Erkek için En Güzel Yılbaşı Hediyeleri - Erkeğe 30 Yılbaşı Hediyesi

Dikkatinizi Çekebilir ► Erkeklere Özel Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıl için hediye arayışına giren kadınların pek çoğu hayatındaki erkekler, en başta baba ve kardeş sonrasında eş, sevgili veya iş arkadaşları için ne alacağı telaşına kapıldı. Sizlerde bu yılın erkek için yılbaşı hediyeleri arasında hangi ürünler öne çıkıyor merak ediyorsanız; popüler hediyeliklerden verdiğimiz örnekleri inceleyebilirsiniz.

31 Aralık gecesi kutlanacak olan yılbaşı için özellikle erkek arkadaşa yılbaşı sürprizi yapacaksanız ister ilgi alanları ister mesleği isterseniz de fonksiyonelliği ile erkekleri cezbeden ürünleri inceleyebilirsiniz. Burada alınabilecek erkek icin yilbasi hediyeleri her bütçeye ve zevke göre şekilleniyor. Aynı zamanda hediye alınacak erkeğin sizle yakınlık bağı da elbette ki önemli. Unutmayın ki her erkeğe aynı hediye alınmayabilir. Tercihinizi kişinin yaşı, ilgi alanları ve kendi bütçenize göre belirleyecek olursanız; 2022 yılının 1 Ocak sabahına hem siz hem karşınızdaki mutlu bir şekilde uyanabilirsiniz.

Bu yılbaşında ister babanız, ister eşiniz, ister erkek kardeşiniz olsun, erkekler için yılbaşı hediyelerinden en uygun ve kullanışlı olanları sitemizden bulabilirsiniz. Bu yeni yılda da  hayatınızda değer verdiğiniz tüm erkekleri sevindirmek için en güzel alternatifleri sizler için derledik!

Yılbaşı yaklaştığında sevdikleriniz için özel hediyeler almak çok büyük öneme sahiptir. Çünkü yeni bir yıl demek sevdikleriniz ile mutlu bir döneme başlamak anlamına gelmektedir. Geçen yılın kötü anlarını, üzüntülerini, zor zamanlarını geride bırakarak yeni mutluluklar ve sevinçler için yeni bir yola girmek demek olan yılbaşında erkek yakınlarınız için birbirinden güzel hediyeleri tercih edebilirsiniz.

İsme Özel Benzinli Çakmak Seti

erkeğe yılbaşı hediyesi

Yılbaşında sevdiğiniz erkeğe asla unutamayacağı bir hediye vermek istiyorsanız benzinli çakmak seti doğru seçim olacaktır. Hediyenin isme özel olması, kullanışlı olmasının yanı sıra manevi değerini de yükseltir. Bu çakmağın ölçüsü 55 x 35 mm olup parlak siyah ve parlak metalik gri olacak şekilde iki farklı renk seçeneği mevcuttur.

Fitil ve çakmak taşı daha sonradan değiştirilebilir olduğu için kullandıkça yenisi takılabilir. Böylelikle isme özel çakmak uzun yıllar boyunca problem yaşamadan kullanılabilir. Çakmak içinde benzin olmadan gönderilir ancak çakmağın yanında 125 ml çakmak benzini ile hediye paketi yapılarak teslim edilir.

French Press'li Kahve Hediye Kutusu

erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır

Erkeklere yıl başında molalarına keyif katacak bir hediye vermek isteyenler için French Press en ideal seçimdir. Ayrıca kahve kutusu seti içinde kupa ve sulukent gibi kullanışlı ekipmanlar da yer alır. Birinci sınıf kalitedeki porselen kupa üzerine kişiye özel baskı yapılır. Her iki yüzeyine baskı yaparak kupayı sevdiğiniz kişiye özel hale getirebilirsiniz.

