sevgililer gunu hediyeleri el yapimi

Manevi Değeri Yüksek Sevgililer Günü Hediyeleri El Yapımı

Dikkatinizi Çekebilir ► Anlamlı Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevmek ve sevilmek insana yaşama sevinci aşılayan tarifi imkansız duygular. Bir de sevdiğimiz insan yanımızdaysa o zaman şansımızı ve mutluluğumuzu tarif etmek de zorlaşıyor. Sevdiğiniz insanla sevgili olduğunuzda, onu hayatınızın özel bir yerine koyduğunuzda artık her şeyinizi onunla paylaşmaya başladığınızda dünya daha güzel bir yer oluveriyor. Onunla geçirilen her an unutulmaz anılar arasına ekleniyor, onun bir bakışı bir gülüşü bile bazen sizi mutlu etmeye yetebiliyor. Hayallerinizin hepsinde muhakkak ona da önemli bir kısım ayrılıyor hatta onun olmadığı hiçbir hayal ne aklınızdan ne kalbinizden geçmiyor.

Sevdiğiniz insan sizinle birlikteyse, yanınızdaysa her başlayan gün sizin için onunla geçirilecek güzel zamanları temsil ediyor demektir. Onun hayatındaki her konu sizi de ilgilendiriyordur. Elde ettiği bir başarı sizi gururlandırıyor, yardıma ihtiyacı olduğunda sizin devreye girmenizi istiyor, hüzünlü anlarında sizin ellerinizi tutmak istiyordur. Aşk, insana başkasını kendinden daha fazla önemseten bir duygu. Aşık olduğunuzda sevdiğiniz  insanı her şeyin üstünde tutma alışkanlığı baş gösteriyor.

Size aşkı tattıran, sık sık ne kadar sevildiğinizi hissettirerek sizi mutlu eden değerli sevgilinizle geçirdiğiniz özel günleriniz muhakkak en çok akılda kalan ve güzel anıları, romantik fotoğrafları biriktirdiğiniz zamanlar oluyor. Sevgililer Günü de ikiniz için özel olan günlerden biri. Bu özel günde sevgilinizi mutlu etmek, ona karşı duygularınızı belli etmek için küçük sürprizler, etkileyici hediye fikirleri arıyorsanız bu yıl, sıradanlığın dışına çıkarak ona el yapımı Sevgililer Günü hediyesi ile hiç unutamayacağı anlar yaşatmaya ne dersiniz?

Sevgililer Günü hediyesi ile hiç unutamayacağı anlar yaşatmaya ne dersiniz?

Söz konusu siz olduğunuzda muhakkak maneviyata her zamankinden daha çok önem veren sevgiliniz emek vererek hazırladığınız bir hediye karşısında sevincini gizleyemeyecektir. Romantik anlarınızı pekiştirecek, Sevgililer Günü için el yapımı hediyeler ile ona unutamayacağı bir gün yaşatın. Ona karşı hissettiğiniz duyguları, büyük aşkınızı en güzel şekilde anlatın, ona ne kadar değer verdiğinizi ve sizin hayatınızda ne denli özel bir konumda olduğunu hissetmesini sağlayın.

Sevgililer Günü’ne El Yapımı Hediyeler

Sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler konusunda hassas davranıyor, onlara verdiğiniz hediyelerle birlikte aynı zamanda güzel bir mesaj aktarmak istiyorsanız kendi hayal gücünüze bağlı olarak hazırladığınız el yapımı Sevgililer Günü hediyesi hedefi tam anlamıyla yakalamanızı sağlayacaktır. Zaman ve emek harcanarak hazırlanan el yapımı hediyeler ile sevgilinizi özel gününüzde çok mutlu edebilir, hazırladığınız romantik sürprizleri çok özel hediyeniz ile renklendirebilirsiniz.

