Harika 20 Öneri ile Eşe Doğum Günü Sürprizleri

Harika 20 Öneri ile Eşe Doğum Günü Sürprizleri

Dikkatinizi Çekebilir ►Eşe Doğum Günü Hediyeleri

Evlendikten sonra sürprizlerin oranı giderek artmayacaksa, her gün birbirimizi şaşırtmaya devam etmeyeceksek o zaman bu işin eğlencesi nerede kaldı? Eşe doğum günü sürprizleri yaparak onun en güzel anını bir eğlenceye dönüştürmeden bir ömür geçer mi? Her sene daha onun doğum günü yaklaşırken başlanır hazırlıklara, orijinal doğum günü fikirleri araştırmaya… Eşe doğum günü sürprizi için birbirinden farklı fikirleri eleye eleye en sonunda en güzelini bulma çabamız hep aşkımızın büyüklüğünden…

Bazen eşe sürpriz doğum günü masası hazırlamak için planlarımızı haftalar öncesinden yapar, alışverişimizi gizli gizli tamamlarız. Uzun uzun listeler hazırlarız ve masamızdaki yemekleri de mezeleri de aşkla hazırlarız. Eşe doğum günü sürprizi evde olduğunda her şey çok daha güzel ve samimi olabilir. Ama bazen de dışarıda cümbür cemaat bir coşkuyla kutlamak isteyebilirsiniz eşinizin doğum gününü…

bizim size birkaç önerimiz olacak. Baştan sonra romantizm kokan bu fikirleri gelin birlikte inceleyelim.

Evde Romantik Bir Yemek Yiyin

eşe doğum günü sürprizleri

Eşinize doğum günü planı yaparken illa daha önce hiç denenmemiş bir plan yapmanıza gerek yok. Daha önce defalarca denenmiş bir sürpriz de şahane olabilir çünkü onu siz planlayacaksınız. Eğer basit ama özenli bir sürpriz düşünüyorsanız evinizde de şahane bir doğum günü sürprizi planlayabilirsiniz. Bunun için en az bir hafta önceden araştırmalara başlamalısınız. İnternetten eşinizin beğeneceği yiyeceklerin, mezelerin ve yemeklerin tariflerine bakarak işe başlayabilirsiniz. Daha sonra bunlar için gereken tüm malzemelerin bulunduğu ikinci bir listeye ihtiyacınız olacak. Sonra da eşinize çaktırmadan yapmanız gereken bir alışveriş sizi bekliyor. O akşam da eğer çalışıyorsanız işten birkaç saat önce izin isteyerek ayrılabilir ve bir an evvel eve giderek hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz. Masanızı kurarken de dikkat etmeniz gereken noktalar elbette ki var. Masanız tamamen düzenli ve şık olmalı. Her gün böyle bir masa kurmadığınız için bu gün özel ve anlamlı olmalı. Masanızı da en güzel şekilde hazırladıktan sonra artık eşinizi bekleyebilirsiniz. Eminiz bu özenli ve şık masayı gördüğü zaman sevinçten havalara uçacak…

100 Dilde Seni Seviyorum Kolyesi

eşe doğum günü sürprizi

Eşime doğum günü sürprizi yapmak istiyorum” diyen siz değerli müşterilerimizin sürpriz organizasyonlarına eşlik etmesi amacı ile tasarlamış olduğumuz hediyelik ürünlerimizden biri olan 100 Dilde Seni Seviyorum Kolyesi ürünümüz, aradığınız sürpriz hediye tasarımına en iyi şekilde cevap veren tasarım bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır.

HediyeSepeti ekibi olarak tasarlamış olduğumuzu ürünlerimizden biri olan kolye modelimiz, 40 cm zincir uzunluğuna sahiptir. Aşkın 100 halini tek bir görselde toplayan bu ürünün özellikleri, şu şekildedir:

 • Genişlik: 1,8 cm
 • Uzunluk: 2 cm
 • Maden: Gümüş
 • Kolye ve zincir rengi: Rose
 • Kolye taşı: Beyaz zirkon taş

Yukarıda özellikleri sıralanmış olan kolye modelimiz, ışık altında bakıldığında 100 farklı dilde “seni seviyorum” yazan görsele sahiptir. Eşinizin doğum gününü kutlamak ya da sıradan bir günde de onu ne kadar sevdiğinizi hissettirmek amacı ile tercih edebileceğin bir ürün olan kolye modelimiz, aşkınızın daima eşinizin boynunu süslemesini sağlayacaktır.

