Babalar Günü Sözleri - Babaya Anlamlı ve Güzel Sözler

Babalar Günü Sözleri - Babaya Anlamlı ve Güzel Sözler

Dikkatinizi Çekebilir; Babalar Günü Hediyeleri

Güçlü bir çınar gibi bizi sarıp sarmalayan ve yalnızca fiili olarak değil manevi ve ruhen sağladığı destekle de gücü ve kudretiyle bize kendimizi hiçbir za2019man yalnız hissettirmeyerek hayatımızdaki sevgi boşluğunu doğuştan dolduran bir bireydir baba… Bu bağlamda babalarınıza göndereceğiniz anlamlı babalar günü sözleri ile onları mutlu ederek kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda babanıza bu anlamlı günde vereceğimiz somut bir hediyeden ziyade kendisine hayatında iz bırakacak manevi değeri yüksek bir mesajla da onu mutlu edebilir, en değerli babalar gününü kendisine yaşatabilirsiniz. Kendilerine söyleyeceğiniz babalar günü sözleri uzun ya da kısa hiç fark etmeden onları mutlu etmeye yetecek.

 • Her kızın ilk aşkı babasıdır, sen de benim hayata gözümü açar açmaz elimi uzattığım ilk dalımsın. İyi ki varsın babacığım, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Hayatta her insanın başına gelmesi gereken en değerli ebeveynlerden birisin, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Bana bir babadan çok arkadaş olduğun ve her üzüntümü paylaşıp derdime ortak olarak yaralarımı sardığın için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Gücünü ve kudretini hiçe sayamayacağım kadar çok seviyorum seni. İçimde büyüttüğün bu güçlü sevgi bağı için sana minnettarım babacığım babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Yalnızca bir gün değil her gün çok özel ve değerlisin ancak bugün senin günün olduğu için ekstra kıymetlisin. Varlığınla hayatıma kattığın en büyük renk ve armağan ile bana yaşattığın sayısız mutluluk için teşekkür ederim babacığım, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Her zaman güçlü yanınla ve şefkatli ruhunla bana yanımda olduğunu hissettiren canım babam, iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Bir gün değil her gün en kıymetlim ve en değerlimsin, annemin eşi benim süper kahramanımsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Hayata gözlerimi açar açmaz beni sevgisiyle karşılayan ve bunu bugüne kadar başarıyla sürdüren canım babam bugün senin günün, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Yeri geldiğinde bana bir abi, bir kardeş bir arkadaş bazen de annelik eden bir tanem babam, iyi ki senin kızınım ve iyi ki sen de benim babamsın. Varlığın bana en büyük hediye derdin ya hep senin de varlığın bana ömürlük bir hediye. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Sana olan sevgimi anlatmaya kelimeler dahi yetmezken cümle nasıl kurulur bilemiyorum ama senin varlığın benim hayatımdaki en önemli detaylardan biri, iyi ki benim babamsın ve iyi ki senin evladınım. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri

Kendisine vereceğiniz en soyut ama en kıymetli hediye onu oldukça mutlu ve özel hissettirecek babalar günü sözleri olabilir. Evlatlarına bazen bir anne bazen bir baba bazen arkadaş bazense abilik yapan babalarımız hayattan alacağımız her türlü darbeye karşı bize adeta kalkan olmuş ve bizi üzecek her türlü detaydan biri korumuş diyebiliriz. Bunu hayatta kaldığı müddetçe yapacağı gibi kendisine verilmiş bir hediye gibi gördüğü çocuklarının varlığı da ona en kıymetli hediye gibi görünür. Bu bağlamda babalar günü sözleri anlamlı ve hayat dolu olduğundan onları daha da mutlu etmeye yetiyor.

 • Yalnızca huyum değil sevgimin de sana benzediğini söylemek isterim. Aramızdaki sevgi bağının hiçbir zaman çözülmediğini ve gün geçtikçe daha da arttığını söyleyebilirim. En kıymetim ve en değerlim canım babam… Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

 • Bir insan ebeveynlerinden yana ne kadar şanslı olabilirse o kadar şanslı olabilirim diye düşünüyorum. Doğuştan gelen şansım ve ömür boyu sürecek olan hayatımın en büyük anlamı babacığım, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

 • Bir kelimeye ne kadar anlam yüklenebilirse o kadar anlam yüklüyorum ama yine de bir şeyler eksik kalıyor çünkü seni tanımlamaya kelimelerim yetmiyor. Hayatımdaki varlığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

