Arkadaşa En İyi 20 Yılbaşı Hediyesi - Arkadaşa Yılbaşı Hediyeleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi

Yeni yıl telaşının yaklaştığı şu günlerde pek çok kişi yılbaşı akşamında yapılacak olan kutlamalara hazırlanıyor. Kadın veya erkek fark etmeden o geceyi nerede, nasıl ve ne şekilde geçireceğinin planını yaparken bir taraftan da eşe, dosta veya yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi derdine düştüğünüzü biliyoruz. Normal koşullar altındayken bile birine hediye almak, en doğru tercihi yapabilmek hatta ve hatta bu en doğru tercihi hem sizin hem de karşınızdaki kişi için en uygun koşullarda gerçekleştirmek gerçekten zor bir marifet. Hemen panik yapmanıza gerek yok çünkü ister kız ister erkek arkadaşa yılbaşı sürprizi yapmak artık çok daha kolay. Birden fazla alternatif arasından yılbaşında arkadaşa alınacak hediyeler için vereceğimiz birkaç örneği inceleyebilirsiniz.

Yeni yılın başlangıcı büyük bir heyecan ve yepyeni umutlar ile karşılanır. Sevdiklerimiz ile birlikte zaman geçirip, bu karşılamayı hep birlikte yapmak isteriz ve birbirimize alacağımız yılbaşı hediye önerileri ile seçimlerimizi yaparak, yeni yılı güzel bir şekilde karşılamak isteriz.

Karakalem Tasarımlı Kişiye Özel Kupa

arkadaşa yılbaşı hediyesi

Yılbaşında arkadaşınıza özel bir hediye vermek ve onu mutlu etmek istiyorsanız kişiye özel kupa hediyesi sizin için idealdir. Özelleştirilebilir olması sebebiyle standart kupalardan farklı olan bu ürün birinci sınıf kalitedeki porselenden imal edilmiştir. Kupa üzerine fotoğraf özel tasarımla siyah beyaz karakalem tasarımı ile basılır. Baskı teknolojisi çok yüksek olduğu için fotoğraf kaliteli ve net çıkar. Ancak fotoğrafın maksimum kalitede çıkması için fotoğrafın en az 1 MB boyuta sahip olmasına dikkat edilmelidir. Yılbaşında arkadaşa özel olarak verebileceğiniz karakalem baskılı kupa ürünü özel hediye paketi yaparak adrese teslim gönderilir.

Yakın Arkadaşa İnstagram Masif Çerçeve

arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır

Yılbaşında yakın arkadaşını sevindirmek isteyenlere özel masif çerçeve ürünü de öne çıkmaktadır. Özel bir aksesuar ürünü arayanlar tercihlerini Instagram masif çerçeveden yana kullanırlar. Bu çerçeve üzerine fotoğraflar ideal ölçülerde ve UV baskı teknolojisi kullanılarak işlenir. Bu yüzden fotoğraflar asla çıkmaz ve solma yapmaz. Arka yüzünde metal ayaklık bulunduğu için bu çerçeve masaüstünde rahatlıkla konumlandırılabilir. Yakın arkadaşa yılbaşında hediye edebileceğiniz bu çerçeve birinci sınıf kalitedeki masif ahşaptan imal edilmiştir. Ürün, kişiye özel hediye paketi yapılarak teslim edilir.

Giyilebilir Kollu Kırmızı Polar Battaniye

arkadaşa yılbaşı hediye önerileri

Hem kullanışlı hem de şık bir yılbaşı hediyesi arayanlar için tek kişilik TV battaniyesi son derece ilgi çekicidir. Yakın arkadaşa yılbaşında hediye edilebilecek ürünler arasında yer alan battaniye son derece rahat ve şık tasarıma sahiptir. Sıcak tutma özelliğinin yanı sıra ultra yumuşak polar kumaşından üretildiği için de konforludur.

Standart boyutlarda hazırlandığı için her bedene uyumludur. Çamaşır makinesinde yıkanabilir özelliği sayesinde son derece kullanışlıdır. Kadınlar ve erkekler için TV karşısında kullanıma uygundur. Katlayıp rahatlıkla yer kaplamadan dolap içinde muhafaza edilebilir. Telefon kumanda veya bilgisayar kullanırken elleri serbest bırakır. Geniş boyutlu manşet yerleri ile sımsıcak tutan bir battaniyedir. Polar TV battaniyesi özenle hediye paketi yapılıp gönderilir.

