Psikoloğa Hediye Ne Alınır? Psikologlara Özel Hediye Fikirleri

İnsanlar birbirlerini sevdiğini ve onlar için önemli olduklarını belli etmek için çoğu zaman hediye alırlar. Psikolog olan tanıdıklar veya sevdikleri kişiler için hediye seçimi konusunda sorun yaşanabilmektedir. Bu sadece bu mesleğe özel değildir. Hediye seçimi bazı kişiler için işkence haline gelirken bazı kişiler ise rahatlıkla güzel hediyeler seçebilmektedir. Bunun için doğru düşünmek ve seçimleri iyi yapmak gerekir. Bu konuda sorun yaşayan kişiler ‘’Psikoloğa ne hediye alınır?’’ tarzında arama yapmakta ve fikir edinmeye çalışmaktadır.

Peki Psikoloğa Ne Hediye Alınır? Çok yakın ilişkiler kurduğunu psikoloğunuza veya tanıdık psikolog arkadaşınıza özel günlerde veya sıradan günlerde mutlu etmek için hediye almak isteyebilirsiniz. Mesleğini seven ve günün büyük bir zaman dilimini çalışarak geçiren kişiler için alınabilecek oldukça anlamlı ve güzel hediyeler vardır. Bu kişiler için mesleklerini yansıtan kişiye özel hediyeler seçilebilir. İsme özel yazılı ürünler, mesleklere özel figürler ile donatılmış ve oldukça güzel tasarımlara sahip birçok ürün bulunmaktadır.

Motivasyon Kutusu

psikologa hediye

Eğlenceli ve hareketli geçen hafta sonlarından sonra gelen ilk iş günü, pek çok çalışan için zorlu bir gündür. Psikolog bir arkadaşınıza veya sevdiğinize pazartesi sendromunu unutturacak bir hediye vermeye ne dersiniz? Sendromsuz Pazartesi için Motivasyon Kutusu, tam da bu amaçlar için hazırlanmıştır. Hediye Sepeti olarak çalışan ve okuyanların tabiri caizse karın ağrısı olan pazartesi sendromuna karşı harika bir üründür.

Sendromsuz Pazartesi İçin Özel Hediye Kutusunu dilerseniz kendiniz için dilerseniz de sevdikleriniz için alabilirsiniz. Sizi hediye kutusu hazırlama sorunundan da kurtaran hediyelik ürünün içinde haftaya mutlu başlamak için aradığınız her ayrıntı bulunuyor. Beton saksılı sukulentten çikolataya, son dönemin trend ürünleri bronz kaktüs klipsten cam magnete birbirinden şık ürünler sizi bekliyor. Elbette pazartesi sendromundan uzaklaştıran motto kartı da hediye kutusunda yer almakta. Sendromsuz Pazartesi İçin Motivasyon Kutusu, kendisine özel kutusu ve paketlemesiyle teslim edilmektedir. Ofisinde çalışan psikoloğunuza pazartesi günlerini neşelendirmek ve çiçek açtırmak için sukulent ve ağzını tatlandırmak için çikolata ile mutlu edebilirsiniz. Bu güzel hediyeden satın almak için Hediye Sepeti internet sitesine girerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

USB Kurumsal Kutulu Set

bir psikologa hediye ne alınır

Psikolog tanıdıklarınız için tercih edilebilecek en güzel hediyelerden birisi de kişiye özel kalemdir. Standart kalemler bile büyük bir beğeni ve ilgi ile karşılaşırken, kişiye özel isim yazılı kalemler birçok kişi tarafından oldukça beğenilmektedir. Kadın erkek fark etmeden psikolog tanıdıklar için en çok gerekli olan eşyalardan birisi kalemlerdir. Bu nedenle tercih edilebilecek en anlamlı hediyeler arasında yer almaktadır. Doğum gününde psikoloğunuza anahtarlık da hediye edebilirsiniz. Bu mesleki kare anahtarlığa psikoloğunuzun ismini ekleyerek daha da özelleştirebilirsiniz. Bununla beraber akıllı bir dönemde yaşama ayak uydurmak için USB’ler oldukça akıllı bir tercih olacaktır. Bu saydığımız tüm hediyeleri bir arada toplamak ise kuşkusuz Hediye Sepeti’nin işi! Kutulu set içinde anahtar tasarımında 16 GB USB hafıza bulunmaktadır. Ayrıca 50 yıllık takvimli bir tasarımı olan özel anahtarlık da yanında. Bu ikilinin dışında metal dış görünüme sahip bir de tükenmez kalem de üçüncü ürünü oluşturuyor. Tüm bu ürünlere kişiselleştirme yaparak psikoloğunuza oldukça özel hediyeler verebilirsiniz.