Sulukent ise kaliteli ahşap saksı ile birlikte gelir. Kaliteli masif ahşaptan imal edilen sulukent tasarımı UV baskı teknolojisi ile yapılır. Son olarak erkeğe yıl başında en özel hediye vermek isteyenler bu set içindeki French Press’i özelleştirebilir. 350 ml  ölçüsünde sıvı alan French Press, özellikle kahve seven erkekler için çok işlevsel bir hediye olacaktır. Set içinde ayrıca Gufa taze kavrulmuş filtre kahve kullanılır.

Logo Baskılı Kişiye Özel Hediye Kutusu 

erkeğe yılbaşı hediyesi fikirleri

İş yaşamında aktif bir şekilde yer alan erkeklere yıl başında verilecek en güzel hediyelerden biri kişiye özel hediye kutusudur. Bu kutu içinde kaliteli termos bulunup sızdırmaz özelliği yoktur. İçi ve dışı paslanmaz çelik olan kupa termos, iş yaşamında özellikle kahve seven erkekler için son derece kullanışlıdır.

İş yaşamında fark yaratan ürünler arasında kullanışlı kanvas defter de yer alır. Birinci sınıf kalitedeki %100 pamuk kanvas kapak dışında melodi özel seri kutu çikolata ve bronz kaktüs klips hediye kutusu içindedir. Son olarak çok işlevsel Be The Light tasarımlı motto kartı da kutu içinde hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Ajanda

erkeğe yılbaşı hediyeleri

Yılbaşında hayallerinin ötesinde bir hediye vermek isteyenler için erkeklere özel deri ajanda öne çıkar. Yeni yılda en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ekipmanlardan biri olan ajandanın birinci sınıf kalitedeki deri versiyonu son derece şıktır. Kırmızı, turkuaz ve taba renklerinde kişinin zevklerine uyacak şekilde seçim yapılabilir. Termo deri kapak sayesinde son derece şıktır. İçerik günlük ve haftalık planlayıcı ajanda olduğu için bu hediyeyi alan erkek arkadaşınız 2022 yılında iş yaşamında kullandıkça sizi hatırlayacaktır.

Ahşap Kaideli Kişiye Özel Spotify Plak

erkek için yılbaşı hediyesi

Müzik zevki çok iyi olan erkekler için en ideal yılbaşı hediyelerinden biri de kişiye özel Spotify plak aksesuarıdır. Ahşap standı ile birlikte gönderilen Spotify plak, birinci sınıf kalitedeki akrilik malzemeden imal edilmiştir. Alt kaide masif ahşap olan ürün son derece şık ve kullanışlıdır. Eklediğiniz müzik telefon ile okutularak Spotify üzerinden doyasıya dinlenebilir.

Gerçek plak olmadığı için özel plak tasarımına sahip olan bu hediye son derece şık bir aksesuar olarak kullanılabilir. Ahşap kaide üzerinde dekoratif amaçla sergilenir. Taş plak üzerinde paylaşacağınız şarkıyı bulduktan sonra paylaşım yapıp “Bağlantıyı Kopyala” seçeneğini işaretleyin. Bu sayede şarkı linkini kopyalayıp Spotify üzerinden dinleme yapabilirsiniz. Bu sayede teknolojik ve sıra dışı bir hediye vermiş olursunuz.

Fotoğraf Kolajlı Hediye Mini Ahşap Foto

erkeklere yılbaşı hediyeleri

Yılbaşında kişiye özel hediye almak isteyenler tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biri de hediye mini ahşap fotodur. Ürün istediğiniz yerde konumlandırmanız için 16 cm x 22 cm boyutlarındadır. Bu hediyeyi ölümsüz hale getirmek için 5 adet fotoğrafınız en uygun yerleşim ile kolaj yapılarak UV baskı teknolojisi sayesinde basılır. Kaliteli baskı olduğu için uzun yıllar boyunca deforme olmadan dekoratif bir hediye olarak kullanılabilir.

Birinci sınıf kalitedeki masif ahşap levha üzerine UV baskı teknolojisi ile yapıldığı için son derece şık ve kaliteli durur. Ayrıca fotoğrafın masa üstünde konumlandırılabilmesi için ayaklık aparatı ile birlikte gönderimi yapılır. Kişiye özel 5 fotoğraflı bu hediye, yılbaşı için erkeklere verilebilecek en özel ve anlamlı hediyelerden biridir.

