Doktora Ne Hediye Alınır? Doktorlar İçin Özel Hediyeler

Doktora Ne Hediye Alınır? Doktorlar İçin Özel Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir ► Doktora Hediye

Hayatımızın dönüm noktaları hastanelerde ortaya çıkar. Doğumlar, tedaviler, önemli ameliyatlar ve daha nice iz bırakan olayda imzası olan doktorlarımız için doktora ne hediye alınır, diye düşünenlere, doktora alınacak en güzel hediye seçeneklerini sunuyoruz. Hayatımızın yolunda gitmesine yardımcı olan, sağlığımızı, kendi sağlığı gibi önemseyen doktorlarımız için yüksek kaliteli ürünlerimizle, hediye kavramını tekrar tanımlıyoruz.

Doğumunuza girmiş olabilir, annenizin ya da çok sevdiğinizin hayatta kalmasına yardımcı olmuş olabilir ya da daha iyi görmenize, konuşmanıza, yürümenize yardımcı olmuş olabilir. Her koşulda yanınızda olan doktorlar için hediye almak isterseniz, ürünlerimiz hızlı kargo avantajı ile sizlerle buluşuyor! Doktora hediye almak isterseniz, birbirinden orijinal ürünlerimizle yanınızdayız.

İsme Özel Littmann Clasic III Steteskop

doktora hediye alınır

Her doktorun ihtiyacı olan steteskop ilk defa böyle göreceksiniz!  Yüksek performans avantajı ile sizlere gönderilecek ürün, tek lümenli dinleme çanına sahiptir. Patentli asma diyafram bölümü sayesinde kolay kullanım sağlar. Üşütmeyen çan çerçevesine sahip olması, hastaların steteskop dokunduğunda irkilmesini engeller. Özellikle çocuk doktorları için bu özelliği cezp edicidir. Patentli yumuşak kulaklık başlıkları sayesinde uzun ömürlü ve kolay kullanıma sahip bir hediye seçeneğidir. Ameliyat sonrası doktora hediye almak isteyenler için isim yazılı bu steteskop, özel kutusu ile gönderilecektir. İsim yazısının bulunduğu bölüm, dinleme çanının bulunduğu bölümdür. Bu şekilde özelleştirilen ürün, hızlı kargo ve özel paketi ile sizlere ulaşacaktır.

Doktora Hediye Tıp Logolu 3 Boyutlu Led Lamba

doktora hediye

Alanın bir önemi olmadan, her daldan doktora hediye edebileceğiniz bu ürün sayesinde en güzel hediyeyi bulmuş olabilirsiniz. Akrilik levhanın lazer kesme yöntemi ile şekillendirilmesi sonucu ortaya çıkan ürün, altta masif ahşap kaideye sahiptir. Bayan yada erkek doktora hediye olabilecek ürün, evde ya da ofiste kullanılabilir. Alt kısımda bulunan ahşap kaide sayesinde ürünün ayakta durması mümkün olacaktır. Ürün, üzerine doktorun alanı ve ismi yazılarak özelleştirilir. USB girişi sayesinde masaüstü bilgisayardan, laptoplardan ya da powerbank kullanılarak şarj edilebilir. Ürün, kendi özel kutusu ile sizlere gönderilecektir.

Tıp Logolu İsim Yazılı Masaüstü Aksesuar Organizer

tıp bayramı hediyesi Doktor ve tıp çalışanları için işlevsel bir hediye arıyorsanız bu özel ürün, hem şık hem de işlevsel bir masaüstü organizatördür. Organizer, masif ahşaptan üretilmiştir ve 21 x 28 x 21 cm boyutlarındadır. Zemin yüzeyinde 3 adet kalem boşluğu ve 4 adet cep bulunmaktadır, böylece günlük eşyalarınızı kolayca organize edebilirsiniz. Ayrıca anahtar, kol saati ve bileklik koyma aparatları da bulunmaktadır. Organizerin kullanıcıya bakan yüzeyi, özelleştirilebilir bir UV baskı yöntemiyle yazılır. Bu, organizatörü daha kişisel ve anlamlı hale getirir. Tıp bayramı ve doktorlara teşekkür hediyesi için mükemmel bir hediye seçeneği olduğu gibi, ofis veya ev masanızda düzenli bir organizasyon sağlamak için de ideal bir seçim.

Bilge Doktorlara Hediye Esprili Not Defteri

14 mart tıp bayramı hediyesi Doktor yakınlarınızın doğum günleri, teşekkür hediyesi veya tıp bayramı gibi özel günler için mükemmel bir hediye arıyorsanız bizce buldunuz! Bu defter, doktorların akıllı ve esprili yanını yansıtacak şekilde tasarlanmıştır. Defterin kapağında "a wise doctor once wrote" yazısı bulunmaktadır. Bu yazı, doktorların bilgelikleriyle dolu notlarını tutacakları bir defter olduğunu vurgulamaktadır. Defterin ölçüleri 13x21 cm ve 100 yapraktır. 80 gr Ivory kağıttan üretilmiştir ve kaliteli bir hissiyat sunar. Defter, lastikli kapama kilidi sayesinde güvenli bir şekilde kapanır ve taşıması kolaydır. Çizgili defterin her yaprağında üst köşede tarih girme alanı bulunmaktadır. Bu özellik, doktorların notlarını organize etmelerine yardımcı olur ve daha sonradan geri döndüklerinde ne zaman yazıldığını hatırlamalarına yardımcı olur. Bilge Doktorlara Hediye Esprili Not Defteri, doktorlara vermek için eğlenceli ve anlamlı bir hediye seçeneği olabilir. Bu defter, doktorların notlarını tutarken aynı zamanda esprili bir şekilde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olacak.

