Farklı Tasarımlara Sahip Promosyon Bardak Altlığı

Farklı Tasarımlara Sahip Promosyon Bardak Altlığı

Dikkatinizi Çekebilir ► Kişiye Özel Bardak Altlıkları

Genelde kartondan, bazen de plastikten yapılan bardak altlıkları bardağın konulduğu zeminin lekelenmesini önlemesinin yanında keyifle kullanılan bir ürün oluverdi. Birbirinden farklı etkileyici tasarımlarla ortaya sıra dışı bardak altlığı örnekleri çıkmakta ve durum daha keyifli bir hale dönüşmektedir. Mekanlarda kullanmayı sevdiğimiz bardak altlıkları evlerde de işimize yarıyor hatta bu ürünlerin koleksiyonunu yapmak veya kullanılmadığı zamanlarda mutfakta veya evin köşelerinde dekoratif amaçlı kullanmak da çok keyifli olacaktır.

Bardak altlığı fiyatları genelde çok uygundur. Plastikten, kartondan, örgüden veya keçeden yapılma harika bardak altlıkları bulunmaktadır. Evinizde kullanmak veya sevdiklerinize hediye etmek için alabileceğiniz bardak altlıklarını el emeğinizle de hazırlayabilirsiniz. Böylece hem düşük maliyetli hem de el emeği hediyeler hazırlamış olursunuz. Sevdiklerinize hitap edebilecek nesnelerden ilham alabilir, örneğin kitap okumayı çok seven biriyse üzerinde yazılar olan bir bardak altlığı hazırlayabilirsiniz. Renkli ve örgülü ürünlerden hoşlanıyorsa ona ellerinizle yuvarlak bir bardak altlığı örebilirsiniz. Ya da sadece kumaşları dikerek, içerisine sağlam olması için bir mukavva yerleştirerek tamamen sizin hayal gücünüze kalmış şekilde birbirinden farklı bardak altlıkları hazırlayabilirsiniz. Ya da sevdiklerinize hediye etme düşüncesindeyseniz birlikte geçirilen anları yansıtan güzel fotoğraflardan yararlanabilir, böylece etkileyici bir hediyenin yanında uzun yıllar özenle saklanacak bir hatıra yaratmış olursunuz.

hediye bardak altliklari

 

Örgü örme yeteneğiniz varsa tığ ile sevdiğiniz renkteki iplikler yardımıyla dilediğiniz modelde yuvarlak bardak altlıkları örebilirsiniz. Ya da yuvarlak bir telden veya kare şeklinde içi boş bir telden yardım alarak etrafına iple dantel ördüğünüz bir bardak altlığı hazırlamayı tercih edebilirsiniz. El becerisine güvenenler için örgü bardak altlıkları hem güzel bir uğraş olacak hem de sevdiklerinizi mutlu edebilecek el emeği hediyeler oluşturulacaktır.

orgu bardak altligi

Kendinize basit ama keyifli bir uğraş arıyorsanız dileğiniz renklerde keçeler satın alarak bir makas ve silikon yapıştırıcı sayesinde harikalar yaratabilirsiniz. Örneğin babalar gününde babanızın çalışma masasında kullanabileceği kravatlı gömlek şeklinde bardak altlıkları hazırlayabilirsiniz. Keçe sert bir malzemedir ancak dilerseniz altını mukavvayla daha da sertleştirebilirsiniz. Sadece kesme ve yapıştırma ile harika bardak altlıklarını hazırlayabilir dilerseniz evinizde severek kullanabilir dilerseniz sevdiklerinize hatıra bırakmak amacıyla hediye edebilirsiniz.

kurbagali-bardak-altligi

Kurbağalı Bardak Altlığı Hazırlama

Malzemeler:

Yeşil ve siyah renklerde keçe, makas, kırmızı iplik, silikon yapıştırıcı.

Hazırlanışı:

Kurbağa motifini doğru bir şekilde kesmek için internetten indirdiğiniz bir resmi çıktı alarak daha sonrasında kopya kağıdı yardımıyla kurşun kalem ile keçeye geçirebilirsiniz. Böylelikle kesmeniz daha kolay olacaktır. 6’lı bir bardak altlığı seti için elinizde yaklaşık 1 metrekare yeşil keçe bulunmalıdır. İdeal bir bardak altlığı yaklaşık 10 cm genişliğe sahip olmalıdır. Daha sonra siyah keçeleri kurbağanın gözlerini oluşturacak şekilde küçük küçük kesin ve silikon yapıştırıcı ile yapıştırın. Kırmızı iplik ile kurbağanın ağzını oluşturarak bardak altlıklarını tamamlamış olursunuz.

