağınız armağanı seçmek hem çok kolay hem de hızlı olacaktır fakat yılbaşı çekilişinde alınabilecek hediyeler çalışma arkadaşları için seçilecekse fonksiyonelliği olan sürprizler hazırlanmalı, seviyeye hep dikkat etmek gerekir. Tabi aile bireyleri için böyle bir çekiliş yapıldıysa almak istediklerinizi sınırlamak kesinlikle mümkün bir olay değil.

Tabi ki bu zorlu yılbaşı çekilişleri, hangi ortamda olursak olalım hepimizi zorlayacaktır. Özellikle okul arkadaşlarıyla ya da sık sık görüştüğünüz çevrenizle ayarladığınız yılbaşı çekilişleri bir şekilde kim daha güzel hediyeyi alacak yarışına dönüşür. Bu yüzden yılbaşında arkadaşa hediye fikirleri bulacağınız ve yeni yıla girerken en doğru hediyeyi almanızı sağlayacak yazımıza bir göz atın.

İsme Özel Logo Baskılı Kurumsal Ajanda

yılbaşı hediye önerileri

Yazı yazmaktan hoşlanan veya işi genellikle not alarak ilerleyen kadın veya erkeklere armağan edebileceğiniz şık bir armağan arıyorsanız hem işinin logosunu taşıyan hem de o kişinin ismine özel üretilen bir hediye almaya ne dersiniz? Birbirinden güzel renkleri ile beğeni toplayan ve çok kullanışlı hediyeler arasında ilk sıraya yerleşebilecek bu ajandalar ile değer verdiğiniz kişilerin hem işini kolaylaştıracak hem de onları ne kadar çok düşündüğünüzü bir kez daha kanıtlamış olacaksınız.

İsim ve Harf Yazılı Erkek Deri Cüzdanı

erkeğe yılbaşı hediyesi

Erkek kardeşiniz, eşiniz veya değerli babalarınız için tercih edebileceğiniz en ideal hediyeliklerden biri olan deri erkek cüzdanları bu yıl her kişiye özel olacak. Hem kişinin isim ve soy isminin baş harflerini taşıyan hem de yine isim ve soy isminin uzun hali yazılabilen bu şık kahve veya siyah deri cüzdan ile yılın her özel anı kutlanabilir. Üstelik kullanışlı yapısı ile her erkeğin severek üzerinde taşıyacağı bu cüzdanlar ile erkeklere de hediye almanın çok kolay olduğunu keşfedebileceksiniz.

Kişiye Özel Ahşap İsimlik ve Kartvizitlik

çekiliş hediyeleri

İster iş arkadaşlarınıza ister yeni iş değiştiren özel birine isterseniz de aranızda sık sık şakalaştığınız bir sevgiliye armağan edebileceğiniz şık isimlik ile yılbaşı da dahil tüm özel günleri kutlayabilirsiniz. Yeni iş terfiinden tutun da ofis içinde gerçekleştirilen çekiliş hediyelerine kadar pek çok alanda tercih edilebilen isimliğin en güzel tarafı da arka kısmında yer alan şeffaf kartvizitlik diyebiliriz.

Hello Water! Su Sağlıktır Cam Şişe

yılbaşı çekiliş hediyesi

Herhangi bir kişiye hediye alırken ilk dikkat ettiğiniz şey, ne kadar kullanışlı olup olmadığı ise tercihinizi 7/24 elinizden eksik edemeyeceğiniz cam, su şişelerinden yana kullanabilirsiniz. Birbirinden güzel renklerden oluşan kapakları ve şeffaf yapısı ile kendinden söz ettiren su şişelerinin en güzel tarafı da camdan üretildiği için sağlık konusunda herhangi bir şüpheye yer vermiyor oluşu. Kolay taşınabilir ve basitçe temizlenebiliyor olması da işin cabası

Seyahat Sevenlere İsim Baskılı Termos

yılbaşı çekiliş hediyesi

Çay, kahve veya soğuk içecek tutkunların en çok kullandığı ürünlerden biri kabul edilen termos bardakların hiç bu kadar tatlı bir versiyonu ile karşılaştınız mı? Farklı renk seçenekleri ve şık tasarımları ile hem erkek hem de kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alabilecek bu silikon kapaklı termoslar ile değer verdiğiniz her yaştan kişiye sürpriz yapabilirsiniz. Üstelik hediye edeceğiniz kişinin üstünü de bu ürünlerin üzerine yazdırarak daha özel bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Hepsi birbirinden özel olan bu yılbaşı çekilişi hediyeleri özenle seçilmiş olup her biri karşınızdakini mutlu etmeye yönelik olarak düşünülmüştür. Siz de yılbaşında ne alınır sorusunu kafaya çok takıyorsanız ya da yılbaşı çekilişi için hediye önerileri arıyorsanız eğer, hediye sepetinin size sunduğu bu ince düşünülmüş hediye fikirlerine bir göz atmanızı öneriyoruz. Ayrıca yılbaşında size özel sunulan fırsatlarla birlikte bir çok kolaylığı da hediyelerinizi alırken yaşayacaksınız. Yılbaşında arkadaşa hediye almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.. Yılbaşı hediyesi ne alınır düşüncesini kafanızdan silerek sizlere en şık ve kullanışlı hediyeleri sunan hediye sepetine uğrayabilirsiniz.

Harf ve Tarih Baskılı Kapşonlu Sweatshirt

yılbaşı çekiliş hediyesi

Kış aylarının en sık giyilen kıyafeti sweatshirt, iş yerinde yaptığınız çekilişte de en gözde hediyelerdendir. Siyah, bordo, melanj ve beyaz renk seçeneklerine sahip olan ürün, en sık karşınıza çıkacak yılbaşı çekilişi hediye önerileri arasında yer alır. kadın ve erkek için kesim farkı bulunan ürün, XXL bedene kadar mevcuttur. Hava geçiren terletmez ancak kalın kumaşı ile en kullanışlı hediyeler arasında yer alan ürün, kendi özel kutusunda sizlere ulaştırılır.

Yılbaşı çekilişleri çok gizemli olduğu için de çok eğlenceli ve güzeldir. Bazen, kalabalık bir grupsak eğer, çok da tanımadığımız kişileri kurada çekebilir. İste o zaman hediye seçmek biraz daha heyecanlı bir hal alır çünkü bu eğlenceli bir bulmacaya döner… Yılbaşı çekilişi için hediyeler bulmaya çalışırız ve onların arasından seçim yaparız. En güzeli ise bizim ismimizin kime çıktığını içimizden tahmin etmeye çalışmak ve sonrasında hediyeler verilirken herkesin gözlerinin içinde bu cevabı aramaya çalışmak…

O gün gelip de hediyelerin verilmeye başladığı an yaşandığında herkes hediyeleri ile mutlu, eski yılın son gününü yaşarken yeni yılın ilk gününe hazırlanır. Sokaklarla birlikte evler de süslenmiştir ve hediyelerin ardı arkası kesilmez. Daha sonra belki de annelerden, babalardan, arkadaşlardan ve yakınımızdaki birkaç kişiden daha hediye alırız ve işte yeni yıla tüm güzel enerjimiz ile artık hazırızdır…