.

İsim Yazılı 3 Kalemli Masaüstü Düzenleyici

doktora özel hediye

Doktorunuza hem işe yarar, hem ofisinde daima bulunacak bir hediye vermek isterseniz, bu hediye seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz. Organizer, masaüstünü düzenleme ve dağınıklığı toplamayı hedefler. Organizer ile birlikte 3 adet kalem de gönderilir. Kırmızı, yeşil, mavi, siyah, metalik gri renklerden stok durumlarına göre gönderilecek kalemler, masaüstü düzenleyicide bulunan kalem gözüne konmalıdır. İçerisinde cüzdan bölümü, kalem bölümü, not, isimlik ve telefon tutacağı bulunan bu ürün, doktorun ismi yazılarak özelleştirilir. Mat pleksi ve cilalı masif ahşaptan imal edilmiştir. Organizerin arka kısmına logo, isim ve firma ismi yazılabilir. Doktora hediye kalem almak isteyenler bu hediye ile kalem hediyesini daha da özelleştirebilir. Ürün, kendi kutusunda sizlere gönderilecektir.

Doktor Sevgiliye Hediye Çelik Termos

doktora ne hediye alınır

Sevgiliniz veya eşiniz doktorsa, ona alabileceğiniz en özel hediyelerden biri olan bu termos, 500 ml sıvı kapasitesine sahiptir. İçi ve dışı paslanmaz çelik olan bu ürün, üzerine sevgilinizin ismi yazılarak özelleştirilir. Dış kısmında bulunan bıyık detayı ile sevimli bir havaya sahip olan bu ürün, içerisinde bulunan sıvıyı ortalama 12- 16 saat aynı sıcaklıkta tutar.ürün, kendi özel kutusu ile sizlere gönderilecektir.  Kullanışlı ve uzun ömürlü termos, hediye paketi yapılarak adrese gönderilir.  Sevgilisi veya eşi doktor olanlar için en uygun seçenekler arasında yer alan ürün, kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

Göz Doktoruna Özel Kahve Kupası

göz doktoruna hediye

Gözünüz konusunda harika bir iş çıkaran doktorlara alınacak en güzel hediyeler arasında yer alan bu ürün,porselen malzemeden imal edilmiştir. ürün, karmaşık renkler içinden renk körlüğü testi yapılan kit baz alınarak oluşturulmuştur. İsim ve alan yazdırabileceğiniz bu ürün, kendi kutusunda sizlere gönderilecektir. Özel paketi sayesinde zarar görmeden elinize ulaşması hedeflenen ürün, çıkmaz baskı ile üretilmiştir. Ürün, üretiminde kullanılan malzeme ve baskı boyasının malzemesi sayesinde uzun ömürlü kullanım avantajı ile sizlere gönderilir. Kumaş kutusu sayesinde kaliteli bir görünüme sahip olan ürün, hızlı kargo avantajı ile sizlere gönderilecektir.

KBB Doktoruna Hediye Kahve Kupası

kbb doktoruna hediye

Kulak burun boğaz doktorunuza hediye almak istiyorsanız bu esprili ürünü tercih edebilirsiniz. Kupanın üzerinde kulak, burun ve boğaz resmi olması nedeniyle karikatürize bir hediye olan ürün, porselen malzemeden üretilmiştir. Kupanın malzeme kalınlığı 4 cm olduğundan, kolay kırılmaz. Dışı beyaz, kulpu renkli olan ürün, kişiye özel baskı ile özelleştirilir. Kupa üzerine doktorun ismi yazılmaktadır. Kulp kısmının renkleri, isteğe göre mavi, sarı, mürdüm, pembe ya da turuncu olabilir. Ürün, kendi kutusu ile, hızlı kargo avantajı kullanılarak alıcılara gönderilecektir. Kbb doktoruna hediye almak isteyenler için en güzel hediye seçenekleri arasında yer alan ürün, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar.

