Yeni Yılda Sevdiklerinize Alabileceğiniz Yılbaşı Kartpostalları

Yeni Yılda Sevdiklerinize Alabileceğiniz Yılbaşı Kartpostalları

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı Kartpostalları

Yeni bir yılın başladığı ve eskisinin geride kaldığı, dolayısıyla yeni umutların yeşerdiği yılbaşı, insanların birbirine hediye ve kartpostal vermekten hoşlandığı zamanlardır. Hem birbirimiz için hem de dünya için iyi dileklerimizi dile getirdiğimiz kartlar ise hediyelerin en önemli tamamlayıcılarıdır. Eskiden başlı başına hediye niteliğinde olan yılbaşı kartpostalları, bugün eski önemini kaybetse de eskileri sevenler için hala değerlidir. Siz de bu kesimde yer alıyorsanız, özel bir kartpostal alıp bunu güzel sözleriniz, belki hoş bir iki beyit ile tamamlayarak yılbaşı hediyesi olarak verebilirsiniz.

Birbirimize saatlerce uğraşıp mektubumuzun yanında gönderdiğimiz yılbaşı temalı fotoğraflardı kartpostallar. Gönderdiğimiz kartpostal gideceği yere ulaştı mı ulaşmadı mı diye cevap olarak karşımızdakinden kartpostal beklediğimiz yalnızlaşmış zamanlar. İşte bu anıyı yaşatmak ve devam ettirmek isteyenlerden iseniz kartpostal göndermenin vermiş olduğu mutluluğu hala biliyorsunuz demektir.

Sevdiğiniz insanlara yılbaşında hala kartpostal gönderme imkanınız var. Eğer bu mutluluğu daha önce yaşamadıysanız hiçbir şey için geç değil. Sevdiklerinize yılbaşı için olduğu kadar ayrıca onların doğum günü için  ilginç hediyeler gönderebilirsiniz ve göndereceğiniz hediyenin yanında bir kartpostal da göndermek sizin elinizde olan bir seçenektir. Özellikle doğum günü yılbaşı zamanlarına denk gelen sevdiklerinize alacağınız hediyeler bir o kadar güzel olacaktır.

Yılbaşı-kartpostalları

Yılbaşı tebrik kartı yazıları olarak nitelediğimiz güzel notlara hazır olarak ulaşabileceğiniz gibi, kendiniz de yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Bir de yılbaşı hediyeleri kartpostal örnekleri ile tamamlayabileceğiniz hediye seçeneklerimiz mevcut ki her biri özel olarak sizin için seçilmiş ve farklı niteliklerde ürünlerdir. Hem yılbaşı hediyeleri seçimlerimizi inceleyebilirsiniz hem de güzel kartlar ya da yılbaşı kartpostalları yerine geçebilecek ahşap çerçevelerimiz ile hediyelerinizi tamamlayabilirsiniz. Şık ve farklı seçimler için zaman kaybetmenize gerek yok, artık seçimlerinizi çok daha kolay bir şekilde yapabileceksiniz.

Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe

Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe
Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe

Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe
Yılbaşı hediyesi olarak sunabileceğiniz bu hediyelik sukulent çok özel bir hediye olacaktır. Bakımı sorumluluk isteyen ve uzayan dallarının budanıp gerektiği ölçüde sulanması ile çok sempatik yılbaşı süsleri ile evinizi renklendirecek bir armağan. Sevgiliye özel yılbaşı hediyeleri arasından özel bir seçenek olan minyatür bahçeler on numara bir yılbaşı hediyesi olacak 🙂

Sevgiliye Yılbaşı Hediylesi Mini Bahçe
 

 

 