Dilerseniz bardak altlığı baskı teknikleri ile de hazırlanabilir. Karşılaşacağınız uygun bardak altlığı fiyatları sonrasında sevdiklerinize birbirinden etkileyici baskılarıyla hoş bir görüntüye kavuşan bardak altlıkları satın alabilirsiniz. Ya da bardak altlığı baskı ile hazırlanacaksa üzerine isim veya fotoğraf bastırmayı da tercih edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizin kendilerini çok özel ve değerli hissetmelerini sağlayabilir, ucuz veya basit gibi görünen bardak altlığı hediye etme fikrini çok anlamlı bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

resimli-bardak-altligi

Hediyeler böylesine ince ve etkili detaylarla sevdiklerinizi büyüler hale geliyor ve sizin için ne denli değerli olduklarını kavramalarına yardımcı oluyor. Bardak altlığı fiyatları ne kadar uygun olduğu düşünürseniz baskı ile hazırlanan bardak altlıklarından harika nişan, düğün, sünnet, yeni doğan bebek hatırası gibi hediyelikler seçebilirsiniz. Örneğin nişan sonrası davetlilere dağıtabileceğiniz küçük ama etkileyici hediyelikler arayışındaysanız nişanlınızla fotoğrafınızın veya isimlerinizin, nişan tarihinizin baskı ile üzerine yerleştirileceği bardak altlıkları büyük farklılık yaratacak, davetlilerinizi etkileyecektir. Ya da çocuğunuzun baby shower partisine gelen yakın dostlarınıza bebeğinizin fotoğrafının basıldığı bardak altlıkları hazırlatarak bu özel günden onlara da hatıralar kalmasını sağlayabilirsiniz.

Sevdiklerinize verebileceğiniz en ilginç hediyeler  absürt seçenekler değil tamamen onlara hitap edebilecek, ilgi alanlarını yansıtabilecek hediyeler olacaktır. Eğer hediye olarak bardak altlığı almakta kararlıysanız, hediyeyi vereceğiniz kişi sevgilinizse birlikte çekildiğiniz aşk dolu fotoğraflarınızın birini bastırabilir veya onun mesleğine yönelik bir temada bardak altlığı hazırlatabilirsiniz. Sevdiği bir şiiri veya sizin için özel olan bir şarkının sözlerini yazdırabilirsiniz. Ya da romantik bir mesaj ile isimlerinizin ve yıl dönümünüzün yazıldığı bir bardak altlığını tercih edebilirsiniz. Söz konusu arkadaşlarınızsa yine mesleklerinden yola çıkabilir örneğin matematik öğretmeniyse matematik temalı bir bardak altlığını seçebilir, müzik dinlemeyi seviyorsa sevdiği sanatçının izlerini yansıtan bardak altlıklarını tercih edebilirsiniz. Ya da dostlarınızla aranızdaki bir espriyi yansıtabilecek sembollü bir bardak altlığını düşünebilir veya sevdiğiniz bir karikatür ile bardak altlığını dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Her halükarda sizin ince düşünceniz yansımış olacaktır. Hediyeyi vereceğiniz kişi iş arkadaşınızsa üzerinde işletmenin logosu ve isminin bulunduğu yine kişiye özel bir bardak altlığı hazırlatarak fark yaratabilirsiniz. Böylesine küçük bir hediye ince ve derin düşünceler ile son derece etkileyici bir hediyeye dönüşebilir.

Kişiye Özel Bardak Altlığı Modelleri 

                Söz konusu hediyeler veya bardak altlığı gibi keyif veren bir ürün olduğunda kişiye özel halleriyle insanları etkileyebiliyor. İsimli, fotoğraflı karton, plastik, cam veya keçeden yapılma bardak altlıkları aynı zamanda sevilen müzik grubunu, sevilen meyveleri, hoşlanılan filmleri, ilgi duyulan yazarları veya kitapları da yansıtabilir. Böylece kendinize keyifle kullanılacak bir eşya veya sevdiklerinize hitap edecek, sizin için özel ve değerli olduklarını hissettirebilecek anlamlı bir hediye almış olursunuz.