Dost Kelime Anlamlı İsme Özel Kupa

yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi

Yılbaşında arkadaşa anlamlı ve kullanışlı bir hediye almak isteyenler isme özel kupa tasarımını tercih edebilir. Birinci sınıf kalitedeki porselenden imal edilen bu kupada klasik beyaz zemin üzerine UV teknolojisi ile kaliteli baskı yapılır. Kupanın her iki yüzüne de özelleştirme imkanı vardır. DOST kelime anlamlı bu kupa son derece özel bir hediye olup günlük kullanıma uygundur. Kaliteli baskı teknolojisi sayesinde özelleştirme işlemi silinmeden kullanılabilir. Özel hediye paketi yaparak adrese teslim gönderilir.

Kara Kalem Fotoğraf Baskılı Anahtarlık

kız arkadaşa yılbaşı hediyesi

Yılbaşında arkadaşa kişiye özel bir hediye vermek isteyenler fotoğraf baskılı anahtarlık ürününü tercih edebilirler. Anahtarlığın her iki yüzeyine de istediğiniz fotoğraf basılacağı için son derece şık ve özel bir hediyedir. Kaliteli baskı sonucu almak için en az 1 MB boyuta sahip fotoğraflar gönderilmelidir. Karakalem efekti ile şık ve göz alıcı bir baskı yapılır.

UV baskı teknolojisi kullanılarak yapılan baskılama işlemi uzun süre dayanıklı olup asla çıkmaz ve solma yapmaz. Anahtarlık sert parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Yılbaşında arkadaşa hem kullanışlı hem de sadece ona özel bir hediye almak isteyenler için çok ideal bir üründür. Karakalem fotoğraf baskılı bu anahtarlık özel hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir.

Mola Zamanı Hediye Kahve Kutusu

yakın arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri

Yılbaşında arkadaşına çok seveceği bir hediye vermek isteyenler French Press hediye kutusunu seçebilir. Özellikle kahve tiryakileri için bu hediye kutusunda çok özel hediyeler yer alır. İlk olarak birinci sınıf kalitedeki porselen materyalinden imal edilen kupa vardır. Kupa klasik beyaz üzerine UV teknolojisi ile baskı yapılarak özelleştirilir. Kupanın her iki yüzeyine de baskı yapıldığı için son derece şık ve kişiye özel hale getirilir.

Hediye kutusu içinde yer alan bir diğer ürün sukulenttir. Birinci sınıf kalitedeki masif ahşaptan imal edilen saksısı ile sukulent ev ortamında rahatlıkla bakılabilir. Tasarıma UV baskı teknolojsi ile özelleştirme yapılabilir. Hediye kutusu içinde son olarak kahve meraklıları için French Press yer alır. Cam metal ve ahşap malzemeden oluşan French Press son derece kullanışlı ve şık yapıya sahiptir. Ayrıca hediye kutusu içinde Gufa teze kavrulmuş filtre kahve de yer alır.

Fotoğrafınıza Özel Tasarım Akrilik Çerçeve

arkadaş için yılbaşı hediyeleri

Arkadaşa yılbaşında alınabilecek en anlamlı ve manevi değeri yüksek hediyelerden biri de özel tasarım akrilik çerçevedir. Evde veya ofis ortamında rahatlıkla sergilenebilecek bu çerçeve şık tasarımı sayesinde son derece dekoratif bir üründür. Dikdörtgen formata sahip bir fotoğraf seçilerek kişiye özel hale getirilebilir. Ofiste çalışma masasında veya dekoratif raflarda rahatlıkla kullanılabilir. Birinci sınıf kalitedeki akrilik materyalden üretildiği için uzun yıllar boyunca deforme olmaz. Fotoğraf ile özelleştirebileceğiniz bu ürün, özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir.

