Sevgililer Günü Hediyesi Bayan İçin Romantik Hediye Fikirleri

Sevgililer günü kutlanması gereken özel günlerin başında gelir. Her ne kadar her gün sevgililer için özel olsa da sevgililer gününde birbirlerine verdikleri değeri göstermek açısından ayrı bir ortam oluşmaktadır. Sevgililerin birbirlerini ne kadar sevdiğini, kendilerine nasıl önem verdiklerinin gösterilmesi açısından bu gün için özel hediyeler seçmek gerekmektedir. Bu sayede sevgiliniz kendisini özel hissedecek ve ona olan sevginizden emin olabilecektir. Ancak bugün için çok fazla hediye seçeneği olduğu için nasıl bir hediye alınacağı sorun yaratmaktadır. Sevginizi gösterecek ve diğer hediyelerden farklı olacak bir hediye arayışınızda doğru olan hediyeyi seçmeniz önemlidir. Bu durumda da alacağınız hediyeye doğru şekilde karar vermelisiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü hediyesi bayan için önem taşıdığından bu durumda sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır sorusu gündeme gelmektedir. Sevgililer günü hediyesi bayan seçenekleri arasından doğru seçim yapmak, bugünü mutlu bir şekilde atlatabilmeniz açısından önemlidir. Sevgililer günü hediyeleri bayan için zengin bir çeşitlilikte sunulmaktadır. Bu tavsiyelere bakarak doğru olarak hediye seçiminde bulunabilirsiniz;

Nutella ve Çikolata Hediye Kutusu

sevgililer günü hediyesi kadın

Sevgililer gününde tatlı bir hediye vererek gününüzün güzelleşmesi için çikolata hediye kutuları her zaman iyi bir alternatif olacaktır. Sevgililer günü hediyesi kadın ve erkek hediyeleri arasında her zaman ilk sırada tercih edilen çikolata kutuları, her 14 Şubat’ta olduğu gibi bu sevgililer gününde de sevgilinize en keyifli hediyeyi vermenizi sağlayacaktır.

Kırmızı flok kaplı kalp kutusu oldukça dekoratif olan ürün, kullanım sonrasında ayrıca dekoratif bir anı kutusu olarak da kullanılabilir. Çok amaçlı kullanıma uygun bu şık tasarım hediye kutusu, içinde 32 adet sütlü Pelit marka çikolata, 1 adet kişiye özel 25 gr Nutella ve 3 adet Pelit marka büyük kalp çikolata ile sevgililer günün en tatlı hediyesini vermenizi sağlayacaktır.

Sevgililer gününe özel Nutella ve çikolata hediye kutusu özenle paketlenerek dilediğiniz adrese en hızlı şekilde ulaştırılmaktadır. Hayatınıza anlam katan sevgilinizi özel hissettirmek ve çikolata tutkusunu doyasıya yaşamasını sağlamak için çikolata hediye kutusunu güvenle tercih edebilirsiniz. En özel sevgililer günü hediyesi ile unutulmaz bir sevgililer günü yaşayabilir ve hatıralar biriktirebilirsiniz.

Anılarımız Film Şeridi Tasarımlı Kanvas Tablo

kadına sevgililer günü hediyesi

Film şeridi tasarımıyla oldukça dekoratif bir ürün olan kanvas tablo, aşkınızı sevdiğiniz kişiye ifade edebileceğiniz en somut hediye olacaktır. Ahşap çıtalar üzerine doğal dokulu kanvas kağıda baskı olarak tasarlanan ürün, kalitesiyle göz doldurmaktadır. Tüm yaşam alanlarında dekoratif bir ürün olarak tercih edilecek film şeridi tasarımlı fotoğraflı kanvas tablo, doğal ahşap çerçeve üzerine gerilerek birleştirilmektedir.

Özel kanvas kağıdı üzerine yüksek kalitede dijital boya kullanılarak üretilen tablo, ideal boyutlarıyla da duvarlarınızı aşkla süslemenizi sağlayacaktır. Duvar kullanımı için uygun ürün, konsol, vitrin ya da uygun diğer alanlarda desteklenerek de konumlandırılabilmektedir. Özenle hediye paketi yapılarak gönderilecek ürün anılarınızı tazelemenizde ve sevgililer günün akılda kalıcı bir hediye vermenizde size en iyi seçeneği sunar.