 • Ailemizin çınarı ve kanatlarının arasına alarak bizi sarıp sarmalayan canım babamın babalar gününü kutlarım.

babalar günü sözleri uzun

 • Bizi hayattan alabileceğimiz her türlü darbeye karşı koruyan ve üzecek tüm konulara karşı dimdik ayakta durabilen babamın babalar gününü kutlarım.

babalar günü sözleri uzun

 • Çocuklarına hem anne hem baba olan ve onlara bunun eksikliğini hiçbir şekilde hissettirmeyen bütün babaların babalar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

babalar günü sözleri uzun

 • Bir evladın en büyük şansı birbirinden kıymetli ebeveynlere sahip olmasıdır. Bu konuda oldukça şanslı olduğumu düşünüyorum çünkü senin gibi bir babaya sahibim. Annemin eşi benim ve kardeşimin babası olduğun için hayata sonsuz teşekkürler. Babalar günün kutlu olsun babacığım.

babalar günü sözleri uzun

 • Tüm gücünle benim için çalıştığını ve ömrünün sonuna kadar da bunun için çabalayacağını biliyorum. En zor zamanlarımda bile yaralarımı sardığın ve bana babalıktan çok iyi bir arkadaş gibi yaklaştın. Bunun için sana ne kadar teşekkür etsem az kalır gibi… Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

 • Küçücük bir çocukken elimden tutup beni ayağa kaldırdığında benim için neler yapabileceğinin sinyallerini vermeye başlamıştın aslında… Bunun bu yaşıma kadar devam ettiğini ve bundan sonra da böyle olacağını biliyorum. Canım babam, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri uzun

 • Aile bireylerini oluşturan iki temel kavramdan biri olan babanın kelime olarak bu kadar anlamlı aynı zamanda tarifi olmadığına şahit oldum. Benim için ne ifade ettiğini anlatmaya ne yazık ki kelimeler yetmiyor ve kifayetsiz kalıyor. Bana bu güzel duyguyu yaşattığın için teşekkür ederim.

babalar günü sözleri uzun

Babalarınızı mutlu etmek ve onlara kendi günlerinde hoş bir sürpriz yapmak isterseniz kendisine doğrudan ya da dolaylı yoldan göndereceğiniz mesajlarla babalar günü sözleri kısa bir duraksamanın ardından anlam ve önemini kazanacak ve unutamayacağı bir babalar günü ile hayattaki en değerli varlığınızdan biri olan babanızı mutlu edecekseniz. Bazen bir cümle tüm duygularınızı anlatmaya yeterken bazen sayfalarca yazı karşısında bile kelimeler kifayetsiz kalabilir. Çınar gibi diye tabir edilen babalarımız evlatlarını kucaklarını aldıkları ilk günden itibaren onlara sıcak bir yuva ve mutlu bir hayat yaşatmak için var güçleriyle çalışmaya başlarlar. Bu da onları hayatta güçlü birer savaşçı haline getirir ve evlatları için ellerinden gelenin daima en iyisini yaparlar. Onları hayatımızdaki diğer insanlardan ayıran kıymetli özelliklerden biri haline getiriyor. Sıradaki mesajlar ve en güzel babalar günü sözleri evlatlarına bazen anne bazen babalık eden fedakâr ebeveynlere geliyor.
 • Sevgi ve şefkatinle aramızda her daim sıcacık bir bağ kurduğun için sana minnettarım, iyi ki babamsın ve iyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

 • Sıcacık gülümsemen ile birlikte açan çiçek bahçelerinin ve doğan güneşin hatırına değil seni bir ömür boyu seveceğim ve bana sunduğun huzurlu yuva için sana hep teşekkür edeceğim. Babalar günün kutlu olsun canım babacığım.

babalar günü sözleri kısa

 • Sevginin en karşılıksız halini bana öğrettiğin ve yaşattığın için sana minnettarım iyi ki benim babamsın ve iyi ki varsın. Bugün senin günün kutlu olsun!

babalar günü sözleri kısa

 • Kanatlarının altına alıp bizi her daim koruduğun için ve şefkatle okşadığın saçımın verdiği tarifsiz huzur için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

 • Yalnızca bugün değil her gün seni sevdiğimi ve verdiğin değeri asla yok sayamayacağımı söylemek isterim. Hep birlikte geçireceğimiz nice babalar günün olsun. Seni çok seviyorum babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

 • Yalnızca kelime anlamındaki baba olarak değil manevi olarak da bana her daim babalık yaptığın ve hayatımda ne zaman arasam ulaşabileceğim ilk insan olduğun için teşekkür ederim. İyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