Kişiye Özel Nakış İşlemeli Atkı

erkeğe yılbaşı hediyesi

Yılbaşı demek soğukların ve karın da dönemi demektir. Bu yüzden yılbaşında erkek yakınlarınız için özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız kullanışlı yapısı ile öne çıkacak olan bu özel atkı doğru tercih olacak. Soğuk havalarda her zaman kullanılacak ve yakınlarınızın ısınmasını sağlayacak olan bu özel atkı sayesinde onlara özel bir hediye verebilir ve kendilerini ne kadar sevdiğinizi de gösterebilirsiniz. Standart boyutta hazırlandığı için her bedene uygunluk gösteren bu atkının en büyük olumlu taraflarından birisi hediye vereceğiniz kişiye özel olarak hazırlanacak olmasıdır. Alt köşesine hediye vereceğiniz yakınızın isim ve soyadı baş harfleri işlenerek hediye çok daha ayrıcalıklı bir hale gelmektedir. Böylece yeni yıla yakınlarınız çok daha mutlu bir şekilde girebilirler.

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Çelik Termos

erkek için yılbaşı hediyeleri

Yılbaşı hediyelerinin kullanışlılık ve şıklık açısından ayrı bir değeri olması gerekir çünkü yılbaşı son derece özel bir gün olduğu için özel hediyeler tercih etmelisiniz. Tasarımı ve kullanışlı yapısı ile öne çıkacak olan bu termos, sevdikleriniz için ayrıcalıklı bir hediye vermek istediğinizde doğru karar olacaktır. Tamamen sağlık koşullarına uygun olarak tasarlanmış olan termos, sıcak ve soğuk içecekleri uzun süre kendi ısılarında tutmaktadır. Özellikle kış aylarında havalar soğuk olduğu için her zaman sıcak içeceklere ulaşabilir olmak büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Termos üzerinde hediye vereceğiniz yakınınızın ismi lazer yöntemi ile yazılmakta ve böylece tamamen özel bir hale getirilmektedir. Sızdırmaz kapak yapısı sayesinde de sevdikleriniz bu özel hediyesini her zaman yanlarında tutacaklardır.

Klasik Araba Modelli 3 Boyutlu Led Lamba

erkeğe yılbaşı hediyesi ne alınır

Erkekler için otomobillerin ayrı bir yeri vardır, özellikle klasik otomobiller çoğu erkek için her zaman ilgi çekici olmuşlardır. Erkek sevgiliniz, eşiniz, arkadaşınız, kardeşleriniz, babanız için özel bir yılbaşı hediyesi istiyorsanız bu özel lamba, onların çok hoşuna gideceği gibi aynı zamanda şimdiye kadar aldıkları en değerli hediyelerden birisi olacaktır. Yılbaşları aynı zamanda etrafın ışıklar ile süslendiği, yeni bir yıla girmenin yeni umutları da beraberinde getirmesi bakımından aydınlık kutlamalar ile geçirildiği bir süreç olduğundan sevdiklerinize etrafına hoş ışıklar saçan bir lamba hediye etmeniz gerçekten çok anlamlı ve hoş bir jest olacaktır. Bu sayede yakınlarınızı çok mutlu edecek ve yeni yıla mutluluk ile girmesini sağlayacaksınız.

Spor Yapanlara Hediye İsim Yazılı Havlu

erkeğe yılbaşı hediye fikirleri

Spor yapmak herkes için önemli olduğundan erkek yakınlarınız için özel bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız bu özel havlu, sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek. Alışılmışın dışında bir yılbaşı hediyesi almak isteyenlere hitap eden bu havlu, kullanışlı ve şık yapısı ile spor yapan yakınlarınız için gerçekten özel bir hediye olacaktır. Tamamen pamuktan üretildiği için sağlık açısından kullanıma uygun olan ve rahatlıkla kullanılacak bu havlunun üzerine aynı zamanda özel nakış yöntemi ile hediye vereceğiniz yakınızın ismi ve soyadı yazılmaktadır. Kişiye özel olarak hazırlanması bakımından da ayrıca değer taşıyan havlu sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek.