Peki sevgilinize Sevgililer Günü geldiğinde sunabileceğiniz el yapımı hediye ne olabilir? Ona nasıl bir hediye hazırlayabilirsiniz. Sevgililer Günü’nde sevgilinizi şaşırtırken mutlu edecek en güzel hediyelerin yapılışlarını sizler için derledik. Sevgililer Günü hediye yapımı ile sevgilinize asla unutamayacağı ve özenle saklamak isteyeceği değerli bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Herhangi bir mağazaya, bir hediyelik eşya dükkanına gidip hediye almak kadar kolay olmasa da el yapımı Sevgililer Günü hediyesi ile emin olun sevgilinize daha mutlu olacağı ve etkileneceği anlamlı bir sürpriz hazırlamış olacaksınız.

  • Sevgiliye Hediye Aşk Ağacı

sevgiliye el yapimi hediyeler

İhtiyacınız olan malzemeler: Küçük boy bir saksı, dal parçaları, sert köpük, kalpli minik mandallar, fotoğraflar, süsleme eşyaları.

Yapılışı: Öncelikle aldığınız saksı sade bir saksı ise onu anlamlı yazılarla veya renkli boyalarla süslemenizi öneririz. Sonrasında saksının içerisini sert köpükle doldurarak dalları yerleştirebileceğiniz bir zemin hazırlayın. Küçük boyutlarda çıkarttığınız fotoğraflarınızı dilerseniz sade bir şekilde ya da etrafını boyalarla renklendirerek süsleyin. Fotoğrafları dallara mandallar yardımıyla tutturun. İşte Sevgililer Günü hediye yapımı bu kadar kolay!

Dilerseniz simli süslemelerle ya da ışıklarla ağacınızı daha farklı bir hale getirebilirsiniz. Fotoğraflarla hazırladığınız bu aşk ağacı sevgilinize verebileceğiniz kolay ve etkileyici bir hediye seçeneği. Hem eski anılarınızı hatırlayarak renkli anlar yaşatacak hem de uzun yıllar akıllardan çıkmayacak bu hediyeyi eşinize/ sevgilinize Sevgililer Günü hediyesi olarak sunabilirsiniz. Ev dekoruna da sıcak bir hava katacak bu Sevgililer Günü hediyesi el yapımı bir hediye vermek isteyenlerin muhakkak denemesi gereken bir seçenek!

  • Anı Balonu

sevgililer gunu hediyeleri el yapimi

Sevgilinize/ eşinize uzun yıllardır birlikte olduğunuz değerlinize, Sevgililer Günü geldiğinde verebileceğiniz harika bir hediye fikri: Anı balonu!

İhtiyacınız olan malzemeler: Kırmızı kalp şeklinde büyük bir balon, renkli not kağıtları, kalem, makas, kurdele ve etkileyici sözler yazmak için biraz ilham!

Yapılışı: Bu Sevgililer Günü hediyesi yapımı süresince aslında ihtiyacınız olan tek şey sevgilinize karşı hissettiklerinizi dile getirmek. Onunla geçirdiğiniz anları güzel bir dille renkli not kağıtlarına yazmalısınız. Onun elini ilk tuttuğunuz anı, ilk dansınızı, onu ilk öpüşünüzü, sadece ikinizin anlayabileceği esprili anları ona diliniz döndüğünce anlatın. Daha sonra bu not kağıtlarını katlayarak kalpli balonun içine atın. Balonu güzelce şişirin ve ucunu renkli kurdelelerle bağlayın. İşte anı balonunuz hazır!

Sevgilinize hazırladığınız romantik sürprizin bir parçası olarak düşünebileceğiniz anı balonunu sevgilinize bir iğne ile birlikte vererek patlatmasını isteyin ve ortaya saçılan onlarca anı içinde sevgilinizin mutluluğuna tanık olun.

Her anınızın çok güzel geçtiği değerli sevgilinize bu anlamlı hediye ile o renkli zamanları hatırlatıp unutamayacağı bir hediye verin.  Bu sıra dışı el yapımı Sevgililer Günü hediyesi ile ona ne kadar değer verdiğinizi bir kez daha göstermiş olur, özel gününüze renk katmış olursunuz.

 

  • Romantik CupCakeler

el yapimi sevgililer gunu hediyesi

Cupcakeler hemen hemen hiç kimsenin hayır diyemeyeceği, görüntüsü ve lezzetiyle gönülleri fetheden yiyecekler. Sevgililer Günü geldiğinde eşinize/ sevgilinize hem kalbine hem midesine hitap edecek leziz bir hediye vermeye ne dersiniz?

Erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğinde hemfikirsek Sevgililer Günü hediyesi erkek için el emeği ile hazırlanmış, emek verilmiş, özenle süslenmiş romantik cupcakeler olabilir demektir!

Biraz mutfakta hamaratlık isteyen bu özel hediye sevgilinizi çok mutlu edecek, romantik anlar yaşatacaktır.

Yapılışı: Cupcakeleri erkek arkadaşınızın damak zevkini düşünerek meyveli, kakaolu veya sade şekilde pişirdikten sonra üzerine dilerseniz krema sıkabilirsiniz. Kürdanların üzerine, daha önceden kestiğiniz küçük kırmızı kalpli kağıtları bant yardımıyla tutturarak kekin üzerine batırmalısınız. Dilerseniz bu kağıtlar üzerine sevgilinize hitap ettiğiniz güzel kelimeleri, ya da kısa aşk sözleri yazabilirsiniz.

Dilerseniz Cupcake’leri süslemek için Hindistan cevizi, renkli şekerlerden yararlanarak ortaya renkli görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz. Süsleme işi tamamen sizin hayal gücünüze kalmış ancak süsleme sırasında lezzeti bozmayacak malzemeler kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Sevgililer Günü el yapımı hediyeler ile renkli bir hale gelirken bu romantik cupcakeler sayesinde aynı zamanda leziz anlar yaşatacak!

 

  • Fotoğraflı Kitap Ayracı

hediye kitap ayraci el yapimi

İhtiyacınız olan malzemeler: Renkli bir karton, fotoğraflar, kurdele, makas, yapıştırıcı, süsler.

Yapılışı: Sevgiliniz için hazırlayacağınız kitap ayracında temelde öncelikle kartonunuzu dikdörtgen biçiminde bir roman boyuna yakın şekilde kesmelisiniz. Daha sonra kitap ayracının bir yüzüne renkli veya siyah beyaz fotoğraflarınızı art arda yapıştırın. Kartonun arka kısmına da dilerseniz bilgisayar çıktısı alarak ya da ellerinizle sevgilinizi mutlu edecek bir şiir yazın. Ya da kısa aşk sözleri ile bu kısmı sevgilinizi mutlu edecek bir şekilde düzenleyin. Son aşamada ayracın üst kısmını delgeç yardımıyla delin ve buradan renkli bir kurdele geçirerek bağlayın.

Dilerseniz kartonun zeminini kalp veya farklı desenlere sahip bir kağıtla kaplayabilir, daha farklı bir ayraç ortaya çıkarabilirsiniz. Ya da ayracınızı süslerken boyalarla veya simlerle renk katabilirsiniz.

Kitap okumayı seven değerli sevgilinize Sevgililer Gününe özel hediye vermek istiyorsanız ona ellerinizle böyle bir kitap ayracı hazırlayabilirsiniz. Sevgiliniz bu romantik hediyeyi çok beğenecek ve kitap okurken seve seve kullanacaktır.

Sık sık edebiyattan ve kitaplardan konuştuğunuz, kitapları çok seven sevgilinize dilerseniz okumasını istediğiniz anlamlı bir kitap eşliğinde el yapımı Sevgililer Günü hediyesi olarak bu şık ve romantik kitap ayracını hediye edebilirsiniz. Her kullanışında sizi anımsatacak bu ayraç özenle saklamak isteyeceği bir hatıra olacaktır.

 

  • Şişede Romantik Mesaj

kendin yap sevgililer gunu hediyeleri

İhtiyacınız olan malzemeler: Güzel bir şişe, deniz kumu, kırmızı renkte minik çakıl taşları, kırmızı bir gül, kırmızı bir kağıt, şık bir hediye kutusu ve en önemlisi aşkınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak romantik bir şiir!

