Erkek Sevgiliye Alınabilecek Harika 20 Hediye! Hediye Fikirleri

Erkek Sevgiliye Alınabilecek Harika 20 Hediye! Hediye Fikirleri

Erkek sevgiliye hediye seçmek zor zanaat. Bu yüzden ne alacağınız konusunu en ince ayrıntısına kadar düşünmenizde fayda var. Hediye çoğunlukla doğum günü, yıldönümü, sevgili günü gibi özel tarihlerde alınsa da, en baştan bu kuralı yıkmanızı tavsiye ederiz. Sevgilinize hiç beklemediği bir anda yapacağınız küçük bir sürpriz, aranızdaki bağı çok daha fazla güçlendirecektir. Yani 365 gün içinde, herhangi bir zaman dilimini değerlendirmekten çekinmeyin.

Dikkatinizi Çekebilir ► Erkek Sevgiliye 1000+ Hediye

Gelelim nasıl bir armağan almanız gerektiği konusuna… Öncelikle erkeğe sevgililer günü hediyeleri almak için sevgilinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun. Misal konuşurken size almak istediği herhangi bir şeyden bahsettiyse, o fikri hemen cebe atın. Şüphesiz ki, böyle bir jestte bulunmanız çok hoşuna gidecektir. Diğer yandan sevgilinizin mesleğini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Ofisinde kullanabileceği bambu defter seti, ahşap foto ya da erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından imza tasarımlı kemer ve cüzdan seti gibi son derece orijinal alternatiflere yönelebilirsiniz. Bu noktada değişik hediyeler erkek için her zaman en ideal hediye seçenekleri arasında olmuştur.

Erkek sevgiliye hediye fikirleri konusunda sorun yaşıyorsanız geniş bir yelpazede sunduğumuz hediye çeşitlerine bakabilirsiniz. İçeriğin son derece geniş olması sebebiyle kararsız kaldığınız anlarda bile sevgiliniz için doğru olarak hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Sihirli Kupa ile Sevgilinizi Şaşırtın

erkek sevgiliye hediye ne alınır

Sevgiliye hediye erkek için her zaman zor bir karar olabilmektedir. Ancak Seviliye Hediye İsme Özel Renkli Sihirli Kupa Bardak sayesinde bu zor kararınızda son derece iyi bir tercihte bulunabilirsiniz. Siyah tasarımı ile ilk başta diğer kupalardan herhangi bir ayrıcalığı bulunmuyor gibi gözüken bu bardağın en önemli tarafı ise içine sıcak içecek girdiğinde renk değiştirerek özel olarak yaptırdığınız baskının açığa çıkmasıdır. Bu sayede sevgilinizi her sıcak içecek içişinde şaşırtabilir ve ona ayrıcalıklı bir hediye vermiş olursunuz. Dilerseniz bu hediyenin özelliğini söylemeyerek kendisinin içecek içerken şaşırmasını daha sağlayabilirsiniz.

Kartlarını Bir Arada Tutsun

erkek sevgiliye hediye

Sevgiliye hediye erkek seçimlerinde ön plana çıkan hediyelerin başında Spor Yazı Karakterleri Kişiye Özel Deri Kartlık gelmektedir. Bu kartlık sayesinde, sevgilinize zarif bir hediye vermiş olabilirsiniz. Kartlarını bir arada tutacağı bu kartlık onun ismine özel olarak hazırlanmakta olup yazı stili ile de dikkat çekmektedir. Tüm kartlarını sıkı bir şekilde bir arada tutan bu kartlık, düşünceli ve işlevsel bir hediye olacaktır.

