Abiye Doğum Günü Mesajı, 50+ Duygusal Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajı, 50+ Duygusal Doğum Günü Mesajları

Doğum günlerinde sevdiklerimize duygusal ve anlamlı mesajlar göndermek onlara ne kadar değer verdiğimizin bir göstergesidir. Bu özel mesajlar, özellikle aile içindeki bireyler için çok daha anlamlı hale gelebilir. Abiye doğum günü mesajı bu yüzden asla göz ardı edilmemesi gereken bir kutlama biçimidir. Bu yazımızda abinize doğum gününde gönül rahatlığıyla gönderebileceğiniz doğum günü mesajı örneklerini bulabilirsiniz.

Abiye Doğum Günü Mesaj Ne Yazılır?

Abiler hayatımızda önemli yere sahip aile üyelerinden biridir. Kan bağımızın olduğu abimize doğum gününde onu ne kadar çok sevdiğimizi ifade eden mesajlar gönderebiliriz. Eğer siz de abinizin doğum gününü unutmayıp ona çok duygusal bir sürpriz yapmak istiyorsanız abiye doğum günü mesajları arasından seçim yapabilirsiniz:

 • Canım abim, yeni yaşından sonra en güzel günlerin seninle birlikte olsun. Yeni yaşın sana uzun ömürler katsın.

abiye doğum günü mesajı

 • Doğum günün kutlu olsun aslan abim. Her zaman yanımda olduğun gibi ben de senin her zaman yanında olmaya devam edeceğim.

abiye doğum günü mesajı

 • Yakışıklı yüzünden kararlılık, güzel gülüşünden neşe eksik olmasın canım abim. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

abiye doğum günü mesajları uzun

 • Aramızda uzak mesafeler olsa da kalplerimiz her zaman bir. Farkındaysan biraz daha yaşlandık, ihtiyarlık günlerinde mutluluk ve sağlıklar abim.

doğum günü mesajları abiye

 • Güzel günler her zaman güzel sohbetler ve anılarla hatırlanır. En güzel yıllarını geride bırakmadın, daha güzel kalbin gibi nice mutlu günler göreceksin inşallah, yeni yaşın kutlu olsun.

abiye yazılacak doğum günü mesajları

 • Geçmişte yaşayan geleceği bilemez. Geleceğe hazır olmayan yeni güne umutla başlayamaz. Yaşamında başına neler gelmiş olsa bile her zaman ilerle. İyi ki doğdun aslan abim.

abi için doğum günü mesajı

Abiye Yazılacak Doğum Günü Mesajları

Abinin doğum gününü unutmayanlar doğum günü mesajları için farklı örnekler arasından seçim yaparak kutlama mesajı gönderiyor. İnternet üzerinden abiye doğum günü mesajı uzun veya kısa fark etmeksizin anlamlı içeriklere sahiptir. Bu özel günde abinin kalbine dokunacak doğum günü mesajları göndermek isteyenlere şu örnekler tavsiye ediliyor:
 • Işıl ışıl yanan her mum hayatı simgeler. Pastanda ne kadar çok mum yanarsa yaşamın o kadar aydınlanmış demektir. Pastanın yeni mumu, aslan abimin yeni yaşı hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun abim.
 • Abilerin abisi, geleceğine yön erecek her yeni günün bir önceki günden daha kolay ve güzel geçmesini temenni ederim.
 • Hayatından sevgi eksik olmasın aslan abim, doğum gününü kutlar ve yeni yaşında sana bir kucak dolusu sevgiler gönderirim. Almanya’dan selamlar.
 • Sen en iyilerine layıksın abim, doğum günün kutlu olsun. Geride bıraktıkların için artık üzülme ve hayatında yeni güzelliklere yelken aç.
 • Yeni yaşını kutlar ve sana sağlık dolu nice mutlu seneler dilerim canım abim. Dilediğin tüm güzellikler bu yeni yaşınla birlikte senin olsun.
 • Yeni yaşın bir an önce aradığın huzur ve mutluluğu sana getirsin abim. Nice mutlu yılların olsun.

