terazi burcu erkeği

Terazi Burcu Erkeğini Etkileyecek En Özel 10 Hediye Önerisi

Uğurlu sayısı: 6
Uğurlu taşları: Safir, lapis, yeşim
Uğurlu günü: Cuma
Uğurlu renkleri: Açık pembe, mavi, turkuaz
Uğurlu koku: Gardenya, yasemin, orkide

Terazi Burcu erkeği özellikleri arasında göze çarpan ilk detay, çok kararsız olmalarıdır. Hayatının her alanında kararsızlık onun vazgeçilmezidir. İş hayatında, eğitimde, aşk yaşamında her zaman büyük kararsızlıklar yaşar. Bu durum kimi zaman olumlu sonuçlar doğurarak başarılı olmasını sağlasa da bazen onu başarısızlıklara uğratabilir.

Dikkatinizi Çekebilir >> Terazi Burcu Kadınına 10 Mükemmel Hediye

Genel olarak iyi bir kalbe sahip olan Terazi Burcu erkeği yumuşak huylu ve iyimser davranmayı tercih eder. Onun en korktuğu şey insanları kırmaktır. Terazi Burcu erkeği, kendi kırılsa da çevresindeki insanları kırmaktan çekinir. Durum böyle olunca birçok Terazi Burcu erkeğinin kalbi kırık zamanlar geçirdiğini söylemek yanlış olmaz. Kırıldığı zamanlarda da büyük bunalımlara sürüklenmeden kendisini toparlamasını bilen Terazi erkeğinin uzun bir süre mutsuz olduğunu görmek oldukça zordur. Kafasında birçok üzücü düşünce olsa da o mutlu olmak için çabalar ve başarır.

Bir Terazi Burcu erkeği, asla yalandan hoşlanmaz. Ona karşı yalan söylemek, yapılabilecek en büyük hatadır. Yüz yüze gelindiğinde yalan söylemeyi asla beceremeyen Terazi erkeği, insanlardan da aynı samimiyeti ve dürüstlüğü bekler. Ancak hayati meselelerde, çok zor durumda kaldığında yalana başvurabilen Terazi erkeği bu durumdan bile büyük bir hoşnutsuzluk duyar. Bir insana karşı duyduğu şüphe Terazi erkeğinin daima içini kemirir, dürüstlük onun için son derece önemlidir.

Terazi Burcu Erkeği Özellikleri

Genellikle sakin ve huzurlu bir hayat sürmek için çabalayan Terazi Burcu erkeği, kavgalı veya gergin ortamlarda bulunmaktan nefret eder. Her olumsuzluğu içine atmayı tercih eder. Onlar için huzur, uğruna mücadele edilebilecek en değerli şeydir. Duygusal iniş çıkışlardan yorulurlar. Daima sakin, düzenli ve temiz olmak isterler.

terazi burcu erkeği özellikleri

Konuşmasıyla insanları etkisi altına alabilen Terazi erkeği, kelimeleri özenle seçer. Onun konuşarak ikna edemeyeceği insan sayısı çok azdır. İnsanlar onun etkili konuşmasıyla hipnoz olmuş gibi hissedebilirler.

Her zaman büyük bir merak içerisinde olan Terazi Burcu erkeği, bir konuyu en ince detaylarına kadar irdelemek ister. Hislerinin son derece kuvvetli olması onu zaman zaman hisleriyle hareket etmeye iter ve birçok konuyu hissettikleriyle çözüme kavuşturabilir. Tüm burçlar arasında hislerini Terazi erkeği kadar kullanabilene rastlanamaz. Her zaman öğrenmeye açık kişiliği ve sezgileriyle hayatı boyunca doğru adımlar atabilir.

Terazi erkeği, insan ilişkilerinde her zaman iyidir. Yumuşak kalpli oluşu ve güler yüzü onu çevresindeki insanlara sevdirmeye yeter. Karşısındaki insanla sağlıklı iletişim kurabilen Terazi Burcu erkeği, çok iyi bir dinleyici ve hoşsohbet bir insandır. Arkadaşları onlar için çok önemlidir ve sevdikleri insanların düşüncelerine çok değer verirler. Son derece rahat bir kişiliğe sahip olsa da bir Terazi erkeği hassasiyetini de çoğu zaman ortaya serer. Hayatında sert veya kavgacı insanlar görmek, onlarla dostluk kurabildiğini görmek çok zordur.

