Ev Görme Hediyesi Ne Alınır? Yeni Ev İçin En İyi 10 Hediye

Ev Görme Hediyesi Ne Alınır? Yeni Ev İçin En İyi 10 Hediye

Dikkatinizi Çekebilir: Yeni Ev Hediyeleri

Arkadaşlarınızın, aile dostunuzun ya da sadece tanıdığınız birinin yeni eve çıkmasına şahit oluyorsanız, mutlaka ev ziyaretine gitmeniz gerekecektir. Bu tür ziyaretlerde de eli boş gitmek olmaz! Mutlaka bir ev görme hediyesi almanız gerekecektir. Sizler için hem en kullanışlı, hem en güzel ev hediyelerini sıraladık! Ürünlerimiz, yeni ev ziyaretleri için hediye edilmeye uygun olup, güvenilir kargo avantajıyla gönderilmektedir.

Çiftlere Özel Esprili İkili Mutfak Önlüğü

ev görme hediyesi

Yeni evli ya da birbirini yeni evlenmiş gibi seven arkadaşlarınıza esprili mutfak önlüğü ile ‘Yeni evine hoş geldin’ deyin! 2’li set halinde gönderilen önlük, çiftin ismi basılarak özelleştirilmektedir. Kadın arkadaşınız için kırmızı, erkek arkadaşınız için siyah olarak gönderilecek önlük, sevimli resimlendirmesi ile gülümseten hediyeler arasında yerini alır. 40 derecede 80 yıkamaya kadar dayanıklı olan önlük, tasarım anlamında oldukça orijinaldir. Ev görme hediyesi ne olabilir, diye düşünen misafirler için sempatik bir hediye olan önlük, samimi aile dostlarınıza uygun hediyeler arasındadır. Tam boy olması ile kullanışlılığını kanıtlayan önlük, kendi kutusunda ve hediye paketi yapılarak sizlere gönderilmektedir.

İsme Özel Pasta Sunum Fanusu

ev görme hediyesi

Mutfakla arası iyi olan yakınlarınız için ev hediyesi arıyorsanız İsme Özel Cam Kapaklı Pasta Sunum Fanusunu hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Keklerle, pastalarla süslenecek sunum fanusuna dilediğiniz mesajı yazdırma şansına sahipsiniz. İsme özel olarak yapılan özelleştirme, masif ahşap üzerine lazer kazıma teknolojisi ile yazılmaktadır ve asla silinme gibi bir risk taşımaz. Bu yönüyle sevdiklerinize mutfaklarında uzun yıllar keyifle kullanacakları bir ürün almanın gururunu ve sevincini yaşayabilirsiniz.

Premium Bar Tipi Tirbuşon

ilginç ev görme hediyesi

Hem şık, hem kullanışlı hediye almak isteyenler için, arkadaşlarını çok iyi tanıyanlar için bu tirbuşon mükemmel bir hediye alternatifi! Evine gittiğiniz ailenin masasında yenecek keyifli yemekleri hayal edebiliyor, televizyonunda izlenecek maçları gözünüzde canlandırabiliyorsanız, tüm bunlar olurken mutfakta eşlik edecek şık ve kullanışlı bu tirbuşonu tercih edebilirsiniz. Ev görme hediyesi önerileri arasında özellikle tercih edilebilecekler bu ürün, sade şık, parlak bir yüzeye sahiptir.  Masa üzerine monte edilerek kullanılan ürün, pratikliği ve sağlamlığı ile tercih edilir. Özel olarak hediye paketi yapılarak sizlere gönderilecek ürün, güvenle kullanılır.

Resimli Bardak Altlığı

ev görme hediyesi ne alabilirim

4’lü set halinde sizlere gönderilecek bardak altlığı ile arkadaşınızın evinde kendi imzanızı bırakabilirsiniz. Üzerine bastırılan fotoğraflarla özelleştirilen bardak altlıklarına ister arkadaşınızla birlikte fotoğraflarınızı, ister arkadaşınız ve eşinin fotoğrafını bastırın. Arkadaşınızın eşi ile fotoğraflarını bir bahane ile alarak bu bardak altlıklarına bastırmanız durumunda harika bir sürpriz yapmış olacaksınız. 5 mm kalınlığa sahip bardak altlıkları, ahşap malzemeden imal edilmiştir. Üzerine bastırılan fotoğraf çıkma ve solma yapmaz. Göndereceğiniz 4 adet fotoğrafın kullanılacağı ürün, uzun ömürlüdür.  Arkadaşınızın evinin bir köşesinde adınız anılsın, hatıranız kalsın istiyorsanız, bu ürün mükemmel bir tercih olacaktır. ürün, kendi kutusunda sizlere ulaşır. Hediye paketi yapılmış halde gönderilecek ürünü sevdiklerinize güvenle armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel Minyatür Bahçe

ev görme hediyesi ne olabilir

Risksiz ev hediyeleri arasında bulunan bahçe, sukulent çiçeğinin hoş tarzı ile mini bahçelerin küçük huzurunu bir araya getiriyor! Bahçe tasarımının yanında bulunan kara tahtaya, hediye etmek istediğiniz arkadaşınızın ismini yazdırarak özelleştirebileceğiniz ürün, özel tasarım seramik saksıda sizlere gönderilmektedir. Üzerinde bulunan sukulent bitkisi, iç ortamda bakıma uygundur. Bitkinin uzun süre yaşaması için güneş gören bir yere konması gerekmektedir. Kullanılan  minyatür materyaller kişiye özel olduğundan küçük değişikliklerde bulunulabilir. Güneş, az su ve günde 2 saat temiz hava dışında hiçbir gereksinimi olmayan, kolay bakımı ile tercih edilen sukulent ile arkadaşınızın evine küçük bir huzur getirebilirsiniz. Ev görme hediyesi önerileri arasında bir klasik halini almış saksı bitkilerine farklı bir soluk getiren minyatür bahçe, özel paketinde korunaklı olarak sizlere gönderilir.