Psikologlara Hediye İsimli Renkli Kupa

psikologa hediye fikirleri

Kişiye özel olarak üretilmiş psikolog kupa bardaklar, hediye için oldukça güzel bir seçimdir. Birçok kişi bu bardakları sıradan tasarımlar ile alıp tanıdıklarına hediye ederken güzel ve kişiye özel tasarımlı bardakları kimse düşünememektedir. Bu tarzda yapılan bardaklar hediyenin verildiği kişi tarafından oldukça beğenilmekte ve aktif olarak kullanılmaktadır. Psikolog mesleği ile alakalı olarak beyin ve değişik figürlerin bulunduğu kupa bardak keyifli ve eğlenceli bir seçimdir. Aynı zamanda bardak üzerinde ‘’Yılın en iyi Psikoloğu’’ yazısı da bulunmaktadır. En altında ise kişinin ismi yazdırılmaktadır. Böylelikle oldukça şık ve kişiye özel bir kupa bardak haline gelmektedir.

Kişiye Özel Kahve Sever Hediye Kutusu

psikologa hediye almak

Siz de gün “Önce kahve!” diye başlayanlardan mısınız? O zaman tam size ve psikolog sevdiklerinize göre hediye kutuları Hediye Sepeti’nde! Kahve sever yakınlarınız için değişik hediyeler vererek onların çok mutlu olmasını sağlamak için But First Coffee Kişiye Özel Kahve Sever Hediye Kutusunu tercih edebilirsiniz. Bu özel hediye kutusu kahve severleri çok mutlu edecekleri gibi her zaman taze kahve içmeyi de mümkün hale getirecek. Şık ve özenli hediyelerin bir araya gelmesiyle birlikte psikoloğunuz, sevgiliniz, eşiniz, arkadaşlarınız başta olmak üzere tüm yakınlarınız için bu hediyeyi tercih edebilirsiniz. Set içerisinde bulunan termos bardak kahvenizi her zaman sıcak içmek isteyenlere hitap etmektedir. Bu sayede kahve her zaman ideal sıcaklığında uzun süreler boyunca rahatlıkla içilebilmektedir. Paslanmaz çelikten yapıldığı için de sağlıklı bir kullanım imkânı yaratmaktadır. Ayrıca sette yer alan sukulent, siyah defter ve tükenmez kalem de seti daha da kullanışlı bir hale getirmektedir.

Kahve Çikolata Keyfi Hediye Kutusu

psikologa hediye önerileri

Psikolog doktorunuzun size yaptığı jestler için ben de ufak bir hediye ile karşılık vermek isterim diyorsanız kişiye özel çikolata yaptırmaya ne dersiniz? Kişiye özel çikolataya biraz daha anlam katıp, onu çok daha özel kılacak şık bir tasarımla birleştirmek istedik. Çikolata zaten başlı başlına oldukça sevilen ve muayenehane hediyesi olarak talep gören bir hediye iken; bir de bu güzel hediyeyi kişiye özel hale getirdiğinizi düşündüğünüzde nokta atışı bir seçim yapmış olacağınızı hemen görebilirsiniz. Yeni İşinde Başarılar Kahve Çikolata Keyfi Hediye Kutusunda neler yok ki! Metal kutuda Melodi Marka hediye cikolata, 224 sayfalık harika bir not defteri, 125 gr SELAMLIQUE marka Türk kahvesi ve beton saksılı sukulent, hediye kutusunu renklendiriyor. Bu özel hediye kutusunu Hediye Sepeti kalitesiyle güvenle satın alabilirsiniz.

Kadının Olmazsa Olmazları Hediye Kutusu

psikologa hediye kutusu

Bir kadının ofisteki masasında olmazsa olmazları olarak nitelendirebileceğimiz tüm ürünleri Hediye Sepeti olarak Kadının Olmazsa Olmazları Hediye Kutusunun içinde topladık! Çikolatalardan kolonyaya, defterden gözlü kılıfına ve hatta sukulent bitkisine kadar her ayrıntıyı içinde barındıran Kadının Olmazsa Olmazları Hediye Kutusu uygun fiyat avantajıyla Hediye Sepeti’nde! Kadın psikoloğa alınabilecek en güzel hediye seçenekleri arasında öne çıkan Kadının Olmazsa Olmazları Hediye Kutusu gümüş ve gold olmak üzere 2 farklı kapak rengi seçeneği ile karşınızda! Metal kutuda Melodi marka 300 gr draje çikolata, 100ml Rebul Green Tea Kolonyası, 22 sayfadan oluşan çizgili defter, siyah beyaz çizgili kalpli gözlük kılıfı ve beton saksıda sukulent bitkisi bu şık hediye kutusunun içinde sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Özel Kutusunda Defter Kalem Hediye Seti