Seçeceğiniz en özel fotoğraflar ile hazırlanan fotoğraflı filim şeridi tasarımlı kavas tablo, uzun yıllar kalitesini koruyarak solma veya diğer sorunlar yaşamadan kullanılabilmektedir. Hediyesebeti kalitesiyle güvenle tercih edebileceğiniz tablo, sevdiğiniz kadına veya erkeğe aşkınızı ifade edebileceğiniz en özel ve kıymetli hediyeler arasında yer almaktadır.

Kişiye Özel Masif Ahşap Kaideli Plak

sevgililer günü hediyesi bayan

Kişiye özel tasarım ürünler hem dekoratif oluşu hem de özelleştirilebilir olmasıyla son derece kıymetli bir hediye olacaktır. Sevgililer gününde alışılagelmiş hediyelerin dışına çıkarak hem kullanışlı hem dekoratif hem de özel bir hediye vermek isteyenler için kişiye özel spiral tasarımlı masif ahşap kaideli plak güvenle tercih edilebilmektedir.

210 mm çapında ve 3 mm kalınlığındaki plak tasarımı dekorasyonu zengileştirecek özelliklere sahiptir. Akrilik malzemeden üretilen plak ile alt kaidesi masif ahşap detayı birçok yaşam alanında iyi bir dekorasyon havası yaratmanızı da sağlar. Tamamen kişiy özel olarak tasarlanan ürün, kalitesi ile dikkat çekmektedir.

14 Şubat sevgililer gününde sevgilinize özel ve farklı bir hediye vermek için spiral tasarımlı masif ahşap kaideli plak en iyi seçenekler arasında yer alacaktır. Sevgililer günü hediyesi bayan ve erkekler için farklı bir hediye olarak ahşap plak tasarımlı dekoratif ürün ister evde ister işyeri ve ofislerde kendi yaşam alanınızda kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Kişiye özel tasarımıyla ilgi gören masif ahşap kaideli plak, kalitesi ve şıklığı ile en iyi sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Love Fotoğraf Baskılı Led Lamba

sevgililer günü hediyesi kadın hediye fikirleri

Sevgililer gününde aşkını her dilde ifade etmek isteyenler için love (aşk) detaylı fotoğraf baskılı dekoratif led lamba farklı bir hediye arayanlar için harika bir seçenek olacaktır. 3 adet kalem pil kullanılarak çalışması sayesinde tüm alanlarda kablo derdiyle uğraşmak zorunda kalmadan rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kablosuz kullanılması avantajıyla fotoğraf baskılı dekoratif led lamba başucunuzdan ayırmak istemeyeceğiniz ürünler arasında yer alacaktır.

Evde başucunuzda veya ofiste çalışma masanızda veya vitrin ya da konsol gibi alanlarda dekoratif olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz led lamba, masif ahşap ve akrilik malzeme kalitesiyle de dikkat çekmektedir.

Parlak led ışığı, sinematografik bir atmosfer sunmaktadır. Uzun ömürlü parlak led ışıklar düşük enerji tüketimi sunarken ısınma gibi problemlerin yaşanmasını da engeller. 5V led aydınlatma ile ev ya da iş yelerinde rahatlıkla tercih edilebilir. Ambiyans aydınlatması ortalama olarak zarif bir dokunuş sağlamaktadır. Gece lambası olarak da tercih edilebilecek ürün sevgililer gününde en özel hediyelerden biri olacaktır.

Pola Kart Foto Baskı – 10 Adet

sevgililer günü hediyeleri bayan

Aşkını en somut haliyle ifade etmek isteyen herkes için bu sevgililer gününde de fotoğraflı ürünler oldukça revaçta. Beklentilerinizin ötesinde özel bir hediye vermek için toplam 10 adet baskıdan oluşan ve kuşe kağıdına parlak selefon kaplama yapılarak 1. kalite fotoğraf baskısı ile sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. Fotoğraflar anıların ölümsüzleştirildiği nesnelerdir. En güzel anlarınızı kaliteli fotoğraf baskısı ile sevdiğinize göndererek hatıra kutusunda ilk sırada yerini almasını sağlayabilirsiniz.