Kadın Doğum Doktoruna Hediye Masa İsimliği

kadın doğum doktoruna hediye

Güzel geçmiş bir doğumdan sonra en büyük minnettarlığı doktorlara duyarız. Bu nedenle kadın doğum uzmanınıza bir hediye almak isteyebilirsiniz. Ofisinde, masasının üzerinde her daim duracak bu isimlik, 1.3 cm kalınlığındadır. Bu sayede kolay kırılmaz. Ahşap ayağı sayesinde masada rahatlıkla dik durur. 5,5 cm çapında gömme saat içermektedir. Sıcak baskı olması sayesinde solmaz, çıkma yapmaz. Baskısı uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. İsimlik üzerinde esprili bir şekilde kadın doğum uzmanı yazısı bulunur. Ayrıca uzmanın ismi de aynı esprili font ile isimliğe kazınır. Kadın doğum doktoruna hediye almak isterseniz, en güzel ve kullanışlı ürünler arasında, bu isimlik yer almaktadır. Ürün kendi kutusunda ve özel paketi ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Doktora Özel Taş Masa İsimlik

ortopedi doktoruna hediye

Hangi alan doktoru olursa olsun, bu hediye ile tüm doktorların hak ettikleri sevgiyi görmüş olmalarını ifade edebilirsiniz. Taş masa kalemliğin doğal görünümü sayesinde sade bir ofisi mükemmel şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca ofisin havasını değiştirecek doğal ayrıntıları ile taş kalemlik, doktorunuz için harika bir hediye olacaktır. Doktora alınacak en iyi hediye seçenekleri arasında yer alan ürün, alt kaide, isimlik ve kalem kısmından oluşmaktadır. Alt kaide sayesinde masada ayakta kalır ve isimlik sayesinde doktor adına özelleştirilir. Ürün, kendi kutusunda sizlere ulaştırılır.

Tıp Bayramı Hediyesi Kupa Bardak Altlık Seti

doktora alınacak en güzel hediye

14 mart tıp bayramı, doktora hediye almak için mükemmel bir fırsat! Bu yüzden hediye seçeneklerini doğru şekilde incelemenizde fayda var. Kupa bardak ve altlıktan oluşan set, ahşap bardak altlığı bulundurur. Kupanın malzeme kalınlığının 4 mm olması, uzun ömürlü bir kullanım  sağlar. Kupa yüksekliği 9,5 cm’dir. Üzerinde 14 Mart Tıp Bayramı yazısı bulunduran ürün, kişiye özel olarak üretilir. Doktorun ismi ile özelleştirilen ürün, klasik beyaz porselenden imal edilmiştir. beyaz porselen üzerine kalp baskısı ile yazılan yazılar sayesinde ürün tamamlanır ve üzerine doktorun adı basılır. Ürün, kendi kutusu ile gönderilir.

Doktora Özel Bambu Kutulu Kalem Seti

doktora hediye ne alinir

Kalem kutusu ve kalemden oluşan set, doğal bambu malzemeden imal edilmiştir. bambu kalem 13 cm boyutundadır. Ürün, doğal rengini muhafaza ederek gönderilmektedir. Doğal ahşap renkli kalemlik ve kalem ile doktora alınacak en güzel hediye seçeneğini bulmuş olabilirsiniz. Kalın malzemesi sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlayan ürün, kendi kutusunda sizlere gönderilecektir. Ürünün üzerine doktorun ismi ve steteskop sembolü özel olarak kazınır. Kazıma ve yakma yöntemi ile işlem gören malzemeden bu isimler asla çıkmaz. Bu sayede herhangi bir eskime belirtisi göstermeden yıllarca kullanılabilir. Ürün, özel olarak hediye paketi ile sizlere gönderilir.

Doktorlara İsme Özel Esprili Çorap

doktora hediye almak

Doktora hediye almak isteyenler için önemli olan, doktorun yakınlık derecesidir. Özellikle akrabalarınızdan , yakınlarınızdan biri ise, samimi bir hediye vermek istemiş olabilirsiniz. Sağlık ve konfor vaat eden bu çoraplar da o samimi hediyeler arasında yerini alır. %100 polyester malzemeden üretilmiş çoraplar, 9 adet numara tercihine bağlı olarak sizlere sunulmaktadır. 35’ten 44’e kadar farklı numaraları bulunan çoraplar, kolay yıkanır, tüylenme yapmaz. Üzerinde doktorun unvanı ve alanı özel olarak basılır. Ayrıca çorap baskısı canlıdır, solmaz ve yıpranmaz.  Uzun ömürlü kullanım avantajı ile sizlere sunulacak çoraplar, 1 çift olarak gönderilir. Ürün, özel hediye kutusunda elinize ulaşacaktır.

Doktora Hediye Tıp Sembollü Gümüş Kolye

bayan doktora hediye

Üzerinde bulunan taşlarla şık bir görünüme sahip olan bu kolye, Rose gümüşten imal edilmiştir. Bayan doktora ne hediye alınır diye düşünenler için uygun bir hediye seçeneği olan ürün, zirkon taşlarla birleştirilerek size gönderilir. Beyaz gümüş üzerine rodyum kaplanarak imal edilmesi sayesinde parlaklığını uzun süre muhafaza eder. Rengini korur. Kararma ya da oksitlenme yapmaz. 925 ayar gümüşün kalitesi ile cildinize dosttur. Zincir boyu 45 cm olarak size gönderilir. Özel olarak hediye paketi yapılan ürün, kendi kutusu ile istediğiniz adrese gönderilir. Kolye ucunda bulunan sembol, 3 cm ene, 3,5 cm boya sahiptir. 4 gr ağırlığında olması nedeniyle uygun kullanım koşullarını karşılar.