En güzel yılbaşı kartpostal örnekleri göstereceğimiz bu yazımızda sevdiklerinize bu yılbaşında bir çok güzel kartpostal hazırlayabilir ve onlara mutluluğunuzdan bir tutam yollayabilirsiniz. Çünkü her yıldönümü kartpostal yazıları karşınızdakini sevindirecek bir özelliğe sahip olur. Sanki bir yılbaşı kutluyormuş gibi hazırlanan bu kartpostal yazıları sevdiklerinizi oldukça mutlu edecek türden hediyelerdir. Özellikle yılbaşı da bir yıldönümü olarak kabul edildiğine göre sevdikleriniz için alabileceğiniz en romantik ve duygusal hediyeleri de yine yılbaşında alabilme imkanına sahipsiniz.

düğmeli

Bütün bunların yanı sıra günümüzde hareketli yılbaşı kartpostalları mevcuttur. Gelişen teknolojiyle birlikte üç boyutlu ve hareketli kartpostallar artık aşine olduğumuz hediye seçeneklerinden. Ancak, yine de siz tabi ki eski kartpostalları modern dizayn ile harmanlayabilirsiniz. Yılbaşında sevdiklerinize oldukça sade ve minimalist ögeler içeren yılbaşı kartpostalları hazırlayıp göndermek eski moda bir yolu  yeni trendle birleştirip küllerinden doğuracak bir adım olabilir. Görmüş olduğunuz bu kartpostalın hazırlama aşaması oldukça basit. Birkaç farklı şirin düğme, yapıştırıcı ve kalemle her şeyi halledeceksiniz ve mükemmel bir sonuç ortaya çıkacak. Hazırlayacağınız bu yılbaşı kartı sevdikleriniz tarafından çok beğenilecek.

 

Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto
Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto

Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto
Eski tip kartpostallar gitgide ortadan kalkarken, siz de kartpostal yerine geçebilecek ahşap foto gibi bir hediye düşünebilirsiniz. Yeni yıla sevdiğiniz kişilere ahşap foto hediye ederek girebilir ve kalıcı bir hediyeye imza atabilirsiniz. Yılbaşı kartı örnekleri arasında kısa bir inceleme ve araştırma ile ahşap fotonuzun tasarımını da buna uygun yaptırabilirsiniz.

Yılbaşına Özel Çam Ahşap Foto
 

 

çam ağacı

Eğer siz de yılbaşı için kartpostal almaktansa kendi kartpostalımı yaparım diyenlerdenseniz buyrun; Bu yılbaşı kartı ise yılbaşı coşkusunu sade bir çam ağacıyla gösteriyor. Kırmızı bir sim ve çam ağacı resmi her şeyi halletmek için yeterli olacaktır. Kartpostal tasarlamanın herhangi bir kartpostal almaktan çok daha samimi ve heyecan verici bir şey olduğunu düşünüyorsanız resimde görmüş olduğunuz kartpostalın oldukça şirin olduğunu söylemek isteriz. Bu senenin modası olan simli yılbaşı kartpostalları arasında yer alan bu kartpostal örneğimizde görmüş olduğunuz gibi sevdiklerinize hafif şaşalı bir hediye kartpostalı oluşturabilir ve karşınızdakini şaşırtabilirsiniz. Asla unutulmayacak olan bu kartpostallar bir ömür boyu kesinlikle anı olarak saklanacaktır.

Yılbaşı İçin Çam Ağacı

Yılbaşı İçin Çam Ağacı
Yılbaşı İçin Çam Ağacı

Yılbaşı İçin Çam Ağacı
Aralık ayının son günlerini yaşıyoruz. Ocak ayına da günler kaldı. Dolayısı ile telaşımız da arttı. Fakat bazılarımız kararını çoktan verdi. Bu yılbaşında evde olunacak! diyenler için bu minyatür çam ağacı evinizi renklendirip sizi yılbaşı moduna hemen alacaktır. Dilediğiniz süs ile de özelleştirebileceğiniz bu minik çam ağacı her evde bulunması gereken enfes güzelliklerden birisi olacak.