Her yıl sevgililer gününde çiftler birbirine farklı hediyeler vermek için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Alışılmışın dışında bir hediye vermek isteyenler için de alternatif olan pola kart foto baskısı en iyi seçenekler arasında yer alacaktır. Öte yandan anı kutusu hediyeleriyle birlikte göndererek de fotoğrafları saklayabileceği şık tasarım ve dekoratif hediye kutusunu vermeniz de mümkündür.

Sevgililer gününü farklı bir hediye ile kutlamak isteyen herkes için Pola kart foto ürününü tercih ederek sizin seçeceğiniz en özel fotoğrafları kaliteli kuşe kağıdına parlak selefon kaplama ile tasarlanan hediyeyi sevgilinize armağan edebilirsiniz.

Kişiye Özel Mesaj Yazılı Ahşap Çerçeve 

sevgililer günü hediyeleri kadın

Kalitesi ve şıklığı ile kişiye özel mesaj yazılı ahşap çerçeve, dekoratif özellikleri ağır basan en kıymetli ürünlerden biridir. Fotoğraflı ahşap hediye kutusu olarak da hem ahşap çerçeve hem de açık kapalı konumda kullanılabilen ürün, fotoğraf veya küçük objelerinizi saklamanız için kutu olarak da tercih edilebilir. Tüm yaşam alanlarında güvenle kullanabileceğiniz kişiye öze mesaj yazılı ahşap çerçeve şık tasarımı sayesinde geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Özenle hediye paketi yapılarak gönderilen ürün sevgililer gününde unutulmayacak ve uzun yıllar kullanılacak bir hediye vermek isteyen herkes için en cazip seçenekleri sunacaktır. Masa, konsol, sehpa ya da tv ünitesi üzerinde dekoratif olarak konumlandırılarak da kullanılabilecek ürün farklı bir hediye vermek isteyen herkes için etkili bir ürün olacaktır.

İster evde ister ofiste dekoratif bir ürün olarak kullanılabilecek kişiye özel mesaj yazılı ahşap çerçeve ve hediye kutusu son derece fonksiyonel bir üründür. İşlevselliği öne çıkan ve şık tasarımıyla beklentileri fazlasıyla karşılayacak ürün, kişiye özel mesaj ile çok daha anlamlı bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

Fotoğraf Baskılı Takı Aksesuar Askılı Led Lamba

14 şubat hediyeleri kadın

Dekorasyon için son derece güçlü bir tamamlayıcı olacak fotoğraf baskılı takı – aksesuar askılı dekoratif led lamba, kalitesiyle de uzun yıllar size eşlik edecektir. İçinde led ışık yerleştirilmiş masif ahşap kaide ve akrilik plakadan oluşan ürün, el işçiliği ile üretilmiştir. Masif ahşap kaide el işçiliği detayları sayesinde ürünün son derece dekoratif ve şık bir hale gelmesini sağlamaktadır.

Güçlü led lambaya sahip ürün sarı renk ışık ile gözü yormadan ortam aydınlatmasını da soft bir şekilde sağlar. Ev ya da ofis gibi tüm alanlarda kullanımı uygun bir dekoratif ürün olan fotoğraf baskılı takı ve aksesuar askılı dekoratif led lamba, usb girişiyle de son derece fonksiyonel bir kullanıma sahiptir. Powerbank, bilgisayar ya da laptop ile çalışabilen dekoratif led lamba, takı askısıyla da oldukça kullanışlıdır.

14 Şubat hediyeleri kadın sevgiliye verilebilecek en özel hediyeler biri olan dekoratif led lamba, takı askısı ile sevgilinizin en sevdiği takıları bir arada tutmasını sağlamasıyla da kullanışlılık sunar. Her zaman dekoratif ve işlevsel özelliklere sahip ürünler en iyi hediye seçeneği olacaktır.