Kişiye Özel Kol Düğmesi Kare

erkek için yılbaşı hediyesi

Şık bir yılbaşı hediyesi vererek sevgilinizi, eşinizi, babanızı, arkadaşlarınızı çok mutlu etmek istiyorsanız o zaman kol düğmesi seçmeniz doğru karar olacaktır. Yeni yıl her zaman büyük mutluluklar ile birlikte gelir çünkü yeni yıl zamanında sevgi bağları daha büyür, uzakta olan kimseler yan yana gelir ve birbirlerine hediyeler vererek ne kadar değerli olduklarını birbirlerine gösterirler. Uzaklarda olan yakınlar için de özel hediyeler seçmek ve onlara da hediyeler göndermek yine yılbaşının sevgi dolu yapısına uygun bir kutlama geleneği olmaktadır. Bu bakımdan sevdiklerinizi mutlu etmek için kol düğmesi tercih etmeniz şıklığı ve seçkin görünümü önemseyen yakınlarınız için doğru tercih olacak.

Araç Hediyesi Plaka Anahtarlık

erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi

Erkekler için araçları son derece önemlidir. Onlar ile kurdukları özel gönül bağı sayesinde günlük yaşamda araçlarını anımsatan çeşitli ürünleri kullanmaktan da büyük bir mutluluk duyarlar. Bu durumda olan yakınlarınıza özel ve kullanışlı bir yılbaşı hediyesi vermek istiyorsanız bu özel plakalık onların çok hoşuna gideceği gibi aynı zamanda şimdiye kadar aldıkları en ayrıcalıklı hediyelerden de birisini oluşturacaktır. Hediye vereceğiniz yakınınızın aracına ve ismine özel olarak tasarlanacak olan anahtarlık, araç anahtarlarında kullanmak için son derece idealdir.

İsim Ve Harf Yazılı Powerbank

erkeğe yılbaşı için hediye

Erkek sevdikleriniz için günlük yaşamlarını çok daha pratik ve kolay bir hale getirecek özel bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız, İsim Ve Harf Yazılı Powerbank tercih edebilirsiniz. Bu özel ürün günlük yaşamda neredeyse vazgeçilmez olan telefon ve benzeri cihazların şarjını her yerde mümkün hale getirecek ve böylece sevdiklerinizin hiçbir zaman zor durumda kalmayacaklardır. İsme özel olarak tasarlanacağı için de ayrı bir değer taşıyan hediye, kullanışlı yılbaşı hediyesi arayanlara ideal çözüm sunuyor.

Texas 2li Viski Kadeh Seti

yılbaşı hediyeleri erkek

Yeni yıl her zaman yanında mutluluğu ve sevgiyi getirir. Sevdikleriniz için özel bir yılbaşı hediyesi arıyorsanız bu özel viski seti, viski sever yakınlarınızı çok mutlu edecek. Özel tasarımı, kutusu ve kişiye özel olarak üretilmesi bakımından ayrıcalıklı hediye arayanlara hitap eden ürün sayesinde viski içim keyfi çok daha fazla artacak. Bu sayede yakınlarınızı mutlu etmek için harika bir araç olacak set, unutulmaz bir yılbaşı hediyesi vermek isteyenlere iyi bir seçim sunuyor.

Harf ve Tarih Baskılı Kapşonlu Sweatshirt

yılbaşı hediye erkek

Yeni yıl yaklaşırken havalar soğuduğu için sevdiklerinize kullanışlı bir yeni yıl hediyesi vermek istiyorsanız özel olarak tasarlanacak sweatshirt hediye etmeniz onları mutlu edecektir. Yüksek baskı kalitesi ile üzerine hediye vereceğiniz yakınlarınızın isim harfleri ve yeni yıl tarihi de yazılacak olan bu özel ürün, soğuk havalara karşı etkili bir koruma sunarken, aynı zamanda tamamen pamuklu yapısı ile birlikte sağlık koşullarına da uygunluk taşıyor.