Yapılışı: Öncelikle güzel bir şişe bulmalısınız. Şişenin şeffaf olması gerekiyor, mantar kapaklı olanların da önceliği söz konusu. Edindiğiniz şişenin üzerindeki etiketi güzelce temizleyin. Bunun için şişeyi sıcak bir suyun içinde bekletebilirsiniz, böylelikle etiketin çıkarılması daha kolay olacaktır. Şişenizi hazır hale getirdikten sonra, kırmızı kağıda aşk dolu bir şiir yazın. Bu şiir sizi en iyi anlatan şiir olmalı, yeteneğiniz varsa kendiniz bir şiir hazırlayabilirsiniz. Kağıdı sararak bir ip yardımıyla bağlayın. Şişenin içerisini biraz deniz kumu ve çakıl taşları ile doldurun. Küçük kırmızı gülü şişeye sokun.

Bu Sevgililer Günü hediyesi yapımı süresince dikkat etmeniz gereken nokta, son aşama. Şişenin içine her şeyi doldurduktan sonra şiir yazdığınız kağıdı ucundan ip ile mantar kapağa tutturarak şişeyi kapatmanız gerekiyor. Sevgilinizin şiirli kağıdı kolayca çıkarabilmesi için bu noktayı atlamamanızda fayda var. Şişeniz hazır hale geldiğinde tercihen kırmızı bir hediye kutusuna güzelce yerleştirin. Hediye kutusunun içerisinin kumaşla kaplı olması hediyenin daha güzel görünmesi ve kırılmaması için önemlidir.

“El yapımı Sevgililer Günü hediyesi bayan için ne olabilir?” diye düşünenlerin muhakkak işe koyulması gereken harika bir hediye seçeneği! Sevgilinizi bu özel günde mutluluktan havalara uçuracak, oldukça romantik ve kalıcı bir hediye. Sevgilinize duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak, bu özel günü çok renkli bir hale getirecek.

 

  • Seni Sevmemin 52 Nedeni

el yapımı hediye

İhtiyacınız olan malzemeler: İskambil destesi, kağıt, kalem, makas, yapıştırıcı, dosya halkası.

Yapılışı: Sevgilinize onu neden sevdiğinizi 52 cümleyle anlatacak şekilde iskambil kağıdının orta kısmı boyunda kağıtlara duygularınızı ifade edecek sözler yazın. Dilerseniz bu kağıtların etrafını renkli kalemlerle süsleyebilir, ya da doğrudan desenli kağıtlar tercih edebilirsiniz. Sözlerinizi yazdığınız kağıtları iskambil kağıtlarının iç yüzüne teker teker yapıştırın. Hazırladığınız iskambil kağıtlarının her birini aynı noktadan delgeçle delin ve dosya halkasından geçirerek bir defter hazırlayın.

Sevgilinize “Seni seviyorum çünkü…” ile başlatacağınız bu deste ile Sevgililer Günü hediyeleri el yapımı olduğunda ne kadar etkileyici olacak, göreceksiniz. Gördüğünüz gibi sevgilinize duygularınızı anlatmak, onu neden sevdiğinizi anlatmak sadece sizin hislerinizin dile dökülmesiyle harika bir hediyeye dönüşüyor. Maliyeti düşük malzemelerle sevgilinize unutamayacağı ve ömür boyu saklamak isteyeceği bir Sevgililer Günü hediyesi yapımı arıyorsanız iskambil destesiyle böyle romantik bir hediye ortaya çıkarmak çok kolay olacak!

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü geldiğinde kıymetli sevgilinize el yapımı Sevgililer Günü hediyesi ile etkileyici anlar yaşatırken aynı zamanda ona kullanışlı olabilecek, ya da emek vererek ortaya çıkaramayacağınız türden romantik bir hediye vermek isterseniz en güzel hediye fikirleri ile sizlerleyiz!

Sevgiliye Romantik Hediye Baskılı Fotoğraf Çerçevesi

Sevgiliye Romantik Hediye Baskılı Fotoğraf Çerçevesi
Sevgiliye Romantik Hediye Baskılı Fotoğraf Çerçevesi

Sevgiliye Romantik Hediye Baskılı Fotoğraf Çerçevesi

Sevgilinize sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebilecek harika bir hediye seçeneği! Ahşap bir zemin üzerine en güzel anlarınızdan birini yansıtan fotoğraf kalıcı bir şekilde basılıyor ve arka ahşap ayağı ile dekora aşk katacak bir hediyeye dönüşüyor. Sevgilinizle birlikte romantik bir fotoğrafınızın ve isimlerinizin yer aldığı renkli bir çerçeve görünümündeki baskılı bu hediye kişiye özel oluşuyla sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Romantik sürprizinizde sevgilinize el yapımı Sevgililer Günü hediyesi kadar değerli, tamamen size özel hazırlanan bu hatırayı sunabilirsiniz.