12 Fotoğraf Baskılı Mandallı Anı Çerçevesi

arkadaşıma yılbaşı hediyesi

Yılbaşına arkadaşları ile birlikte girenlerin mutlaka tercih etmek isteyeceği özel hediyelerden biri de mandallı anı çerçevesidir. Arkadaşlarınızla en güzel anılarınıza yer verebileceğiniz bu ürünün manevi değeri oldukça yüksektir. Anı çerçevesi tamamen doğal ahşaptan üretilmiş olup el yapımıdır. 12 adet belirleyeceğiniz fotoğrafınız ideal ölçülerde basılarak adrese teslim gönderilir.

Ahşap çerçeveye ek olarak 12 adet ahşap mini mandal da gönderilir. Bu sayede doğal bir dekorasyon görüntüsü altında fotoğraflar kolaj yapılabilir. Fotoğrafların asılacağı doğal şık hasır ip ile tamamlanabilir. Yılbaşında en yakın arkadaşına asla unutamayacağı bir sürpriz yapmak isteyenler manevi yönü yüksek anı çerçevesini tercih edebilir. Bu ürün de özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.

Kişiye Özel Fotoğraf Saklama Kutusu

kız arkadaşa yılbaşı hediyeleri

Son yıllarda arkadaşlar arasında en çok popülerlik kazanan hediyelerden biri ahşap fotoğraf albümüdür. Kullanışlı olmasının yanı sıra anı değeri yüksek olan bu hediyenin manevi değeri öne çıkar. Uzun yıllar boyunca fotoğraflarınızı muhafaza etmenizi sağlayan bu albüm birinci sınıf kalaitedeki materyalden imal edilir. Kız ve erkek bebekler için de kullanıma uygundur.

Ahşap kutu ölçüleri ideal seviyede olduğu için ev ve ofis ortamında kullanılabilir. Standart albümlerde yaşanan fotoğraf yerleştirme sıkıntıları bu albümde görülmez. Bunun yanı sıra kişiye özel olduğu için de son derece ilgi çekicidir. Ergonomik boyutu ile her ortamda rahatlıkla saklanabilir.

Trio Crook Serisi, Havorthia ve Echeveria

iş arkadaşa yılbaşı hediyesi

Bitkilerle yakından ilgilenen arkadaşa yılbaşında alınabilecek en özel hediye sukulent ailesine özgü bitki çeşitleridir. Bu üründe yer alan tüm bitkiler sukulent ailesine dahildir. Bu sebeple iç mekanlarda çok zahmet gerektirmeden rahatlıkla yaşayabilme özelliğine sahiptir. Fısfıs yardımı ile yazın 5 günde 1, kış mevsiminde ise 15 günde 1 olacak şekilde 100 ml su ile sulanması yeterlidir. Doğrudan güneş ışığı almayan ortamlarda uzun ömürlü bir şekilde bakılabilir. Yılbaşında özellikle bitkilere büyük ilgi duyan arkadaşa hediye edebileceğiniz bu bitkiler son derece şık ve dekoratif amaçlı da kullanılabilir.

Happy New Year 3D Led Lamba

yılbaşı hediyesi arkadaşa

Arkadaşlarınıza ışıltılı bir hediye vermek istiyorsanız, bu lambayı yılbaşı hediyesi seçenekleriniz arasında tutmalısınız. Akrilik levha, kırılmaz şeffaf malzeme kullanılan lamba, sevimli tasarımıyla yeni yılın en çok konuşulacak hediyeleri arasında yerini alıyor. Alt kısmında bulunan ahşap kaidesi ile masa üstü kullanıma uygun olan lamba, lazer işleme ile aydınlık sağlamaktadır. Sarı renk ışık vermekte olan lamba, yılbaşında arkadaşa alınacak hediyeler arasında en özellerinden! USB girişi sayesinde masaüstü bilgisayar, laptop ya da powerbank ile çalışmaya uygun olan lamba, açma kapama düğmesi sayesinde isteğinize göre çalışmaktadır. Çam ağacı tasarımlı lamba, özel hediye paketinde gönderilmektedir.

Monogram Tasarımlı Çelik Termos

arkadaşa yılbaşı hediyesi

Kahve sevenlerin aklını başından alacak bir hediye arıyorsanız; tam olarak da bu kişileri göz önünde tutarak tasarlanan ve yaz – kış vazgeçmeden kullanılabilen çelik termosları bir incelemelisiniz. Birbirinden eğlenceli çeşitleri ile özellikle soğuk kış aylarında değer verdiğiniz tüm çay – kahve seven arkadaşlarınıza şık, çelik termoslardan hediye edebilirsiniz. Üstelik sadece sıcak içecekler değil, soğuklarda da kullanılabilir.