Bizi Tamamlayan Anılar Ahşap Fotoğraf Kutusu

sevgililer günü hediye fikirleri

Sevdiğiniz kişiye son derece dekoratif bir anı kutusu hediye etmek için Bizi Tamamlayan Anılar kapaklı ahşap fotoğraf kutusunu güvenle tercih edebilirsiniz. 6 mm kalınlığındaki ahşaptan imal edilen ürün, malzeme kalitesiyle de öne çıkmaktadır. Kuşe kağıdına parlak selefon kaplama yapılarak 1. kalite fotoğraf baskısı ile elde edilen fotoğraflar, şık tasarım bir kutuda saklanabilir.

Uv baskı tekniği ile hazırlanan kapak silinme veya çıkma olmadan uzun yıllar anılarınıza ev sahipliği yapacaktır. Kaliteli 70 fotoğraf baskısı ile gönderilen fotoğraf ve anı kutusu, sevgilinize en kıymetli anlarınızdan oluşan fotoğraflarınızı saklaması için harika bir hediye göndermeniz için fırsat sunar.

Alışılagelmiş hediyeler vermekten sıkılanlar için son derece anlamlı bir armağan olan ahşap fotoğraf kutusu, sevgililer günü hediyesi bayan için alınabilecek en iyi hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Ahşap fotoğraf kutusuyla sevgiliniz en kıymetli anılarını saklayarak daima özel hissedecektir.

Kapsül Şişeli Mini Puzzle

sevgililer günü hediye fikirleri bayan

Sevgililer günü başta olmak üzere tüm özel günlerde veya beklenmedik anlarda verilecek sürpriz hediyeler herkesi memnun eder. Bu hediyelerden biri olan kapsül şişeli mini puzzle, farklı bir hediye arayan herkes için oldukça iyi bir seçenek sunmaktadır. Şık tasarım kapsül şişesi içinde 14 cm x 10 cm ölçülerinde 99 adet puzzle parçaları yer almaktadır. 15 cm x 3 cm ölçülerindeki kapsül şişe ise şık tasarımıyla dikkat çekmektedir. Son derece ufak bir ürün olmasına rağmen sevgilinizle keyifli bir gün geçirmek için harika bir hediye olacaktır.

Puzzle şık kişiye özel etiketli kapsül şişe içinde gönderilerek sevgililer gününde şirin bir hediye vermek isteyen herkes için iyi bir alternatif sunmaktadır. Sevgililer günü hediye fikirleri kadın veya erkekler için tercih edilebilecek ürün, 14 Şubat’ta veya içinizden geldiği herhangi bir anda sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediye olacaktır.

Kalp Kutulu Seni Sevmenin 32 Sebebi Çikolata

bayana sevgililer günü hediye fikirleri

Şık tasarım kalp kutusu ve içindeki lezzetli armağanı ile dikkat çeken çikolata kutusu, sevgililer günü için oldukça tatlı bir hediyedir. 210 gr 32 adet sütlü Pelit çikolata ve 22 gr 1 adet Pelit marka büyük kalp çikolata ile gönderilen hediye, kalp kutusu ile öne çıkıyor.

Bayana sevgililer günü hediye fikirleri arasında yer alan çikolata kutusu, sevgililer gününde hayatının aşkına en tatlı ve mutlu olacağı hediyeyi göndermek isteyenler için güzel bir seçenek olacaktır. Kalp tasarımlı özel kutu sonrasında dekoratif olarak da kullanılabilir.

Fotoğraf ve Mesaj İşlemeli Ahşap Albüm

sevgililer günü hediyesi kadın

Kapağı fotoğraf ve mesaj işlemeli ahşap albüm içinde 15 yaprak bulunur. 60 fotoğraf kapasitesine sahip olan ürün kapağı renkli baskı tekniğiyle ahşap üzerine uygulanır. Özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim edilen siparişler Sevgililer Günü için özel ve yaratıcı bir alternatiftir.