Sanata olan ilgisi ve yatkınlığıyla da dikkatleri üzerine toplayabilen Terazi Burcu erkeği sanatla uğraşmasa bile sanatsal ruhu her zaman taşır. Dışa dönüklüğünden dolayı insanlar Terazi Burcu erkeğini çok iyi tanıdıklarını sanabilirler, ancak onu çözmek zaman ister. Zaman zaman kestirilemez davranışları, kararsızlıkları onu zor ve çözülemez bir insan haline getirebilir.

Terazi Burcu detaylarla boğuşan, her ayrıntıyı irdelemek isteyen, her şeyi ölçüp tartan bir insan olmasıyla çoğu zaman düşüncelidir. Olumlu ve olumsuz yönleri devamlı kıyaslaması ve kararlarını uzun düşünceler sonucunda vermesi, aynı zamanda onun adaletli oluşunun bir sonucudur. Adaletsizliğe karşı durur ve her zaman haklının yanında olmayı seçer.

Terazi Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Genelde uzun bir boy ve orantılı bir fiziğe sahip Terazi Burcu erkeği özellikleri arasında çekici görünümünü saymamak olmaz. Saçları genellikle dalgalı ve parlak; burunları küçük ve dudakları dolgundur. Biçimiyle dikkat çeken bir ağız yapısına sahiptir.

İnce yüz hatları ve parlak teniyle dikkat çeken Terazi erkeği, giyimiyle ön plana çıkmayı sever. Kıyafet konusunda genellikle çok seçici davranır, kendi tarzını yaratır. Hiçbir zaman aşırıya kaçmayı tercih etmez. Her zaman bakımlıdır.

terazi burcu erkeği aşk hayatı

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Neredeyse tüm burçlar içerisinde en romantik erkek olabilecek Terazi Burcu erkeği,  çok duygusal bir yapıya sahiptir. Hal ve hareketleri her zaman duygularına göredir. Kimse onun romantik olmadığını iddia edemez. O her zaman ılımlı yaklaşımı, sakin ve duygusal yapısı, düşünceli hareketleri ile beğenilen ve tercih edilen bir erkek olur.

Sert çıkışları olmayan Terazi Burcu erkeği ile anlaşamayan çok azdır. Herkes ile uyum içerisinde olmayı bilir, kimseyi yargılamaz. Duygusal yönü her zaman mantığına ağır basar.

İkili ilişkilerde, karşı cinste güzellik, zarafet ve mantık arar. Sert bir mizaca sahip bir kadın asla onun tercihi olmaz. Aşık olduğu insana çok değer verir ve bunu romantik sürprizleriyle belirtmeyi ihmal etmez. Sadakat konusunda çok hassastır, sevgilisinden beklentisi her zaman sadık kalmasıdır. Çok kıskanç bir insana dönüşebilir.  Aşık olduğunda ateşli olduğu söylenebilecek Terazi Burcu erkeği, partnerini mutlu eder. En harika anları partneri ile yaşamaya çalışır, bu özelliğiyle ideal bir erkektir.

Aşk hayatında genellikle yalnız kalmayan Terazi erkeği, hareketli bir aşk hayatına sahip olsa da doğru kişiyi bulduğunda hayatın anlamını da bulur. O her zaman sonsuz aşkı sunmaya hazırdır. Bir kadından hoşlanan Terazi erkeği onu gerçekten istiyorsa asla pes etmez.

Terazi Burcu erkeği özellikleri arasında hoşlandığı kadın profilinden bahsedecek olursak, onun kontrolü elinde bulunduran, sorumlulukların bilincinde, kendisiyle uyum içinde olacak, samimi paylaşımlarda bulunan kadınlardan etkilendiğini söyleyebiliriz. Adımlarını kararlı ve dikkatli bir şekilde atan, özgüveni yüksek kadınlar Terazi Burcu erkeğini çok etkiler. Güzel olan her şeye düşkünlük gösteren Terazi erkeği zarif ve güzel bir kadına kalbini kolayca kaptırabilir.