Romantik Gezi Rotası Planlayın

eşe doğum günü sürprizleri

Eşinizle baş başa geçirebileceğiniz bir diğer doğum günü planı da romantik gezi rotaları oluşturmak olabilir. Her zaman yapmaya fırsat bulamayacağınız bu rotalarda aşkınızı doya doya yaşayabilir ve bir yandan gezerken bir yandan da müthiş bir doğum günü geçirebilirsiniz. Bu planı uygulayabilmek için öncesinde birkaç rota araştırarak işe başlayabilirsiniz. Bu rotaları seçerken romantik manzaralı olmasına dikkat ederseniz sizin için çok daha eğlenceli bir yürüyüş gerçekleşebilir. Şimdi geldik sürprizin en can alıcı noktasına… Bunun için zamanı olan bir arkadaşa ihtiyacınız olacak. Arkadaşınızdan yardım isteyerek, rotanın en güzel yerine eşiniz için bir masa ya da sofra kurdurtmalı ve o noktaya geldiğinizde hiç çaktırmadan oraya doğru yürümeli ve tam da masanın ya da sofranın başına geldiğinizde eşinizin doğum gününü kutlamalısınız. İşte o zaman unutulmaz romantik bir doğum günü kutlamasının kahramanı olabilirsiniz. Masanızda inanılmaz yemeklerin olmasına gerek yok aslında. Sadece bir şarap, sandviçler, meyve ve birer tabak ve kadeh olsa bile yeter. Önemli olan onu şaşırtarak anılarına güzel bir an armağan etmek.

Karakalem Kanvas Tablo

eşime doğum günü sürprizi

Eşe hazırlanan doğum günü sürprizleri” başlığı altında yer verdiğimiz ürünlerimizden biri olan karakalem tasarımlı kanvas tablo modelimiz, sevgilinizin doğum gününü, sevgililer gününü ya da diğer özel günleri kutlamanıza eşlik edecek, şık ve anlamlı bir tasarıma sahiptir.

Salon, yatak odası, çalışma odası ya da diğer yaşam alanlarının duvarlarında rahatlık ile konumlandırılmaya uygun olan kanvas tablomuz, bizlere gönderdiğiniz görselin siyah beyaz efekt aracılığı ile kanvas kumaşa basılması sayesinde oluşturulmaktadır. Her türlü özel anınızın ölümsüzleştirilmesi için tercih edebileceğiniz ürün modellerimizden biri olan kanvas tablomuz, ahşap çıtalardan oluşmaktadır. Ürünün üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi, ürünün uzun süreli kullanımını desteklemektedir. Ayrıca baskıda kullandığımız kaliteli yöntemlerde, resmin görüntüsünün zaman ile solmamasını sağlamaktadır. Tüm bu özellikler ışığında eşinize, sevgilinize hediye edebileceğiniz en anlamlı ürünlerden biri olan kanvas tablo modelimiz, yaşam alanlarının aşkınızın sıcaklığı sayesinde ısınmasına aracı olacaktır.

Romantik Bir Kamp Yapın

eşe doğum günü sürprizleri

Bir diğer güzel fikir de kamp olabilir. Ancak bunun için her ayrıntıyı ince ince hesaplamalısınız. Öyle sıradan bir kamptan ziyade orada romantik bir hafta sonu geçirmek için elinizden gelen her türlü imkânı kullanmalısınız. Öncelikle orada nasıl bir kamp çadırı kullanacağınıza karar vermeniz gerek. Daha sonra yine kamp için masa ve sandalye almalısınız. Tabi bu kadar hazırlık için güzel yemekler, romantik müzikler ve iyi bir şarap da gerekecek… Eğer soğutucunuz büyük ise bir yaş pasta dahi yanınıza alabilirsiniz ve yemekten sonra birlikte kesebilirsiniz. Burada önemli olan manzara seçiminiz. Yani manzaranın iyi olması lazım... Sabah uyandığınızda içinizi açan, akşam uyurken sizi rahatsız etmeyen bir manzara seçimi çok iyi olur. Tabii bu manzara seçimini eşinizin zevklerine göre de yapmak iyi bir fikir olabilir. Mesela sakin bir göl kenarında, güzel bir çadırda ve iyi hazırlanmış yiyeceklerle yapılan bir kampın tadı damaklardan çok zor gider. Ayrıca unutmayın ki, sadece akşam yiyeceklerinizi değil, sabah kalktığınızda yiyeceklerinizi de yanınızda götürmelisiniz çünkü aksi takdirde sabahın köründe yollara düşmek zorunda kalabilirsiniz.