Kalem Sevenler İçin

erkek sevgili hediyeleri

Dolma kalemler erkek sevgiliye hediye kapsamında en güzel hediyelerin başında gelmektedir. Yıllardır iyi ve etkili bir hediye olan dolma kalemler, yazı ile uğraşan sevgiliniz için son derece iyi bir seçenek olmaktadır. Kişiye Özel Parker Dolma Kalem ve Tükenmez Kalem Seti sayesinde sevgilinize pahalı ve şık bir hediye vermek istiyorsanız, bu talebinizi karşılayabilirsiniz. Set içindeki dolma kalem kesik uçlu olup harika bir yazı için son derece elverişlidir. Aynı zamanda daha günlük işlemler için kullanılacak tükenmez kalem de yine göz alıcı olup rahatça kullanım imkânı sunmaktadır.

Erkekler İçin de Çiçek Olur!

erkek sevgiliye çiçek alınır mı

Genelde kadınlar için tercih ediliyor olsa da erkek sevgili için de çiçek tercihinde bulunabilirsiniz. Sen Ben Tasarımlı Sevgiliye Hediye Sukulent Naturacube sayesinde sevgilinize güzel bir hediye verebilirsiniz. Özellikle erkek sevgiliye hediye ne alınır aşamasında kayıtsız kalmışsanız bu dayanıklı ve zarif çiçeğin olduğu ahşap saksı son derece kullanışlı olacaktır.

Hem Yıldız Haritası Hem de Yapboz

erkek sevgili için hediye

Erkek sevgiliye ne hediye alınır sorusu kapsamında özel bir hediye almak istiyorsanız sevgilinizin yıldız haritasının yapboz şekilde yer alacağı Sevgiliye Hediye Yıldız Haritası Tasarımlı Romantik 1000 Parça Puzzle tercih edebilirsiniz. Yıldız haritaları bilindiği gibi kişinin doğum yılını temel alarak güneş burcunu, ay burcunu ve yükselen burcunu çıkarmaktadır. Bu özelliklerin yanı sıra yapboz olarak bu hediyenin sunulması da birlikte geçireceğiniz özel anların oluşmasını sağlayacaktır.

Fotoğraflarla Bezeli Bir Hediye

erkek sevgiliye ilginç hediye fikirleri

Sevgiliye hediye fikirleri erkek için zor bir karar olsa da 8 Fotoğraf Kolajlı Kanvas Tablo hoş bir hediye olarak diğer hediyelerden sıyrılmaktadır. Seçeceğiniz sekiz fotoğrafın yer aldığı bu tabloda, sevgilinize güzel bir hediye verebilirsiniz. Dilerseniz özel anların yer alacağı bu tabloda isteğinize bağlı olarak da sadece sevgilinizin fotoğrafları yer alabilir. Özenli baskısı sayesinde dekor olarak gayet güzel olacak bu hediye baskı kalitesi açısından da öne çıkmaktadır.

Aşk İçeceğine Özel Hediyeler

erkek sevgiliye anlamlı hediye

Şarap yüzyıllardan beri sevginin tezahürü olarak kullanılmaktadır. Gerek tadımındaki hoşluk gerekse romantik anların yaşanmasına katkı sunması açısından şarap içimi özel bir yere sahiptir. Erkek sevgiliye anlamlı hediye almak istiyorsanız Yıl Dönümü Hatırası Toscana Şarap Kadeh Seti kullanabilirsiniz. Kadehlerin üzerine sevgilinizin ve kendinizin ismi yazılmaktadır. Lazer teknolojisi ile yazılan isimler, zamana ya da kullanıma bağlı olarak herhangi bir yıpranma yaşamamaktadır. Özel bir hediye ve romantizm dolu anlar yaşamak istiyorsanız bu hediye doğru tercih olacaktır.

Geleneksel Kalıpları Farklı Boyuta Taşıyan Kravat

erkek sevgiliye ilginç hediye

Kravatlar erkeklere alınan geleneksel hediyelerin başında gelmektedir. Ancak sevgiliye özel hediye erkek hediyeleri seçiminde Foto Baskılı Kravat ayrı bir öneme sahiptir. Dilediğiniz fotoğrafın özel baskı tekniği ile kravata basılması sayesinde oldukça ilginç ve sevimli bir kravat oluşmaktadır. İşi gereği kravat takan ya da kravat takmayı seven sevgilinize böyle bir hediye son derece anlamlı ve muzip olacaktır.