Yılbaşı İçin Çam Ağacı
 

 

Ancak bununla birlikte, yılbaşı kartpostal örnekleri arasından seçim yaparak, hediyenizi desteklemenizi önermekteyiz. Dilerseniz kendiniz de kartpostal hazırlayabilirsiniz. Bunun için yılbaşı kartı yapımı araştırması yapıp gerisini yaratıcılığınıza bırakabilirsiniz. Böylece yılbaşı için tüm sevdiklerinize özel bir sürpriz yapmış olursunuz. Yılbaşı kartpostalları, son derece renkli ve süslü olup, güzel dilekler ile dolu olduğu için siz de bu detaylara dikkat ederseniz, harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Tabi ki yılbaşında alacağınız hediyenin yanında teslim edeceğiniz bu kartpostal hediyesi sevdiklerinizi oldukça şaşırtacak ve belki de hediyeden daha değerli bir hale gelecektir. Birbirinden güzel yılbaşı kartpostal örnekleri araştırarak karar kılacağınız kartpostal çeşidinizle sevdiklerinizi doyasıya mutlu edeceksiniz.
geyik kırmızı

Yaşadığımız onlarca şeye rağmen her yeni yıl yeni bir başlangıç demektir. Yukarıda görmüş olduğunuz kartpostal yılbaşı için hazırlanabilecek en kolay ve şık yılbaşı kartı olabilir. Siz de bu yeni başlangıcınızı hafif nostaljik unsurlar katarak güzelleştirebilirsiniz.  Yılbaşı tebrik kartlarıyla birlikte hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz. Sizlerin yılbaşı kartpostalı nasıl yapılır sorusuna bir çok seçenekle örnek verdiğimiz yazımızda ek olarak kartpostallarınıza kendinize has özellikleri de katabileceğinizi söylemek isteriz. Kış odaklı olan bir kartpostalınıza geyik eklemek yerine kendinizi ya da arkadaşınızı ekleyerek kartpostalınızı eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm

Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm
Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm

Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm
18 x 22 ölçülerinde olan ahşap albüm, en güzel fotoğraflarınızı ya da birbirinden güzel yılbaşı kartpostalları gibi anıları bir araya getirebileceğiniz özel bir hediye seçeneğidir. 60 adet fotoğraf kapasitesine sahip olan ürün, üzerine kazınan çift isimleri ile daha da anlamlı hale geliyor. Ahşap albümünüz, en güzel anılarınız ve yeni yıla dair güzel dileklerinizi bir araya getirdiğiniz bir yılbaşı hediyesinin ise mutluluğa sebep olmaması mümkün değil.

Aşkınıza Yılbaşı İçin Ahşap Albüm
 

 

Yılbaşının olmazsa olmazlarından birisi de yılbaşı kartpostalları olmalıdır. Birbirinden güzel ve renkli yılbaşı kartpostalları herkesin içine neşe ve enerji koymaya yetecek kadar güzeldir. Özellikle simli yılbaşı kartpostalları tam da yılbaşının önemini ve anlamını üzerlerinde taşırlar sanki. Kendi ellerinizle yaptığınız renkli ve simli yılbaşı kartpostallarını sevdiklerinize gönderdiğinizde ya da verdiğinizde nasıl da mutlu olacaklarını tahmin edebilirsiniz. Hatta bu yılbaşı kartpostallarını senelerce saklayacaklarına emin olabilirsiniz. Sizin yaptığınız el yapımı yılbaşı kartpostalları ile onları hatırladığınızı ve unutmadığınız bilecekleri gibi onlara verdiğiniz değeri de bir kez daha anlayacaklar… Sadece onlara özel, onlar için yaptığınız bu kartpostalların içine ya da arkasına yazdığınız güzel dilekler ise onların mutluluğunu katlayacak.

Eğer daha önce hiç el yapımı yılbaşı kartpostalı yapmadıysanız endişelenmenize gerek yok. Aklınızdan geçen el yapımı yılbaşı kartpostalı nasıl yapılır sorusunu duyar gibiyiz ama emin olun basit modellerle çok güzel el yapımı yılbaşı kartpostal örnekleri çıkarabilirsiniz. Hatta bu yaptığınız yılbaşı kartpostal örnekleri sonrasında kendi tasarımınız olan yılbaşını kartpostal örneklerinizi de çıkarabilirsiniz. Bunun için hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli olacaktır… Böylece birbirinden ilginç yılbaşı kartpostalları ile çevrenizdekilerin yeni yıla daha güzel ve mutlu girmelerine de yardımcı olabilirsiniz.

