Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi, En İddialı 10 Sürpriz

Sevgiliye Doğum Günü Sürprizi, En İddialı 10 Sürpriz

Birisine doğum günü sürprizi hazırlamak dünyanın en eğlenceli işlerinden birisi olabilir çünkü hazırlıkların her aşamasında, onun bu sürprizi gördüğünde ne kadar eğleneceğini ve sevineceğini düşünerek çok daha mutlu oluruz. Ancak sevgiliye doğum günü sürprizi tüm hepsinin içinde en eğlenceli ve heyecanlı olanı olsa gerek çünkü bu hazırlığı tamamen aşk ile yaparsınız. Sevgilinizi daha iyi tanıdığınız için tüm ayrıntıları özenle hesaplayabilirsiniz. Sevgiliye doğum günü sürprizi fikirleri arasından onun için en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Sevgiliye doğum gününde ne yapılır?” sorusuna verilebilecek alternatif hediye yanıtları, yakın zamanda sevgilisinin özel gününü farklı bir hediye ile kutlamak isteyen ya da herhangi bir günde sevgilisine hediye vererek onu mutlu etmek isteyen kişiler tarafından sıklık ile sorgulanıyor. HediyeSepeti olarak bizler, bu hediye sorgulamasında da sizleri yalnız bırakmadık ve sevgilinize hediye edebileceğiniz en özel hediyeleri sizler için derledik!

Fotoğraf Baskılı Love Tasarım Ahşap Dekoratif Led Lamba

sevgiliye doğum günü sürprizi

HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz ürünlerden biri olan fotoğraf baskılı love tasarım ahşap dekoratif led lamba modelimiz, sevgilinizin sevgililer gününü kutlamak ya da ilişkinize heyecan katmak amacı ile tercih edebileceğiniz, farklı tasarımlı ürünlerimizden biridir. Görünüm olarak fotoğraf baskılı bir kitabı andıran modelimiz, esasında 5V led lambaların kullanıldığı, dekoratif bir lambadır. Ortamı aydınlatmak ya da kitap okurken başucu lambası olarak kullanabileceğiniz bu modelimiz, tasarımında sevgiliniz ile sizin özel anlarınızı barındırması sebebi ile manevi bakımından değerli olan bir hediye seçeneğidir.

Masif ahşap malzemeden üretmiş olduğumuz dekoratif lamba modelimiz, bu yönü ile uzun süreli kullanımı desteklemektedir. Aynı zamanda mükemmel bir anı ürünü olarak da saklanabilmeye müsait tasarıma sahip olan lamba modelimiz, kitaplık, konsol, masa ve buna benzer düz zeminli her türlü alan üzerinde konumlandırılabilmektedir. Sevgiliye dogum gunu suprizi başlığı altında da tercih edebileceğiniz bu ürünümüzü, 3 adet pil ile rahatlık ile çalıştırabilmeniz mümkündür.

 İsim Yazılı Deri Bileklik

sevgiliye doğum gününde ne yapılır

Her türlü özel günde erkek sevgiliye hediye seçmek, oldukça zahmetli bir süreci içerisinde barındırmaktadır. Erkeklerin kullanabilecekleri giyim ürünlerinin kısıtlı sayıda olması, her türlü erkek eşyasının kadın eşyasına göre daha kısıtlı modellere sahip olması gibi faktörler, erkeklere hediye almanın zorlaşmasına sebep olmaktadır. Bu noktada HediyeSepeti olarak bizler devreye giriyor ve erkek sevgilinize hediye edebileceğiniz hem farklı tasarımlı hem de manevi değeri yüksek olan tasarımımız ile sizlere destek oluyoruz.

HediyeSepeti ekibi olarak erkek sevgiliniz için tasarlamış olduğumuz ürünlerimizden biri olan isim yazılı deri bileklik modelimiz, kısıtlı olan erkek aksesuarları içerisinde en farklı tasarıma sahip olan bileklik modelleri arasında yer almaktadır. Ürünün üzerine sevdiğinizin isminin yazılı olması, ürünü tamamen kişisel bir tasarıma dönüştürmektedir. Ek olarak isim yazılan kısmın metal plakadan üretilmiş olması, ürünün dayanıklılığının artmasını sağlamıştır. Bu da bilekliğin uzun süre boyunca kullanılmasını garanti etmektedir. Sevgiliye doğum günü sürprizi, sevgililer günü sürprizi gibi başlıklar altında değerlendirilmeye müsait olan bu hediye, sevgilinizin sıradan bir gününü anlamlandırmak için de tercih edebileceğiniz özel tasarım bir üründür.

