Kız Arkadaşa Sıra Dışı 15 Doğum Günü Hediyesi Fikri

Kız Arkadaşa Sıra Dışı 15 Doğum Günü Hediyesi Fikri

Hayattaki en değerli varlığınız olan kız arkadaşınızın doğum günü geldiğinde onu bu özel gününde mutlu etmek için doğru hediyeleri tercih etmek son derece önemlidir. Sevgili olmak yaşamı başka bir mutluluk ile yaşamak olduğu kadar aynı zamanda karşınızdakini de mutlu etmek anlamına gelmektedir. Eğer onun doğum gününde tercih edeceğiniz kız arkadaşa doğum günü hediyesi özel ve ayrıcalıklı olursa, doğum günü çok daha mutlu geçecektir.

Kapsül Şişeli Mini Puzzle

kız arkadaşa doğum günü hediyesi

Kız arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri arasında romantik ve şaşırtıcı bir hediye tercihinde bulunmak isteyenler için ideal olan bu özel ürün, sevgilinizin çok mutlu olmasına yardımcı olacaktır. Yapboz üzerine sevgiliniz ile geçirdiğiniz en güzel anların bir karesinin yüksek baskı kalitesi ile basılacağı yapboz, sevgilinizin bu zamana kadar aldığı en özel ve anlamlı hediyeler arasında kendisine yer bulabilecektir. Sevgili olmak her zaman en güzel anları yaşamak anlamı taşıyor olsa da sevgililerin birbirlerine yakınlık duymalarını sağlayan en temel nokta, geçmişte kalan mutlu anılardır. Bu yüzden üzerine basılmasını istediğiniz anların bir gezi, birlikte gidilen bir yer ya da sıradan bir günde çekilmiş bir fotoğraf bile olması önem taşımaz, önemli olan geçmişte yaşadığınız mutluluğunuzun ne kadar değerli olduğunu sevgilinize gösterebilmenizdir. Ayrıca birlikte yapbozu yaparak çok daha keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Dans Eden Çift Müzik Kutusu

kız arkadaşa doğum günü hediyesi fikirleri

Sevgili olmak beraberinde her zaman mutluluğunu da getirir. Çiftler için birlikte sohbet etmek, vakit geçirmek ve dans etmek gibi eylemler son derece değerli anlardır. Sevgilinize mutluluğunuzun anısını olacak bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız tercih edeceğiniz bu özel müzik kutusu aşkınızın güzelliğini, duruluğunu, saflığını ve mutluluğunu vurgulamak için ideal olacaktır. Üzerine sevgiliniz ile birlikte isminizin yazılacağı müzik kutusu, kullanım sırasında figürlerin hareket etmesi ve aynı zamanda tatlı melodisi sayesinde de çok sevilecek bir hediye olacaktır. Eğer doğum günü gibi çok önemli olan bir günde ayrıcalıklı bir hediye vermek istiyorsanız bu hediye ile sevgilinizi çok mutlu edebilirsiniz.

100 Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

kız arkadaşa doğum günü

Şüphesiz sevgiliniz sizin için yaşamdaki en değerli insandır. Ona karşı olan sevginizi ifade etmek için çoğu zaman kelimeler de yeterli gelmez. Böyle durumlarda hem aşkınızın büyüklüğünü göstermek hem de daha önce hiç almadığı bir doğum günü hediyesi vermek isterseniz tam 100 dilde aşkınızı ifade etmenize yardımcı olacak bu özel tablo, son derece hoş bir hediye olacaktır. Sevgilinizin sevginizi tam anlamıyla görmesine neden olacak tablo üzerine sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz fotoğrafları bastırabileceğiniz gibi sadece sevgilinizin fotoğrafını da tercih edebilirsiniz. Yüksek baskı kalitesi sayesinde çok net bir görünüme sahip olan tablo, kız arkadaşınızın hem doğum gününü daha anlamlı hale getirecek hem de her zaman mutluluğunuzu göz önünde tutmasına yardımcı olacaktır.

