Yeni Yılın Olmazsa Olmazı Yılbaşı Şapkası Yapımı

Yeni Yılın Olmazsa Olmazı Yılbaşı Şapkası Yapımı

Dikkatinizi Çekebilir ► İlginç Yılbaşı Hediyeleri

Kutlama aşıklarının asla kaçırmadığı yılbaşı gecelerine bambaşka bir havada girmeye ne dersiniz? İllaki her insanın kendi çevresinde küçük veya büyük bir parti ile girdiği yeni yıl için önceki yıllardan farklı bir kutlama planlıyorsanız; o gecenin olmazsa olmaz parti dekorlarından biri kabul edilen yılbaşı şapkası yapımı hakkında sizlere güzel bir yazı hazırladık.

Yılbaşı denilince akıllarda beliren yılbaşı şapkası yapımı, yılbaşı maskesi yapımı veya yılbaşı süslemeleri yapılışını öğrenmek isteyenler buraya! Yılbaşında eğlenceli görüntülere tanık olmak isteyenler için tamamen hayal gücüne kalmış bir şekilde hazırlanan yılbaşı şapkaları, yılbaşı maskeleri, yılbaşı çorapları renkli anlar yaşamanızı sağlayacaktır. Kendinize ve sevdiklerinize yılbaşı eğlencenizi renklendirmek için böyle el yapımı ürünler hazırlayabilir hem maharetinizi hem de hayal gücünüzü konuşturabilirsiniz. Aynı zamanda keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak el yapımı ürünler yeni yıla girerken unutulmaz anılar yaşamanızı sağlayacak ve sevdiklerinizi çok mutlu edecektir.

Yılbaşı Şapkası Nasıl Yapılır?

Her yaştan insanın çılgınca kutladığı yeni yıl için ister evinizde ailenizle ister mekanda sevdiklerinizle yapacağınız kutlamalarda olmazsa olmazlar arasında şık kıyafetler, kostümler, yılbaşı ağaçları, mumlar ve tabi ki eksikliği hissedilmeyen noel baba şapkası yer alıyor. Hemen hemen her yerden kolayca bulup satılan alabileceğiniz bu kutlama şapkaları partilerin vazgeçilmez süsleri arasında yer alıyor ki hatta çoğu zaman farklı tasarım maskeler ile de kullanılabiliyor. Bu kutlamaların vazgeçilmezi olan en önemli aksesuar yılbaşı şapkası olduğu için ister hazır satılan ürünleri tercih edin isterseniz de hem kendinize hem de misafirlerinize şık parti şapkaları yapın. Genellikle karton yılbaşı şapkası tercih ediliyor ancak sizler farklı örgü şapkalar ile de partinize bambaşka bir hava katabilirsiniz. Bu şapkaları sadece parti için düşünmemek gerekiyor aslına bakarsanız. Sevdiklerinize yeni yıl hediye olarak da yapabileceğiniz şık ve değişik şapkalar ile yaratıcılığını konuşturabilirsiniz. Hayal gücünüze güvenerek birbirinden daha renkli veya parlak süsler ile hem dekor olarak hem de kullanımlık şapkalar yapmanız mümkün.

Herkesin çok sevdiği yılbaşı şapkalarını çocuklarınız, dostlarınız veya eve gelen davetlileriniz çok beğenecek ve daha eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Peki yılbaşı şapkası nasıl yapılır? Sizlere çeşitli şekillerde kartondan yılbaşı şapkası yapımı örneklerini toparladık…

Malzemeler: Kırmızı karton, renkli el işi kağıtları, pamuk, boya kalemleri, makas, yapıştırıcı, sim.

Kartondan yılbaşı şapkası yapımı için kırmızı renkli bir karton edinmelisiniz. Bu kartonu başınıza tam yerleşecek şekilde bir koni şeklinde kesip kuvvetli bir yapıştırıcı ile tutturmalısınız.,

yilbasi sapkasi

 