İsme Özel Ahşap Fotoğraf Kutusu

arkadaşa yılbaşı hediyeleri

Yeni yılda tüm anılarını biriktirmek isteyen arkadaşlara özel bu hediye ile siz de anlamlı bir yılbaşı armağanı vermiş olacaksınız. Hediyeniz, üzerine arkadaşınızın ismi yazılarak özelleştirilir. İsim, soyisim  ve tarih ile kişiye özel bir hal alan fotoğraf kutusu, en yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında yer almaktadır. hele bir de arkadaşınızla çok fazla fotoğrafınız varsa, fotoğraflarınızın çıktılarını alarak ona içi dolu bir fotoğraf kutusu hediye etmiş olursunuz. İstediğiniz 9 fotoğraf, içine baskı yapılarak gönderilecek bu ürün, el yapımı kaideli masa tutucu ile birlikte gönderilmektedir.  Ürün, özel kutusu ile hediye paketinde gönderilir.

Şehir Tasarımlı Baskılı Tişört

yılbaşında arkadaşa ne alınır

Spesifik hediye arayışına girdiyseniz ve Artvin ili ile bağı olan bir arkadaşınız bulunuyorsa yılbaşı akşamına uygun bir armağan buldunuz diyebiliriz. Maalesef sadece Artvin memleketi ile ilişkisi bulunan yakınlarına armağan edebileceğiniz bu tasarım tişörtün siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı rengi bulunuyor ve ön kısmında bahsi geçen ilin farklı özellikleri bir arada sunuluyor.

Her kişinin zevkine ve bütçesine uygun, arkadaşa yılbaşı hediyesi arıyorsanız işinizi kolaylaştırmak adına birkaç kriter belirleyebilirsiniz. Bu kriterleri ister kendi maddi durumunuza isterseniz de karşınızdaki kişiye göre listeleyebilirsiniz. Kişinin ilgi alanlarına, cinsiyetine veya ihtiyaçlarına göre oluşturabileceğiniz bu liste sayesinde hem zamandan hem de maddiyattan da tasarruf etmek sizin elinizde. Ancak temel olarak kadın veya erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi alacaksanız; yakınlık dereceniz de yüksek ise tercihinizi sizden de bir parça taşıyan hediyeliklerden yana kullanabilirsiniz. Eğer bu tarz bir armağan bulamıyorsanız alacağınız veyahut da almayı planladığınız hediyeyi kendi özel cümleleriniz, hoşunuza giden bir şiir veya yeni yıl mesajları ile de tamamlayarak daha özel bir hale getirebilirsiniz. Üstelik bu durum emin olun sevdiklerinizin daha çok hoşuna gidecek ki bu durumun kesinlikle maddi durumunuzla alakası olmayacaktır. Örneğin sıradan bir kalem bile sizin sözcükleriniz veya süslemeleriniz ile en pahalı hediyelerden daha değerli gözükecektir.

Glasgow 2’li Viski Kadeh Seti

yılbaşı hediyesi arkadaşa ne alınır

Her ne kadar da bazı zevkler pahalı gibi gözükse de bir kere ona bulaştınız mı vazgeçmek mümkün olmayabilir. İşte bu pahalı zevkler arasında gösterilen viski için özel tasarlanan kadehleri eminiz ki daha önce hiç görmediniz. İkili halde sunulan bu şık tasarımlı set ile yakın arkadaşlarınızın değer verdiği bu zevke bir katkı da sizler sağlayabilirsiniz.

Kartvizitlik, Kalem, Anahtarlık Seti

yılbaşı arkadaşa hediye fikirleri

Bu tip gereçlere ihtiyaç duyan arkadaşlarınız için tercih edebileceğiniz bu önerimiz, kişiye özel olarak hazırlanması yani üzerine kalıcı bir şekilde isim yazılması ile dikkat çekici bir hal alıyor. Özel olarak hazırlanan bu hediye seti, arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak alınabilecek ideal bir seçimdir. Şık kutusunda gönderilecek ve unutulmaz olacak hediyenizi, isterseniz yılbaşı gecesi isterseniz de birkaç gün öncesinden sahibine verebilirsiniz.