İsim Yazılı Deri Bileklik

eşime doğum günü sürprizi ne yapabilirim

Siz değerli müşterilerimize, “kocaya doğum günü sürprizi” başlığı altında sunmuş olduğumuz hediyelik ürünlerimizden biri olan özel tasarım deri bileklik modelimiz, sevdiğinizin sevgililer gününü ya da doğum gününü kutlamak için tercih edebileceğiniz hediyelik ürünler arasında yer almaktadır.

Yaklaşık olarak 22 cm uzunluğunda olan deri bileklik modelimizin üzerine, sevdiğinizin ismini lazer yönetimi ile kazımaktayız. Kişiselleştirilmiş ürün kapsamında tercih ettiğimiz bu yöntem, ürünün üzerinde ki ismin kalıcı olmasını sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde denizde ya da havuzda kullanılmaya da uygun olan ürün, uzun süreli kullanımı desteklemektedir.

Erkek sevgilinize hediye seçme arayışlarınıza son verecek niteliklere sahip olan bu ürünün kordonu deri, isim yazılı olan kısmı ise çeliktir. Üretiminde kullanılmış olan malzemelerin kalitesi sayesinde erkek arkadaşınızın ya da eşinizin derisinde alerjik bir reaksiyonun ortaya çıkmasını engelleyen bu modelimiz, bu özelliği sayesinde sağlıklı ürün kullanımını desteklemektedir.

Romantik Piknik Hazırlayın

eşe doğum günü sürprizi yapmak

İşte size bir romantik doğum günü kutlama fikri daha. Eğer eşiniz de siz de doğayı ve pikniği seviyorsanız ve böyle bir romantik buluyorsanız bu fikri mutlaka değerlendirmelisiniz. Böyle romantik bir piknik için güzel bir piknik sepeti hazırlamanız şart… Ancak öncelikle karar vermeniz gereken şey, piknik ortamını nerede gerçekleştirmek istediğiniz olmalı. Daha sonra orası için uygun yiyecek listesi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Eğer bu güzel pikniği bir su kenarında hayal ediyorsanız ve eğer orada suya girilebiliyorsa piknik sepetinin yanında kendiniz için bir plaj çantası da hazırlamayı unutmamalısınız. Böylece romantik yemeğinizi yedikten sonra romantik müzik eşliğinde yüzebilir ve günün keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Burada önemli olan Bu pikniğin keyfini ne kadar çıkarabildiğiniz. O yüzden biraz da sessiz ve yalnız kalabileceğiniz bir yer seçerseniz sizin için çok daha romantik ve eğlenceli geçecektir. Bu unutulmaz bir doğum günü geçirmek için sürpriz romantik piknik fikrini değerlendirebilirsiniz. Böylece aşkınızı canlı tutmanın en güzel yollarından birisini de hayata geçirmiş olursunuz. Eğer bu fikri beğendiyseniz geç kalmadan kendinize piknik için en doğru piknik alanını araştırmaya başlamalısınız…

İmza Stilli İsme Özel Cüzdan

erkek eşe doğum günü sürprizleri

Eşime doğum günü sürprizi ne yapabilirim?” sorusuna verilen cevaplar, yakın zamanda erkek eşinin doğum günü için hediye almak isteyen kişiler tarafından sıklık ile araştırılmaktadır. Bu soruya verilecek yüzlerce farklı cevap bulunmaktadır. Ancak bazen, cevabı çok da uzakta aramamak gerekmektedir.

Erkeklerin sıklık ile kullandıkları aksesuarların başında, cüzdanlar gelmektedir. Bu neden ile erkeklere doğum günlerini kutlamak amacı ile alınabilecek en güzel hediyelik ürünlerden biri, kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bir cüzdan olarak değerlendirilebilmektedir. Bu noktada HediyeSepeti ekibi olarak geliştirmiş olduğumuz ürünlerimizden biri olan hakiki deri cüzdan modelimiz, sıradan bir hediye gibi görünen cüzdanın, bizim dokunuşumuz ile nasıl tasarım bir hediyeye dönüştüğünü kanıtlamaktadır.