Daha sonra el işi kağıtlarından şapkanın uç kısmının yakınlarına yerleştirilebilecek şekilde bir parça keserek, bu parçaya boya kalemleriyle kaş, göz, ağız çizerek bir insan yüzüne benzetmelisiniz. Bu parçayı yılbaşı şapkası yapımı sırasında tepe kısmına doğru yapıştırın. Daha sonra pamuklarla bu yüzün etrafına Noel Baba sakallarını yerleştirin, kuvvetli bir yapıştırıcı ile pamukları kartona tutturun. Şapkanın orta kısmına doğru el işi kağıtlarıyla siyah bir şerit keserek Noel Baba’nın kemerini oluşturun. Kemer tokasını sarı veya beyaz bir el işi kağıdı parçasıyla hazırlayabilirsiniz. Yılbaşı şapkasının sivri kısmına da pamuklarla ponponu andıran bir parça yapıştırarak Noel Baba görünümlü yılbaşı şapkanızı tamamlayabilirsiniz… Dilerseniz simlerle şapkanıza ışıltılı bir görünüm katabilirsiniz.


 

Malzemeler: Renkli karton, renkli el işi kağıtları, renkli yün iplik (veya hazır ponpon), renkli rafyalar, makas, yapıştırıcı.

Farklı bir şekilde kartondan yılbaşı şapkası yapımı için bu sefer dilediğiniz renkte bir kartonu koni şekline getirmelisiniz. Başınıza uymasına dikkat etmelisiniz. Kuvvetli bir yapıştırıcı ile tutturduğunuza emin olmalısınız. Sonrasında el işi kağıtlarından yuvarlak şekillerde renkli, büyüklü küçüklü parçalar kesin. Bu renkli parçaları renkli karton şapkanızın üzerine gelişi güzel bir şekilde yapıştırın. Şapkasının başa yerleştirilecek kısmı için ise renkli rafyaları farklı boyutlarda kıvırın ve uç kısımlarından şapkanın iç kısmına doğru yapıştırın veya zımba ile tutturun. Ancak zımbanın dışarıdan görünmemesi için üzerini renkli el işi kağıtları ile kapatabilirsiniz

yilbasi sapkasi el yapimi

Şapkanın tepesindeki ponponu yün ipliğinizle hazırlayabileceğiniz gibi hazır bir ponpon da satın alarak üst kısma tutturabilirsiniz. İşte, kartondan yılbaşı şapkası yapımı tamamlandı…


 

Malzemeler: Renkli keçeler, karton veya mukavva, yapıştırıcı, makas, kalem, kurdele.

Tamamen hayal gücünüzü konuşturarak hazırlayabileceğiniz keçeden yılbaşı şapkaları… Kendinize ve sevdiklerinize yılbaşı için eğlenceli şapkalar hazırlamak istiyorsanız karton yerine keçe bir şapka da hazırlayabilirsiniz. Peki keçeden yılbaşı şapkası nasıl yapılır?

Öncelikle sert bir karton veya mukavvayı koni şekline getirerek şapkanın temelini hazırlamalısınız. Bu aşamadan sonra gerisi çok kolay. Renkli keçelerden biri ile kartonu kaplayarak süsleme tabanını oluşturabilirsiniz.

Daha sonra beyaz ve siyah renkli keçelerden gözler hazırlayabilir, renkli dudaklar keserek şapka üzerine yapıştırabilirsiniz. Erkeğe veya kadına yapılmasına göre şapkaya farklılıklar katabilirsiniz. Son derece sempatik bu yılbaşı şapkalarını kurdele gibi süslemelerle tamamlayabilirsiniz.

2017 el yapimi yilbasi sapkasi

Örgü yeteneğine güvenen hanımlar koni şeklinde hazırladıkları tabakayı bu sefer maharetlerini gösteren örgüleriyle kaplayarak tam da yılbaşı partisine uygun harika şapkalar ortaya çıkarabilirler! Üzerini renkli boncuklarla süsleyerek harikalar yaratabilirsiniz.

Hem hediyelik hem de kullanma amaçlı yılbaşı şapkası nasıl yapılır bilmiyorsanız birkaç küçük tavsiye verebiliriz. En basit şapkalar kartondan yapıldığı için bunlarla başlamanızda fayda var. Özellikle gösterişli renkleri tercih ederek birbirinden farklı ebatlarda yapabileceğiniz bu şapkalar için yılbaşı süslemelerini ponpon olarak kullanabilirsiniz. Veya yine bu tarz kutlamalar için hazırlanan ışıklı ürünler ile tüm şapkayı kaplamanız mümkün. Sadece yaptırıcı ve süs ile tasarlanabilen bu yılbaşı şapkalarının kısa süreli kullanımı olduğunu unutmayın. Daha kalıcı bir şapka istiyorsanız kullanmadığınız eski şapkaları süslemeler ile farklı bir havaya sokmanız da mümkün. Özellikle de kırmızı veya bordo gibi renkleri seçerseniz yeni yıl ile bütünleşen renklerde bir uyum yakalamanız mümkün.

yilbasi sapkasi orgu

 

Yılbaşı Maskesi Nasıl Yapılır?