Birlikte yaşanmış bütün güzel anıların bir arada durmasını sağlayacak albüm, kapak tasarımıyla dekoratif bir obje niteliği taşır. Yapraklara yerleştirilecek resimleri seçmek ve hazırlanan albümü her fırsatta yeniden incelemek klasik bir romanı tekrar tekrar okumak gibi keyif verecektir. Sevdiğiniz kişiye gösterdiğiniz önemi ona kişiselleştirilmiş bir hediye seçerek gösterebilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Ahşap Müzik Kutusu

sevgililer günü hediyesi bayan

Fotoğraf baskılı ahşap müzik kutusu kişiye özel tasarımıyla dikkat çeker. Özel günün anlam ve önemine uygun farklı melodilerin eklenebildiği ürün kutusu üzerine resim altına kısa bir mesaj bırakılabilir. Sipariş öncesinde Romeo ve Juliet, Fur Elise, Merry Christmas veya Happy Birthday To You melodilerinden istenen birisi müzik kutusu için seçilmelidir.

Kapak üzerindeki resim ve mesaj UV baskı teknolojisiyle bir ömür ilk günkü netliğini muhafaza eder. Kapak kısmı çıkarıldığında iç mekanizma görülebilir. Kenarındaki kumandayla çevrilerek manuel olarak çalıştırılan müzik kutusu şarkı bitene kadar çalmaya devam eder. Özenle hazırlanan ve hediye paketi yapılarak adrese teslim edilen ürün, sevgisini şarkı sözleriyle göstermek isteyenler için ideal bir hediye seçeneğidir.

8 Fotoğraf Baskılı Ahşap Tablo

kadına sevgililer günü hediyesi fikirleri

36x16 cm ölçülerinde olan ve 6x6,5 cm ölçülerinde 8 fotoğrafın yerleştirildiği tablo, masif ahşap malzemeden hazırlanmıştır. Kişiselleştirme işlemi yapılırken tablo üzerine eklenecek isimler, tarih ve 8 fotoğraf eksiksiz olarak yüklenmelidir. Duvara asarak kullanmak için özel aparatıyla gönderilen ahşap tablo, manevi değeri yüksek bir Sevgililer Günü hediyesi olarak düşünülebilir.

Güzel anıların ömür boyu hatırlanmasını sağlayan fotoğrafları bir araya toplayan hediye, aradaki bağları güçlendirecek farklı olduğu kadar da yaratıcı bir seçenektir. Masa veya konsol üstü kullanım için de uygun özelliklere sahip tasarım yaşanan anıların günlük hayatın bir parçası olmasına imkân verir.

Harf Tasarımlı Sevgili Kombini Sweatshirt

bayana sevgililer günü hediye fikirleri

Sevgililer ve eşler için son dönemin en popüler hediye seçenekleri arasında yer alan kişiselleştirilmiş hazır giyim koleksiyonları tasarımlarıyla ilgi çeker. Minimal harf tasarımlı sevgili kombini sweatshirt %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. 5 farklı renk, erkek ve kadınlar için beden seçeneklerine sahip olan ürün baş harfleri ve kalp dizaynıyla sevgiyi ölümsüzleştirir.

Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı sol göğüs üzerinde yer alır. Kapüşonlu ve 4 mevsim kullanmaya uygun sweatshirt sportif giyimden hoşlanan ve genç kalan herkes için uygundur. Kişiye özel baskının tamamlanmasının ardından özenle paketlenen modeller Sevgililer Günü öncesinde verilen adrese teslim edilir.

48 Adet Sevgi Mesajlı Çikolata

sevgililer günü hediyesi bayan için

Farklı renk ve mesajlarla kaplanan 48 adet çikolata, Sevgililer Günü için en tatlı hediye seçenekleri arasında sayılabilir. Pelit markalı ürünler şık karton kutusunda damaklarda iz bırakır. İnce ruhlu kişilerin özenle sipariş verdiği Sevgili hediyesi mesajlı çikolata kutusu içindeki lezzetler bittiğinde de farklı amaçla kullanılabilir.

  • Beni heyecanlandırıyorsun
  • Sen hep benimlesin
  • Beni hep şımartıyorsun
  • Senden çok şey öğreniyorum
  • Seni çok kıskanıyorum
  • Ruhuma iyi gelen en güzel şarkısın ve benzer mesajlarla kaplanan çikolatalar Sevgililer Gününe lezzet katar.

Renkli görüntüsüyle hediye sahibini çok mutlu edecek olan mesajlı çikolata kutusu, sevdiğinize sevginizi anlamlı kelimelerle anlatır.

