Babalar günü geldi geliyor! Aklındaki en özel ve en anlamlı hediye burada 🎁 Hemen şimdi seç 👉🏻
Resimli 100 Anneler Günü Mesajı - Anneler Günü Kutlama Mesajları

Resimli 100 Anneler Günü Mesajı - Anneler Günü Kutlama Mesajları

Her yıl mayıs ayının belli bir Pazar gününde kutlanan anneler günü mesajı güzel enerjiler yaymaya devam ediyor. Hayatınızın en kıymetlisi annelerinize, anneler gününde ne alsanız ne söyleseniz az gelir gibi… Bu yüzden de onları mutlu ve memnun etmenin en iyi yolu şüphesiz ki resimli anneler günü mesajı gibi sempatik hediyelerden geçiyor. Bu bağlamda tatlı ve naif bir anneler günü mesajı annenizi oldukça memnun edecek diyebiliriz. Bu bağlamda onlara iyi ki varsın demenin en güzel yolu resimli anneler günü mesajları ile renkleniyor aslında…

Dikkatinizi Çekebilir; Anneler Günü Hediyeleri

Annelerimizin hayatımızdaki yeri ve önemi herkesten çok farklı ve apayrı bir yerde duruyor. Bu bağlamda onları herkesten ayıran bu sevgi ve şefkat bağına da yine şık bir mesaj yakışıyor. Kendisini ne kadar çok sevdiğinizi söylemeye değil cümleler, kelimeler bile yetmezken onları mutlu edecek birkaç mesaj ile yüzünde gül bahçeleri yeşertebilirsiniz. Annelerimize kendi günlerinde verebileceğimiz en değerli hediyelerden biri de onlara özel olarak hazırlanmış olan anneler günü için mesajlar onları mutlu etmeye ve yüzlerini güldürmeye yeter de artar bile.

 • En özel varlığım, en büyük destekçim, her zaman yanımda olan annem. Seni çok seviyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun!
 • Anne, sen benim için dünyadaki en güzel hediyesin. Sevgin, sabrın ve fedakarlığın beni her zaman şaşırtıyor ve ilham veriyor. Anneler günün kutlu olsun, seni çok seviyorum!
 • Annecim, senin sevgin benim için her şeyden değerli. Her anımda yanımda olduğunu hissetmek, beni güçlendiriyor. Seninle olmak, sevginle dolup taşmak demek. Anneler günün kutlu olsun, seni çok özlüyorum!
 • Anne, senin kollarında bulduğum sıcaklık, hayatta hiçbir şeyin yerini tutamaz. Seninle geçirdiğim her an, ömür boyu sürecek güzel anılara dönüşüyor. Anneler günün kutlu olsun, seni seviyorum!
 • Sevgili annem, seninle olan her anım değerli ve unutulmaz. Senin sevginle büyüdüm, senin öğütlerinle aydınlandım. Seni sevmek, hayattaki en güzel duygudur. Anneler günün kutlu olsun, seni ne kadar çok sevdiğimi bir kez daha hatırlatmak istedim!
 • Annem, senin sevgin benim için bir liman gibidir. Hayatın fırtınalarında bile, seninle hissettiğim sıcaklık ve güven hissi hiç solmaz. Senin için her gün anneler günü gibi özel olmalı, çünkü sen gerçek bir mucizesin. Seni çok seviyorum!
 • Sen benim kahramanımsın, canım annem! Senin sevgin, şefkatin ve fedakarlığın için minnettarım. Anneler gününde sana sevgimi gönderiyorum!
 • Hayatımın anlamı, güneşim, benim her şeyim olan annem. Seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya kelimeler yetmez. Anneler günün kutlu olsun!
 • Sen benim için dünyanın en özel annesisin. Senin sevgin ve desteğin benim için her şeyden değerli. Anneler günün kutlu olsun.
 • Seni sevmek ve seninle vakit geçirmek benim için en büyük mutluluk. Anneler günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum anneciğim!
 • Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin! Anneler günü kutlu olsun.
anneler günü mesajı
 • Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun!
anneler günü mesajı
 • Hayatıma önder olan ve bana her zaman doğru yolu gösteren canım annem anneler günün kutlu olsun.
anneler günü mesajı
 • Bana her zaman doğruluğu ve dürüstlüğü öğütleyen bir tanecik annem yolun yolumsa sevginin ışıltısı ışığımdır.
anneler günü mesajı
 • Çocuklarımın annesi ve benim meleğim anneler günün kutlu olsun sevgilim.
anneler günü mesajı
 • Bana ablalıktan çok annelik eden ve annemle kurduğu derin koalisyonlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde geleceğime yön veren canım ablamın da anneler günü kutlu olsun.
anneler günü mesajı
 • Hayatta tüm zorluklara karşı güçlü kalabilen ve bana da her zaman bunu öğütleyen en dobra önderim canım annem bugün senin günün kutlu olsun.
anneler günü mesajı
 • Babama iyi bir yol arkadaşı olduğun gibi bana da çok iyi bir anne ve hayatta örnek aldığım ilk insanlardan biri oldun. İyi ki benim annemsin seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü mesajı
 • Çocuklarımın şefkat dolu annesi hayatıma kattığın renk için teşekkür ederim. Bu özel gün varlığın gibi armağan edilen en değerli hediye. Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü mesajı
 • Hiçbir zaman haberim olmadı ama elin hep üzerimde ve koruma kalkanım hep arkamdaydı. Beni en görünmez yerlerde bile görüp koruduğunu bilirdim. Melek annem anneler günün kutlu olsun.
anneler günü mesajı