Eğer yılbaşı kartpostalları yapımı konusunda endişeleriniz varsa sizin için hazırladığımız makalemize göz atmalı ve burada yapılan örnekleri dikkatlice incelemelisiniz. Onları inceledikten sonra göreceksiniz ki aslında yapımı çok da zor olamayan birçok yılbaşı kartpostal örneği bulabiliyorsunuz. Zaman kaybetmeden bunları deneye ve elinizden gelenin en güzelini hazırlamaya başlamalısınız. Böylece çok geç kalmadan çevrenizdekiler için birbirinden güzel birçok yılbaşı kartpostalları hazırlayabilirsiniz. Tabii yılbaşı kartpostallarınızın içlerine onlar için içinizden gelen dilekleri yazmayı da unutmamalısınız…

 

Romantik Yılbaşı Masa Saati

Romantik Yılbaşı Masa Saati
Romantik Yılbaşı Masa Saati

Romantik Yılbaşı Masa Saati
Kullanışlı bir hediye olan masa saati, hem şekli hem de notları ile özel hale gelmekte. Yılbaşı kartı örnekleri üzerinde göreceğiniz güzel dilekleri bu saat üzerine yazdırabilirsiniz ve gelecek yıl süresince de kullanan kişiye bunları hatırlatmış olabilirsiniz. Yılbaşı tebrik kartı yerine tercih edebileceğiniz bu tip hediyeler çok daha anlamlı olacağından hem yılbaşı için hem de diğer özel günler için düşünülebilir. olacak.

Romantik Yılbaşı Masa Saati
 

 

kartpostal_kar_kis_manzara

Yılbaşı denilince insanın aklına eski zamanlarda kartpostallar gelirdi. Ancak şuan yaşadığımız yıllarda bunların yerini sms mesajları ve bir takım internet üzerinden konuşma uygulamaları yer aldı ne yazık ki . Herkese atılan toplu mesajlar insanlarla olan samimi ilişkileri bitirirken yılbaşlarında duyduğumuz heyecan duygularımız da alıp başını gitti. İşte bu geleneği devam ettirebilmek adına sizlere yıl başı kartpostallarının güzelliklerini sunuyoruz. Londra, Paris, Sultanahmet ve gittiğiniz daha nice şehir ve ülkelerin kartpostallarını sevdiğiniz insanlara bu yılbaşında yollayın deriz. Sevdiğiniz şehirleri en sevdiğiniz insanlara arkalarında küçük notlarla göndermek kadar güzel bir duygu oluşamaz insanda. Bu yılbaşında alacağınız kartpostalla birlikte eminiz ki kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Bu duyguyu en son doğum günü hediyesi aldığınızda yaşadığınıza eminiz.

İşte sırf bu yüzden bu yıl sizlere önerimiz, olduğunuz şehre ait kartpostalı en yakınlarınıza postalamanız. Eminiz ki siz de geri dönüş olarak güzel bir kartpostal alacaksınız ve bu eski duygulara tekrar kavuşacaksınız. Haydi şimdi tek amacımız el ele vererek bu duyguları yeniden yaşamaya ve yaşatmaya olsun.
Yeni Yıla Gitar Portresi

Yeni Yıla Gitar Portresi
Yeni Yıla Gitar Portresi

Yeni Yıla Gitar Portresi
Yeni yılda sevdiklerinize alabileceğiniz çeşitli hediyeler arasından oldukça şık olanı gitar listesi portresi arkadaşlarınız için oldukça iyi bir hediye olacak. Sevdiğiniz insanları yeni yılda da mutlu etmek istiyorsanız yeni bir başlangıç için onlara en güzel hediyeleri seçebilirsiniz. Gitar listesi kanvas tablosu tam sevdiklerinize göre olacak! Bir kartpostal güzelliğinde olan bu hediye kanvas tablo gitar seven arkadaşlarınız için alabileceğiniz en güzel hediyelerden olacaktır.!