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Deri Bileklik

erkek arkadasa yilbasinda ne hediye alinir

Erkek arkadaşınıza hem en uygun, hem en orijinal hediyeyi vermek istiyorsanız, bu bileklikleri mutlaka görmelisiniz. Erkek arkadaşınıza ya da erkek kardeşe yılbaşı  hediyesi seçeneği olan deri bileklik, isim yazılarak özelleştirilmektedir. İsim yazma işlemi imza tasarımı ile yapılmakta olup, yaklaşık olarak 22 cm ölçüsündedir. Siyah ve kahverengi olmak üzere iki renk seçeneği bulunan bileklik, gerçek sığır derisinden imal edilmiştir. ürün, kendi kutusunda özel olarak paketlenir ve size gönderilir.

İsim ve Tarih Yazılı Kredi Kartlık

erkeğe yılbaşı hediyeleri

Prestij sahibi bir hediye vermek istiyor, ama ne vereceğinize karar veremiyorsanız, bu hediyeyi tercih ederek doğru bir karar vermiş olursunuz. Ürün, 11 adet kart gözü bulunduğundan oldukça kullanışlıdır. 1 adet geniş cebi bulunmaktadır. Kimlik sığacak şekilde imal edilen ürün, minimal tasarımı ile gösterişsiz, ancak tarz sahibi bir imaj çizer. Yılbaşında nasıl hediye alınır, diye düşünenler için seçenekler arasında yer alan ürün, kendi özel paketinde sizlere ulaştırılmaktadır.

Erkek Arkadaşa Kişiye Özel Hediye Kutusu

erkeğe yılbaşı hediye fikirleri

Yılbaşında alacağınız hediye hem kullanışlı olsun, hem özelliği bulunsun istiyorsanız, kesinlikle bu paketi tercih etmelisiniz. Ürün, kendi kutusunda yerleştirilmiş bir paslanmaz çelik matara, bir not defteri, 1 kalem, clipper çakmak, sigara tabakası ve bir motto kartı bulundurmaktadır. Ürünlerin hepsi, büyük kutu içinde kendi kutularında gönderilmekte ve her bir parçaya ayrı isim yazılmaktadır. Üzerinde bulunan isimle özelleştirilen parçalar, yılbaşı hediyeleri erkek kategorisinde en kusursuz paketler arasındadır.

Erkek İçin Kişiye Özel Hediyelik Set

erkeğe yılbaşında hediye

Erkek arkadaşınıza ya da babanıza almanız için uygun olan set, içerisinde kravat, kol düğmesi ve anahtarlık bulundurmaktadır. Anahtarlık ve kol düğmelerine isim baş harfleri yazılarak özelleştirme yapılır. Kravat genişliği 7 cm  olup, oldukça kullanışlı ve tek renk seçeneklerine sahiptir. Ürün, kendi kutusunda sizlere gönderilmektedir.

Aranızda farklı bir bağ bulunan erkek kardeşe yılbaşı hediyesi için sıra dışı seçenekler arıyorsanız; espri anlayışına göre hem komik hem de eğlenceli kabul edilen fikirleri incelemekte fayda var. Bu sayede alınabilecek erkek çocuğa yılbaşı hediyeleri ile onların yüzünü güldürebilirsiniz. Birbirinden farklı seçenekleri ile yeni yıl akşamlarında erkeklere hediye edilen armağanları listeleyecek olursak; not defteri, fotoğraf çerçevesi, cüzdan seti, kalem seti, kadeh çeşitleri, gömlek, çiftlere özel sweat veya t- shirt, kış aylarının vazgeçilmezi olan atkı ve bere takımları, hobi veya ilgi alanlarına özel üretilen fonksiyonlu aletler gibi uzayan bir liste karşınıza çıkabilir. Siz bu listeye göre bütçenize denk düşen ve hayatınızdaki erkeği en mutlu edecek hediyeliği seçebilirsiniz.