Yeni Yıl İçin Hediye Sepeti

arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri

Yılbaşı hediye kutusu olarak düşünebileceğiniz bu set, Çam ağacı aplikeli havlu, Mini yılbaşı çorabı içinde kuruyemiş Baston şeker, yılbaşı çanı Ve mutluluklar mesajlı sevimli kardan adam çikolatadan oluşuyor. Yeni yılı anımsatan sevimli şeker ile salep içerken arkadaşınız sizi hatırlayacaktır. Unutulmaz bir hediye olarak tercih edilebilir. Yılbaşı hediyeleri arkadaşa bizim için olan değerini hatırlatmak ve onu mutlu etmek için bir bahane olabilir.

Minyatür Bahçe

arkadaşa alınabilecek yılbaşı hediyeleri

Arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak, yeni bir yılın gelişini kutlamak için hediye edebileceğiniz sevimli minyatür bahçe, adeta mini bir masal dünyasını andırıyor. Özel tasarım saksı içerisinde yer alan bahçe, gerçek bitkiler, doğal taşlar ve suya dayanıklı dekorlar ile yapılmıştır. Kaliteli ve şık bir duruşa sahip olan bahçe, hem aile bireylerine, hem arkadaşlara hem de sevgiliye hediye olabilir. Yılbaşında vermenizin derin bir anlamı olan bu hediyede ona aslında bakacağı bir canlı hediye ediyorsunuz.

Yılbaşında alınacak hediyeler ise genel itibariyle aile ve arkadaşa alınacak hediyeler şeklinde ayrılsa da aslında her iki grupta da temel amaç hediye sahibine kendisini özel hissettirmektir. En Yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi alırken, esprili bir dil kullanabilir ya da arkadaşınızın zevklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Ayrıca anlamlı bir not eklemeyi de unutmayın. Yılbaşı hediyeleri arkadaşa, aileye ya da sevgiliye gibi ayrılsa da, kişiye özel hale getiren isim detayları, bazı hediyeleri herkes için uygun hale getiriyor. Bu anlamda size pek çok seçenek sunduğumuz yılbaşı hediye önerileri listesi, yeni yıl hediye sepetleri ile birlikte dolu dolu karşınızda. Bu yazımızı okuduktan sonra yılbaşında erkek arkadaşıma ne alabilirim gibi bir soru ifadesini kafanızdan tamamen atacaksınız. Çünkü sizlere arkadaşlarınız için bu yılbaşında alabileceğiniz en değerli hediyelerden bir liste hazırladık. Arkadaşlarınızla aranızdaki samimiyeti daha da artırabileceğiniz ve karşılıklı olarak kurduğunuz bağınızı güçlendireceğiniz en güzel yılbaşı hediyelerini sizlerle bir araya getirdik.

Arkadaşa Özel Yılbaşı Hediyesi Puzzle

arkadaşıma yılbaşı hediyesi ne alabilirim

Arkadaşa yeni yıl hediyesi olarak alabileceğiniz en güzel hediyelerden birisi de tam 1000 parçadan oluşan bu puzzle olacaktır. Arkadaşınızla birlikte çekilmiş olduğunuz en güzel fotoğraflarınızdan oluşan bu puzzle hediyesini yılbaşı gecesinde arkadaşınıza hediye edin ve arkadaşınız yap bozu tamamladığında ortaya çıkan görüntüyü görünce oldukça şaşırsın.

İsme Özel Toscana Şarap Kadeh Seti

kız arkadaşa yılbaşı hediye fikirleri

Kişilerin ilgi alanları veya zevklerine göre bir hediye seçim planı yapan erkek veya kadınların ilk seçenek olarak gördüğü şık şarap kadehleri ile 2021 yılına merhaba diyebilirsiniz. Hem uygun fiyatı hem geniş hazneli tasarımı hem de isme özel tasarlanan şekli ile armağan ettiğiniz kişinin severek kullanacağı kadehin farklı versiyonlarına da bakabilirsiniz.