Abiye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri herkesin çevresinden güzel kutlama mesajları beklediği özel günlerden biridir. Özellikle aile içindeki doğum günlerinin unutulmaması ve zamanında duygusal mesajlar ile kutlanması önemlidir. Abinizin doğum gününü anlamlı ve duygu yüklü cümleler ile kutlamak istiyorsanız yapılması gerekenler basittir. Son yıllarda doğum günü mesajları abiye kısa ve komik şekilde yazılsa da bunlar arasında çok beğenilen anlamlı mesajlar da vardır:

 • Benden önce doğdun ve bana her zaman yol gösteren bir koruyucu haline geldin. Çocukluk çağımızdan beri her zaman yanımda oldun. Kardeşler, abilerinin doğum günlerini asla unutmazlar. Mutlu yıllar senin olsun aslan abim.

abi ile ilgili doğum günü mesajları

 • Doğum günü kutlamana gelemedim ama bu cesur yürek abimin doğum gününü unutacağım anlamına gelmez. Yeni yaşında tüm güzellikler, sağlık, para ve mutluluk seninle olsun canım abim.

ağabeye doğum günü mesajı uzun

 • Her zaman seninle gurur duyduğumu söyledim yine söyleyeceğim. İyi ki doğdun canım abim, iyi ki seninle birlikte büyüdüm. Bana bu mutluluk bir ömür yeter.

ağabey için doğum günü mesajları

 • Yollar uzak olsa bile gönülden gönle mesafeler kısadır. Oturup iki sohbet etmeyeli uzun zaman geçse bile hayat her zaman ikinci bir şansı verir. Doğum günün sana hayatında istediğin tüm güzellikleri getirsin abim, iyi ki doğdun.

ağabey için doğum günü mesajı uzun

 • Doğumunda adeta bulutları yırtıp parıldayan bir güneş gibi etrafa ışık saçtın abim Her zaman sevgiyle ve güzel kahkahanla yaşa, nice mutlu yıllara abim.

uzun abiye doğum günü mesajları

 • Parçalanmış gönül hırkaları üzerimizde bir ömür kalsa da biz kardeşlerle ağlar kardeşlerle güler oynarız. Canım abim her zaman seninleyim, doğum günün kutlu olsun.

abime doğum günü mesajı

Abiye Uzun Doğum Günü Mesajları

Abinin doğum gününü kutlamak isteyenler internet üzerinden abiye yazılacak uzun doğum günü mesajı örnekleri arıyor. Doğum günleri hepimiz için en önemli günler arasında yer alır. Bu özel günde hatırlanmak çok kıymetli bir duygudur. Bizi her zaman koruyup kollayan abimizin doğum gününü unutmayıp anlamlı mesajlarla kutlamamız önemlidir. Yaşı kaç olursa olsun fark etmeksizin tüm abileri memnun edecek etkileyici doğum günü mesajlarına göz atabilirsiniz:

 • Bugün doğum günün olduğu için özel olduğunu düşünme. Sen sadece bugün için değil benim için her zaman özelsin. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın yakışıklı abim.
 • Bundan sonraki yaşamın kalbin kadar güzellikler getirisin sana. Hep sevgiyle ve mutlulukla yaşa. Nice yaşlara aslan abim.
 • Yeni yaşında tüm istediklerin gerçek olsun. En güzel günler ve en güzel yıllar he seninle olsun. Biz hep beraber olup mutlu kalalım canım abim nice mutlu yıllara.
 • Doğum gününde yanında olamadım ama sağlık ve mutluluk ömründen eksik olmasın. Sen benim her zaman aklımda ve kalbimdesin bunu unutma. Canım abim doğum günün kutlu olsun.
 • Zamanın yormadığı yılların soldurmadığı, kardeşleri ise hiç unutmadığı bir bağ için yeni yaşın kutlu olsun canım abim. Mutlu yıllar ve mutluluklar.
 • Herkesin keşke benim abim olsa dediği kalbi de yüzü kadar aydınlık olan abim. Doğum gününde senden uzak kalsam da her zaman gönlümdesin. Nice mutlu ve sağlıklı yılların olsun.

Abi ile İlgili Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Doğum gününün anlam ve önemini taşıyan mesajlar her zaman yüzde güzel bir tebessümle hatırlanır. Her zaman yanınızda olan ve sizi sürekli destekleyen abinizin doğum gününü kutlamak istiyorsanız anlamlı mesajları tercih edebilirsiniz. Abiye yazılacak doğum günü mesajı arayışında anlamlı ve etkileyici örneklere bu yazımızdan bakabilirsiniz:

 • Sevgili abim, doğum gününü kutlar ve sana yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur ve bol şans dilerim.
 • Her şeyin en güzeline layık olan abim! Yeni yaşın kutlu olsun, senin için açılan bu yeni sayfada her şey gönlünce olsun.
 • Abim diye söylemiyorum ama senden yakışıklısı ve delikanlısı zor bulunur bu dünyada. Abilerin en kralı en kafası! Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında mutluluklar.
 • Babamın vefatından sonra bize hem abilik hem babalık yaptın. Sana dünyanın en büyük hazinelerini tutup getirsek bile hakkını ödeyemeyiz. Varlığın yeter aslan abim, doğum günün kutlu olsun saygıyla ellerinden öperim.
 • Bugün dilediğin tüm şeyler gerçek olsun, uzun yıllardır aradığın huzur yeni yaşında artık seni bulsun. Çilekeş abim benim, doğum günün kutlu olsun kederli yüzüne hiç çıkmayacak bir tebessüm konsun.
 • Doğum gününde en güzel zamanların bugünden daha güzel olsun. Her zaman iyilikler ve mutluluklar seninle olsun. Canım abim geleceğin parlak yüzünden gülücük eksik olmasın. Doğum gününü kutlar sana mutluluklar dilerim.