Açılır Çubuk Gümüş Kolye

kız arkadaşa doğum günü hediyesi ne alınır

Kız arkadaşa en güzel doğum günü hediyesi vermek isteyenlerin tercihi olacak bu kolye son derece özenli bir tasarıma sahiptir. Kolye üzerine hem sevgilinizin hem de sizin isminiz yüksek baskı yöntemi ile işlenmektedir. Ancak kolye açılır kapanır olduğu için iç kısma yazılacak isim genelde görünmemekte, sadece açıldığında görünmektedir. Bu sayede sevgilinizi hem çok şaşırtabilir hem de her zaman sizi yanınızda taşımasına izin verebilirsiniz. Şık tasarımı ile günlük yaşamda ya da iş yaşamında da kullanılmaya uygun olan kolye, tüm bu özellikleri ile birlikte unutulmaz bir doğum günü hediyesi olarak anlam kazanacaktır.

Kırmızı Kalpli El Isıtıcısı

kız arkadaşa doğum günü hediyesi ne alabilirim

Kız arkadaşınızın sevginizin ve mutluluğunuzun sıcaklığını her zaman hissetmesini ve en soğuk zamanlarda bile içinin ısınmasını, aynı zamanda ellerinin de soğuktan korunmasını istiyorsanız hem çok düşünceli bir sevgilisiniz demektir hem de bu özel ürün ile harika hediyeyi buldunuz demektir. Özel çalışma yöntemi ile birlikte soğuk havalarda sevgilinizin eline aldığında ellerinin ısınmasını sağlayacak olan bu özel ısıtıcı, pratik boyutları sayesinde de her zaman yanında taşıyabilmesi için tasarlanmıştır. Herhangi bir ağırlık ya da taşımak için zorluk çıkarmaz ve rahatlıkla günlük yaşamda kullanılmaya uygundur. Herhangi bir kullanım kısıtlaması da bulunmadığı için her zaman kullanmaya uygun olan ürün, düşünceli ve kullanışlı bir doğum günü hediyesi vermek isteyenlerin tercihi oluyor. Kalp şeklinde olması da sevgilinize her kullanımda onu ne kadar çok sevdiğinizi anımsatmanıza etki edecektir.

Kalbimdeki Sır İsim Yazılı Gümüş Kolye

kız arkadaşıma doğum günü hediyesi

Sevginizin her zaman ikiniz arasında verilmiş bir sır, gizli bir sözleşme olarak görülmesini istiyorsanız ve kız arkadaşınızın da doğum günü yaklaşıyorsa, ona hiçbir zaman unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz. Doğum günleri herkes için önemli günler olmasına karşılık özellikle sevgililer için daha da özenli bir şekilde kutlanması gereken günlerdir. Çünkü sevgili olmak bir başkasının varlığından saygı ve mutluluk duymak anlamına geldiği için onun dünyaya geldiği günün de ayrıcalıklı bir şekilde kutlanması, adeta varlığından duyulan minneti göstermenin gerektiği günlerdir. Bu özel gümüş kolye sayesinde sevgilinize unutmayacağı ve çok mutlu olacağı bir kolye verirken aynı zamanda sevginizin de her zaman yanında kalarak hatırlanmasını sağlayabileceksiniz. Açılır kapanır yapısı sayesinde farklı kullanım imkânları da yaratan kolye, bu bakımdan giyilen kıyafet tarzlarına göre de uyum gösterebilmektedir.