Yılbaşında alınacak hediyeler, genel itibariyle güzel dilekler ile yüklü olmalıdır ya da tüm yıl boyunca kişinin yanından ayırmak istemeyeceği, belki masasını süslemesini isteyeceği nitelikte olmalıdır. Bu şekilde yıl boyunca kendinizi de iyi dileklerinizi de ona hatırlatabilirsiniz. Bu durumda arkadaşınızın ilgilerini göz önünde bulundurup, buna göre seçim yapabilir ve güzel dileklerinizi de hatırlatıp hediyenizi verebilirsiniz. Hala yılbaşı hediyeleri neler olabilir sorusunun kafanızı kurcaladığını duyabiliyoruz. Hızlıca hediye seçimi yapabileceğinizin henüz farkında değilsiniz.  Siz en yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi almak isterken ona aslında sevginizden bir parça hediye ettiğinizi unutmamalısınız. Uzun yıllar boyunca süren ve asla kolay kazanılmayan dostlukların sonucunda oluşan bu bağ, her yılbaşı gününde kendisini tekrar eder ve herkes kendisine yılbaşında arkadaşıma ne alabilirim sorusunu sormaya başlar.  Erkek ya da kadın fark etmeksizin arkadaşlarınıza alabileceğiniz en güzel hediye seçenekleri tabi ki de onların karakterine uygun olarak seçeceğiniz hediyeler olacaktır.

Mesela spor yapmayı çok seven bir arkadaşınıza gider ve ona özel bir sporcu kıyafeti ya da çantası alabilirsiniz ya da bir türlü sigarayı bıraktıramadığınız bir arkadaşınıza özel olarak zippo çakmak hediye edebilir ve yılbaşı gibi özel bir günün onun açısından oldukça keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede zorluklarla kazandığınız dostluğunuza bir meyve daha vereceksiniz ve arkadaşlık bağlarınızı güçlendirebileceksiniz.

İsme Özel Sukulent Naturacube

yılbaşı hediyeleri arkadaşa

En anlamlı yılbaşı hediyeleri arasında yer alan naturacube ile yaşatmanın önemini, yeni yılda da bir bitkiye can vererek gösterin! Ahşap masif ağaçtan imal edilmiş saksısı ile naturacube, üzerinde bulunan sukulent bitkisinin yaşaması için gerekli alanı sağlamaktadır. Yakın arkadaşa yılbaşı  hediyesi seçenekleri arasında yer alan bu ürün ile arkadaşınıza küçük ve anlamlı bir hediye vermiş olursunuz. 7 cm x 7 cm ölçülere sahip küp saksısı ile ofiste ya da evde kullanıma oldukça uygun olan bu bitki, haftada iki kez püskürtme yöntemi ile sulama dışında bir bakım talep etmez.  Ürün, özel kutusu ile sizlere gönderilmektedir.

Kişiye Özel Saatli Çerçeve

arkadaşa yılbaşı hediyeleri 2020

Yeni yılda akıp giden zamanı daha iyi anlamak ve kullanışlı bir hediye vermek için bu çerçeveyi tercih edebilirsiniz. Ürün, 3,5 cm çapında gömme saat içermektedir. Saatin pilinin değiştirilmesi, uzun süreli kullanım sağlar. Sıcak baskı ile işlenen yıl başı temalı mesaj ve görseller, solma ya da çıkma yapmaz. Ürün, yılbaşı hediyeleri arasında en dikkat çekenlerdendir. Ürüne ek 1 adet ahşap alt ayak gönderilmesi  sayesinde ürünü masa üzerinde de kullanabilirsiniz. isim yazılması sayesinde özelleştirilen saat, 1,3 cm kalınlığa sahip olması nedeniyle kolay bir kullanıma sahiptir. Ürün, özel kutusunda sizlere gönderilir.