 Romantik Komedi Film Afişi Tasarımlı Dekoratif Kanvas Tablo

sevgiliye doğum gününde ne alınır

Hayatımızda sevgilimiz olarak yer alan kişiler, bizler için oldukça değerlidir. Hem sevgilimiz hem en yakın arkadaşımız olma sorumluluğuna sahip olan bu kişilerin, özel günlerinin kutlanması için tercih edilecek olan ürünlerin de en az onların hayatımızda olan yerleri kadar özel bir anlama sahip olmaları gerekir. Bu kapsamda tercih edilecek olan hediyelerin, sıradan tasarımlara sahip olmaması oldukça önemlidir. Bu noktada HediyeSepeti ekibi olarak üretmiş olduğumuz, film afişi tasarımlı dekoratif kanvas tablo ürünümüz ile bizler devreye giriyor ve tasarım ürünler sektöründe ki farkımızı ortaya koyuyoruz.

Film afişi tasarımlı dekoratif kanvas tablo modelimiz, sevdiğiniz ile sizin için özel olan bir anın görüntüsü aracılığı ile oluşturulmaktadır. Ayrıca tablonun üzerine, sizin belirlediğiniz romantik sözler de kazınmaktadır. Bu sayede hem sizin için hem de ilişkiniz için özel bir hediyeye dönüşen ürünümüz, evinizin duvarlarını süsleyecek şık ve farklı tasarımlı bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Ahşap çıtaların üzerine kanvas dokulu kumaşın yerleştirilmesi ile tamamlanan ürünümüzü, internet sitemiz aracılığı ile dakikalar içerisinde sipariş edebilir, ürünün özel hediye paketi aracılığı ile sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 Pola Kart Fotoğraf Baskılı Magnet

sevgiliye doğum günü hediyeleri

Sevgiliye doğum günü fikirleri başlığı altında yapmış olduğunuz hediyelik ürün araştırmalarınızı sonlandıracak niteliklere sahip olan fotoğraf baskılı magnet modelimiz, 4 adet fotoğraftan ve 4 adet magnetten oluşmaktadır. Ahşap magnetler üzerine bizlere iletmiş olduğunuz her türlü mesajı lazer yöntemi ile kazımamız sonucunda, ürün tamamen kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Bu sayede sevdiğinize, yalnızca ilişkinizi ve onu düşünerek tasarlanmış olan manevi değeri yüksek bir hediye verebilir ve sevgilinizin, kendisini daha değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Kutulu 1000 Parça Puzzle

sevgiliye doğum gününde ne alınmalı

Sevgiliniz ile geçirdiğiniz zamanın kalitesini arttırmak, ilişkinize farklı bir soluk getirmek amacı ile tercih edebileceğiniz hediyelik ürün modellerimizden biri olan 1000 parçalık puzzle modelimiz, ürünün sizin gönderdiğiniz fotoğraf aracılığı ile kişiselleştirilebilir olması, hediyenin kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmesini sağlamaktadır. Bu sayede ilişkinize manevi anlamı yüksek bir hediyenin eklenmesine vesile olan ürünümüz, bu özelliği ile ilişkinize bambaşka bir soluk gelmesini sağlayacaktır.

Puzzle modelimiz, sizlere özel kutusu içerisinde ulaştırılmaktadır. Gönderimini sağlamış olduğumuz kutunun içerisinde, ek olarak toz yapılı puzzle yapıştırıcımız da bulunmaktadır. Bu sayede puzzle parçalarını tamamladıktan sonra ürünü yapıştırıp tek bir parça haline getirebilir ve bir çerçeve içerisine yerleştirerek, duvarlarınıza size ait bir tablo olarak asabilirsiniz.

Ahşap Kaideli Kişiye Özel Spotify Plak

sevgiliye doğum günü sürprizleri

Günümüz gelişen ve değişen moda anlayışı, vintage moda tarzının tekrar günümüze uyarlanmasını sağlamıştır. Bu noktada sevdiğiniz için tercih edebileceğiniz vintage hediyelik ürünlerimizden biri olan Spotify tasarımlı plak modelimiz hem yaşam alanlarınızda dekoratif bir ürün olarak değerlendirebileceğiniz hem de sevdiğiniz ile ilişkinize bambaşka bir soluk getirmek için kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır.