erkek psikologa hediye

Özel kutusunda defter kalem hediye seti, iş arkadaşlarınıza ya da yoğun iş temposunda çalışan tanıdıklara güzel bir hediyedir. Ofis için hediye arıyorsanız bu şık defter seti sayesinde çevrenizdekilere en karizmatik ofis hediyelerinden birini sunmuş olacaksınız. 17,5 x 11,5 cm ebatlarındaki bu şık tasarımlı defter kalem seti, isme özel tasarlanıp isim işlemesi kazıma yöntemleriyle uygulanmakta ve yazısı asla silinmemektedir. Yine isme özel özellikler taşıyan kalem mavi renkli tükenmez özelliğindedir. Defter, kaliteli sert kapaklardan oluşurken, sayfaları çizgilidir. Silver efektli kalem, opak siyah sert kapak ve defter birbiriyle mükemmel bir uyum sergilerken, sevdiklerinize, tanıdıklarınıza ya da çalışma arkadaşlarınıza büyük bir konfor sağlayacak. Yoğun bir iş temposunda çalışan psikoloğunuza veya psikolog sevdiğinize danışanları hakkında notlar alabileceği bir defter kalem seti hediye edebilirsiniz. Hediye Sepeti farkıyla alacağınız kaliteli defter ve kalem setine psikoloğunuzun ismini de yazarak farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Güzel Şeyler Zaman Alır Mottolu Manyetik Kum Saati

yeni psikolog ofisine hediye

Çok yakın ilişkiler kurduğunu psikoloğunuza veya tanıdık psikolog arkadaşınıza özel günlerde veya sıradan günlerde mutlu etmek için hediye almak isteyebilirsiniz. Mesleğini seven ve günün büyük bir zaman dilimini çalışarak geçiren kişiler için alınabilecek oldukça anlamlı ve güzel hediyeler vardır. Bu kişiler için mesleklerini yansıtan kişiye özel hediyeler seçilebilir. Kum saati toplamda 15,5 cm boyutlarında tasarlanarak estetik görüntüsü korunmuştur. Kum saatinin ayarlanan zaman Aralığı 16 saniyedir. Alt kısmında bulunan ve 8 cm X 2 cm ahşap kısımda ‘Güzel Şeyler Zaman Alır’ baskısı bulunur. Siz de zamanının çoğunda ofisinde veya işinde geçiren psikoloğunuza isminin yazdığı bir kum saati hediye edebilirsiniz. Ürün, sipariş edildiği takdirde ürün özenle hazırlanıp paketlenip özel hediye paketiyle tarafınıza kargolanmaktadır.

Aklını Kullan Beyin Tasarımlı 3d Led Lamba

psikologa hediye ne alınır

Psikoloğa hediye almanız gerektiği anda, hiç panik olmadan hemen online alışveriş imkanlarına yönelmek, size burada gördüğünüz eşsiz hediyeleri kazandıracaktır. Bunların her biri sevdiğiniz insanlar için özel alternatifler olabilir. Psikolog mesleği ile uğraşan bir sevdiğinize veya tanıdığınıza mesleğiyle alakalı özelleştirilmiş bir ürün arıyorsanız bu LEd lamba tam size göre! Psikolog, beyin ve sinir hastalıklarıyla alakalı bir bilim dalıdır. Bu sebeple beyin figürünün kullanıldığı bir hediye hem ince düşünülmüş hem de esprili bir hediye meydana getirecektir. USB bağlantısı ile çalışan lamba bu açıdan güvenli ve pratik kullanım sunmaktadır. Yaymış olduğu ışığıyla birlikte çalışma masasında daha iyi odaklanmak için kullanılmaktadır. Bunun yanında gece lambası olarak da kullanılmaya uygundur. 3 boyutlu olan tasarımı estetik olarak farklı bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. Alt kısımdaki ahşap kaide ise hediyenin daha çekici ve öne çıkan yapıda olmasına katkıda bulunur. Aklını Kullan Beyin Tasarımlı 3d Led Lamba özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Psikoloğa hediye olarak da eğer mesleğe yönelik bir tasarım tercih etmiyorsanız, seçiminiz bez çanta modelleri, T-shirt tasarımları, Amerikan servis gibi mutfak grubu ürünleri ya da özel ambalajlı çikolatalardan yana olabilir. Hatta isterseniz hediye sepeti seçeneklerini dahi inceleyip tercih edebilirsiniz. Çikolata ve kahvelerle zenginleştirilen hediye kutularının içerisinde sukulent tarzı bitkiler ve bardak altlıkları da yer almaktadır. Bununla birlikte defter ve kalem, anahtarlık ve usb, kupa ve bardak altlığı gibi pek çok çeşidi bulunan hediye setleri ve kutuları da bulunmaktadır. Tüm hediye setleri, kendilerine özzel hediye kutularında ve paketlerinde taraflarınıza ulaştırılmaktadır. Psikoloğa hediye seçmek bahsettiğimiz bu alternatifler sayesinde zor değil, aksine eğlenceli bir iştir. Psikologlar için hediye çeşitlerimizi yine Dünya Psikologlar gününde tüm psikolog tanıdıklarınız için sipariş verebilirsiniz. Psikolog hediyeleri kategorimizde bulunan ürünlere kredi kartı, kapıda ödeme ve havale/eft seçenekleri ile Hediye Sepeti güvencesi ile sahip olabilirsiniz. ?