Özellikle de kadınlara alınabilecek hediye seçenekleri fazlayken, erkekler için seçeneklerin kısıtlı olması büyük bir sorundur. Erkek yılbaşı hediyeleri ise genellikle aynı ürün çeşitleri etrafında dönüyor. Burada dikkat etmenizi önerdiğimiz bazı püf noktalar var. Böylece daha etkili sonuç verecek hediyeler satın alabilirsiniz. Örneğin, klasik bir kalem bile alsanız, kişiye özel olduğunda hediyenin anlamı bambaşka olacaktır. Erkek yılbaşı hediyeleri için ön görülen kartvizitlik ve benzeri ürünleri kapsayan setler ise ya özel tasarım olduğunda ya da kişiye özel hale getirildiğinde anlam ifade ediyor. Aksi halde, öylesine düşünmeden alınmış bir hediye anlamı taşıyor. Özellikle herkesin düşündüğü yılbaşında nasıl hediye alınır sorusunun bir çok yanıtı olabilir. babanız için değişik hediyeler seçebilir ve yılbaşında babanızı alacağınız bu ilginç hediyelerle şaşırtabilirsiniz. Öte yandan erkek arkadaşınız için yeni yıl hediyesi olarak el yapımı yılbaşı hediyeleri tercih edebilir ve erkek arkadaşınızı aşırı derecede sevindirebilirsiniz.

İsim ve Harf Yazılı Erkek Deri Cüzdanı

erkeğe yılbaşında ne hediye alınır

Erkekler için klasik hediyelikler arasında bulunan cüzdanları biraz daha özelleştirerek daha farklı bir hale getirmek istiyorsanız hem renk seçeneği ile hem de isim ve harf kısaltması bulunan şık ürünlere yönelebilirsiniz. Bu sayede sadece sevgiliniz veya eşinize ait olacak bu şık hediyelikler ile sevdiklerinizi şaşırtabileceğiniz gibi kullanışlı bir armağan vermiş olmanın mutluluğunu da yaşayabilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyesi Kişiye Özel Ajanda

erkek yılbaşı hediye

İster erkek arkadaşınız ister iş arkadaşınız isterseniz de erkek kardeşinize armağan edebileceğiniz şık bir iş veya okul hediyesi arıyorsanız en doğru seçenek kişiye özel üretilen ajandalardan geçiyor demek yanlış olmaz. Üstelik birazda görselliğe önem veren biriyseniz şık tasarım kapalı ve el yazısı isim eklentisi ile bu yılın en gözde hediyesini sevdiklerinize siz takdim edeceksiniz.

Glasgow Viski Kadeh Seti

yılbaşı hediyesi erkek

Değer verdiğiniz kişilere ilgi alanlarına yönelik bir hediye arıyorsanız ve şık ürünlerden oluşan setleri araştırıyorsanız viski seven eşinize veya arkadaşlarınıza bu şahane seti alabilirsiniz. Her kadehinde sizi anacağı ve kullanmaktan büyük keyif duyacağı setin içerisinde göz alıcı bir viski bardağı ve 12 adet viski taşı bulunduğu gibi, birlikte kullanalım diyorsanız çiftli seti tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Esprili Kapı Önü Paspas

erkeklere yılbaşı hediyesi

Espri anlayışına sahip erkekler için ilginç hediyelik arayanların ilk tercihleri arasında bulunan kapı önü paspasları ister ev isterseniz de ofis için tercih edilebilir. Özellikle hem kullanışlı olsun hem de sıra dışı olsun diye bir arayışınız varsa bu kadar uygun fiyatlı bir armağan bulmuşken kaçırmamak gerekiyor. Hele ki birde sizin için fazlasıyla özel bir erkeğe bu armağanı seçecekseniz; 2020 yılının en özel erkeği gibi hissetmesini de sağlamanız mümkün.