HediyeSepeti ekibi olarak “sevgiliye doğum günü sürprizleri” başlığı altında verilebilecek olan hediyelik ürünlerden biri olarak tasarlamış olduğumuz Spotify tasarımlı plak modelimiz, iki ayrı parçadan oluşmaktadır. Ürünümüzün üst kısmı kırılmaz akrilik plakadan, alt kısmı ise masif ahşap malzemeden üretilmiştir. Ürün yapımında kullanılan malzemelerin yapısı, ürünün uzun süre boyunca kullanılmasını garanti etmektedir.

Spotify tasarımlı plak modelimiz, ortasına yerleştirilen fotoğrafınız sayesinde kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Ayrıca ürüne, daha sonrasında QR kodu ile okutup çaldırabileceğiniz bir şarkı eklemeniz de mümkündür. Tüm bu özellikleri ışığında, ilişkiniz için anlamlı bir hediye olarak karşınıza çıkan bu ürün, sevdiğinizin kendisini daha da değerli hissetmesini sağlayacaktır.

 Spotify Tasarımlı Fotoğraflı Led Lamba

sevgiliye doğum gününde alınacak hediye

HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz farklı tasarımlı ürünlerimizden biri olan Spotify tasarımlı fotoğraflı led lamba modelimiz evlerinizde, iş yerlerinizde, ofislerinizde ya da diğer yaşam alanlarınızda rahatlık ile kullanılabilen hediyelik bir üründür. Sevgilinizin doğum gününü, sevgililer gününü ya da ilişkinizin yıldönümünü kutlamak amacı ile tercih edebileceğiniz ürün modellerimizden biri olan lambamız, ürüne fotoğraf ve şarkı eklenebilmesi özellikleri sayesinde kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Bu özelliği sayesinde sevdiğinizin, kendisini daha da değerli hissetmesine aracılık edece olan bu ürün, üretiminde kullanılmış olan malzemelerin kalitesi sayesinde de uzun süreli kullanımı garanti etmektedir.

Led lamba modelimiz, USB aracılığı ile şarj edilmektedir. Böylelikle prize yakınlık ya da kabloların nasıl saklanacağını düşünmek gibi konu başlıklarında oluşan soruları yanıtlama zahmetinden sizleri kullanan ürünümüz hem ortam aydınlatma hem de baş ucu lambası olarak değerlendirilebilmektedir.

 Fotoğraf Baskılı Ahşap Müzik Kutusu

sevgiliye yapılacak doğum günü sürprizleri

Sevgiliye yapılacak doğum günü sürprizleri, çevremizde yer alan diğer kişilere yapacağımız doğum günü sürprizlerinden çok daha heyecanlı bir sürece sahiptir. Kalbimizin hızlanmasına, nefes alış-verişlerimizin değişmesine sebep olan sevgililerimiz, her şeyin en özeline layıktır. Bu noktada, düzenlenen sürpriz organizasyon kadar sevgiliye verilecek olan hediyenin tasarımı da oldukça önemlidir. Hayatımızda ki varlığı ile bizleri mutlu eden kişilere verilecek olan hediyelerin, herkese verdiğimiz hediyelerden farklı tasarımlara sahip olması gerekir. HediyeSepeti olarak tasarlamış olduğumuz farklı tasarımlı ahşap müzik kutusu modelimiz ile sevdiğinize vermek istediğiniz özel tasarımlı hediye fikirlerinden arınmanızı ve yalnızca bizim hediyemize odaklanmanızı sağlıyoruz. Sevdiğinizin fotoğrafı ve ona vermek istediğiniz mesajı içeren müzik kutusu modelimiz, bu özellikleri sayesinde ürünün kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmesini sağlamaktadır. Bu sayede tamamen manevi bir hediyeye dönüşmesini sağladığımız ürünümüz, ilişkinize farklı bir soluk gelmesine aracılık eder. Tek kutuda 5 farklı şarkının melodisine ulaşmanızı sağlayan ürünümüz, içerisinde şu melodileri barındırmaktadır:

  • Romeo & Juliet
  • Happy Birthday To You
  • Game of Thrones
  • Fur Elise
  • Merry Christmas