 • Çocukken oyun arkadaşım büyüdüğümde dert ortağım ve en yakın arkadaşım olan; aynı zamanda bana babalıktan çok abilik yapan çok kıymetli babamın babalar günü kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

 • Yaşı kaç olursa olsun enerji ve yaşama sevincinden hiçbir şey kaybetmeyen bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

 • Bana ve kardeşime her daim sevgi ve şefkat gösterdiğin için aynı zamanda bizi bir gün bile olsun ayırmayarak hep eşit mesafede yaklaştığın için sana minnettarım, babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

 • Mutlu bir birey mutlu bir ebeveyn ile var olur. Evlatlarını mutlu bireyler haline getirip onları bu şekilde yetiştiren ve hayata hazırlayan güçlü babaların balar günü kutlu olsun.

babalar günü sözleri kısa

Aynı zamanda her şartta ve koşulda evlatlarına destek oldukları gibi kendilerini asla yalnız hissetmemeleri için ömür boyunca çaba sarf eden babanıza babalar günü kutlama sözleri ile hoş bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Özellikle resimli babalar günü sözleri onların hafızasında daha da kalıcı hale gelecek ve görsel hediyelerin yadsınamaz özelliğine dikkat çekeceksiniz. Mesajı görsel şeklinde gören babanız aradan yıllar da geçse bu mesajı unutmayacak ve hep gülümseyerek hatırlayacak. Mesajların ilginç ve kalıcı hediye olmalarının bir diğer sebebi ise babalar gününde babanızın yanında olamasanız dahi onlara vereceğiniz somut hediyelerin eksikliğinden ziyade dünyanın bir ucunda da olsanız mesaj hediyeniz ile onu mutlu ederek kendisi hatırladığınızı belirtebilirsiniz. Babalar günü mesajları sözleri çoğu zaman istediğimiz duygu ve düşünceyi karşılayamasa da onları her zaman ve her şartta mutlu edeceğini ve duygulandıracağını söyleyebilirsiniz.
 • Beni her zaman güçlü bir birey olarak yetiştirip o şekilde hayata hazırlayan ve insanlara daima sevgi ile yaklaşmamı sağlayan süper babamın babalar günü kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

 • Şefkat ve iyilik kalkanıyla insanlara yaklaşan ve bana da hep bunu öğütleyen canım babamın babalar günü kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

 • İyi ki benim babam dedirten her güne binlerce kez şükürler olsun. Babalar günün kutlu olsun babacığım!

anlamlı babalar günü sözleri

 • Başarılarımla mutlu olan ve onların en önemli mimarı olan babacığım iyi ki senin evladınım. Bana gösterdiğin doğru yol ve önüme koyduğun hedefler için teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

 • Beni hayata hazırlarken önüme çıkan taşları temizleyen ve kendimi güçlü hissetmemi sağlayan babacığım sana ne kadar teşekkür etsem az kalır. Babalar günün kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

 • Hiçbir zaman bana eksikliğini hissettirmediğin ve her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Babalar günün kutlu olsun.

anlamlı babalar günü sözleri

 • Her geçen sene daha da anlamlanan bu özel günde sana verebileceğim en değerli hediye yine sonsuz sevgim olacak. Babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri anlamlı

 • Hayata gözlerimizi açtığımız andan itibaren bize kahramanlık yapan bütün babaların babalar günü kutlu olsun.

babalar günü sözleri anlamlı

 • Çocuklarımın dedesi ve benim babamsın bana kazandırdığın sayısız tecrübe için teşekkür ederim. İyi ki varsın babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri anlamlı

 • Öğütlerinle hayatıma yön verdim ve başarıya ulaştım. Sana pek çok şey borçlu olsam da sevginle ve sıcacık gülümsemenle her yeni günde bana verdiğin hediye için asıl ben teşekkür ederim babalar günün kutlu olsun.

babalar günü sözleri anlamlı

 • Eğer sen olmasaydın, bu dünyanın gerçeğini anlamam zaman alırdı babacım ve eğer sen olmasaydın, bu hayatın güzelliklerini anlamam da o kadar uzun sürerdi ki… İyi ki hayatımın her adımında yanımda oldun ve bana destek çıktın. Seni çok seviyorum canım babam, Babalar Günü’n kutlu olsun.

babalar günü sözleri

 • Tüm Babalarımızın Babalar Günü Kutlu Olsun!
[caption id="attachment_16150" align="alignnone" width="917"]babalar günü kutlu olsun babalar günü kutlu olsun[/caption]