Şıklığın Göstergesi Kol Düğmeleri

erkek sevgiliye hediye fikirleri

Erkek sevgiliye ilginç hediye fikirleri kapsamında adınızın baş harflerinin yer alacağı Kişiye Özel Kol Düğmesi Sevgililere Özel seçimi yapabilirsiniz. Kol düğmeleri özellikle erkeklerde zarafetin göstergesi ve şıklığın tamamlayıcısı olarak öne çıkarlar. Özellikle resmi ya da kurumsal işlerde çalışan erkeklerin şıklığını öne çıkaran bu kol düğmeleri özel teknoloji ile isimlerinizin baş harflerinin düğmelere işlenmesi sayesinde sıradan kol düğmelerine kıyasla daha fazla öne çıkan bir yapıya sahiptir.

Müzisyen Bir Sevgiliniz mi Var?

müzisyen sevgiliye hediye

Erkek sevgiliye özel hediye seçimi zordur. Üstelik hediye alınacak kişi müzisyen ise hediye seçiminde daha fazla zorlanabilirsiniz. Ancak Müzisyenlere Özel Tasarımlı Renkli Kahve Kupası sayesinde sevgilinizin uğraş alanına ya da mesleğine yönelik zarif bir hediye verebilirsiniz. Tasarımın ilgi çekiciliğinin yanı sıra renkleri ile de dikkat çeken bu hediye hem basit hem de ince düşünülmüş bir hediye tercihi olacaktır.

Erkekleri Tamamlayan Bir Set İstiyorsanız

erkek sevgiliye hediye seti

Sevgiliye hediye erkek fikirleri hediye seçimi zor olduğunda erkeklerin gündelik yaşamda sık olarak kullandığı hediyelerin seçiminin yapılması ile süreç kolay bir şekilde atlatılabilir. Yeni şeyler denemek istemiyorsanız ve klasik beğenilere sahip bir sevgiliniz bulunuyorsa Erkek Cüzdan Anahtarlık Hediye Seti ile oldukça güzel ve zarif bir hediye verebilirsiniz. Üstelik cüzdanın ve anahtarlığın üzerine isminin işlenmesi nedeniyle, sevgilinizi özel hissettirecek bu hediye, malzemesinin kaliteli olması sebebiyle uzun süreli kullanım imkânı sunmaktadır.

Yemek Yapmayı Seven Çiftlere Özel Hediye

sevgiliye hediye fikirleri erkek

Yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyor ve sevgiliniz ile birlikte mutfakta zaman geçiriyorsanız Evli Çiftlere Hediye İsim Yazılı Mutfak Önlüğü hoş bir hediye olacaktır. Önlüğün üzerine isimlerinizi yazdırabilmeniz sayesinde herkesin enfes ve sevgi dolu yemekler yapması için ayrıcalıklı önlüğü olacaktır. Aynı zamanda sevgiliniz ya da eşiniz yemek yapmayı sevmiyor ise onu mutfağa ısındırmak için de bu önlükleri ince bir mesaj vermeleri amacıyla kullanabilirsiniz.

Özel Fotoğraflardan Özel Puzzle

erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler

Fotoğraflardan bezeli bir yapboz sevgilinizin oldukça hoşuna gidecektir. Son yıllarda sık olarak tercih edilen Kişiye Özel Kutulu 1000 Parça Puzzle sayesinde sevgilinizin keyifle vakit geçirebileceği bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. İster özel anlarınızı isterseniz sadece sevgilinizin fotoğrafını bu yapboza bastırabilir ve birlikte bu mutluluğu tamamlamak adına yapbozu tamamlamaya çalışabilirsiniz.