İnternet sitemiz aracılığı ile görseline ulaşabileceğiniz hakiki deri cüzdan modelimiz, şu özelliklere sahiptir:

 • Kart koyma bölmesi (8 adet)
 • Fermuarlı bölme (1 adet)
 • Kâğıt para koyma bölmesi (2 adet)
 • 2 farklı renk seçeneği (taba ve siyah)

Romantik Tatil Planı Yapın

eşe doğum günü sürprizleri

Eğer uzun zamandır sevgilinize güzel bir sürpriz yapmadıysanız ve artık onu şaşırtmak istiyorsanız sizin için unutulmaz ve güzel bir önerimiz var. Eğer zamanınızı ayarlayabilirseniz onun ile birlikte geçireceğiniz güzel bir tatil planlayabilirsiniz. Öncelikle ona çaktırmadan halledeceğiniz için yurt içi mi yurt dışı mı olacağına karar vermelisiniz. Çünkü eğer vize gerektiren bir yere gitmeyi planlıyorsanız ve eğer vizeniz yoksa ya da yeşil pasaporta sahip değilseniz ondan habersiz bir plan yapmanız pek mümkün olmayacak. Gideceğiniz yere karar verdikten sonra sıra geldi buralarda göreceğiniz yerlere. Öncelikle hangi ulaşım aracıyla gideceğinize karar verin. Eğer araba ile gitmeye karar verirseniz, kendinize yol üzerinde uğramak için durak noktaları belirlemeniz yolculuğunuzu çok daha eğlenceli hale getirecektir. Uzak bir yere uçak yolculuğu yapacaksanız da yine gideceğiniz bölgede farklı aktiviteler için önceden organizasyonunuzu yapabilirsiniz. Ya da gideceğiniz yerin çevresinde de gidecek başka yerler araştırabilir, gizli kalmış güzellikleri birlikte keşfedebilirsiniz. Sonuç olarak birlikte yapacağınız bu güzel tatili unutulmaz hale getirmek için tüm detayları hesaplamalı, gideceğiniz yerleri önceden belirlemelisiniz. Ona küçük sürprizler yaparak bu tatilin keyfini daha çok çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf Baskılı Mini Ahşap Foto

eşimin doğum günü ne alabilirim

Yaklaşan doğum günü kutlamanız amacı ile tercih edebileceğiniz ürünlerimizin arasında yer alan mini ahşap foto modelimiz, sevgiliniz ile özel olan bir anınızın fotoğrafını ve ilişkiniz için önemli olan bir tarihi içermektedir. Ahşap malzeme üzerine, UV baskı yöntemini kullanarak tasarlamış olduğumuz ürünümüz, bu özelliği sayesinde görüntülerin uzun süre boyunca aynı parlaklıkta kalmasını sağlamaktadır.

Her türlü düz zemin üzerinde rahatlık ile konumlandırılabilme özelliğine sahip olan mini ahşap foto modelimiz, çalışma saatleriniz esnasında ya da yaşam alanlarınızda vakit geçirdiğiniz diğer saat aralıklarında, aşkınızın ortamın havasını ısıtmasını sağlayacaktır.

Romantik Bir Restaurantta Yemek Yiyin

eşe doğum günü sürprizi

Bazen de sadece romantik bir yemek her şeyi güzelleştirebilir. Kendinizi sürekli en orijinal fikri bulmalıyım diye zorlamak yerine, onu en çok nasıl mutlu edebilirim ve gününü en çok nasıl güzelleştirebilirim diye düşünerek çok daha güzel anlar yaratabilirsiniz. Mesela ikiniz için özel olan bir restoran ya da belki de bir balıkçı lokantasında yiyeceğiniz sürpriz bir doğum günü yemeği ile gecenizi şölene dönüştürebilirsiniz. Bunun için masayı biraz romantik hale getirmek, belki müziği ayarlamak ve ikiniz için özel olan melodiler seçmek de işinizi epey kolaylaştıracaktır. Belki de bu geceye özel olarak giymesi için ona uzun zamandır istediği o elbiseyi alarak tam bir nostalji yaşatabilirsiniz. Eski Türk filmlerinde Kadir İnanır’ın yaptığı gibi siz de biraz maço biraz romantik bir hediye alarak onun bu özel gününde şaşırma katsayısını arttırabilirsiniz. Aslında sevdiğiniz kişiye güzel bir doğum günü yaşatmak zannettiğiniz kadar zor değil. Seçtiğiniz mekânda en çok dikkat etmeniz gereken şey ise manzarası olmalı. Yemek kalitesi de elbette dikkat etmeniz gerekenlerin en başında geliyor. Tüm bunlar birleştiğinde muhteşem bir doğum günü yaşamamak için hiçbir sebep yok.