Sadece annelerimize değil anne adaylarına da anneler günü mesajları göndermek onların oldukça hoşuna gidecek diyebiliriz. Örneğin; ablanıza atacağınız bir anneler günü mesajıyla kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Ya da arkadaşınıza böyle bir kutlama ve iyi dilekte bulunarak onu mutlu edebilirsiniz. Böyle özel günlerde düşünülmek ve hatırlanmak kimin hoşuna gitmez ki? Bu bağlamda manevi değeri yüksek olan anneler günü yine anneler günü kutlama mesajları ile renklenebilir diyebiliriz. Ayrıca anneler günü mesajı resimli olarak gönderildiğinde mesajı alan kişiye böyle günleri unutmadığınızı ve bunu hatırlamanın bir görev olduğu hissiyatını verebilirsiniz. Görevden kasıt zorunluluk değil kesinlikle tatlı bir iş gibi düşünülebilir çünkü sevgi ve emek zoraki işi değil fedakârlığı çağrıştıran bir eylem olarak bilinir. Zaten en güzel anneler günü mesajları yine onun size hitap şekillerinden gelen kalıplaşmış cümlelerden oluşmaz mı? Örneğin; o tabak bitecek, terli terli çıkma hasta olursun gibi. Bu tarz telkinler annelerinizin sizi ne kadar çok sevdiğini ve şefkat bağının ne kadar kuvvetli olduğunun bir göstergesi olarak bilinir. Bu tarz söylemler küçükken sizi çok sıkmış olsa da zaman içinde büyüdükçe bunların aslında bir telkinden daha çok bir öğüt ve hayatını size adamış bir kadının ağzından çıkan fedakârlık kelimeleri olduğunu anlayabiliyorsunuz. Bu bağlamda onlara göndereceğiniz anneler gunu resimli mesajlar ile onların gönlünü fethedebilirsiniz. Aynı zamanda annelerimizin bizi ne kadar düşündüğünü ve bunun için kendilerinden bile ödün verdiğini söylemeliyiz. Bu da onları diğer insanlardan farklı kılan özelliklerden biri olarak biliniyor.

 • Her mayısta değil ömür boyu kalbimdesin, canım annem günün kutlu olsun!
anneler günü mesajları
 • Cenneti yüzündeki gülümsemende saklayan annecim bugün senin günün kutlu olsun!
anneler günü mesajları
 • Çünkü o benim annem ve ondan bir tane daha yok, iyi ki benim annemsin ve iyi ki senin evladınım bana sunduğun bu sevgi dolu hayat için teşekkür ederim, anneler günün kutlu olsun.
anneler günü mesajları
 • Bu zamana kadar hep beni düşünen ben üzüldüğümde bin üzülen sevincime koşulsuz şartsız ortak olan annecim, günün kutlu olsun.
anneler günü mesajları
 • Dünyanın en değerli varlıkları olan tüm kadınların anneler günü kutlu olsun.
anneler günü mesajları
 • Tüm annelerin ve anne adayları bütün kadınların anneler gününü kutlarım.
anneler günü mesajları
 • Çocuklarımın anneannesi benimse annemsin, herkes için sıfatın farklı olsa da yerin hep kalbimin en derin köşesinde canım annecim, günün kutlu olsun seni seviyorum.
anneler günü mesajları
 • Hastalandığımda şifa, üzüldüğümde derman, sevincimde ortak olan en yakın arkadaşım, dostum, sırdaşım, önderim annem… Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü mesajları
 • Bazen en çılgın arkadaşım bazen en olgun dostum olarak hayatımda hep farklı rollerde ama kalbimde hep aynı yerdesin ve iyi ki benim annemsin seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü mesajları
 • Kadının gücünü kanıtlayabildiği en etkin zamanlardan biri olan annelik duygusu, fedakârlık ve şefkatin vücut bulmuş hali olan annelerimizin anneler günü kutlu olsun.
anneler günü mesajları