Fotoğraf Baskılı Sevgiliye Özel Yastık

kız arkadaşa doğum gününde ne alınır

Sevgilinizin doğum günü yaklaşıyorsa, ona daha önce kimse tarafından alınmamış, aynı zamanda da mutluluğunuzun bir sembolü olacak bir hediye tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu sayede sevgilinize onu ne kadar sevdiğinizi rahatlıkla gösterebileceğiniz gibi her zaman göz önünde kalacak bir hediye seçmeniz gerekir. Tüm bu istekleri rahatlıkla karşılayacak olan bu özel baskılı yastık kız arkadaşınızın daha önce almadığı, tamamen kendisi ve ikiniz için tasarlanacak olan özellikler taşımaktadır. Buna göre sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz en güzel günleri ve anları yastık üzerine bastırmak için tercih edebilir ya da sadece sevgilinizin fotoğraflarını tercih edebilirsiniz. Her iki durumda da sevgiliniz böylesi anlamlı ve düşünceli bir hediye aldığı için kendisini şanslı sayabilecek, her zaman yastığı göz önünde tutarak mutluluğunuzu anımsayabilecektir. Üstelik yüksek baskı kalitesi ile baskı yapıldığı için zamana bağlı solma ya da deforme gibi durumlar oluşmayacak ve uzun süreler yastık kullanıma imkân tanıyacaktır. Sağlığa da uygun olan baskısı böylece her durumda en iyi hediyeler arasında yer alıyor.

Senin Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

kız arkadaşa doğum günü hediyeleri

Kız arkadaş için doğum günü hediyesi seçenekleri için en sık tercih edilen hediyelerin başında kitaplar gelmektedir. Ancak kitapları neredeyse herkes tercih ettiği için kitap almanın çok fazla farklılığı olmamaktadır. Ancak kız arkadaşınız için kendinizin hazırlayacağı bir kitap tercih etmeniz ona daha önce hiç almadığı bir doğum günü hediyesi vermenizi sağlayacağı gibi aynı zamanda da kendisi hakkında yazılmış bir kitabı okumasını sağlayacaktır. Tamamen kitap içindeki başlıklara uygun olarak sevgiliniz hakkında dolduracağınız bilgilerden oluşacak bu özel kitabın pek çok yararı bulunmaktadır. İlki sevgiliniz hakkında ne kadar çok şey bildiğinizi ona açıktan göstermenize yardımcı olacak ve bu sayede sevgilinizin de kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır, bir diğer diğer nokta ise daha önce hiç almadığı bir hediye olmasından dolayı da mutluluk verecektir. Yapısı gereği ömürlük olarak muhafaza edilecek bir hediye de olduğu için bir zaman sevgilinizden ayrı olduğunuz zamanlarda da sıklıkla kitaba bakarak aradaki mesafenin bir an önce geride kalacağını ve sevginizin ne kadar kuvvetli olduğunu da hatırlamasına yardım edecektir.

Fotoğraf Baskılı Led Lamba

kız arkadaşım için doğum günü hediyesi

Doğum günleri sevgililer için en özel günlerin başında gelir. Sevgililer günü, tanışma yıl dönümleri ya da benzeri günler de önemlilik arz etseler de bir çiftin kutlaması gereken günlerin başında doğum günü gelir. Çünkü doğum günleri sevdiğiniz insanın dünyaya geldiği günü temsil eder ve sizin mutluluğunuzun, sevginizin de oluşmasını sağlayan güne işaret eder. Sevgilinizin varlığından duyduğunuz büyük mutluluğu göstermek için ideal olan bu özel günlerin de çiftler arasında en güzel şekilde geçmesi gerekir. Her ne kadar iyi sevgililer birbirlerinden hiçbir zaman karşılık beklemiyor olsalar da doğum günleri gibi günlerde onları hatırlamanın ve sevginin bir nişanesi olarak kabul görecek hediyelerin seçilmesi büyük mutluluk kaynağıdır. Doğum günleri böylesi önemli günler olmasından dolayı sevgilinizi çok mutlu edecek ve onun doğum gününü daha da özel olmasını sağlayacak hediyelerin tercih edilmesi önem taşır. Sevgilinizi çok mutlu edecek bu özel baskılı led lamba, ayrıcalıklı bir hediye vermek isteyenlerin tercihi oluyor. Şık görünümü ve kullanışlı yapısı ile birlikte sevgilinizin çok hoşuna gidecek bu lamba üzerine sevgiliniz ile birlikte çektirdiğiniz mutlu anların bir yansıması olan fotoğraf özel yöntemler ile işlenmektedir. Alt kısmına da sevgiliniz ile sizin adınızın yazılması ile tamamen kişiye özel bir hediye olma anlamı taşıyan lamba, kız arkadaşınızın çalışma masasında, ofisinde ya da istediği her alanda rahatlıkla kullanmasına olanak tanıyacaktır.