Sweatshirt Kombini

eşe doğum günü sürprizleri

Sevgilinizle, gündelik hayatın her alanında mükemmel bir uyum içerisinde olduğunuzu göstermek amacı ile tercih edebileceğiniz hediyelik ürünlerimizden biri olan sweatshirt kombin modelimiz, ürünlerin üzerine birbirinizin baş harflerinin işlenebilmesi özelliği sayesinde kişiye özel bir tasarıma dönüşmektedir. Yan yana olsanız da olmasanız da somut olarak da birbirinizin eşi olduğunuzu sizlere hissettirecek olan bu ürün, sevgiliniz ile özel günlerinizi kutlamak için uygun bir tasarıma sahiptir.

Erkek eşe doğum günü sürprizleri başlığı altında da değerlendirilebilecek olan bir ürün olarak sizlerin beğenilerine sunmuş olduğumuz sweatshirt modelimizin özellikleri, şu şekildedir:

 • İnsan sağlığına zararı dokunmayan pigment boya
 • Terletmeyen baskı
 • Yüzde yüz pamuklu kumaş
 • Füme, bordo, siyah, lacivert ve gri melanj renk seçenekleri

Eşe Hediye Fotoğraf Baskılı Led Lamba

hamile eşe doğum günü sürprizi

HediyeSepeti ekibi olarak tasarlamış olduğumuz ürünlerimizden biri olan baskılı led lamba modelimiz, sevgilinizin doğum gününü ya da sevgililer gününü kutlamak için tercih edebileceğiniz hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Ayrıca bu ürünü, sevdiğinizin sıradan bir gününü anlamlı kılmak ve yüzündeki tebessümünün sebebi olmak için de tercih etmeniz mümkündür.

Led lamba modelimizin üst kısmı kırılmaz şeffaf plakadan, alt kısmı ise masif ahşap malzemesinden üretilmiştir. Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde uzun süreli ürün kullanımını destekleyen bu ürün, sevdiğiniz ile olan özel bir anın görüntüsü ve sizler için önemli olan bir tarihin işlenmesi sayesinde, özel tasarım bir ürün haline dönüşmektedir. Bu özelliği sayesinde sevdiğinizin kendisini daha da değerli hissetmesine aracılık edecek olan bu ürün, her türlü yaşam alanı içerisinde konumlandırılmaya uygundur.

İsim ve Fotoğraf Baskılı 3’lü Tablo Seti

eşe doğum günü sürprizi

Hamile eşinizin hassas ruhunu okşayacak olan 3’lü konsept tablo seti modelimiz, eşinizin yıldız haritasını içermesi sebebi ile onun varlığının sizin için ne kadar önemli olduğunu hissettirmenize aracı olacak olan mükemmel bir üründür. Hamile eşe doğum günü sürprizi arayışlarınıza en farklı şekilde cevap verecek olan bu ürün, HediyeSepeti ekibinin farkı ile üretilmiştir.

Eşiniz ile fotoğrafınızı, eşinizin yıldız haritasını ve ikinizin ismini içeren tablo seti modelimiz, şu özelliklere sahiptir:

 • 3 adet tablo
 • Duvara asma aparatı
 • Ahşap malzeme

Kişiye Özel French Pressli Çelik Termos

Eşime Doğum Günü Sürprizi

Gündelik hayatında sıcak ya da soğuk fark etmeksizin sıvı tüketmeden duramayan eşinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri olan French pressli çelik termos modelimiz hem sıcak içeceklerin hem de soğuk içeceklerin en doğru şekilde muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca ürün, üzerinde bulunan filtre sayesinde bitki çayı ve kahve demlemeyi sevenlerin kullanımına da uygundur.

Sevdiğinizi ismi ile kişiselleştirilebilen bir ürün özelliğine sahip olan bu ürün, siyah ve bronz renk seçeneklerine sahiptir. Bu özelliği ile her türlü renk zevkine hitap edebilme niteliğine sahip olan ürün, sıvıların ısılarının 6 saate kadar stabil kalmasını sağlamaktadır.