Yılbaşı partilerinin olmazsa olmazı rengarenk, süslü, göz alıcı yılbaşı maskeleridir. Yılbaşı partisini maskeli partiye dönüştürmek isteyenler veya sadece bu partiyi daha eğlenceli kılmak isteyenler partide bulunacak sevdiklerine harika yılbaşı maskeleri hazırlayabilir…

Son derece keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak el yapımı işlerden biri olan yılbaşı maskesi yapımı hayal gücünüze bağlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz, çok kolay malzemelerle hazırlayabileceğiniz ürünlerden biri olarak karşınıza çıkıyor.

yilbasi maskesi el yapimi

Öncelikle çizim yeteneğiniz varsa bir kelebek şablonu çizin yoksa internetten bulduğunuz bir kelebek şablonunu çıktı alarak fon kartona çizip düzgünce kesin. Kestiğiniz parçayı yüzünüze tutarak gözlerin denk geldiği noktaları işaretleyin bu bölgeleri de maket bıçağı ile keserek açın. Delgeç zımba ile gözlerin hizasından lastik veya kurdelenin takılacağı kısımları delin. Renkli el işi kağıtlarından minik yuvarlak parçalar keserek maske üzerine gelişi güzel yapıştırın. Ya da sadece pulları kullanabilirsiniz. Renkli pullarla çalışmak istiyorsanız maskenin çevresine, gözlerin çevresine pulları yapıştırabilirsiniz. Daha sonra renkli fon kartondan kelebeğinize uygun iki adet anten kesin ve iç kısımdan yapıştırın. Dışa bakan kısmını yine renkli pullar yapıştırarak süsleyebilirsiniz. Daha önce hazırladığınız deliklere sizin için nasıl uygun olacaksa, lastik veya ince bir kurdele bağlayın.

İşte yılbaşı maskesi yapımı çok kolay bir şekilde tamamlandı…


Malzemeler: Keçe veya karton, makas, maket bıçağı, delgeç, pul, kurdele, maske şablonu, yapıştırıcı.

Öncelikle karton veya keçe üzerine şablondan yararlanarak maske şeklini çizin. (Tercihinize göre karton veya keçe kullanabilirsiniz, ama yüze daha iyi oturması açısından ve yırtılma olasılığı düşünüldüğünde keçe daha iyi bir tercih olacaktır.) Çizdiğiniz şekli makasla keserek, yüzünüze tutun ve gözlere denk gelecek kısımları işaretleyin, maket bıçağı yardımıyla o kısımları keserek çıkarın. Maskenin göz hizasında, başın arkasından bağlanmasını sağlayacak şekilde takılacak kurdele için delgeç yardımıyla delik açın. Maske yüzeyini pullarla hayal gücünüzü konuşturacak şekilde süsleyebilirsiniz. Pulları yapıştırarak dilediğiniz gibi farklı görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.

Maske tamamlandığında deliklerin her birinden uzun birer parça kurdele geçirerek sıkıca bağlamalısınız. Ve yılbaşı maskesi yapımı böylece tamamlanmış olur.

el yapimi maske

Maskeyi süslemede kuş tüyü, el işi kağıtları, simler gibi farklı malzemelerden de yararlanabilirsiniz


Malzemeler: Kağıt tabak, guaş boya, kalemi maket bıçağı, pipet.

Çocuklarınız için harika bir yılbaşı maskesi yapımı istiyorsanız kağıt tabaktan yapabileceğiniz maskeler muhteşem olacaktır. Çocuklarınızla birlikte keyifli vakit geçirmek için de güzel bir seçenek olacaktır.