Kişiye Özel Sihirli Kupa

kız arkadaşa anlamlı doğum günü hediyesi

Kız arkadaşa alınacak doğum günü hediyesi için alışılmışın dışında bir hediye tercih etmek istiyorsanız genelde böylesi hediyeleri seçmek son derece zor olabilmektedir. Çünkü pek çok hediye arasında seçim yapmak zor olmasından ve aynı zamanda alışılmış hediyelerin dışına çıkabilmek de zor olduğundan özellikle kız arkadaşınız gibi yaşamdaki en değerli varlığınız için hediye seçimi hepten zor olmaktadır. Böylesi durumlarda herkes tarafından tercih edilmeyecek ve ancak size yakışacak anlamlar taşıyacak bir hediye seçmenin önemi oldukça fazladır. Tercih edeceğiniz bu özel sihirli kupa sevgilinizin doğum gününün çok güzel ve mutlu geçmesine neden olacaktır. Görünüm itibariyle ilk bakışta sıradan bir kupayı andıran ürün, muhtemelen sevgilinize ilk verdiğinizde oldukça sıradan bir hediye olarak görülecektir. Ancak sevgiliniz kupayı kullanmaya başladığında, içine sıcak içecek koyduğun kupa sihrini gösterecek ve birlikte geçirdiğiniz eşsiz anları anlatan fotoğrafın ortaya çıkmasıyla büyük bir şaşkınlık yaşayacaktır. Bu yüzden hediyenizi verirken sihirli özelliğini söylemeyip kız arkadaşınızın sihrini keşfetmesini sağlarsanız çok daha güzel ve mutluluk dolu bir hediye verebilirsiniz. Porselen olması ve ergonomik tasarımı sayesinde kullanımı da çok rahat olan kupa, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanıma da sahiptir.

Baskılı Mini Ahşap Foto

kız arkadaşa romantik doğum günü hediyesi

Sevgilinizin doğum günü yaklaştığında kız arkadaşıma doğum günü hediyesi ne alsam diye düşünüyorsanız iyi düşünmeniz gerekir. Çünkü tüm sevgililer, özellikle doğum günlerinin hatırlanmasını, kutlanması ve ayrıcalıklı bir hediye almayı hak ederler. Sevgiliniz için çok pahalı hazır ürünler ya da sıradan hediyeler almak yerine kişisel hediyeler almanız ise her zaman daha avantajlı olmanızı sağlayacaktır. Çünkü bu tür hediyeler mutluluğun daha fazla olmasını sağlarlar, karşı tarafa kendilerinin ne kadar özel ve değerli olduğunu hissettirmeleri bakımından doğum günlerin de özel geçmesini sağlarlar. Tamamen bu amaçlar ile hazırlanmış olan bu özel ahşap foto sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz en güzel anların karelerini yüksek baskı teknolojisi sayesinde ahşap üzerine işlenmesine olanak tanıyor. Ayrıca üzerine isimlerinizin de yazılacağı ahşap foto, görünümü ve anlamlı yapısı ile harika bir doğum günü hediyesi oluyor. Üzerinde takvim de yer alan ürünün bu özelliğini dilediğiniz gibi kişiselleştirmeniz mümkündür. İsterseniz mutluluğunuzun sembolü olan fotoğrafın çekildiği tarihi ve yeri üzerine işletebilir ya da sevgilinizin doğum gününü veya tanışma tarihinize yer verebilirsiniz. Sevgilisini ayrıcalıklı hissettirmek isteyenler için ideal olacak bu özel hediye, özel hediye paketinde gönderildiği için de hediye olarak hemen vermeye hazırdır.