Abi İçin Doğum Günü Mesajı Örnekleri

Abiler hayatımızda her zaman bize liderlik edip kollayan önemli karakterlerdir. Yaşamın acısı ve tatlısı onlarla güzel. Abisiyle sıkı fıkı olup da doğum gününde çok özel mesajlar yazmak isteyenler aradıkları örneklere internetten ulaşabiliyor. Sizler için özel olarak derlediğimiz abi için doğum günü mesajı örnekleri arasından size uygun olanını seçip gönderebilirsiniz. Abinizi doğum gününde yalnız bırakmamak için seçebileceğiniz kutlama mesajları şunlardır:

 • Çevremde insanların kardeşlerini hep sıktığını ve onlara hayatı dar ettiğini gördüm. Ama sen başka abiler gibi değildin. Sen her zaman beni destekledin ve benim

en buyuk abim icin dogum gunu mesaji

 • gelişiminde bana yardımcı oldun. Her şeyden önemlisi tertemiz yüreğin ve sarsılmaz karakterinle gurur duyuyorum canım abim. Nice mutlu yıllara.
 • Yeni yaşında sağlık mutluluk başarı ve aşk her zaman seninle olsun. Seni çok seven can kardeşin.

abilere doğum günü mesajı

 • Doğum gününde tüm dileklerin hiç beklemediğin yerden gerçekleşsin. Tüm iyilikler büyük sürprizlerle seni bulsun. Mutlu yıllar aslan abim.

abiye yazılacak doğum günü mesajları uzun

 • Abilerin en yakışıklısı! Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu ve sağlıklı yıllara birlikte yürüyelim.

abiye duygusal doğum günü mesajları

 • Kardeşinden gelen bu mesaj kısaca seni ne kadar çok sevdiğimi anlatıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik abim. Yeni yaşında tüm dileklerin gerçekleşsin.

abiye doğum günü mesajı

 • Doğum gününde ve bir ömür boyunca tüm güzellikler yakanı bırakmasın. Sağlık, başarı ve mutluluk yani hak ettiğin tüm iyi şeyler seninle olsun abim.

abiye doğum günü mesajı

 • Beni her zaman koruyup kollayan canım abim! Doğum günün kutlu olsun güzel yüzünde gülücükler hiç eksik olmasın.

abiye doğum günü mesajı

Abilere Doğum Günü Mesajları

Bizim için hayatında pek çok özverili davranışta bulunan abimizin kıymetini iyi bilmemiz gerekir. Abimiz için çok fazla bir şey yapamıyor olsak bile onları doğum gününde hatırlayıp anlamlı mesajlarla kutlamak çok kıymetlidir. Abilere doğum günü mesajı olarak tercih edebileceğiniz hem anlamlı hem duygusal çok sayıda örnek mesaj vardır. Siz de abinizle aranızdaki iletişime göre samimi ve kalpten doğum günü kutlama mesajları paylaşabilirsiniz:

 • Güneşin ışıkları kadar parlak, kar tanesi kadar güzel! Yağmur kadar temiz ve huzur dolu bir ömür yaşaman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun abilerin gülü.
 • Sağlık başarı ve hayatında istediğin her şey daima seninle olsun. Her zaman senin yanında olacağımdan asla şüphen olmasın aslan abim. Doğum gününü kutlarım.
 • Denizde beni boğmak, çimlerde top gibi yuvarlamak için çabaladığın o günleri unutmadım. Buna rağmen seni her zaman bir büyüğüm olarak görüp saydım. Aslan abim doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara birlikte varalım inşallah.
 • Canım abim yılın en güzel günlerinden biri olan bu kutlu günde dünyaya geldiğin için hem şanslı hem gururluyum. Doğum günün en içten duygularımla kutlar sana mutluluklar dilerim.
 • Yeni yaşında tüm isteklerin gerçekleşmesi dileğiyle. Güzel yüzünde gülücük eksik olmasın abim, doğum günün kutlu olsun!
 • Bu tür mesajları sevmediğini biliyorum, belki telefonu bir köşeye atacak ve mesajımı çok sonra göreceksin. Ama sana olan sevgimi her zaman gönlünde hissetmeni isterim biricik abim. Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