Geometrik Kedi Tasarımlı Led Lamba

yeni ev görme hediyesi

Yeni eve çıkan arkadaşınızın kedi aşığı olduğunu biliyorsanız, bu hediyeyi muhakkak tercih etmelisiniz. Alt kısmında bulunan ahşap kaidenin üzerine oturtulmuş kedi figürü, aslen sarı ışık veren bir lambadır. Gece lambası olarak ya da dekoratif amaçlı kullanılabilecek ürün, şeffaf kırılmaz malzemeden üretilmiştir. Lazer ile kırılmaz malzemenin işlenmesi sonucu ortaya çıkan ürün, USB kablosu ile powerbank, bilgisayar gibi aygıtlardan da fişe takılabilir. Ürün, açma kapama düğmesine sahiptir. Yeni ev görme hediyesi seçenekleri arasında en şık alternatiflerden olan ürün, özel kutusunda sizlere gönderilmektedir. Ürün, hediye paketi yapılmış olarak elinize ulaşır.

Kişiye Özel Duvar Saati

en güzel ev görme hediyesi

Dekoratif duvar saatleri, klasikleşmiş hediyeler arasındadır. Ama her klasik, bir gün moderniteye ayak uyduracak! Bu duvar saati ile evini görmeye gittiğiniz çiftin isimlerini yazdırabilir, saatin şık duruşu sayesinde arkadaşlarınızın evine başka bir yorum getirebilirsiniz. 3 mm akrilik malzemeden üretilen ürün, 30 cm çapa sahiptir. Detaylı ince işçilik ile üretilen saat üzerinde ailenin soyadı, X Ailesi şeklinde yazılabilir. Sessiz çalışan mekanizması ile kaliteli bir görünüme sahip olan saat, uzun süreli kullanım sağlar. Pili değiştirilebilir. Ürün, kendi kutusunda, hediye paketi ile gönderilmektedir.

El Sıkışmasını Önleyen 3’lü Raylı Dolap Kilidi

çocuklu eve yeni ev hediyesi

Çocuklu arkadaşınız yeni ev aldı ya da taşındı ise, evine giderken kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız, dolap kilidini tercih edebilirsiniz. Özellikle emekleme dönemindeki çocukların kapalı dolaplara duyduğu ilgiye istinaden ürünümüz,  dolapların açılmasını ve miniğin parmaklarının sıkışmasını engellemektedir. Mesafeye göre ayarlanabilen mandalı sayesinde her dolaba uygundur. Çocuk koruma kilidi ile çekmecelerde de kullanılabilir. 3 adet dolap kilidi tek pakette olup, set halinde gönderilmektedir. Ev görme hediyesi ne alabilirim, diye düşünen çocuklu aile yakınları için hediye, kendi kutusunda gönderilmektedir.

Kişiye Özel Dekoratif Led Fotoğraf Mandalı

arkadaşa ev görme hediyesi

Arkadaşınızın yeni evinde kendi zevkine göre farklı bir oda hazırlayacağından eminseniz, bu hediye tam size göre! Hatıra fotoğraflarına çok önem veren arkadaşınızın bu hediyeyi çok beğeneceğinden eminiz! Unutmayın ki en güzel ev görme hediyesi, arkadaşınızın ruhunu en iyi yansıtacak hediyedir. Işıltılı bir ruha sahip dostunuz için duvarlarını hatıra defterine çevirme imkanı verin!  3 metre uzunluğunda elektrik aktaran kablo üzerine 15 cm aralıklarla yerleştirilmiş mandallar, fişe takılması halinde lamba görevi görmektedir. 3 adet kalem pille de çalıştırılabilen ürün, 20 adet ledli mandal bulundurur. Sizin göndereceğiniz 10 adet fotoğraf da basılarak mandallara tutturulmuş halde hediye edilir. Ürün, kendi kutusunda size gönderilmektedir.

Ahşap Kutulu Chicago Viski Kadeh Seti

ev görme hediyeleri

Rafine zevkleri olan bir arkadaşınızın ya da çiftin evine giderken nasıl bir hediye alacağınızı bilemiyorsanız, kesinlikle bu set tam size göre! Setin içerisinde 1 adet vintage tasarımlı viski bardağı, 3 adet viski taşı bulunmaktadır. Set, kendi ahşap kutusunda gönderilir. Kutu üzerine arkadaşınızın ismi yazılarak özelleştirilen ürün, ev görme hediyesi ne alınır diye düşünenler  için adeta hayat kurtarıcıdır. Ürün, alkol konusunda güvenebileceğiniz arkadaşlarınızı cezp edecek bir hediye alternatifidir. Kendi kutusunda gönderilecek ürün, hediye paketi yapılmış olarak elinize ulaşır.

Kişiye Özel Kapaklı Magnet Açacak

yeni ev görme hediyeleri

Aldığınız hediyenin yanında bir değişiklik istiyorsanız, hediyeniz yalnızsa ve tek hediye götürmek istemiyorsanız, hem hatıra değeri olan hem kullanışlı bu küçük hediyeyi tercih edebilirsiniz. Arkadaşa ev görme hediyesi seçenekleri arasında yer alan ürün, magnet olduğundan buzdolabına yapışmaktadır. Bu sayede kaybolması imkansız olan ürün, üzerine tarih ve isim yazılarak özelleştirilir. Esprili duruşu ile yakın arkadaşa alınabilecek ev hediyeleri arasında yer alan ürün, kendi kutusunda sizlere ulaştırılır.