Annelik yalnızca insanlara has bir sıfat olmadığı gibi hayvanların da annelik içgüdüsüyle kaplı olduğunu belirtmek gerekir. Annelik evrensel olduğu gibi tüm canlılar için de aynı şeyi ifade eder diyebiliriz. Bu bağlamda ablalarınız da birer anne adayıdır aslında. Size ablalık kadar annelik de yapan ablalarınız için de ablaya anneler günü mesajları göndererek onları mutlu edebilirsiniz. Sonuçta onlar da birer anne adayı ve sizin de teyzelik edeceğiniz yeğenlerinizin annesi olacak kişi diyebiliriz. Teyzeye anneler günü mesajı atmak da oldukça şık bir hareket olarak bilinir. Teyze de anne yarısı sayıldığından her türlü kutlama mesajlarına yer verebilirsiniz. Anneler gününde kendi anneniz başta olmak üzere kaynanaya anneler günü mesajı atmak da onu ve eşinizi oldukça mutlu edecek diyebiliriz. Hayat arkadaşınızın annesini de kendi annenizden ayırmayarak aynı özen ve hassasiyetle hatırlamanız her iki tarafın da oldukça hoşuna gidecek demek yanlış olmaz. Anneler günü ile aynı etkiye sahip doğum günleri de yine şık bir mesajla renklenebilir.

 • Öğütlerinin hepsini hayatımın her anında kullanabildiğim ve onları asla unutmadığım bir yıl daha geçti. Geçen seneki gibi aynı heyecan ve coşkuyla haykırıyorum, anneler günün kutlu olsun!
anneler günü resimli mesajları
 • Beni ben olduğum için seven ve beni her halimle kabul eden hoşgörü kalkanıyla beni hep koruyan ve kollayan biricik annemin anneler günü kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • Küçükken şefkatle taradığın saçlarımda hala senin kokunu duyduğum ve kalbimde hep en değerli köşeye sahip olan canım annem her yıl biraz daha sevebiliyorum seni. Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • İyi ki benim annemsin, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • Sevginle ısıtıp şefkatinle beslediğin nice yıllarımız olsun. Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • Kendimi her zaman güvende hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim. Melek annem, anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • Sanki elinde sihirli bir değnek ile dokunduğun her yeri güzelleştirdiğin gibi hayat enerjisi veren yapınla iyi ki benim annemsin dedirtiyorsun. Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • Hayata hep pozitif bakmamı sağladığın ve bardağın dolu tarafını görmemi sağladığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın! Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • Üzgün olduğumda benimle birlikte üzüldüğün ve sevincime ortak olduğun için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajları
 • Hem en iyi arkadaşım hem tatlı suç ortağım hem de ablamsın ama hepsinden önce bana anne yarısısın. Minnoş ablamın anneler günü kutlu olsun!
anneler günü resimli mesajları

Hiçbir zaman sizden hediye beklemeyen anne doğum günü mesajları ile mutlu olacak ve kendisini özel hissedecek demek yanlış olmaz. Çünkü annenize göre ona verilebilecek en güzel hediye sizin mutlu ve başarılı bir birey olmanızdır aslında. Bu bağlamda sizi de en az kendi kadar güçlü yetiştiren annenize anneler günü resimli mesajlar ile görsel şölen yaşatabilirsiniz. Görsel hediyelerin her zaman için hafızada daha kalıcı olduğu kanıtlanmış bir gerçek olarak bilinir. Bu bağlamda bu özel günü de renkli bir mesaj ile süslemek en doğal hakkınız diyebiliriz. Çünkü anneler günü resim mesajları da yine onların oldukça hoşuna gidecek birçok detayları içinde barındırıyor diyebiliriz. Aynı zamanda anneler günü mesajları resimli olduğunda yarattığı etki daha fazla olduğundan hafızada kalıcılığı uzun sürüyor ve mesajı alan kişinin kutlamayı hep hatırlamasını sağlıyor.