Arma Tasarımlı Arkadaşa Hediye Ahşap Pipo Seti

erkeklere yılbaşı hediyeleri

Keyfine düşkün yakın arkadaşlara, eşe veya sevgiliye armağan edilmesi gereken pipo seti unutulmaz hediyelikler arasında gösterilebilir. Hele ki birde keyif anlarında hep sizi anacağını ve her daim teşekkür edeceğini düşünürsek kişinin isminin baş harfine özel üretilen gül ağacı piposu ile hem değerli hem de kullanışlı bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz.

Yılbaşı hediyeleri erkek ya da kadın hiç fark etmeksizin heyecan uyandırıcıdır. Bir de sevdiğiniz kişiye alıyorsanız bu hediyeyi, anlamı bambaşka olacaktır. Doya doya aşkınızı ifade edeceğiniz bir hediye, unutulmaz olacak ve aşk dolu anılarınızda yer edinecek. İster özel ürünler ile doldurulmuş bir yılbaşı sepeti, ister tek bir ürün ama kişiye özel hale getirilmiş olsun her hâlükârda, aşkınızı ve verdiğiniz değeri ifade edecek bir hediye olacaktır. Erkek için yılbaşı seçenekleri hakkında ise size büyük bir hizmet sunuyor. Erkeklere özel yılbaşı hediyeleri denilince, akla gelen basit hediyeleri geride bırakıyor, size son derece ilgi çekici öneriler sunuyoruz. Siz de geç kalmadan bunlar arasından seçim yaparak, hediyenizi hazırlayabilirsiniz. Bakalım yılın en gözde erkek yılbaşı hediyeleri nelermiş!

Siz de erkek için yılbaşı hediyeleri almak istiyorsanız, ister babanız olsun isterse de erkek arkadaşınız, birbirinden güzel hediyeleri Hediye Sepeti adresinde bulabilir ve karşınızdakini yılbaşında mutlu edebilirsiniz. 2020 yılına mutlu bir şekilde girmek istiyorsanız kişiye özel seçeneklerle ya da el yapımı hediye seçenekleriyle erkek için yılbaşı hediyeleri alabilir ve erkekleri sevindirebilirsiniz. 2020’ye mutlu bir şekilde girerek bütün bir yıl boyunca mutlu olma hayali kurmaya gerek bile duymayacaksınız, zira sevdikleriniz yanınızdayken dünyanın en mutlu insanı yine siz olacaksınız.

Sevgiliye Özel Mini Ahşap Foto

erkek yılbaşı hediyesi

Erkek arkadaşlarınızın odasını veya çalışma masasını süsleyecek şık bir fotoğraf için kolları sıvadıysanız; son yılların gözdelerinden biri olan ahşap tasarımlara yönelmenizde fayda var. Hem ortama daha uygun olan hem de normal fotoğraflardan daha çok beğenilen bu şık armağan için en beğendiğiniz bir fotoğrafınızı kullanabileceğiniz gibi sevdiğinizle beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı da kullanabilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Özel Yılbaşı Hediyesi Viski Seti

erkek için yılbaşı hediyeleri

İsme özel olarak üzeri kazınmış bu şık set, bir şişe ve iki bardaktan oluşuyor. El işçiliği olan şişe ve kadeh seti, lazer markalama yöntemi ile isme özel hale getiriliyor ve yılbaşı hediyeleri arasında yer alıyor. Erkek için yılbaşı hediye seçenekleri genellikle aynı şeyler olsa da, bu özel, şıklık ve kişiselleştirme ile çok anlamlı hale geliyor. Erkek arkadaşınızın kendisini oldukça özel hissedeceği bu el yapımı viski seti, özellikle üzerinde erkek arkadaşınızın ismini de barındırdığında şık bir kişiye özel hediye haline geliyor.

Erkeklere Özel Yeni Yıl Hediyesi Deri Cüzdan

erkeğe yeni yıl hediyesi

Cüzdan her erkek için her daim bir ihtiyaçtır. Siyah ve taba rengi seçenekleri ile isim yazılarak özelleştirilen bu cüzdan ise son derece şık bir yılbaşı hediyesi olacak. Erkeklere özel yılbaşı hediyeleri söz konusu olduğunda, daha çok kullanışlılık ön planda olduğu için de deri cüzdan cazip kabul edilebiliyor. Hem kullanışlı, hem özel hem de şık bir seçim yapmış oluyorsunuz böylece.

