Erkek Arkadaşa Alınabilecek Hediye Fikirleri ( 20+ Hediye Önerisi )

Erkek arkadaşınızla özel günlerinizi kutlarken onu çok daha mutlu bir insan haline getirebilmek adına hediye verebilirsiniz. Erkek arkadaşa hediye fikirleri ile siz de en güzel hediyeleri rahatlıkla bulabilir ve erkek arkadaşınızın zevkine uygun bir hediyeyi özel gününüzde ona vererek onu mutlu edebilirsiniz. Bu sayede hem özel gününüzü daha anlamlı bir hale getirebilir hem de bu özel hediye sayesinde onun hayatında küçük de olsa bir iz bırakabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir: Erkek Arkadaşa 1000+ Hediye

Erkek arkadaşa hediye seçmenin ne kadar zor bir iş olduğunu tam da bu anlarda anladık. Hiç bir çabamız şu ana kadar sonuç vermedi ama şunu da biliyoruz ki erkeklere hediye alma alternatifleri kadınlara göre daha az. Kadınlar için makyaj malzemeleri , süslü aksesuarlar, rengarenk takılar ve tabi ki en zor anların kurtarıcısı peluş ayıcıklar alternatiflerden sadece bir kaçı. Doğum günü, sevgililer günü, yılbaşı ya da yoğun ve stresli olduğu herhangi bir zamanda onu gülümsetebilmek, bu hediyenin ne kadar değerli olduğunun kanıtı olacak. Çünkü özel günlerde yahut zor günlerde yapılan jestler asla unutulmaz.

Sizlerin ilerleyen süreçte hayatını birleştirmek istediği ve güçlü bir duygusal bağ ile bağlı olduğunuz erkek arkadaşınıza özel günlerinizde alabileceğiniz pek çok farklı hediye bulunmaktadır. Bu hediyeler sayesinde ona her daim yanında taşıyabileceği ya da evinin en güzel köşesinde bir yeri olabileceği hediyeler verebilirsiniz. Bu sayede onun için özel olan bir hediye vererek onu varlığınızla bir kez daha mutlu edebilirsiniz.

Yıl içerisinde kutlanan pek çok özel günde erkek arkadaşınıza özel bir hediye almak isteyebilirsiniz. Bu noktada pek çok farklı seçenek bulunsa da en güzel, en özel ve en anlamlı hediyeleri burada bulabilmeniz HediyeSepeti'nde bulabilirsiniz. Bu sayede erkek arkadaşınıza unutulmaz bir hediye vererek ona olan sevginizi ve onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterebilir, onunla çok daha uzun seneler boyunca nice özel günler kutlamak istediğinizi belli edebilirsiniz.

İsme Özel 2’li Altın Varaklı Viski Kadeh Seti

erkek arkadaşa hediye fikirleri

Özel günlerden birinin gelmesi ya da yaklaşması ile birlikte erkek arkadaşıma hediye alacağım diye strese girebilirsiniz. Bu noktada ona ne alacağınızı bilememeniz gibi durumlar yaşayabilmeniz de olasıdır. Bu nedenle alabileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi altın varaklı viski kadehleri olabilmektedir. Oldukça şık bir tasarım ile üretilmiş olan viski kadehleri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Özel tasarım olan viski kadehlerinizin üzerinde sizleri istediği isimler yazılmaktadır. Bu nedenle erkek arkadaşınıza oldukça şık görünümlü bir viski kadehi hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda yanında beraberinde doğal viski taşları gelmektedir. Bu sayede buz yapmanıza gerek kalmadan bu taşları soğutarak viskinin soğuk bir biçimde kalması da mümkün.

Sizlerin özel günlerinizde her daim güzel hediyeler ile erkek arkadaşınızı mutlu edebilmenize olanak sağlayan bu hediyeler sayesinde özel günlerinizde erkek arkadaşınıza ne hediye alacağınızı düşünme gereksinimi duymadan birbirinden şık olan bu hediyeler arasından en beğendiğinizi ve erkek arkadaşınızın da beğeneceğini düşündüğünüz hediyeyi seçebilmeniz çok kolay!

İsme Özel Erkek Deri Cüzdan

erkek arkadaşa hediye fikirleri

Her ilişkide kutlanan özel günler bulunmaktadır. Bu özel günlerde erkek arkadaşınıza alacak bir hediye bulamamanız durumunda en iyi hediyelerden biri olabilecek deri bir cüzdan hediye edebilmeniz onu özel hissettirecek. Cüzdanın ön kapağında yer alan alanda erkek arkadaşınızın ismi yazılarak özelleştirilmektedir. Bu sayede erkek arkadaşınızın her daim sizden bir parçayı yanında taşıyabilmesine imkân sağlar. Bu nedenle erkek arkadaşınız her kullanım gerçekleştirdiğinde sizi hatırlaması ve sürekli aklına gelebilirsiniz.