 • Bazen en derin kelimeler bile kifayetsiz kalır ya işte öyle bir şey senin sevgin. Ne söylesem ne yazsam az gibi, en değerlim ve hayattaki en büyük şansımsın. İyi ki senin kızınım/oğlunum anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı
 • Büyülü güzelliğinle melekleri bile kıskandırdığın gibi beni hep kendine benzetirdin. Sen meleksin ben de senin kızınım bana hayatta iyi ki dedirten canım annem anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı
 • Torunların biricik babaannesi benimse canım annemsin. İyi ki benim annemsin sevgi ve şefkat küpü canım annem, anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı
 • Kendinden çok bizi düşünür yüzümüzü güldürmek için elinden gelen her şeyi yapardın. Şimdi yüzünü güldürme sırası bende. Yıldızlardan taç yapsam bile az gelecek olan bir hediyeden ziyade seni ne kadar çok sevdiğim tüm duygularımın özeti ve en derin hislerimin tarifi diyebilirim.
anneler günü resimli mesajı
 • Annem yanımda olmadığında bana annelik eden ve beni hiç yalnız bırakmayan canım teyzem senin de anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı
 • En içten kahkahalarımın sahibi ve güldüğünde yüzünde bahar bahçeleri beliren canım annem anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin.
anneler günü resimli mesajı
 • Sohbetine doyum olmayan ve verdiği her öğütle hayatımı olumlu yönde şekillendirmemi sağlayan en değerlim ablam, anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı
 • Eşimi dünyaya getiren ve bana her zaman öz annemmiş gibi annelik eden kayın validemin anneler günü kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı
 • Seni çok seven bir evlat ve her zaman sevecek olan bir eş… Seni her zaman korumaya ve mutlu etmeye kendimi adadığım canım eşim, anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı
 • Bazen en çözümsüz noktalarda bile pratik çözümler üreten bir tanecik annem anneler günün kutlu olsun.
anneler günü resimli mesajı

Anneler için en özel günlerin başında anneler günü gelmektedir. Her ne kadar çocukları için hiçbir karşılık beklemeden onları seviyor olsalar ve büyük fedakârlıklarda bulunsalar da çocukları tarafından anneler gününün kutlanmasını her anne beklemektedir çünkü çocuklarının kendilerini sevdiklerini en iyi şekilde görerek mutlu olmalarını sağlayan bu özel gün, her anne için kendisini özel hissetmek istediği bir gündür. Ancak sadece hediye alarak değil, alınan birbirinden güzel hediyeler için kutlama mesajına yer vermek de büyük önem taşır. Bu hediyelerde kullanılacak anneler günü mesajı annenizi ne kadar çok sevdiğinizi doğrudan ifadesi etmesi için büyük bir avantaj olacaktır.

Anneler günü mesajları sadece hediyeler için değil aynı zamanda annelerine kendileri hediyeler hazırlamak isteyen ya da uzakta olan çocuklar için de sevgilerini en iyi şekilde ifade etmelerini olanaklı hale getirmektedir. Birbirinden güzel bu mesajlar ile birlikte anneler gününde annenize güzel bir kahvaltı hazırlayabilir ve mesajı onun baş ucuna bırakabilir, uzaktaysanız telefonunuzdan mesaj göndererek gününü kutlayabilirsiniz. Bu bakımdan anneler günü mesajları resimli olarak da büyük bir kolaylık sunmakta, en güzel anneler mesajlarını içerdikleri ve tasarımları ile de dikkat çekici oldukları için anneniz için özel bir jest olmaktadırlar. Sadece kendi anneniz için değil çok sevdiğiniz ve anne olan bir yakınınız ya da eşinizin annesi için de kullanabileceğiniz anneler günü resimli mesajlar bu özel günde onları unutmadığınızı gösterecektir.