 

Harfli Bardak Altlığı

Harfli Bardak Altlığı
Harfli Bardak Altlığı

Harfli Bardak Altlığı
Sevgilinize, eşinize, arkadaşlarınıza verebileceğiniz kişiye özel bardak altlığı her kullanıldığında gülümseyerek sizi anımsamalarını sağlayacak bir hediye olacaktır. Sevdiklerinize özel günlerde verebileceğiniz isminin baş harfine özel bardak altlığı akrilik malzemeden hazırlanmış olup 3 mm kalınlığındadır. Cam görüntüsüyle şık bir hava oluşturan kişiye özel harfli bardak altlığı mutfakta dekoratif amaçla da kullanılabilecek bir obje olabilir. Sevdiklerinize özel günlerinde böyle küçük ama etkili armağanlar sunabilirsiniz.

Harfli Bardak Altlığı
 

Müzikseverlere Plak Baskılı Bardak Altlıkları

Müzikseverlere Plak Baskılı Bardak Altlıkları
Müzikseverlere Plak Baskılı Bardak Altlıkları

Müzikseverlere Plak Baskılı Bardak Altlıkları

Ruhunu müzikle beslemeyi sevenler için plak baskılı bardak altlıklarından oluşan 6’lı set harika olacaktır. Dilerseniz kendinize alabileceğiniz gibi sevdiklerinize de hediye edebileceğiniz bardak altlıkları üzerinde Jimy Hendrix, Bob Marley, Ray Charles, Elvis Presley gibi eşsiz müzisyenlerin plak görüntüleri bulunmakta. Müzikle yakından ilgili sevdiklerinizi büyüleyecek bu hediye ince düşünceniz ile onları büyülemenizi sağlayacak ve her biri sizden kalan etkileyici anılar olarak uzun yıllar sizi hatırlamalarını sağlayacaktır.

Müzikseverlere Plak Baskılı Bardak Altlıkları
 

Sevgili İçin Konuşma Balonlu Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Sevgili İçin Konuşma Balonlu Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti
Sevgili İçin Konuşma Balonlu Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Sevgili İçin Konuşma Balonlu Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Sevgiliniz için alabileceğiniz konuşma balonlu kupa ve bardak altlığından oluşan hediye seti ile birlikte geçirdiğiniz çay saatleri daha keyifli bir hale gelecek. Sevgiliniz ile aranızda geçen herhangi bir diyaloğu, esprili bir konuşmayı yazdırarak özelleştirebileceğiniz hediye seti sevgilinizi çok şaşırtacaktır. Sevgilinize bol sürprizli özel bir gün yaşatmak istiyorsanız konuşma balonlarını dilediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz porselen kupa ve bardak altlıklı set de farklı ve etkileyici bir fikir olarak değerlendirilebilir.

Sevgili İçin Konuşma Balonlu Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti
 

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti
Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Her zaman merak edilen ve hiçbir zaman tam olarak keşfedilemeyen sonsuz bir boşluk olan uzay bazı insanların dikkatini fazlasıyla çekebilir. Çevrenizde uzaya yoğun bir ilgi duyan ve zamanını araştırmalarla geçiren bir arkadaşınız varsa özel gününde hem uzay temalı hem de tamamıyla ona özel bir kupa ve bardak altlığından oluşan bu hediye setini tercih edebilirsiniz. Arkadaşınıza sihirli kupalar hediye ederek etkilemek istiyorsanız uzay görüntüsüyle bu porselen kupa ve bardak altlığından oluşan seti düşünebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti
 

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti
Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti

Etkileyici ve yaratıcı bir düşünce ile tasarlanan bardak altlıklarından herkese hediye çıkarılabilir… İşte iş arkadaşlarınıza verebileceğiniz özel bir hediye fikri: Kurumsal logolu bardak altlığı. İş arkadaşlarınıza veya yeni işe başlayan dostlarınıza iş hediyesi olarak verebileceğiniz logolu bardak altlıkları cam oluşuyla fark yaratıyor ve çalışma masalarına şık bir hava katabiliyor. Çalışırken sıvı bir şeyler tüketmeyi seven, çay kahve gibi içeceklerden vazgeçemeyen dostlarınızın masalarında severek kullanacakları bir eşya olarak logolu bardak altlığını ideal bir hediye tercihi olarak not edebilirsiniz.