Öncelikle bir kağıt tabak edinmelisiniz. Çocuğunuzun yüzüne tutarak gözlerine denk gelen kısımlara işaret koymalısınız. Maske için yuvarlak bir yüz tasarlamalısınız veya internetten fikir alarak maske için bir resim çıktısı alabilirsiniz. Gözleri de bu yüze uygun kesmeniz iyi olacaktır.

Kesme işlemleriyle zaten ortaya çıkan maske görüntüsünü, üzerine çizdiğiniz resimle çocuğunuza özel hale getirebilirsiniz. Guaş boya yardımıyla belirlediğiniz resme uygun olacak şekilde boyayabilirsiniz.

yilbasi maskeleri

Boyama işini dilerseniz çocuğunuza da bırakabilirsiniz. Maske tamamlanınca ortasına veya göz hizasında yan kısmına renkli pipeti zımbayla tutturarak maskeyi yüze tutmayı kolaylaştırabilirsiniz. Çocuklar böyle keyifli bir uğraşa ve sonunda ortaya çıkan renkli maskelere bayılacak… Dilerseniz maskeyi boyarken çocuğunuzun sevdiği süper kahramanlardan da ilham alabilirsiniz.

Yılbaşı Çorabı Nasıl Yapılır?

Yılbaşı geldiğinde gözümüzün aradığı şeylerden biri de kırmızı, süslü yılbaşı çoraplarıdır. Yılbaşı ağacı süslemelerinde Noel Baba’nın hediyeyi yerleştireceğini düşünerek içi boş yılbaşı çorapları kullanır, evimizi süslerken yılbaşı çorapları asar veya sevdiklerimize yılbaşı kartını veya küçük hediyesini yılbaşı çorapları içinde sunarız.

Yılbaşı hazırlıklarınıza yılbaşı çorapları ile devam edebilirsiniz. Hediye vermenize veya evi süslemenize yarayacak yılbaşı çorapları sevdiklerinizin de çok hoşuna gidecektir. Hatta onlara hatıra olarak da yılbaşı çorapları hazırlayabilirsiniz. Peki yılbaşı çorabı nasıl yapılır?

Malzemeler: Renkli keçeler, makas, iplik, silikon tabancası, pullar.

İlk olarak keçeden yılbaşı çorabı nasıl yapılır arayışlarına cevap olacak bir fikir sunuyoruz: Çam ağacı figürlü yılbaşı çorabı. Öncelikle çorap şeklinde kestiğiniz iki parça kırmızı keçeyi birbirine dikmelisiniz. Daha sonra yeşil keçeden bir çam ağacı figürü çizerek kesin. Çorabın başı için de kırmızı bir şerit kesin. Bu parçaları silikon tabancası yardımıyla çorabın ön yüzüne yapıştırın. Çam ağacı figürünü pullarla süsleyerek çoraplara ışıltı katabilirsiniz.

yilbasi-corabi

Çorapların arkalarına da iğne ile bir delik açarak askı için iplik geçirin. Ve yılbaşı çorabı yapımı tamamlandı, ortaya yılbaşı dileklerini yazdığınız kartları veya hediyelerinizi sunabileceğiniz çok şık bir kılıf çıktı.


Malzemeler: Hasır kumaş ya da varsa kullanılmayan çuval, dantel veya beyaz kumaş, düğme, iplik, makas.

Hasır kumaştan çorap şeklinde aynı iki parça keserek birbirine ince bir iple dikin. Üst kısmına da beyaz bir kumaş veya dantel parçası dikebilirsiniz. Dilerseniz kırmızı pullar, düğmeler veya iplikle işlemeler yaparak daha süslü bir yılbaşı çorabı da ortaya çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinize hazırladığınız yılbaşı çoraplarına renkli iplerle isimlerini işleyebilir, onlara özel ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Çorap bittikten sonra iplik ile arka kısmına askı yapmalısınız.

yilbasi corabi nasil yapilir

Yılbaşı ağacı süsleme için veya sevdiklerinize sunacağınız hediyeler için kullanabileceğiniz bu yılbaşı çorapları yılbaşı gecesi bittikten sonra da kullanılabilir. Mesela bir poşetlik olarak kullanışlı olacaktır.