Terazi Burcu Erkeğine Ne Hediye Alınır?

Sanata ilgisiyle dikkat çeken Terazi Burcu erkeğine hediye olarak içerisinde sanatsal detaylar barındıran ürünler tercih edebilir özel günlerinde hoşlarına gidebilecek bir hatıra bırakabilirsiniz. Müziğe de her zaman ilgili olan Terazi erkeğine hediye seçiminde, bu detayı atlamak olmaz.

Çevresindeki insanların düşüncelerini, sevdiklerinin duygularını çok fazla önemseyen Terazi Burcu erkeğine ona kendisini iyi hissettirecek özel bir hediye verebilirsiniz. Övgülerden çok etkilenen Terazi erkeğini yüceltecek, kendisini değerli hissedecek bir hediye ile son derece anlamlı bir hatıra bırakmış olursunuz. Ya da Terazi Burcu erkeğinin rahatına ve zevklerine ne kadar düşkün olduğunu göz önüne alarak onun ilgi alanlarına yönelik hediyeler tercih edebilirsiniz.

Terazi Burcu arkadaşlarınız için sanatsal detaylar barındıran ürünlere yönelebilir, Terazi Burcu sevgilinize romantik hediye seçimleriyle güzel anlar yaşatabilirsiniz. Romantizm konusunda Terazi Burcu erkeğine yetişemeseniz de, ona duygularınızı hissettirmek çok mutlu edecektir.

terazi burcu erkeğine hediye

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Fikirleri

Konuşmasıyla etkileyen, çekici görünümüyle dikkat çeken, yumuşak kalpli ve iyimser oluşuyla sevdiklerinin hayatına en güzel şekilde dokunan Terazi Burcu erkekleri için en güzel hediye fikirleri burada!

 

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Deri Cüzdan

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Deri Cüzdan
Terazi Burcu Erkeğine Hediye Deri Cüzdan

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Deri Cüzdan

“Terazi Burcu erkeğine ne hediye alınır?” sorusu için son derece etkileyici bir cevap! İmza stilli bir yazıyla isme özel bir şekilde hazırlanan deri cüzdan Terazi Burcu erkeğine hediye olarak sunabileceğiniz etkileyici bir tercih olacaktır. Erkeklerin en sık kullandığı ve her zaman şıklığına özen göstererek seçim yaptıkları cüzdanlar arasından onlar için en özel olacak tercih, isimlerine özel bir cüzdan olacaktır. Kişiye özel cüzdan Terazi erkeği arkadaşlarınızı, babanızı veya biricik sevgilinizi doğum günlerinde mutlu edecek anlamlı bir hediye olacaktır. İsme özel oluşuyla kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak, hem kullanışlı hem de değerli bir eşya haline gelecektir.

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Deri Cüzdan
 

Terazi Burcu Sevgiliye Hediye Kol Düğmesi

Terazi Burcu Sevgiliye Hediye Kol Düğmesi
Terazi Burcu Sevgiliye Hediye Kol Düğmesi

Terazi Burcu Sevgiliye Hediye Kol Düğmesi

Her zaman görünümleriyle dikkat çeken, şık bir giyimle göze çarpan Terazi Burcu erkeğine alınabilecek hediyeler arasında tercih edebileceğiniz şık kol düğmeleri çok etkileyici bir seçim olacaktır. İsme özel hazırlanan dikdörtgen kol düğmelerini sevgilinize doğum gününde veya yıl dönümünüzde hediye ederek kendisini çok özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Çekici bir görünümle dikkatleri üzerine toplayan Terazi Burcu erkeği şıklığını tamamlayacak isimli kol düğmeleri ile çok mutlu olacak, severek kullanacak ve sık sık sizi anımsayacaktır.