En Güzel Abiye Doğum Günü Mesajları

İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda abiler için özel olarak hazırlanan doğum günü mesajları dikkat çekiyor. Abilerin mutlu ve huzurlu bir yaş günü kutlamasını isteyen herkes, kendine göre en uygun mesajları seçip sevdiklerine gönderebilir. Doğum günü kutlamalarının vazgeçilmezi olan mesajların anlamlı ve duygusal olması gerekir. Abilerin en önemli bu gününde doğum günü mesajlarına örnek bulabilirsiniz. Abi ile ilgili doğum günü mesajları arasında en popüler olanlar şunlardır:

 • Canım abim, senin benim önümde yürüyüşün bana ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Varlığın yeter kral abim, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.
 • Seni tanımak hayatı birebir tecrübe etmek demektir abilerin en vefalısı. Seninle birlikte büyümekten ne kadar gurur duyduğumu anlatamam. İyi ki doğdun, iyi ki benim abim oldun.
 • Kardeşlik dediğin tek bir söz gibi gelse de kalpte asla bitmez. Nice mutlu ve huzurlu senelerin olsun canım abim.
 • Hayat! Bana en sağlam tokadını da atsan, abimin varlığını sarsamazsın. Dağ gibi abim arkamda durdukça hiçbir sorun beni yıkamaz artık. Doğum günün kutlu olsun abim, her zaman kalbimde ve aklımdasın.
 • Bazı insanların koruyucu meleğe ihtiyacı yoktur, eğer senin gibi cesur yürek bir abiye sahipse! Abim doğum günün kutlu olsun yeni yaşında her şey gönlünce olsun.
 • Doğum günün kutlu olsun abilerin en iyisi. Yaşam boyunca mutluluk, sağlık ve bol kazanç seninle birlikte yürüsün.
 • Güzel yüzünde gülücük ve mutluluk eksik olmasın canım abim. Seni ne kadar çok sevdiğimi kelimelerle ifade etmeme gerek yok sanırım. Doğum gününü en kalbi dileklerimle kutluyor ve sana bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Abiye Duygusal Doğum Günü Mesajı

Abinin doğum gününde ona gönderebileceğiniz mesajların anlamlı ve duygusal olması önemlidir. Hayatımızda her zaman yanımızda duran ve karşılaştığımız zorluklarda bizi unutmayan abimize sevgimizi doğum günü mesajıyla iletebilirsiniz. Yıllar boyunca pek çok şey değişse bile abimizin bize bizim de ona sevgimiz asla değişmez. Kardeşlerinin en büyük destekçisi ve koruyucusu olan abilerin doğum günü neşe ve güzellikler içinde geçmelidir. Abiye duygusal doğum günü mesajı göndererek onun bu özel gününde ayrı bir mutluluk yaşamasına sebep olabilirsiniz. Abinizi mutlu etmek ve ona olan sevginizi bir kez daha gözler önüne sermek için ona gönderebileceğiniz mesajlar şunlardır:

 • Doğum gününde aradığın tüm mutluluk ve güzellikler seninle olsun. Sen her şeyin en iyisine layıksın benim koca yürekli abim.
 • Bana bir dilek hakkın var deseler, tüm dileklerinin gerçek olmasını isterdim canım abim. Çünkü bilirim hayatındaki tüm güzelliklerin içinde bana da bir yer ayırmadan edemezsin. Seni çok seviyor ve doğum gününü gönülden kutluyorum.
 • Canımın içi abim, her gülüşümde her ağlamamda yanımda olan pelerinsiz kahramanım. Benim için neler yaptığına şahit olmasam bile o tertemiz kalbinin hep iyilik ile dolu olduğunu bilirim. Doğum günün kutlu olsun, bugün ve yeni yaşında herkesten daha mutlu olmak senin hakkındır.
 • Benim isimsiz kahramanım! Abim olduğun için o kadar mutlu ve gururluyum ki! Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadın ben de doğum gününde gönderdiğim bu mesajımla her zaman seninle olduğumu söylemek isterim. İyi ki doğdun aslan abim, nice mutlu yaşlara.
 • Zaman su gibi akıp gidiyor abim ama birlikte üstesinden geldiğimiz onca derdi tasayı unutmak kolay değil. Kalbi temiz, gönlü zengin abim doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında tüm güzellikler seni bulsun.
 • Benim için yaptıklarını asla unutamam abim. Her adımda yanımda olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İnşallah bu iyiliklerini karşılığını yeni yaşında ve yeni güzelliklerle birlikte alırsın abim, nice senelerin olsun.