Örgü yeteneğiniz varsa farkınızı hemen ortaya koyabilir, sevdiklerinizin kışın giyebileceği harika çoraplar örebilirsiniz. Kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu bu çoraplar sevdikleriniz için hazırlayabileceğiniz yılbaşı çorapları olarak kullanışlı olacaktır.


yılbaşı şapkası yapımı

Yeni yılın en güzel yanı rengârenk süslemeler ve yeni yılın heyecanı ile yapılan birbirinden güzel yılbaşı ağaçlarıdır. El yapımı yılbaşı süsleri bu günlerin en gözde eşyaları oluyor… Kırmızının, yeşilin ve beyazın bir araya gelmesiyle de ortaya şahane süslemeler çıkıyor. Bu süslemelerin ve el yapımı yılbaşı eşyalarının başında da yılbaşı şapkaları geliyor. Eğer siz de bu yılbaşı akşamında kendi yaptığınız yılbaşı şapkasını kullanmak istiyorsanız sizin için keyifli bir yılbaşı şapkası yapımı önerimiz olacak. Bu yılbaşı şapkası eğlenceli ve bir o kadar da şık olacak. İçinizden yılbaşı şapkası nasıl yapılır diye sorduğunuzu duyar gibiyim ancak bu şapka oldukça güzel ve kolay olacak.

Bu yılbaşı şapkası yapımı için öncelikle ihtiyacınız olan üzerinde uygulama yapmaya hazır bir şapka, simler, pullar, tüyler ve benzeri malzemeler… Bu şapkanın yapımı sizin hay gücünüze bağlı… Eğer süslü bir şapka istiyorsanız simlerden, tüylerden ve pullardan çok fazla kullanabilirsiniz. Payetli bir şapka istiyorsanız da dilediğiniz renklerde ve yoğunlukta payet kullanmak yine sizin elinizde. Hazır olarak kullanmak istediğiniz şapkanın üzerine dilediğiniz şekilde desen yapabilirsiniz. Mesela şapkanın üzerine yapıştırmak için harfler keserek onları boyayabilir ya da simlerle ışıltı katabilirsiniz, daha sonra da bunları yapıştırırsınız. Üzerine de dilediğiniz şekilde tüyler ve payetler yapıştırarak dizaynınızı tamamlayabilirsiniz.

Şapkanızı sadece kendi zevklerinize göre tasarlayarak sizden başka kimsede olmayan bir şapka hazırlamak sizin elinizde. Hatta bu şapkalardan yakınınızdaki arkadaşlarınız ya da sevdikleriniz için de hazırlayabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Yılbaşı şapkalarını istediğiniz kişi ya da kişilere hediye ederek onların bu önemli gününü kutlayabilirsiniz. Yılbaşında hediye almak herkesi mutlu eder. Özellikle bu kadar emekle hazırlanmış bir yılbaşı şapkasına kim sevinmez ki…

 

Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Yeni yıla girerken sevdikleriniz için güzel dileklerinizi hoş bir hediye ile dile getirmek ve onlara yeni yıla girerken güzel hatıralar bırakmak ister misiniz? Yeni yılın ilk hediyesi olarak alacakları anlamlı, kişiye özel yılbaşı hediyeleri çok mutlu edecektir.

Sevdiklerinize hitap edebilecek, onlara kendilerini özel ve değerli hissettirebilecek, sıradanlıktan uzak ve etkileyici hediye seçenekleri arasından güzel bir tercih yaparak yılbaşı eğlencenizi daha renkli bir hale getirebilir, yılbaşı dileklerinizi en güzel haliyle onlara aktarabilir ve bu özel günden kalacak somut hatıralar ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize yılbaşı için verebileceğiniz en güzel hediye seçenekleri burada…

 

İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Bonsai Ağaçlı Minyatür Bahçe

İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Bonsai Ağaçlı Minyatür Bahçe
İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Bonsai Ağaçlı Minyatür Bahçe

İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Bonsai Ağaçlı Minyatür Bahçe

Özel tasarım saksısında canlı bitkilerle hazırlanan mini bahçe yılbaşında bayanlara hediye olarak düşünülebilecek hoş bir fikir. Annenize veya eşinize yeni yıla girerken hediye olarak sunabileceğiniz mini bahçe, seyirlik görünümüyle gönülleri fethedecek ve sevdiklerinizi çok mutlu edecektir. Bitkilerle ilgilenmeyi sevenler için isme özel hazırlanan bonsai ağaçlı mini bahçe etkileyici bir yılbaşı hediyesi olarak kendilerini çok özel hissetmelerini sağlayacaktır.