Yeni Yıl Teşekkür Hediyesi Viski Kadeh Seti

dosta yılbaşı hediyesi ne alınır

Üzerine isim yazılarak kişiselleştirilmiş 2 adet viski bardağından oluşan set, kaliteli camdan üretilmiştir. Üzerinde yeni yıl teması barındıran set, lazer işleme tekniği ile özelleştirilmesi nedeniyle uzun süreli kullanım sunar. Bardaklar üzerine yapılan işleme ve özelleştirmeler asla çıkmaz. 205 cc hacme sahip tek bardak, 9 cm boy ve 7 cm çapa sahiptir. Üzerine atılacak tarih ile de daha anlamlı hale getirilecek set,  yılbaşında arkadaşıma ne alabilirim, diye düşünenler için kusursuz bir seçimi oluşturmaktadır. Ürün, setin kendi kutusunda ve özel hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Bütün bunlar sayesinde arkadaşa yılbaşı hediyeleri seçeneği olarak fazla bütçesi olmayan arkadaşlarımız için de güzel seçenekler ortaya çıkarttık. Zaten yılbaşının asıl amacı sevdiklerimizle bir araya gelmek olduğu için arkadaşlarınız için alacağınız gerçek hediyenin kendiniz olduğunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Sevdikleriniz için hazırlayacağınız manevi hediyeler de özellikle karşınızdakinin dikkatini çekecek ve onun son derece mutlu olmasını sağlayacaktır. Siz de arkadaşlarınıza güzel ve ucuz yollu bir yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız bu söylediklerimizi dikkate almanızda bir fayda olacaktır.

İsme Özel İmza Tasarımlı Ajanda

arkadaşa yılbaşı hediyesi ajanda

Yılbaşında hem yeni yıl ruhuna uygun, hem kullanışlı bir hediye arayanların öncelikli tercihi olan ajanda ile, sevdiklerinize anlamlı bir hediye vermenin mutluluğunu yaşarsınız. Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında da yer alan bu ürün, cinsiyetin önemli olmadığı hediyelerdendir. Oldukça meşgul, yerinde duramayan ya da işlerini yetiştirmeye çalışan arkadaşlarınız varsa, ajanda ile yeni yılda onlara yardımcı olabilirsiniz. Kırmızı, kahverengi, siyah ve gri renk seçeneklerine sahip ajanda, üzerinde isim baskısı ile özelleştirilir. Toplam 370 sayfadan oluşan ürün, içinde bir Türkiye siyasi haritası bulundurmaktadır. Ürün, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir.

İsme Özel Sıcak Su Torbası

kız arkadaşa yılbaşı hediyesi ne alınır

Yeni yılın en sıcak ve sevimli hediyelerinden olan bu sıcak su torbası, kış aylarının soğukluğunu arkadaşınızın üzerinden almanızı sağlayacaktır. Yumuşacık pamuklu yüzeyi sayesinde kış günlerinde kolayca sarılabileceğiniz bu sıcak su torbası, en yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında yer alır. Üzerine yazılacak isimle özelleştirilen bu ürün, 37 cm x 20 cm ölçülere sahiptir. Üzerinde bulunan yılbaşı teması sayesinde eğlenceli bir görünüme sahip olan sıcak su torbası, çam ağaçları ile bezeli yüzeyi ile yılbaşı ruhunu yansıtmaktadır. Ürün, yılbaşına özel hediye paketi ile sizlere gönderilecektir.

Geyik Tasarımlı Müzikli Kar Küresi

kız arkadaşıma yılbaşı hediyesi

Özellikle çocukluk arkadaşlarına alınabilecek yılbaşı hediyeleri arasında yer alan bu kar küresi ile arkadaşlıklarınıza romantik bir bakış açısı yansıtabilirsiniz. Bu kar küresi, kış ayları ve yeni yıl hediyeleri alternatiflerinin en sevimlilerindendir. Yılbaşında alınacak hediyeler arasında kışın ruhunu en güzel şekilde yansıtan bu ürün, Castle in the Sky parçasını çalmaktadır. Altında bulunan kurma kolu ile müziği başlatan kar küresi, içinde iki adet beyaz geyik figürü bulundurmaktadır.  Ürün, yılbaşına özel hediye paketi ve kendi kutusunda sizlere teslim edilir.

İşte tüm bunlar yüzünden en yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi seçmek kendisinin yanında bir sürü uğraş gerektirmektedir. Siz de en sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediyeler seçerken onların karakterine uygun ve aranızdaki bir espriden de yola çıkarak samimiyetinize göre hediyeler seçebilirsiniz. Bu tarz alacağınız hediyeler kesinlikle aranızdaki arkadaşlığı daha da güçlendirecektir.