Kalpteki Sır Hediyeli Melek Kanadı Gümüş Kolye

sevgiliye sürpriz hediye önerisi

Kadın sevgilinize hediye edebileceğiniz, farklı tasarımlı ürün modellerimizden biri olan kalpteki sır hediyeli melek kanadı gümüş kolye modelimiz, manevi özelliği ön planda olan bir üründür. Sizin baş harfiniz ile kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşen modelimiz, HediyeSepeti tasarım farkı ile uzun süreli kullanımı garanti etmektedir. Sevdiğinizin daima boynunda olacak olan bu ürün, bu özelliği sayesinde ilişkinizin kuvvetlenmesini ve birbirinize olan aşkınızı nerede olur iseniz olun hissetmenizi sağlayacaktır. Ürünümüzün teknik özellikleri ise şu şekildedir:

  • Zincir Boyu: 45 cm
  • Kolye Ucu En Ölçüsü: 1,8 cm
  • Kolye Ucu Boy Ölçüsü: 2,4 cm
  • Kolye Materyali: 925 ayar gümüş
  • Kolye rengi: Rose

Ahşap Kapaklı Kişiye Özel Fotoğraf Albümü

sevgiliye surpriz doğum günü hediyesi

Fotoğrafların, yaşadığımız anların ölümsüz olmasını sağlayan ve her baktığımızda bizi o anlara götüren önemli öğelerdir. Bu noktada onların zarar görmeyecek bir ortamda saklanması oldukça önemlidir. Öyle ki fotoğrafların saklandıkları albümlerin ya da kutuların da özel bir tasarıma sahip olması, fotoğraflara yansıyan yaşanmışlıklara ne kadar saygı duyulduğunun bir kanıtı niteliğindedir.

HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz tasarım ürünlerimizden biri olan özel fotoğraf albümü modelimiz, üzerine sevdiğiniz ile bilgilerinizin işlenmesi sayesinde tamamen kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Düğün fotoğraflarının, tatil fotoğraflarının ve daha pek çok özel ana ait fotoğrafların, hak ettikleri özen içerisinde saklanmasına aracılık eden bu ürünümüz, üretiminde kullanılan malzemenin kaliteli olması sayesinde de uzun süreli kullanımı garanti etmektedir.

Sevgiliye sürpriz doğum günü hediyesi” başlığı altında değerlendirebileceğiniz ürünlerimizden biri olan özel tasarımlı ahşap kapaklı fotoğraf albümü modelimiz, hediye paketi aracılığı ile sizlere ulaşmaktadır. Ürünümüzü incelemek ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak amacı ile internet sitemizde yer alan ürün fotoğraflarını ve ürün bilgilerini görüntüleyebilir, ürünün siparişinden kısa bir süre sonra elinizde olmasını sağlayabilirsiniz.

12 Fotoğraf Baskılı Mandallı Anı Çerçevesi

sevgiliye doğum günü hediyesi

Sevgilinizin sevgililer gününü, doğum gününü, yıldönümünüzü kutlamak ya da sıradan bir günü sevgilinizin varlığı ile anlamlandırmak için tercih edebileceğiniz hediyelik ürünlerimizin arasında yer alan 12 fotoğraf baskılı mandallı anı çerçevesi modelimiz, fotoğrafların ilişkinizin özel anlarına ait olması sayesinde kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Hem ilişkiniz açısından manevi değeri yüksek bir hediye görevi gören hem de yaşam alanlarının dekorasyonu için kullanılabilen bu ürün, çok amaçlı kullanımı sayesinde göze çarpmaktadır.

HediyeSepeti ekini olarak geliştirmiş olduğumuz ürün, 12 adet mini mandal ve bir adet ahşap çıtalı çerçeve eşliğinde sizlere teslim edilmektedir. Özel hediye paketi aracılığı ile sizlere teslimini sağladığımız ürünümüz, ilişkinize farklı bir soluk gelmesine aracılık edecektir.