Yıl içerisinde bulunan sevgililer günü gibi özel günler bulunmaktadır. Bu özel günlerinizi sevdiğiniz kişi ile kutlamanız durumlarda günü saha özel bir hale getirebilecek bu hediye ile erkek arkadaşınızı son derece memnun edebilirsiniz

Spotify Şarkı Barkodlu Deri Bileklik

erkek arkadaşa hediye fikirleri

Erkek arkadaşa verilebilecek hediyeler arasında pek çok farklı hediye bulunmaktadır. Ona hediye almak istemeniz durumunda erkek arkadaşa ne hediye alınır sorusu ile karşılaşabilirsiniz. Alabileceğiniz hediyelerden birisi ise onunla dinlediğiniz ve sizler için çok özel olan bir şarkının Spotify müzik platformunda bulunan şarkı barkodu bilekliğidir. Bu sayede en sevdiğiniz ve sizin için özel olan şarkıyı kolunda taşıması anlam ifade etmektedir. Bu da erkek arkadaşınıza verebileceğiniz sadece güzel bir hediye değil aynı zamanda en anlamlı bir hediyelerden biri olur. Sizler için çok özel olan bu şarkının Spotify müzik platformunda bulunan barkodunu her daim yanında taşıyabilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca oldukça ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı erkek arkadaşınızın kullanım gerçekleştirdiği süre boyunca herhangi bir rahatsızlık yaşaması söz konusu olmamaktadır. Böylelikle hem son derece seveceği bir türden hediyeyi kolunda taşırken hem de herhangi bir rahatsızlık hissetmeden kullanımına uzun yıllar devam edebilir.

Fotoğraf Baskılı Kavans Tablo

erkek arkadaşa hediye fikirleri

Erkek arkadaşınızın doğum gününde ya da sevgililer günü gibi özel günlerde ona verebileceğiniz pek çok güzel ve anlamlı hediye bulunmaktadır. Erkek arkadaşa anlamlı hediye denilince aklınıza hemen bir şey gelmese de verebileceğiniz birbirinden güzel hediyeler bulunmaktadır. Bunlardan biri olan ve 100 farklı dilde seni seviyorum yazıları ile hazırlanmış olan bir fotoğraf baskılı tablo! Bu sayede hem ona olan aşkınızı 100 farklı dilde tekrardan söyleyebilir hem de bu yazılardan oluşan ve sizler için oldukça önem arz eden bir fotoğrafı duvarına asmasına olanak sağlayabilirsiniz. Bu da erkek arkadaşınız için son derece özel bir hediye olacaktır ki bu onu oldukça mutlu edecektir.

Kişiye özel Ahşap Kaideli Kum Saati

erkek arkadaşa hediye

Erkek arkadaşınız ile kutlayacağınız özel bir günde onun için hediye seçimi yapmakta zorlanabilmeniz mümkün olabilmektedir. Bu noktada erkek arkadaşa hediye olan kişiye özel olan manyetik kum saati tam da aradığınız hediye olacaktır. Zira sevgi ile zaman birbiri ile uyumlu birer kavram olarak ortaya çıkar. Sevdiğiniz yanınızda yokken zaman geçmez. Sevdiğiniz ile bir arada olduğunuz süre boyunca ise zamanın nasıl geçtiğini bile anlamazsınız. Bu nedenle sevdiğinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan bu kum saatinin üzerinde yazan yazısı ile hayanızda ne kadar önemli bir yerinin olduğunu ona hissettirebilirsiniz. Zamanın o olmadan hiçbir anlam ifade etmediğini ve sadece onunla iken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmadığınızı açıkça belirtebilirsiniz. Bu sayede ona sadece kelimeler ile değil aynı zamanda aldığınız hediye ile de ne kadar aşık olduğunuzu gösterebilirsiniz. Böylelikle özel olan kutlama gününüzde zaten varlığınızla mutlu olan erkek arkadaşınızı bir de üstüne aldığınız hediye sayesinde çok daha mutlu bir insan haline getirebilmeniz söz konusu olur.

İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti

erkek arkadaşa ne hediye alınır

Erkek arkadaşınızla özel bir gün kutlamanız ve uygun bir hediye bulamamanız durumunda ona her daim yanında taşıyabileceği ve kullanım gerçekleştirdikçe sizi hatırlayacağı bir hediye sunabilirsiniz. Bu nedenle ona alacağınız kişiye özel tasarım olan kemer ve cüzdan seti sayesinde her daim kullanım gerçekleştirebilmesine ve kullanım gerçekleştirdikçe sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Bu da hem onun her daim aklında olmanıza hem de sizinle birlikte olduğu için ne kadar şanslı olduğu hissedebilmesine olanak sağlamaktadır.

Arma Desenli Orijinal Zippo Çakmak

erkek arkadaşa ne hediye alınır

Özel günlerinizi çok daha anlamlı hale getirebilmeniz ve erkek arkadaşınızda kalıcı bir iz bırakabilmeniz için birbirinden güzel hediyeler bulunmaktadır. Bu hediyelerden bir tanesi de arma desenli Zippo çakmaktır. Arma desenine sizin ve erkek arkadaşınızın baş harfleri kazınabilmektedir. Lazer ile yazılan bu yazılar sayesinde çakmağın üzerinde hem sizin hem de erkek arkadaşınızın isinin baş harfinin HediyeSepeti sayesinde uygulayabilirsiniz. Bu nedenle ona her zaman sizden bir parça taşıyabilme imkânını sağlamış olursunuz. Her kullanım sağladığında aklına sizin gelmeniz söz konusu olur. Böylelikle aranızdaki bu özel bağın çok daha güçlü bir hale gelmesi de mümkün hale gelir.

Baskılı Mini Ahşap Foto

erkek arkadaşa ne hediye alınır

Sevgilinize doğum gününde ya da yıl dönümünüzde özel bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Özel bir hediye sicimi yapmak oldukça zor ve meşakkatli bir iş olduğundan dolayı en iyi hediyeyi bulana kadar zorlanmanız mümkün olabilmektedir. Bu nedenle ona vereceğiniz hediyeyi bulana kadar çok fazla araştırma yaparsınız.

Sevdiğiniz kişi ile her şeye başladığınız o ilk günü hatırlayın. O güzel günün üzerinden bir sene geçmesi durumunda erkek arkadaşınıza üzerinde isimlerinizin, fotoğrafınızın ve takvim şeklinde tarihin olduğu bir ahşap çerçeve verebilirsiniz.  Ayrıca nerede başladığını bile üzerine yazabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu nedenle erkek arkadaşınızın evinde ya da çalışma ofisinde masasına koyabileceği eşsiz bir hediye haline gelmektedir.

Touch Model Sigara Kutusu

sigara kullanan erkek arkadaşa hediye

Sadece doğum gününde değil sevgililer günü, yıl dönümü, yıl başı ve benzeri özel günlerde de erkek arkadaşınız için pek çok farklı özel tasarım hediyeyi Hediyesepeti.com'da bulabilirsiniz. Bu hediyelerden bir tanesi de özel tasarım olan ve üzerinde erkek arkadaşınızın ismi yazan bir sigara kutusudur. Bu sayede erkek arkadaşınız gittiği her yere sizden bir parça taşıyabilir ve her kullandığında sizi hatırlayabilir.

Fotoğraf Kolajlı Hediye Mini Ahşap Foto

erkek arkadaşa hediye önerileri

Özel bir günün yaklaşması ile aklınızda “erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim?” sorusunun belirmesi ihtimaller dahilinde. Erkek arkadaşınıza hediye seçimi yaparken hem anlamlı hem de şık bir şey olmasına dikkat edersiniz. Onu mutlu edebilecek olan bu hediyeyi bulmak için çok çaba sarf edersiniz ve doğru hediyeyi alp almadığınıza bir türlü emin olamazsınız. Bu noktada erkek arkadaşınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden bir tanesi 5 fotoğraf kolajlı bir mini çerçeve olabilir. Üzerinde erkek arkadaşınız ile birlikte çekildiğiniz 5 adet fotoğrafı koyabilir ve ona bu özel anlarınızda çekildiğiniz güzel bir hediye verebilirsiniz. Ayrıca üzerinde hem sizin hem de erkek arkadaşınızın isminin yazması mümkün.

Orijinal Metal Asker Künyesi

erkek arkadaşa anlamlı hediyeler

Erkek arkadaşınıza bunun dışında sürekli olarak yanında taşıyabileceği bir asker künyesi de hediye edebilirsiniz. Üzerinde kişisel bilgilerinin olduğu bu asker künyesini sürekli olarak boynunda taşıyabilir ve yanında taşıdıkça sizi hatırlayabilir. Künye üzerinde yer alan bilgiler isim, soy isim, memleket, kan grubu ve doğum tarihi şeklindedir. Ancak isteğe göre üzerine istediğiniz şeyleri yazdırabilmeniz de mümkün . Böylelikle erkek arkadaşınıza kendinizden bir parça taşması için bir hediye verebilmeniz söz konusu olmaktadır. Ayrıca 2 adet gelmesinden dolayı isteğiniz doğrultusunda birini kendi birini de erkek arkadaşınızın boynuna takabilmeniz mümkün hale gelmektedir.