Ahşap Kaideli Kişiye Özel Spotify Plak

eşime doğum günü sürprizi ne yapabilirim

Kocamın doğum günü için ne yapabilirim?” sorusuna verilebilecek en ilginç yanıtı içeren Spotify tasarımlı plak modelimiz, eşlerinizi şaşırtacak görsele ve işleve sahiptir. Masif ahşap malzemeden üretilmiş olan ürünümüz, bu özelliği ile sağlıklı ve uzun süreli kullanımı garanti etmektedir.

Spotify tasarımlı plak modelimiz hem sevdiğiniz ile çekilmiş olan fotoğraf karesini hem de ilişkiniz için önemli olan bir şarkıyı, aynı çatı altında toplamaktadır. Telefonunuzdan okuttuğunuz kare kod sayesinde şarkının çalmasını sağlayan bu plak modelimiz, sıra dışı tasarımı ile oldukça göz doldurmaktadır. HediyeSepeti farkı ile tasarlanmış olan bu ürünümüzü isterseniz sevdiğinizin özel bir gününü kutlamak, isterseniz de herhangi bir sıradan günü anlamlı bir güne dönüştürmek amacı ile tercih edebilirsiniz.

Erkek Eşe Viski Kadeh Seti

Gündelik hayatında alkol tüketmeyi tercih eden sevgilinizin sevgililer gününü kutlamak ya da sıradan bir gününü anlamlı bir gün haline dönüştürmek için tercih edebileceğiniz hediyelik ürün modellerimizden biri olan viski kadehi setimiz, ürünün üzerine hediye sahibinin isminin işlenmesi sayesinde kişisel tasarımlı bir ürüne dönüşmektedir. Ayrıca ürünü hem sizin hem de sevdiğinizin ismi ile de kişiselleştirebilmeniz mümkündür.

Viski kadeh seti modelimizin içerisinde 2 adet viski kadehi bulunmaktadır. 205 cc kapasiteye sahip olan viski kadehleri, tasarımları sayesinde kolay ve ergonomik kullanıma uygundur. Özel anlarınıza eşlik eden viskinizi keyif ile yudumlamanızı sağlayacak olan bu ürün, ömürlük kullanıma uygundur.

Erkek Eşe İmza Tasarımlı Sigara Tablası

erkek eşe doğum günü sürprizi ne alabilirim

Gündelik hayatı içerisinde her ne kadar zararlı bir alışkanlık olsa da sigara tüketmeyi tercih eden erkek arkadaşınıza veya eşinize, sevgililer gününü kutlamak ya da diğer günleri anlamlandırmak için hediye edebileceğiniz ürünlerimizden biri, kişiye özel tasarıma sahip olan sigara tablası modelimizdir.

Mat siyah renge sahip olan sigara tablası modelimiz, erkek arkadaşınızın ya da eşinizin imzası ile kişiselleştirilebilmektedir. 20 adet sigara kapasitesine sahip olan ürünün dış tasarımı, hediye sahibinin tarzına uyum sağlayacak niteliktedir.

Erkek Eşe Hediye İsme Özel Çakmak Seti

eşime doğum günü sürprizi erkek

Gündelik hayatında sigara kullanan ya da çeşitli sebeplerden ötürü çakmak taşımayı tercih eden sevdiğinize, yıldönümünüzü kutlamak amacı ile verebileceğiniz hediyelik ürünlerden biri, çakmak seti modelimizdir. UV baskısı aracılığı ile sevdiğinizin ismini işlediğimiz çakmak seti modelimiz, bu özelliği sayesinde tamamen kişisel tasarımlı bir ürün haline dönüşmektedir.

Ürünümüz, 125 ml kapasiteli çakmak benzini ile birlikte yollanmaktadır. Bu sayede herhangi bir ek masraf yapmadan ürünü hemen kullanmanıza müsaade eden tasarımımız, bu özelliği ile sevdiğinizin bütçesine de olumlu etki etmektedir. Ayrıca HediyeSepeti ekibi olarak tasarlamış olduğumuz çakmak modelimizin fitili ve taşı, gerekli durumlarda değiştirilebilmektedir. Bu da ürünün, uzun süreli olarak kullanılabileceğini göstermektedir.