Terazi Burcu Sevgiliye Hediye Kol Düğmesi
 

Terazi Burcu Sevgiliye Hediye Kol Düğmesi

Terazi Burcu Erkek Arkadaşa Hediye Kartvizitlik Seti
Terazi Burcu Erkek Arkadaşa Hediye Kartvizitlik Seti

Terazi Burcu Erkek Arkadaşa Hediye Kartvizitlik Seti

Erkeklere hediye seçimi konusunda genellikle çok fazla alternatif bulunmuyor gibi gelse de aslında sıradan gibi görünen hediyelerin kişiye özel bir biçime bürünmesiyle değerli hediye seçenekleri ortaya çıkabiliyor. Terazi Burcu erkeğine hediye fikirleri arasında değerlendirebileceğiniz isme özel USB, kalem ve kartvizitlikten oluşan şık set hem kullanışlı hem de çok etkileyici bir tercih olacaktır. Arkadaşlığa çok önem veren Terazi erkeği yakınlarınızı kişiye özel hazırlatacağınız bu hediye seti ile çok mutlu edebilir, onlara sık sık sizi anımsatacak anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Terazi Burcu Erkek Arkadaşa Hediye Kartvizitlik Seti
 

Terazi Burcu Sevgiliye Hediye Kol Düğmesi

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Kupa Bardak
Terazi Burcu Erkeğine Hediye Kupa Bardak

Terazi Burcu Erkek Arkadaşa Hediye Kartvizitlik Seti

Sevdiklerinize kendilerini özel ve değerli hissettirecek ilginç hediyeler ile sürpriz yapmayı seviyorsanız Terazi Burcu erkeği yakınlarınız için isme özel bir kupa hazırlatabilirsiniz. Arkadaşınızın ismine ve burcuna özel hazırlanan porselen kupa evde veya iş yerinde severek kullanacağı bir hediye olacak ve sık sık sizi anımsatacaktır. Terazi Burcu erkeğine hediye önerileri arasında değerlendirilebilecek bir fikir olarak isme özel kupa bardak anlamlı bir seçim olacaktır. Doğum günü, yılbaşı gibi özel günlerde Terazi Burcu erkeğine hediye olarak özel bir kupa bardak hazırlatabilirsiniz.

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Kupa Bardak
 

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Tesbih Seti

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Tesbih Seti
Terazi Burcu Erkeğine Hediye Tesbih Seti

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Tesbih Seti

Tespih kullanmayı seven Terazi Burcu erkek arkadaşınıza doğal spektrolit taştan yapılmış bir tespih ve onunla uyumlu olacak bir bileklikten oluşan hediye setini sunabilir, özel günlerine anlam katabilirsiniz. Terazi Burcu erkeğine alınacak hediyeler arasında tercih edebileceğiniz tespih ve bileklikten oluşan hediye seti Osmanlı tuğrası imamesiyle dikkat çekiyor. Arkadaşlarınıza doğum günü hediyesi, babanıza Babalar Günü hediyesi veya sevgilinize yıl dönümü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu hediye seti birçok erkeği etkileyebilecek ideal bir tercih olacaktır.

Terazi Burcu Erkeğine Hediye Tesbih Seti
 

Terazi Burcu Babaya Hediye Viski Seti

Terazi Burcu Babaya Hediye Viski Seti
Terazi Burcu Babaya Hediye Viski Seti

Terazi Burcu Babaya Hediye Viski Seti

Zevklerine ve rahatına düşkün Terazi Burcu erkeğine çok mutlu edecek bir hediye seçeneği! İsme özel hazırlanan Chivas desenli viski kadehleri, viski içmekten keyif alan yakınlarınız için tercih edebileceğiniz etkileyici bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Terazi Burcu erkeğine alınabilecek hediyeler arasında ilginçliğiyle göze çarpan isme özel viski kadeh seti ile sevgilinizi mutlu edecek anlar yaşatabilir, viski içerken aldığı keyfi iki katına çıkarabilirsiniz. İsme özel oluşuyla sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacak viski kadehleri en değerli eşyaları arasında yer alacak ve ona her zaman sizi anımsatacaktır.

Terazi Burcu Babaya Hediye Viski Seti
 

Tümünü Gör; Erkeğe Hediye