Sevgiliye Romantik Hediye Baskılı Fotoğraf Çerçevesi
 

Sevgililer Günü’ne Özel Hediye İsimli Kalp Kolye

Sevgililer Günü’ne Özel Hediye İsimli Kalp Kolye
Sevgililer Günü’ne Özel Hediye İsimli Kalp Kolye

Sevgililer Günü’ne Özel Hediye İsimli Kalp Kolye

Sevgililer Günü’nde kadınlar için tercih edilebilecek harika bir hediye seçeneği olarak isimli kalp kolye takılarla şıklıklarını tamamlayan kadınları çok mutlu edecek. Üzerinde sevgilinizle isimlerinizi ve yıl dönümü tarihinizi taşıyan kalp şeklindeki kolye ile sevgilinize ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Takılar hemen hemen her kadının hoşuna giden aksesuarlardandır. Kendisine özel olarak hazırlanan bu anlamlı kolye de onun için en değerli aksesuarlardan biri olacak, her kullanışında Sevgililer Günü’nde geçirdiğiniz mutlu anları anımsatacaktır.

Sevgililer Günü’ne Özel Hediye İsimli Kalp Kolye
 

Sevgililer Günü’nde Çiftlere Özel Şarap Kadehleri

Sevgililer Günü’nde Çiftlere Özel Şarap Kadehleri
Sevgililer Günü’nde Çiftlere Özel Şarap Kadehleri

Sevgililer Günü’nde Çiftlere Özel Şarap Kadehleri

Romantik yemeklerin vazgeçilmezi olan şarap, isimlerinizin yazılı olduğu size özel hazırlanan şarap kadehleri ile daha lezzetli bir hale geliyor! Sevgililer Günü’nde romantizmi pekiştirmek istiyorsanız değerli sevgilinize isimlerinize özel hazırlanan şarap kadehleri ile etkileyici bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevgililer Günü hediyesi olarak göze çarpan ikili şarap kadehi seti sevgilinizin kendisini çok özel hissetmesini sağlayacaktır. Artık romantik akşamlarınızı daha keyifli bir hale getirecek şarap kadehleri sevgilinizle özel eşyalarınız arasında yerini alacak, uzun süre kullanılacaktır.

Sevgililer Günü’nde Çiftlere Özel Şarap Kadehleri
 

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraflı Çakmak

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraflı Çakmak
Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraflı Çakmak

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraflı Çakmak

Sigara kullanan erkekler için düşünülebilecek harika bir Sevgililer Günü hediyesi. Birlikte geçirdiğiniz güzel anlardan birini yansıtan fotoğrafı ve isimlerinizi taşıyan kişiye özel çakmak erkek arkadaşınızı çok mutlu edecek bir hediye olacaktır. Onun en değerli eşyaları arasında yer alacak bu çakmak sık sık sizi yanında hissetmesini ve her kullanımda sizi anımsamasını sağlayacaktır. Değişik Sevgililer Günü hediyesi fikirleri arayanlar için ideal bir tercih olacaktır.

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fotoğraflı Çakmak
 

Sevgiliye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası

Sevgiliye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası
Sevgiliye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası

Sevgiliye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası

Yaşanılan mutlu anları kaydetmek insanların mutlu bir hayat sürmesine yardımcı olur. Sevgilinize Sevgililer Günü’nde 5 yıllık mutluluklarını kaydedebileceği bu ajandayı vererek hem anlamlı hem de etkileyici bir hatıra bırakmış olursunuz. Ajandanın içinde her gün mutlu olmasını sağlayacak, tabiri caizse gaza getirmeye çalışacak bir cümle ile karşılaşan sevgiliniz bu hediyeyi çok sevecek. Hem erkek hem de kadın sevgili için tercih edilebilecek 5 yıllık mutluluk ajandası, eline aldığı andan itibaren sevgilinizi gülümsetmeye başlayacak değişik bir hediye.