Ajandalar Her Zaman Güzeldir

sevgiliye hediye erkek

Gündelik yaşamda yapılacakların unutulmaması adına ajanda tutmak büyük önem taşır. Her ne kadar teknolojik aletler ile defterler biraz daha geriye atılıyor olsalar da zarif tasarımları ile gündelik yaşamda notlar alması gereken kimselerin hâlâ ilk tercihleri olmaktadırlar. Kişiye Özel İsim Yazılı Ajanda sayesinde, sevgilinizin isminin üzerinde yer alacağı ve diğer hediyelerden farklılık arz eden bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Bu sayede sevgiliniz, kendisini hem özel hissedecek hem de hediyenizi günlük yaşamda rahatça kullanabilecektir.

Hatalar Tatlılıkla Çözülmeli

erkek sevgiliye özür hediyesi

Sevgililer arasında bazen hatalar yapılabilir ve bu durum karşı tarafın hiç hoşuna gitmeyebilir. Ancak verilen tepki sevgililerin birbirlerini şiddetli bir şekilde sevmelerinden kaynaklanır ve daha sonra karşı taraftan gelecek içten bir özür neticesinde bu durum geride bırakılabilir. Böylesi hataları gidermek adına Özür Dilerim Yazılı Harf Çikolata kullanabilirsiniz. İtina ile çikolataların üzerinde “özür dilerim” yazılmıştır ve bu durum samimiyetinizin bir sembolü olarak kendisini göstermektedir. İçten ve tatlı bir şekilde özrünüzü  bu çikolata paketi sayesinde gösterebilirsiniz. Üstelik paketine de özel olarak istediğiniz bir fotoğraf baskısı yapılabilmektedir.

Uzun Yollara Giden Sevgililer İçin

erkek sevgiliye hediye önerileri

Uzun yola, yurtdışına gidecek sevgilinizin sizi unutmaması ve devamlı olarak yanında taşıyabilmesi için Uçak Bileti Tasarımlı Deri Pasaportluk hediye edebilirsiniz. İsmine özel olarak hazırlanan bu pasaportluk sayesinde sevgilinizin yapacağı yolcuklarda hem pasaportunu güvenli bir şekilde saklaması hem de sizi unutmaması adına güzel bir hediye verebilirsiniz.

Araç Sahiplerine Özel Hediye

erkek sevgiliye yeni araba hediyesi

Araç sahibi olmak özellikle erkekler için kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerinin bir yoludur. Araçlarına ayrı bir özen gösterirler ve onlar ile aralarında özel bir bağ oluşur. Araçlarına dair her şeyi ise özenli bir şekilde saklarlar. Kişiye Özel Monogram Logo Tasarımlı Ruhsat Cüzdanı ile hediye sahibinin isminin özel bir tasarım ile cüzdanın üzerine yazıldığı ayrıcalıklı bir hediye seçiminde bulunabilirsiniz. Ruhsatın içinde yer alacağı bu hediye, her araç sahibinin oldukça hoşuna gidecektir.

Mimarlara Özel Hediye

mimar sevgiliye hediye

Mimarlar için özel bir hediye seçmek istiyorsanız Mimara Hediye Saatli Masa İsimliği seçebilirsiniz. Mimarlık oldukça zor bir meslektir. Projelerin yönetimi, paftaların hazırlanması, maketlerin yetiştirilmesi ve insan sağlığının da düşünülmesi gibi pek çok konuda mimarların iş yükleri oldukça fazladır. Onların yapmış oldukları bu zor işlerde kendilerine moral vermek ve değer verdiğinizi göstermek adına bu isimliği seçebilirsiniz. Hediye edeceğiniz kişinin ismi özel teknik ile isimliğe işlenmektedir ve saatte mimarlara bir gönderme olarak proje bulunmaktadır. Sağ üst köşesinde yer alan saati ile de bakanların saati her an görmesine sebep olmaktadır. Özellikle mimarlar için hediye seçimi zor olduğundan bu farklı hediyeyi seçebilir, çok kısa sürelerde hediyenizin hazırlanması ile mimar sevgilinizi ya da tanıdığınızı mutlu edebilirsiniz.