Yeni Yıla Gitar Portresi

Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti

Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti
Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti

Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti
Yeni yıla enerjiniz tamamen dolu olarak girmek istiyorsanız eğer sevdiklerinize bu güzel usb şarj aletini alabilirsiniz. Yeni yıl hediyesi olarak sevdikleriniz için alacağınız bu güzel usb şarj aleti yeni yılda bile sevdiklerinizle iletişiminiz kesilmesin diye çok güzel bir hediye olacak. Siz de hemen bu ürünü alıp da sevdiklerinize hediye etmek istiyorsanız tıklayın. Alacağınız bu özel usb şarj aletinin yanında hazırlayacağınız kartpostal ile birlikte oldukça güzel bir yeni yıl sürprizi yapmış olacaksınız sevdiklerinize. Yılbaşı ruhunun getirmiş olduğu mutluluktan bir pay da karşınızdakine vererek sevginin nasıl çoğaldığını herkese göstereceksiniz. Sevdiğiniz kişiye alacağınız bu usb şarj aleti ile iletişiminiz daimi olsun.

Mutlu Yıllar İçin Usb Şarj Aleti
 

Çoğumuzun bildiği ancak herkesin tam olarak bilmediği yılbaşı kartpostal yazıları sevdiklerimize gittiğimiz şehir ve ülkelerden gönderdiğimiz kartpostalların üzerlerine yazılan duygu ağırlıklı yazılardır.  Kartpostalın arkasına yazılan yazılar her ne kadar günümüzde sms mesajlarına dönüşse de sizlere yeni yıl için yazılabilecek bir kaç yazı gösterelim;

  • Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!
  • Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice yıllara!
  • Yaşamın kaynağı .Sevgi ise sevgi bir tutku, tutku bir amaç, amaç bir şeyleri birileriyle paylaşmaksa, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlamaksa eğer hep aklımdasınız! Yeni yılda da dostluğumuzun daha da pekişmesi ve ebedi olması dileğimle daha nice mutlu yıllara!
  • Mutluluk bankasının sevgi şubesinde, 2017 no’lu hesabınıza, 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle.. Mutlu yıllar…
  • Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2017 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
  • Yeni yılda; Hayatı tutabilmek, Sevgiyi kaçırmamak, Keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez… Ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine… Mutlu yıllar!
  • 2016 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2017 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamında güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep seninle olsun. Yeni yılın sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar!!
  • Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını… Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç… Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım. Her şey gönlünüzce olsun!

gibi özel mesajlar sevdiklerimizi yeni yılda daha çok mutlu eder ve onları her zaman hatırladığımızı karşımızdakine gösterir. Sevdiklerimiz için yılbaşında alacağımız yılbaşı kartpostalları için gösterdiğimiz örneklere bakarak siz de sevdiklerinize bir çok güzel sözlü kartpostal hazırlayabilirsiniz. Yılbaşının küslükleri barıştırdığı ve herkesin eğlenceli bir şekilde geçirdiği bu günleri en iyi şekilde değerlendirmek için bütün sevdiklerinize kartpostal yollayarak bir nostaljiyi devam ettirebilirsiniz.  Karşınızdakiler için alacağınız en güzel yılbaşı hediyesini de ayrıca hediye sepeti sitesinden en kolay şekilde bulacak ve siparişinizi zorlanmadan vereceksiniz.

Size sunmuş olduğumuz yılbaşı ile ilgili kartpostallar ve kartpostal yazıları ile sevdiklerinize en güzel şekilde kartpostal hazırlayabilir ve onları bu yılbaşında doyasıya mutlu etme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bütün bunları yaparken kartpostalınızın yanında sevdiklerinize hediye almayı sakın ihmal etmeyin. Ve tabi ki en kaliteli hediye adresi olan hediye sepeti sizleri bu yılbaşında keyifle ağırlamaktan memnuniyet duyuyor.