Tek Taş Yüzüklü 32'li Sargı Çikolata Kutusu

sevgililer günü hediyesi bayan için

Kırmızı flok kaplı kalp formundaki kutuya yine kırmızı kadife kutuda yerleştirilecek 925 ayar tektaş yüzük, bu hediyenin favori parçasıdır. Yüzük çapından madlen çikolatalar üzerine yazılacak isimlere, tarih seçiminden fotoğraflara kadar her detayıyla kişiselleştirilecek olan sevgiliye hediye kutusu, özenle paketlenerek adrese teslim edilir.

Gül yaprakları, kırmızı süsleme malzemeleri ve kutu içi tasarımıyla dikkat çeken 32’li sargı çikolata kutusu içi boşaldığı zaman dekoratif amaçlı kullanılabilir. Günün anlam ve önemine vurgu yapacak olan yüzük ve ağızlarda unutulmaz bir tat bırakacak çikolatalar ne hediye alacağı konusunda kararsızlık yaşayanlar için ideal bir alternatiftir.

Kalpteki Sır Harfli Melek Kanadı Gümüş Kolye

kadına alınacak sevgililer günü hediyeleri

Sevginin en büyük göstergesi olan melek kanadı tasarımına eklenen harf, günlük kıyafetler ve resmi kombinlerle uyum içinde kullanılabilir. Rose renkte 925 ayar gümüşten üretilen kolye aksesuar seçiminde her zaman özenli davranan kadınlar için önerilir. Şık hediye paketinde gönderilen kolye, kanatları açık veya kapalı şekilde kullanılabilir.

Zincir uzunluğu ortalama 45 cm olan tasarım, Sevgililer Gününe ek olarak yıldönümü ve Anneler Günü gibi manevi değeri yüksek günlerde hediye olarak tercih edilebilir. Kanat kısmındaki beyaz ve siyah taşlar, harf üstündeki beyaz taşlarla uyumu yakalar. Kanatların uç kısmındaki harf seçilen hediyenin kişiye özel olduğunun kanıtıdır.

Fotoğraf Baskılı Porselen Kupa

bayana sevgililer günü hediye fikirleri

Kaliteli malzemeden üretilen porselen kupa ön ve arka kısmına seçilecek resimle kişiye özel hale getirilebilir. Fotoğraf baskısının ardından özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim edilen ürün, sevdiğiniz kişi yanınızda olmadığında da sıcak içeceğinizi keyifle ve aşkla yudumlamanıza imkân verir.

Ön ve arka kısım için iki farklı resim seçilebilir. Sevgililer Günü için ne hediye alacağını bilemeyenlere önerilen kişiye özel alternatifler, hediye almış olmak için değil sevdiğiniz kişiye verdiğiniz değeri gözler önüne sermek için tasarlanmıştır. Siz de siparişinizi hemen vererek hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraf Askılı Albüm

kadın sevgiliye 14 şubat hediyesi

55x13 cm boyuta sahip olan çerçeve masif ahşaptan elde üretilmiştir. Kullanıldığı yere dekoratif anlamda değer katan tasarım üzerinde 8 adet resim asılacak alan mevcuttur. Ahşap kısım üzerine isim ve tarih baskısı yapılır. Sipariş esnasında kişiye özel hale getirilmek için seçilen fotoğraflar 9x6.5 cm ölçülerinde basılır. Fotoğraf askısına ek olarak paket içinden doğal şık hasır ip ve 8 adet mini mandal çıkar.

Kişiye özel fotoğraf askılı albüm hazırlandıktan sonra günün anlam ve önemine uygun olarak paketlenerek adrese teslim edilir. Kutu içinden hazır halde çıkmayan çerçeve fotoğraflar arasından belirlenen sıra veya temaya uygun olarak dizilir ve kullanıma hazır hale getirilir. Uç kısmındaki kancalar sayesinde duvara asılmaya uygun olan albüm, hafızalarda yer etmiş özel anların her zaman göz önünde kalmasına yardımcıdır.