Orijinal Zippo Çakmak ve Tabaka Seti

erkek arkadaşa hediye kutusu

Pek çok özel günün olduğu gibi erkek arkadaşınızın doğum günüde en özel günlerden bir tanesidir. Erkek arkadaşa doğum günü hediyesi denildiğinde akla ilk etapta bir şey gelmese de verilebilecek pek çok güzel hediye bulunmaktadır. Hediye seçimi oldukça zordur. Erkek arkadaşınızın aldığınız hediyeyi sevip sevmeyeceğine emin olamama durumu sizleri oldukça endişelendirebilecek bir durum olabilir. Ancak bu noktada ona verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan özel tasarım kutulu zippo seti erkek arkadaşınızı mutlu edebilmeniz adına sizlere yardımcı olacaktır

İsme özel olan tasarlanan orijinal Zippo setinin içerisinde Zippo gazı, Zippo, çakmak taşı ve bir adet tabaka bulunmaktadır. İsme özel olmasından dolayı tabaka ve Zippo çakmağın üzerine erkek arkadaşınızın ismini yazdırabilmeniz de onu özel hissettirecek. Ayrıca kutu tasarımı olarak da oldukça şık olan bu set ile erkek arkadaşınızın oldukça hoşuna gidecek bir hediyeyi ona verebilmeniz söz konusu olur. Bu sayede erkek arkadaşınıza sizler için özel olan bugünde erkek arkadaşınızı mutlu bir birey haline getirebilirsiniz.

Ahşap Kutulu Aksesuar Seti

erkek arkadaşa özel hediyeler

Duygusal bağlamda yakın hissettiğiniz ve ilerleyen dönemlerde hayatlarınızı birleştirmek istediğiniz o özel kişiye sürekli sizi hatırlatacak hediyeler verebilmeniz çok da zor olmamaktadır. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz için en doğru hediyeyi seçmek! Her erkeğin zevkine hitap eden hediyeler ile erkek arkadaşınızın gönlünü bir kere daha çalabilmeniz. Kişiye özel olarak tasarlanan aksesuar kutusu ile erkek arkadaşınızın gönlünü bir kez daha fethedebilir ve ona olan sevginizi, onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterebilirsiniz. İçerisinde bir adet bileklik, bir adet çakmak, bir adet çakı ve bir adet tespih bulunan bu aksesuar kutusunun çakmağında ve bilekliğinde erkek arkadaşınızın ismini yazdırmak HediyeSepeti ile mümkün.

Harf Tasarımlı Vintage Erkek Cüzdanı

erkek arkadaşa hediye cüzdan

Erkek arkadaşınız ile kutlayacağınız herhangi bir özel günde ona alabileceğiniz hediyeye karar verememeniz ya da çok fazla seçenek arasında sürekli gidip gelmeniz durumunda kararsızlığa düşmeniz gayet normal. Bu noktada erkek arkadaşa hediye önerileri olarak deri bir cüzdan örnek gösterilebilir. Özel olarak isim ve harf tasarımlı olmasından dolayı erkek arkadaşınız için oldukça güzel bir hediye olacaktır. Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra sizden bir hediye olduğundan dolayı ise erkek arkadaşınızın hediyeyi aldıktan sonraki duyguları mutluluk yönünde olacaktır.

İsme Özel Hediye Spor Kartlık Cüzdan

erkek arkadaş hediyeleri

Kişiye özel tasarım olan kartlık cüzdanın ön kısmına erkek arkadaşınızın ismini yazdırabilmeniz ve cüzdan ona özel hale getirebilmeniz çok kolay! Geniş bir iç hacme sahip olmasından dolayı içerisine çok fazla kart ve nakit para sığdırabilmenize olanak sağlar. Bu sayede erkek arkadaşınız tüm kartlarını ve paralarını tek bir kartlık cüzdan içerisinde taşıyabilmesi mümkün olur. Şık bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı günlük giyindiği kıyafetler ile birlikte bile uyum içerisinde olmaktadır. Bu nedenle erkek arkadaşınız sizin ona hediye aldığınız kişiye özel tasarlanmış olan kartlık cüzdan sayesinde şık bir görüntü elde edebilmesi ve sizden olan bir parçayı her daim yanında taşıyabilir!