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Işıklı Makyaj Aynası

sevgiliye doğum günü hediyesi

HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz sürpriz tasarımlı ürünlerimizin arasında yer alan ışıklı makyaj aynası modelimiz hem ayna olarak hem de dekoratif bir ürün olarak kullanılabilmesi sayesinde, çok amaçlı kullanıma müsaittir. Ek olarak, ürünün tasarımında sizlere ait bir fotoğrafın kullanılması, ürünün tamamen kişisel tasarımlı bir ürün olarak sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Sürpriz tasarımlı ürünümüz, ilk bakıldığında sıradan tasarımlı ayaklı bir makyaj aynası olarak görünmektedir. Ancak ürünümüzün üzerinde bulunan düğme detayı, ürünün sıradan bir hediyeden çok daha fazlası olmasını sağlamaktadır. Düğmeye basıldığı an içerisinde aktifleşen 8 adet led lamba, ayna kısmında sizlere ait olan fotoğrafın belirmesini sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde oldukça farklı bir tasarıma sahip olan ürünümüz, sevdiğiniz kadını şaşırtmanızı sağlayacaktır.

Fotoğraf ve İsim Baskılı Hediye Dekoratif Yastık

sevgiliye sürpriz hediye

Yaşam alanlarımızın, sevdiğimiz insana ait olan detaylara sahip olan ürünler ile dizayn edilmesi, hepimizin önem verdiği konu başlıkları arasında yer almaktadır. Aynı şekilde, sevdiğimizin yaşam alanlarında da bize ve ilişkimize dair detayların bulunması, heyecanlanmamızı sağlayan konu başlıkları içerisinde üst sıralarda yer almaktadır. Bu noktada HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz ürünlerimizden biri olarak sizlere sunmuş olduğumuz dekoratif yastık modelimiz hem sevdiğinizin hem de sizin yaşam alanları içerisinde değerlendirilmeye müsait olan tasarım modellerimizden biridir.

Dekoratif yastık modelimiz üzerine fotoğraf ve isimlerin baskılanabilmesi sayesinde tamamen kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Bu özelliği sayesinde tamamen size ve ilişkinize ait olan bir ürün olma görevini üstlenmiş olan ürünümüz, yaşam alanlarınızın ilişkiniz sayesinde ısınmasını sağlamaktadır. Ayrıca ürünümüzün baskısında kullanılan baskı yönteminin kaliteli olması ürünün, çamaşır makinesinde yıkansa dahi renklerini korumasını sağlamaktadır. Ürün, bu özelliği sayesinde de uzun süreli kullanımı garanti etmektedir.

 Gold Özel Seti Ahşap Kutulu 2’li Rakı Kadehi

sevgiliye sürpriz doğum günü hediyeleri

Sevgiliye sürpriz doğum günü hediyeleri” başlığı altında yaptığınız ürün aramalarının sonlanmasını sağlayacak tasarıma sahip olan ahşap kutulu 2’li rakı kadehi modelimiz, gündelik hayatta alkol kullanmayı tercih eden kadın ya da erkek sevgilinize hediye edebileceğiniz özel tasarımlı bir üründür. Ahşap kutusu içerisinde gönderilen iki adet özel seri rakı kadehine sahip olan hediyelik setimiz hem ahşap kutunun hem de kadehlerin üzerine sevdiğinizin isminin lazer kazıma yöntemi ile kazınması sayesinde, kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir.

HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz ahşap kutulu 2’li rakı kadehi modelimiz, bir adet rakı kitabı ürününü içermektedir. Bu sayede koleksiyon nitelikli bir ürün olarak değerlendirilebilecek olan ürünümüz, ömür boyu saklanabilecek olan manevi bir üründür.

Unutulmaz Anılar İçin Ahşap Fotoğraf Kutusu

sevgiliye sürpriz için hediye

HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz ürün modellerimizden biri olan ahşap fotoğraf kutusu ürünümüz, sevdiğiniz ile çekilmiş olan fotoğraflarınızın saklanmasını sağlamaktadır. Ayrıca farklı amaçlar için de kullanıma uygun olan çok yönlü bir ürün olan kutu modelimiz, üzerine sevdiğinize ve size ait bilgilerin kazınması sayesinde kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Bu sayede ömrünüz boyunca saklanmaya müsait, manevi bir hediye olarak değerlendirilebilecek olan bu ürün, üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde, herhangi bir sorun ile karşılaşmanızı engellemektedir.

Fotoğraf kutusu modelimizin içerisinde, 9 adet fotoğraf baskısı ve bir adet masaüstü fotoğraf tutucu gönderilmektedir. Bu özelliği sayesinde tek hediye başlığında birçok hediyeye sahip olunmasını sağlayan ürünümüz, özel bir günün kutlanması ya da sıradan bir günün anlamlanması için tercih edilebilmektedir.