Kalbinizi Bir Arada Tutun

kadınlara özel sevgililer günü hediyesi fikirleri

Aşık Kalpler İsim Yazılı 3 Boyutlu Led Lamba da dekoratif görünüşü ve hoş tasarımı ile 14 Şubat hediyeleri bayan için dikkat çeken bir başka hediyedir. Bu hediye sayesinde sizin ve sevgilinizin ismi lambaya kazanır. Ayrıca lambanın yaydığı ışığın hoşluğu ve zarifliği ile de sevgilinizin daimi olarak kullanacağı bir hediye vermiş olabilirsiniz.

Sanatsal Çabalar İçinde Olun

14 şubat kadın hediyeleri

Sanatsal çalışmaları öne çıkarmak istiyorsanız Sevgiliye Yıldönümü Hediyesi Karakalem Kanvas Tablo da hoş bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Fotoğrafınız özel baskı tekniği ile kara kaleme çevrilmektedir ve tuvale basılmaktadır. Son derece zarif ve hoş görünümü ile sevgilinizi bu tablo ile mutlu edebilirsiniz.

Yaşam Haritasını Hediye Edin

sevgililer günü hediyesi fikirleri kadın

Yıldız haritalarına meraklı ya da astrolojiyi seven bir sevgiliniz varsa onun doğum günü baz alınarak hazırlanacak Özel Gün Hediyesi Yıldız Haritası Kanvas Tablo’yu sevgililer günü hediyesi kadın açısından kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi yıldız haritaları kişinin doğumunu temel alır ve bu harita ile güneş burcu, ay burcu ve yükselen burçları öğrenmek mümkündür. Özenli baskısı ile tercih edebileceğiniz farklı bir hediye olmaktadır.

Kanatların Altında İsminizi Saklayacak Kolye

bayana sevgililer günü hediye fikirleri

Her an taşıyabileceği ve sadece kendisinin sahip olacağı bir kolye istiyorsanız, Sevgiliye Kalbimdeki Sır İsim Yazılı Melek Kanadı Gümüş Kolye hoş bir alternatif sunmaktadır. Kolyenin kanatlarının altındaki kısma isim yazılmaktadır ve daha sonra kanatlar kapanabilmektedir. Böylece sevgiliniz isminizi gizli ama bir taraftan da kolayca açığa çıkarılacak şekilde taşıyabilmektedir.

Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba

kadına sevgililer günü hediyesi

Dekoratif amaçlı bir hediye düşünüyorsanız Sevgiliye Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba işinizi görecektir. Sevgilinizin ya da ikinizin birlikte olduğu bir fotoğrafın basılacağı, altına da isimlerinizin yazıldığı bu led lamba karanlığı tıpkı sevginiz gibi zarifçe aydınlatacaktır.

Kartanesi Gümüş Kalp Kolye

bayana sevgililer günü hediye fikirleri

Eğer daha klasik hediyeler almak isterseniz Sevgiliye Hediye Kartanesi Gümüş Kalp Kolye alabilirsiniz. Son derece basit ve zarif tasarımı ile öne çıkan bu kolye, sevginizin bir nişanesi olarak sevgilinizin boynunda yerini alacaktır.

Uluslararası Sevgili Cüzdanı

bayana sevgililer günü hediye fikirleri

Evlilik cüzdanı olur da sevgili cüzdanı olmaz mı demeyin! Muzip bir hediye vermek istiyorsanız Sevgiliye Hediye Uluslararası Sevgili Cüzdanı verebilirsiniz. Adınıza özel olarak düzenlenecek bu cüzdan ile sevgililiğinizi uluslararası standartlarda koruma altına alabilirsiniz.

Patlayan Hediye Kutusunda Sürpriz Çikolata Seti

sevgililer günü hediyesi kadın

Şaşırtıcı bir hediye istiyorsanız, Patlayan Hediye Kutusunda Sürpriz Çikolata Seti iyi bir tercih olacaktır. Özel yapısı sayesinde açılmaya çalışıldığında patlayan ve etrafa çikolatalar saçan bu paket önce sevgilinizi küçük bir şekilde korkutacak olsa da hemen sonrasında hoşuna gidecek ve bu özel hediyeyi aldığı için mutlu olacaktır. Aynı zamanda çikolataların eşsiz lezzeti de kendisini mutlu hissettirecektir.