Erkek için yılbaşı hediyeleri ile erkek arkadaşınızı, abinizi ya da babanızı sevindirebilirsiniz. Siz de yılbaşında alınabilecek hediyeler arasından bir karara varamıyorsanız eğer, sizler için bir araya getirdiğimiz ve her biri diğerinden güzel olan bu hediyeler arasından bir seçim yapabilirsiniz. 2020 bütün güzelliğiyle sizleri sarmaya gelirken siz ise sevdiklerinizi mutlu etmekle meşgul olun. Erkek tanıdıklarınız için alacağınız en ufak hediye onları kesinlikle sevindirecektir.

Ayrıca hızlı ve ücretsiz kargo özelliği ile Hediye Sepeti bu yıl da sizin en iyi dostunuz olacak. Birbirinden özel yılbaşı fırsatları ile sevdiklerinize yılın en güzel hediyelerini alabilir ve hızlı teslimat ile kapınızdan hediyelerinizi teslim alabilirsiniz. Her yeni yılın bizlere getirdiği o heyecanı hep beraber yaşamak için Hediye Sepeti her daim yanınızda. 2020 yılında da sizlerin yanında olmak dileğiyle.

USB, Kalem Ve Kartvizit Hediye Seti

yeni yıl hediyeleri erkek

8 GB kapasiteye sahip bir USB, kalem ve de kartvizitlikten oluşan set, siyah ve kahverengi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunuluyor. Yine isim yazılarak özelleşen bu hediye seçeneği de kendi özel kutusunda geliyor ve kullanışlılığın yanında anlam da taşıyor. Eğer siz de erkek için yılbaşı hediyeleri arıyorsanız eğer, erkek arkadaşınıza alabileceğiniz en güzel yılbaşı hediyelerinden biri de bu hediye seti olacaktır.

Yeni Yıl Hediyesi Çorap Seti

erkeğe yeni yıl hediyeleri

Erkek arkadaşınıza özel olarak alabileceğiniz ve yeni yılın bir nevi simgesi haline gelmiş olan bu çoraplar diğer çoraplardan çok farklı! Üzerinde bıyık tasarımı bulunan bu çoraplar erkek arkadaşınızı önce çok şaşırtacak sonra ise eğlendirecektir. Yeni bir yıla girerken erkek arkadaşınızın yüzünde bir gülümseme görmek istiyorsanız eğer ona bu özel ve değişik hediyeler arasında yer alan bıyık tasarımlı çorabı alabilirsiniz.

Babaya Özel Yeni Yıl Hediyesi Rakı Bardağı Seti

yılbaşı hediyeleri erkek ucuz

Babanız için yeni yıla girerken siz de erkek için yılbaşı hediyeleri arıyorsanız eğer, onu şaşırtacak ve sevindirecek en güzel hediye rakı bardağı ve sürahi seti olacaktır. Osmanlı figüründen hazırlanan bu kaliteli ve oldukça şık rakı seti babanız tarafından son derece beğenilecektir. Yeni bir yıla mutlu ve eğlenerek girmek istiyorsanız babanızla karşılıklı içebileceğiniz rakılara güzel bir set almak makbul olur.

Erkekler İçin Yeni Yıl Hediyesi Minyatür Bahçe

erkek yılbaşı hediyesi ne alınır

Özellikle babalara özel olarak alınabilecek kişiye özel bir hediye seçeneği olan minyatür bahçe, babanızı çok sevindirecektir. Kendi bahçesine gözü gibi bakarak sulayıp büyüteceği bu minyatür bahçe hediyesi özellikle emekli olmuş erkekler için zaman geçirici bir uğraş olacaktır. Siz de babaya hediye olarak bu özel minyatür bahçeyi alabilir hatta bahçenizi babanızın ismiyle süsleyebilirsiniz.