Mandallı Anı Çerçevesi

kız arkadaşa doğum günü hediye önerileri

Mutluluk her zaman tek bir an değildir, hatta mutluluk şimdiki zamanda da bulunmaz. Mutluluk geçmişte kalan anıların tekrar hatırladığında kişiye hissettirdikleridir. Bu yüzden sevgililer güzel vakit geçirdikçe çok mutlu olurlar. O anların her zaman sürmesini, hiçbir zaman unutulmamasını ve her zaman da değerli olduğunu kız arkadaşınıza göstermek istiyorsanız tercih edeceğiniz bu anı çerçevesi, anılarınızın korunmasına yardımcı olduğu gibi ayrıcalıklı bir doğum günü hediyesi olarak da öne çıkıyor. Mutluluğun sadece fotoğraflarda kalmadığını da gösterecek olan bu özel ürün, pek çok anınızı bir kareye sığdırarak hem otantik bir görünüm sunuyor hem de kız arkadaşınızın evinde ya da işyerinde mutluluğunuzu bir an bile unutmamasına neden oluyor.

Çiftlere Özel Sevgili Kombini Tişört

kız arkadaşa özel doğum günü hediyesi

Biz her zaman biriz diyen çiftler için hazırlanmış olan bu özel kombin tişörtler, sevgilinize özel bir doğum günü hediyesi vermenizi sağlayacağı gibi aynı zamanda mutluluğunuzun başkaları tarafından da görülmesine neden oluyor. Özenli baskısı ile birbirini seven her çiftin mutluluk ile giyeceği tişörtler, hem bir aradayken hem de ayrı olunduğunda sevginin özenli bir şekilde ifade edilmesine yardımcı oluyorlar. Su bazlı pigment boya baskısı ile sağlığa tamamen zararsız olan tişörtler, hava geçiren yapıları sayesinde de terletmeme özelliğine sahipler. Böylece uzun süreler, tıpkı sevginiz gibi her zaman üzerinizde taşımanıza imkân tanıyacaklardır.

8 Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo

kız arkadaşa hediye

Kız arkadaşa doğum günü hediyeleri arasında anıların mutluluğunu ve güzelliğini özenli bir şekilde yansıtacak bir hediye arayışındaysanız tercih edeceğiniz bu özel tablo, mutlu anları özenle bir araya getirerek, mutluluğunuzun hem göz önünde olmasını hem de her zaman hatırlanmasını sağlıyor. Kız arkadaşınızın doğum gününde onu çok mutlu edecek ve bir arada olmanın mutluluğunu daha iyi hissetmesine neden olacak bu özel tablo, yüksek baskı kalitesi sayesinde son derece şık ve estetik bir görünüme sahiptir. İçinde yer verilecek fotoğraflar sayesinde de mutlu görünüme de sahip olan tablo için dilerseniz bir hikaye kurgulayabilir, dilerseniz gelişi güzel mutluluk anlarınızın yansımasını görebilirsiniz. Özellikle hikaye şeklinde kurgulanacak durumlarda çok daha anlamlı ve kullanışlı olan tablo hangi durumda olursa olsun kız arkadaşınıza mutluluğunuzu her zaman görmek için iyi bir seçim olacaktır. Dayanıklı yapısı ve aynı zamanda baskı kalitesi sayesinde de çok uzun süreler sonra da mutlu anlarınızın hatırlanması için tercih edeceğiniz bir hediye olacaktır.