Yılbaşı Hediyesi Geyikli Yastık

arkadaşa yılbaşı hediye önerileri

Yılbaşında arkadaşınıza aldığınız hediyenin hem esprili, hem kullanışlı olmasını istiyorsanız, geyikli yastık ile en güzel tercihi yapmış olursunuz.  Yılbaşı hediyeleri arkadaşa ucuz olsun, aynı zamanda kaliteli olsun istiyorsanız, içi dolu olarak hazır gönderilecek yastığımızla karşınızdayız! Özel dokulu kumaşı ve kişiye özel baskısı sayesinde yastık, yılbaşının en esprili hediyeleri arasında yer alıyor. Çamaşır makinesinde yıkanmaya uygun olan ürün, üzerinde istediğiniz isim ve mesaj ile gönderilmektedir. Üzerinde gözlük takmış geyik resmi bulunduran yastık, alerji yapmayan özel yapıya sahiptir. Ürün, özel olarak paketlenerek sizlere ulaştırılır.

Kişiye Özel Atatürk İmzalı Hediye Ajanda

yılbaşında arkadaşa alınacak hediyeler

Kız arkadaşlarınıza veya erkek arkadaşlarınıza yeni yıl hediye alma konusunda tereddütte kalıyorsanız ve fonksiyonlu bir armağan ile onları mutlu etmek istiyorsanız şık tasarımı ve Atatürk imzası ile kişinin ismine özel tasarlanan çeşitli renkleri bulunan kullanışlı ajandaları tercih edebilirsiniz. Hem okul hem de iş hayatında pek çok kişinin işine yarayan bu armağan ile aynı zamanda iş arkadaşlarınız da mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Fotoğraf Baskılı Esprili Çorap

yılbaşında kankaya ne alınır

Sağlıklı ve temiz %100 polyesterden imal edilen çorap, üzerine arkadaşınızla fotoğrafınız basılarak sizlere gönderilir. Ürün, 38’den 42’ye kadar numaralar bulundurur. Kolay yıkanan uzun ömürlü hediye ile yılbaşında arkadaşa alınacak hediyeler arasında en esprili hediye sizinki olacak. Dize kadar uzanması nedeniyle kolay ve kışa uygun bir kullanım sunan çorap, kendi kutusunda sizlere gönderilecektir.

Yılbaşı yaklaşırken herkesi aldı bir telaş… Herkes arkadaşlarına, sevdiklerine ve ailesine küçük de olsa hediyeler almak ve onları bu özen ve güzel günde mutlu etmek istiyor. Ama bir yandan da aklımızda deli sorular; yılbaşı hediyesi ne alınır? Tabii ki de bu sorunun tek bir yanıtı yok. Almak istediğiniz her kişi için ona özel yılbaşı hediyeleri bulabilirsiniz. Bunun en güzeli de arkadaşa yılbaşı hediyesi seçmektir. Hiçbir arkadaşınızı unutmamak için kaç kişiye hediye almak istiyorsanız onların isimlerini yazarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra bu kişilerin karşılarına bulduğunuz hediyeleri yazarak bir kez daha kontrol edebilir ve onlar için uygun bir yılbaşı hediyesi bulduğunuza tamamen emin olursanız daha sonra bu hediyeleri satın alabilirsiniz.

Yılbaşında alınacak hediyeler çok önemlidir çünkü karşı tarafa verdiğiniz önemi gösterir. Arkadaşınızın, ona verdiğiniz hediye ile ne kadar mutlu olacağını tahmin dahi edemezsiniz, çünkü hatırlanmak ve düşünülmek güzeldir. Yılbaşı hediyesi seçmek gerçekten önemli ve eğlenceli bir iştir. Bunun keyfini sonuna kadar çıkarmalısınız. Bazen kalabalık iş yerlerinde yılbaşı hediye çekilişi yapılır ve herkes kendi çektiği iş arkadaşına hediyesini alır. Herkes arkadaşa en güzel yılbaşı hediyesi bulmak ve kurada çektiği kişiye vermek ister. Tabii onun da bu hediyeyi beğenmesini bekler…

Erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi seçmek de önemli ve güzeldir. Onun için nen doğru hediyeyi seçmek biraz zaman alır ancak bu süreçte çok eğlenebilirsiniz. Onun için seçenekleri gözden geçirirken birkaç kez düşünebilir ve biraz daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ya da belki de almak istediğiniz hediyeyi görür görmez tam da ona göre olduğuna karar verecek ve hemen alacaksınız.