Sevgiliye 5 Yıllık Mutlu Anlar Ajandası
 

Kadınlara Sevgililer Günü’nde Kalp Saksılı Minyatür Bahçe

Kadınlara Sevgililer Günü’nde Kalp Saksılı Minyatür Bahçe
Kadınlara Sevgililer Günü’nde Kalp Saksılı Minyatür Bahçe

Kadınlara Sevgililer Günü’nde Kalp Saksılı Minyatür Bahçe

Çiçekleri çok seven kadınlara bu Sevgililer Günü’nde farklı bir hediye sunabilirsiniz. Onlara uzun süre yaşayacak sukulent bitkilerden oluşan minyatür bahçeyi Sevgililer Günü hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. Kalpli saksısı ve üzerindeki minyatür şekillerden oluşan seyirlik görünümü ile bitkileri seven her kadının çok hoşuna gidecek minyatür bahçe aynı zamanda sevgilinizle birlikte isminizi taşıyan bir hediye olacağı için kendisini çok özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır. Sevgililer Günü hediyesi olarak sıradanlıktan uzak seçeneklere yönelmek istiyorsanız kalp saksısında minyatür bahçe fikrini değerlendirmelisiniz.

Kadınlara Sevgililer Günü’nde Kalp Saksılı Minyatür Bahçe
 

 

Hediye, hele ki sevgililer günü hediyesi olunca konu, elbette maddiyattan önce maneviyat geliyor. Maddi değeri yüksek ya da az olsun fark etmeksizin, önemli olan hediyenin kime ve ne şekilde verildiğidir. Dolayısıyla dilerseniz el yapımı sevgililer günü hediyesi de ilk tercihiniz olabilir. El yapımı hediyelerin anlamı hep bir farklı oluyor şüphesiz. Hazırlanışı zahmetli, emek vermeniz gereken türde sevgililer günü için el yapımı hediyeler ilk tercihiniz olabilir. Sevgililer günü hediye yapımı nasıl olur diye bir sorunuz varsa eğer önerilerimize göz atabilirsiniz. Birbirinden ilginç el yapımı hediyeleri araştırdıktan sonra sevgilinizin en çok beğeneceğini düşündüğünüzü seçebilirsiniz. Hediyeyi seçtikten sonra gerekli malzemeleri temin edebilir ve hazırlıklara başlayabilirsin. Yapım aşamalarına baktıktan sonra biraz kendi yaratıcılığınızı da konuşturarak ilginç bir hediye yapabilirsiniz. Sevgililer günü hediye yapımı ile ilgili aklınızda birçok soru işareti olabilir. Sevgililer gününe hediye almak için illa çok paralar harcamanıza gerek yok. Maddi değerini önemsemeden maneviyatını ön planda tutmalısınız. Sevgililer günü hediyesi almak yerine kendiniz yapmak istiyorsanız şayet en ilginç olanları seçmenizde fayda var.

Sevgililer günü hediyesi almak değil de hazırlamaksa tüm isteğiniz, farklı el yapımı hediye önerilerini gözden geçirebilirsiniz. Arasından hangisini seçeceğiniz konusunda kararsız kalırsanız da sevgilinizin ne sevip sevemeyeceğini düşünün ve ona göre seçenekleri en aza indirgeyin. El yapımı sevgililer günü hediyesi en zor ama en anlamlı seçenek olabilir mesela. Hediyenizi özene bezene hazırladıktan sonra da güzel bir şekilde paketleyebilirsiniz. Hatta birkaç kere kutuları iç içe koyarak da sürpriz hediye paketi de yapabilirsiniz. Hediyenizi paketledikten sonra da şık bir akşam yemeği masasında sunabilirsiniz. Hediyenizi sunuş şekliniz çok önemli bunu sakın ola ki unutmayın.

 

Daha Fazlası; Sevgililer Günü Hediyeleri

One Comment

Bir cevap yazın