Arkadaşlarınıza Uzay Temalı Kupa ve Bardak Altlıklı Hediye Seti
 

Kişiye Özel Renkli Bardak Altlığı Love

Kişiye Özel Renkli Bardak Altlığı Love
Kişiye Özel Renkli Bardak Altlığı Love

Kişiye Özel Renkli Bardak Altlığı Love

Oldukça romantik bir sürprizi tamamlayacak, büyük ve büyüleyici bir hediyenin sunulduğu özel günü farklı kılacak veya herhangi bir günde verildiğinde anı renklendirecek harika bir hediye seçeneği! İsimlere özel hazırlanan aşk temalı kırmızı bardak altlıkları kişiye özel oluşuyla sevgilinizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak ve romantik anlarınızı destekleyecektir. Birlikte bir şeyler içerek geçirdiğiniz zamanları daha keyifli hale getirecek bardak altlıklarından oluşan seti sevgilinize herhangi bir günde sunarak onu gülümsetebilirsiniz.

Kişiye Özel Renkli Bardak Altlığı Love
 

Türk Filmleri Efsaneleri Bardak Altlığı Seti

Türk Filmleri Efsaneleri Bardak Altlığı Seti
Türk Filmleri Efsaneleri Bardak Altlığı Seti

Türk Filmleri Efsaneleri Bardak Altlığı Seti

Asla bıkılmayan, defalarca izlenen ve her seferinde duyguyu bize tam anlamıyla yaşatan Türk filmlerinin efsane karakterlerinin görüntüleriyle bardak altlıkları sevdiklerinizle birlikte geçmişe gitmenize yardımcı olacak. Nostaljiden hoşlananlar için son derece etkili olacak bu bardak altlıklarından oluşan seti arkadaşlarınıza, dostlarınıza veya Türk filmleri hayranı sevgilinize hediye edebilirsiniz. Kemal Sunal, Şener Şen, Münir Özkul, Adile Naşit, Filiz Akın, Türkan Şoray gibi dev oyuncuların görüntüleriyle zamanında bu filmlerle büyüyen sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz

Türk Filmleri Efsaneleri Bardak Altlığı Seti
 

Breaking Bad Baskılı 6 adet Bardak Altlığı

Breaking Bad Baskılı 6 adet Bardak Altlığı
Breaking Bad Baskılı 6 adet Bardak Altlığı

Breaking Bad Baskılı 6 adet Bardak Altlığı
İzleyenleri kısa sürede etkisi altına alan ve büyük bir hayran kitlesi oluşturan dizi Breaking Bad tutkunlarına çok sevecekleri bir hediye… Breaking Bad baskıları ile hazırlanan 6’lı bardak altlığı setini sevdiklerinize hediye ederek onlara verdiğiniz değeri göstermeniz hiç zor olmayacak. 10 cm baskı alanına sahip bardak altlıkları baskı çıkmayacak şekilde hazırlanmıştır. Sevdiklerinize özel günlerinde verebileceğiniz bu sıra dışı hediye sizden kalan bir hatıra olarak hiçbir zaman akıllardan çıkmayacaktır.

Breaking Bad Baskılı 6 adet Bardak Altlığı
 

Sevdikleriniz İçin Desenli Bardak Altlığı

Sevdikleriniz İçin Desenli Bardak Altlığı
Sevdikleriniz İçin Desenli Bardak Altlığı

Sevdikleriniz İçin Desenli Bardak Altlığı

Sevgilinizin veya dostlarınızın evde veya iş yerlerindeki çalışma masalarına dekoratif anlamda şık bir hava katacak siyah ve desenli bardak altlıklarıyla küçük ama akılda kalıcı hediye arayışından kurtulabilirsiniz. Amacınız sizden bir hatıra bırakmaksa sevdiklerinizin hoşuna gidecek desenli bardak altlıklarını tercih ederek her kullandıklarında sizi anımsamalarını sağlayabilirsiniz. Hemen hemen herkese hediye edebileceğiniz desenli bardak altlığı fiyatları da çok uygun…

Sevdikleriniz İçin Desenli Bardak Altlığı
 

 

Daha Fazla Promosyon Bardak Altlıkları için Hemen Tıklayın !