İsme Özel Yeni Yıl Hediyesi Bonsai Ağaçlı Minyatür Bahçe
 

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tavla

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tavla
Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tavla

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tavla

Babanız için değerlendirebileceğiniz harika bir yeni yıl hediyesi fikri: İsme özel tavla! Tavla tutkunu babanıza, oyunu daha keyifli hale getirebilecek, kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayacak etkileyici bir hediye sunmak isterseniz kişiye özel tavla ideal bir tercih olarak karşınızda.

Yılbaşı Hediyesi Kişiye Özel Tavla
 

Aşkınıza Yılbaşı Hediyesi Saatli Ödül

Aşkınıza Yılbaşı Hediyesi Saatli Ödül
Aşkınıza Yılbaşı Hediyesi Saatli Ödül

Aşkınıza Yılbaşı Hediyesi Saatli Ödül

Birlikte daha nice yıllar görmek istediğiniz, gelecek hayallerinizin baş köşesinde yer alan değerli sevgiliniz için harika bir yeni yıl hediyesi… Yeni yıla girerken en güzel saatler böylesine romantik bir hediye sayesinde yaşanacak ve sevgiliniz bu hediye ile kendisini çok özel ve değerli hissedecektir. Üzerine yılbaşı için güzel dileklerinizi yazdırabileceğiniz kalpli, saatli ödül aynı zamanda ikinizin ismini ve yıl dönümü tarihinizi de taşımaktadır.

Aşkınıza Yılbaşı Hediyesi Saatli Ödül
 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Aşkımızın Alfabesi Kitabı

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Aşkımızın Alfabesi Kitabı
Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Aşkımızın Alfabesi Kitabı

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Aşkımızın Alfabesi Kitabı

Şu hayatta tadabileceğimiz en mükemmel duygudur aşk… Sizi sadece yanınızda oluşuyla bile mutlu eder aşık olduğunuz kişi. Bir bakışı bir gülüşüyle size çok şey anlatır. Sevgilinize olan aşkınızı en iyi şekilde hissettirebilecek, duyguların kelimelere dökülüşüyle oluşturulan Aşkımızın Alfabesi kitabı sevgilinizi mutluluktan havalara uçuracak!

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Aşkımızın Alfabesi Kitabı
 

Yeni Yıl Hediyesi Metal Kartvizitlik

Yeni Yıl Hediyesi Metal Kartvizitlik
Yeni Yıl Hediyesi Metal Kartvizitlik

Yeni Yıl Hediyesi Metal Kartvizitlik

İş arkadaşlarınıza veya dostlarınıza yeni yıla girerken başarı dileklerinizi iletmenin daha somut ve etkileyici bir yolu olarak kişiye özel kartvizitlik hem kullanışlı hem de özel bir hediye olacaktır. Sevdiklerinizin kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayacak metal kartvizitlik kişiye özel oluşuyla dikkatleri üzerine çeken farklı bir hediye. Sıradan hediyelerden uzak durup akıllardan çıkmayacak tercihler yapanlar için yine farklılığı konuşturacak etkileyici bir seçenek. İş yerindeki yılbaşı çekilişiniz sonucunda da iş arkadaşınız için böyle bir hediye tercih edebilirsiniz.

Yeni Yıl Hediyesi Metal Kartvizitlik
 

Yeni Yıl Hediyesi Köstekli Saat

Yeni Yıl Hediyesi Köstekli Saat
Yeni Yıl Hediyesi Köstekli Saat

Yeni Yıl Hediyesi Köstekli Saat

Yeni yıla girerken nostaljiye kapılmak isteyen antika severlere harika bir yılbaşı hediyesi! İsme özel metal görünümlü köstekli saat erkeğe yılbaşı hediyesi olarak muhteşem bir tercih olacaktır. Köstekli saat birçok erkeğin hoşuna giden bir aksesuardır, isme özel oluşuyla onlar için daha değerli bir hale gelecektir. İsme özel olması sevdiklerinize kendilerini özel hissettirecek bir detaydır ve yeni yıla girerken güzel dileklerinizi onlar böyle hissederken sunmak çok daha unutulmaz olacaktır.

Yeni Yıl Hediyesi Köstekli Saat