 • Canım annem iyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, anneler günün kutlu olsun!
 • Sevgili anneciğim, sana ne söyleyeceğimi, sevgimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama canım annem iyi ki varsın ve iyi ki bizimlesin!
 • En kötü günlerimde, en mutlu günlerimde sen her zaman benimle oldun, benim sevgim de seninle oldu. Anneciğim, anneler gününü en içten şekilde kutlarım.
 • Kanatların olmasa da anneciğim, sen hayatımdaki tek meleksin. Her zaman benimle olduğun için teşekkür ederim, anneler günün kutlu olsun.
 • Hediyeni umarım almışsındır anneciğim, bu hediye seni ne kadar sevdiğimin küçük parçası sadece, anneler gününü kutlarım.
 • Aldığım her nefeste senin katkın var canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun.
 • Şimdi yan yana olmak isterdim ama kalbim her zaman seninle, bu vesileyle anneler gününü tüm duygularımla kutluyorum.
 • Kaç yaşında olursam olayım canım anneciğim ben senin hep ufak çocuğunum, anneler günün kutlu olsun!
 • Anneler gününü kutlarım anneciğim, yaramazlık yapmıyorum artık.
 • Yıllar geçiyor ve anneciğim ben seni hep daha fazla özlüyorum. Her zaman seninleyim, anneler günün kutlu olsun.
 • Sana hediyelerini daha sonra vereceğim anne, sen bana en güzel hediye olduğun için senin gibi bir hediye bulmakta zorlanıyorum, anneler günün kutlu olsun.
 • Bir yaşa kadar tek çocuğunuz vardı ve şimdi eşimle birlikte benim de annemsiniz. Anneler gününüzü kutlar, sağlık dilerim.
 • Hayallerimi her zaman gerçeğe dönüştürmek için benim yanımda olan annem, bu özel gününü tebrik ediyor, seni çok sevdiğimi söylüyorum.
 • Sana söyleyeceğim hiçbir söz değerini anlatmaya yetmeyecek benim güzel annem, o yüzden sadece anneler gününü kutlamakla yetiniyorum.
 • Gökten düşen yıldızların hepsi senin yüzünde toplanmış, iyi ki benim annemsin, iyi ki bir aradayız anneciğim.
 • Anne sen olmadığında ne yapacağımı bilmiyorum, büyüdüm kocaman insan oldum ama hâlâ en zorlu anlarımda seni arıyorum. Anneler günü kutlarım.
 • Çok daha başka anneler gününü birlikte kutlamamız için bu sefer sadece mesajla kutlanan bu gün, gelecek diğer mutlu günlerin bir habercisi.
 • Kokunu, sesini, gülüşünü o kadar çok özledim ki anneciğim, sadece bir mesaj ile sana kutlama yapmak inan benim için ne kadar zor bir bilsen!
 • Sana olan sevgimi nasıl anlatacağımı bilemiyorum anneciğim, senin düşünceli, sevgi dolu halin gözlerim önüne geldiğinde gözlerim doluyor. Anneler gününü kutluyorum.
 • Çocukluğumdan beri hep benimle birlikte oldun anneciğim ve benim her zaman başarılı olmamı istedin. Şimdi senin sayende başarılı olabildim ve bunu ben en çok sana borçluyum, anneler günün kutlu olsun.
 • Yaşamımda ne zaman başım sıkışsa, zora düşsem gideceğim güvenli bir liman olduğunu bildiğim için ben her zaman seni seviyorum anneciğim.
 • Fedakârlığın ne olduğunu bana öğrettiğin için canım annem, şimdi de ben aynısı çocuklarıma gösteriyorum. İyi ki varsın, anneler gününü kutlarım.
 • Anneler gününü kutlamak için çok daha büyük ve etkili şeyler yapmak isterdim ancak anneciğim bu zor günler geçecek ve tekrar eskisi gibi mutlu bir aile olabileceğiz.
 • Sınırsız sevginin sözlükteki anlamı olan hayattaki en değerli varlığım, canım anneciğim, sözler anneler gününü kutlamaya yeterli olmuyorlar ancak seni ne kadar çok sevdiğimi her zaman bilmeni istiyorum.
 • Bu dünyada en çok sevdiğim ve en çok inandığım insan, annem! Anneler günün kutlu olsun, çocuğun seni her zaman seviyor.
 • Üzülmeni hiçbir zaman istemem anneciğim, sen ne kadar mutlu olursan ben de o kadar mutlu oluyorum, şimdi bu mesajla birlikte yanaklarında güller açılsın, anneler günün kutlu olsun.

İlgili Makaleler;